Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Korduvad katkemised

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Korduvad katkemised

Postitas:
Kägu

Ma Olin enne itk ja mul on veel 2 embrüot seal külmas. Kõrgete hinnetega. See, fet, mis katkes sai ka max punktid.
Liikusin see aasta Pelgusse, kuna itk arstiga ei sobinud koostöö..nt arvas ta et lap ja hyst pole mulle näidustatud.

Samas .. Sõritsa soovitab kindlasti teha lap ja husteroskoopia, Pelgus soovitab arst vaid husteroskoopiat teha.. aga kui nii palju katkemisi on olnud, siis tuleks minu arvates siiski teha mõlemad koos! Mul pole enam aega siin raisata.

Saan aru, et peale oppi tuleb taastumine, mis on 3-6k ning sellel ajal on peal ravi, mis ei lase rasestuda?
sellisel juhul vist taastumise ajal ei saa teha ka munarakkude kogumist?

Tahaks igaksjuhuks midagi kylma panna kohe, sest vanus tuleb peale ja ega see kvaliteet paremaks ju lähe.

kas munarakkude kogumist tehakse tasuta, kui on sellised probleemid nagu minul ja korduvad katkemised?

Esimene fet oli mehe materjali tõttu ja me ei teadnud veel, et mul selline probleem katkemisega on…

vaatamata mehe kehvadel näitudele  on meil ka ise rasedaks jääda õnnestunud  ja seda 2 x .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et sa peaksid minema küsima neid küsimusi oma viljatusraviarstilt ja plaani paika panema. Kui rasedused on loomulikult siiski tekkinud, siis võiks piisata hüsteroskoopiast ka, et kindlaks teha, ega emakas pole mingeid füüsilisi takistusi nagu vaheseinad jmt. Sellel pole mu meelest ka eriti pikk taastumine. Mulle tehti see protseduur niisama, ilma tuimestuseta ja täitsa talutav oli.

PGT mu teada tasuta ei ole, aga võib-olla Haigekassa mingitel tingimustel siiski hüvitab.

Kahjuks need embrüote kõrged hinded ei näita küll embrüote geneetilst pagasit, aga miks sa neid ära ei siirda järjest nüüd? Või siis nt pärast hüsteroskoopiat? Kui on tegemist tegelikult munaraku kvaliteediprobleemiga, siis üks kord ikka näkkab see õige embrüo, kus kõik hästi 🙂  Sulle on arst juba kõik verehüübimis jm häirete vastased rohud peale pannud, et variant on kõht külmaks teha ja lihtsalt järjest proovida ja proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Korduvad katkemised