Esileht Ilu ja tervis Korduvkasutatav riidest mask

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Korduvkasutatav riidest mask

Postitas:

Ei soovi osta e-poest, kuid millistest poodidest Tln võiks neid leida. Siiani pole silma jäänud, vb lihtsalt otsin valest osakonnast vm. Ette tänades.

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Meie ostsime elukaaslasega enne reisi NewYorkerist mustad riidest maskid, kui õigesti mäletan siis 2maski hind oli 3.99. Ja enne kui tuleb see jutt, et “suvaline kalts, koroona eest küll ei kaitse”, aga käisime just Londonis ja kumbki haigeks ei jäänud (sõitsime julgelt metroode ja bussidega, käisime poodides ja muuseumides jne), eile tulid meie teised koroonatesti vastused, seega julgen neid soovitada küll.

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalises tallinna toidupoes on ette jäänud nii kiururgilisi maske, ja kümmekond riidest maski. Lausa maskiautomaat on.

Ei saa aru, kuidas pole võimalik mitte näha.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime elukaaslasega enne reisi NewYorkerist mustad riidest maskid, kui õigesti mäletan siis 2maski hind oli 3.99. Ja enne kui tuleb see jutt, et “suvaline kalts, koroona eest küll ei kaitse”, aga käisime just Londonis ja kumbki haigeks ei jäänud (sõitsime julgelt metroode ja bussidega, käisime poodides ja muuseumides jne), eile tulid meie teised koroonatesti vastused, seega julgen neid soovitada küll.

Nende maskide nimi on fashion mask. Suurelt hoiatus peal, et ei paku mingit kaitset. Läbi paistab ka kenasti, aga muidu on mugav tõesti- venib, õhuke, tuul käib läbi ja hingamist ei takista. Reeglite järgimiseks sobib, kaitseks mitte.

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 21:17; 14.11 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaup24,telli palju jaksad!!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal pool müüakse, tee silmad lahti.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime elukaaslasega enne reisi NewYorkerist mustad riidest maskid, kui õigesti mäletan siis 2maski hind oli 3.99. Ja enne kui tuleb see jutt, et “suvaline kalts, koroona eest küll ei kaitse”, aga käisime just Londonis ja kumbki haigeks ei jäänud (sõitsime julgelt metroode ja bussidega, käisime poodides ja muuseumides jne), eile tulid meie teised koroonatesti vastused, seega julgen neid soovitada küll.

Nende maskide nimi on fashion mask. Suurelt hoiatus peal, et ei paku mingit kaitset. Läbi paistab ka kenasti, aga muidu on mugav tõesti- venib, õhuke, tuul käib läbi ja hingamist ei takista. Reeglite järgimiseks sobib, kaitseks mitte.

Jälle see jutt, ei paku mingit kaitset. Kuidas ei paku, kui miski on parem kui mittemiski?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime elukaaslasega enne reisi NewYorkerist mustad riidest maskid, kui õigesti mäletan siis 2maski hind oli 3.99. Ja enne kui tuleb see jutt, et “suvaline kalts, koroona eest küll ei kaitse”, aga käisime just Londonis ja kumbki haigeks ei jäänud (sõitsime julgelt metroode ja bussidega, käisime poodides ja muuseumides jne), eile tulid meie teised koroonatesti vastused, seega julgen neid soovitada küll.

Nende maskide nimi on fashion mask. Suurelt hoiatus peal, et ei paku mingit kaitset. Läbi paistab ka kenasti, aga muidu on mugav tõesti- venib, õhuke, tuul käib läbi ja hingamist ei takista. Reeglite järgimiseks sobib, kaitseks mitte.

Jälle see jutt, ei paku mingit kaitset. Kuidas ei paku, kui miski on parem kui mittemiski?

No ei paku ju kaitset. Samuti nagu sallist või kampsunikraest pole mingit kasu. Meditsiinilisi maske ei saa riik kodanikelt nõuda, nõutaksegi ükskõik mille kandmist, lootuses, et suurem osa siiski ostab maski apteegist.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 21:17; 14.11 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meditsiinilisi maske ei saa riik kodanikelt nõuda, nõutaksegi ükskõik mille kandmist, lootuses, et suurem osa siiski ostab maski apteegist.

ka apteegist on ilma suurema vaevata võimalik osta maske, mis ei kaitse mitte millegi eest.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen näinud Prismades Finlaysoni korduvkasutatavaid näomaske, veebilehel ei näegi sellist valikut, e-poe kaudu saad prismast vaid ühekordseid.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockmanni naisteosakonna kassas just lappasin eile ja päris head nägid välja 🙂 Endale jõudsin juba Kaup24 ära tellida, et kui peaks päris kohustuslikuks tehtama, siis hea ette tõmmata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin Eesti lipuga maske “Meened” poest, (asub Sikupilli kandis, Katusepapi 11), netis nägin reklaami. Mulle väga meeldivad, mugavad ja ilusad ka. Maksid 5 eurot. Töötan seal lähedal ja nüüd pool suguvõsa ootab, et neile ka ostaks 🙂 Seal on tegelikult suur ja huvitav pood, igasugust käsitööd ja suveniire.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas korduvkasutatavaid maske ka selle nn ninanäpitsa või traadikesega on? Minu jaoks on need haiglamaskid seetõttu väga mugavad, püsivad paigal ja olen ka prillikandja, soe hingeõhk natuke prillidest eemal hoitud. Keskkonnasäästlikum oleks siiski korduvkasutatavaid osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas korduvkasutatavaid maske ka selle nn ninanäpitsa või traadikesega on? Minu jaoks on need haiglamaskid seetõttu väga mugavad, püsivad paigal ja olen ka prillikandja, soe hingeõhk natuke prillidest eemal hoitud. Keskkonnasäästlikum oleks siiski korduvkasutatavaid osta.

Votexi omadel oli vist ninaklamber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
    <li style=”text-align: left;”>

    Kas korduvkasutatavaid maske ka selle nn ninanäpitsa või traadikesega on? Minu jaoks on need haiglamaskid seetõttu väga mugavad, püsivad paigal ja olen ka prillikandja, soe hingeõhk natuke prillidest eemal hoitud. Keskkonnasäästlikum oleks siiski korduvkasutatavaid osta.

T-Style omadel on, aga seal on väga pikk ooteaeg :/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
    <li style=”list-style-type: none;”>
    <li style=”text-align: left;”>

 

Kas korduvkasutatavaid maske ka selle nn ninanäpitsa või traadikesega on? Minu jaoks on need haiglamaskid seetõttu väga mugavad, püsivad paigal ja olen ka prillikandja, soe hingeõhk natuke prillidest eemal hoitud. Keskkonnasäästlikum oleks siiski korduvkasutatavaid osta.

T-Style omadel on, aga seal on väga pikk ooteaeg :/

Need on ülimugavad maskid. Tahtsin ka juurde tellida, vanematele. Tellisin ka, aga ooteaeg vähemalt 1 kuu. Pole ka imestada, ilmselgelt nõudlus kasvas koos teadmisega, et need olid parimad korduvkasutatavatest, mis laboris testiti.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ostsin Marati korduskasutatavaid 2 tk: https://marat.ee/shop/mehed/korduvkasutatav-universaalne-naomask/

Laost otsas, aga võib-olla nende poes veel on. Üsna tihe, seda on ette pannes tunda, võrreldes selle tavalise apteegimaskiga võtab alguses ikka hingeldama. Üleval ääres on see painutatav traat, et saab nina peal vormida. Hea on selle juures see, et kuivab väga kiiresti, kui pesta, siis mõne tunni pärast kuiv.

Filtratsiooni ei oska kommeteerida, öeldud on, et filtratsiooniefektiivsus (11,8–429,4 nm) 86.7%, aga mul pole õrna aimugi, et kas see osakeste vahemik on nö suured osakesed, mida püüaks ka paksem sall või on tõesti rohkem kasu.

Kuna töötan kodukontoris, siis maski lähebki vaja toidupoes või apteegis vmt kohas käies, nii et nende kahe maskiga olen nüüd kuu aega edukalt hakkama saanud. Poeskäigult tulen, pesen kohe ära, teine ka varuks olemas.

Bauhofis peaks neid ka olema: https://www.bauhof.ee/et/naomask-marat-universaalne-korduvkasutatav-690357 Ja Tln kaubamajas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin ühed filtriga käsitöömaskid, millel ka ninatraat sees: https://delarose.ee/tootekategooria/maskid/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mahemarket

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalises tallinna toidupoes on ette jäänud nii kiururgilisi maske, ja kümmekond riidest maski. Lausa maskiautomaat on.

Ei saa aru, kuidas pole võimalik mitte näha.

Ära tänita. Ütle, kus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin ühed filtriga käsitöömaskid, millel ka ninatraat sees: https://delarose.ee/tootekategooria/maskid/

Ma ütleks pigem, et raudtoru on sees 😀 Jõhkralt kõva. Mask ise on okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis Korduvkasutatav riidest mask