Esileht Ilu ja tervis kõrge palavik

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kõrge palavik

Postitas:

Minu 5 kuusel lapsel on teist päeva kõrge palavik.
38.5 kraadise palavikuga olen talle andnud beebide idumetini.palavik on korraks alla läinud ja siis uuesti tõusnud. lapse enesetunne on suht normaale.imelik on see et on ainult palavik,ei kõha ega nohu.kõrvad ka ei tundu et haiged oleks. kas kellegil on sama situatsioon olnud, kuidas seda lahendanud? küsin sellepärast kuna täna perearstile ju helistada ei saa. aga homme kohe kindlasti helistan esimese asjana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun vii kohe laps erakorralisse, lase teha crv verest ja pissiproov! Minu beebil oli neeruvaagnapoletik ja haiglasse sain viimasel hetkel… 10p haiglas tilguti all, 6,5 ndl antibiootikume ja saime lapse korda. Rumal perearst ei teinud proove, kuigi palusin kahel korral, siis tormasin ise haiglasse lapsega. Oli temalgi vaid palavik. 39-40, ei alanenud rohtudega. Soovis rp nagu tavaliselt, naeratas, pissis ilusti, ei olnud mingeid muid probleeme. Proovidest selgus, et e-coli oli kurjajuur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 16:06; 13.05 16:19; 13.05 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neeruvaagnapõletik, tuleb külmetusest? kas siis ei teaks laps nutma ja pissida peaks olema ju ka valus !?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bakteritest tuleb, mis vohama hakkavad. Ei pea nutma. Tavaliselt ongi ainult alandajatele allumatu palavik ja muud mitte midagi. Eriti ohtlik, sest emad ei tunne, et lapsega oleks midagi valesti, ajavad palaviku hammaste tuleku kaela jne. Ei taha sugugi hirmutada, kuid sellist palavikku tuleb alati vere ja uriiniprooviga kontrollida, et hiljem ei peaks silmi peast nutma kahetsusest. Lastearstide soovitus mulle oli selline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 16:06; 13.05 16:19; 13.05 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinused hoiatuse eest? Miks siis mitte ka teise postituse eest? Kummaline…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 16:06; 13.05 16:19; 13.05 18:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis kõrge palavik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.