Esileht Väikelaps Kõrge palavik 4 päeva.. andke nõu.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kõrge palavik 4 päeva.. andke nõu.

Postitas:

Esimest korda tõusis tüdrukul palavik ööl vastu esmaspäeva, siis oli 37,8. Võtsin riided eest lahti, magas ilma tekita. Palavik läks ilusti ise alla. Päeval ei mäleta, et tal oleks uuesti palavik tõusnud.
Ööl vastu teisipäeva tõusis äkki jälle palavik, 38,1lt 39,6ni, ca poole tunniga. Panin küünla, natuke tupsutasin põlveõndlaid ja käsi viina-vee seguga. Kuna mees kopsupõletikus, siis soovitati perearsti liinilt Lastehaiglasse sõita. Käisingi. Kopsud puhtad, põletikunäidud ok, veri täitsa korras.
Teisipäeva päevast kuni tänase ööni oli pidevalt tsükkel: palavik ca 39ni, küünal, siis 6 tundi muretult ja siis hakkas jälle tõusma.
Viimase küünla panin täna öösel 4.30 paiku. Siiani, ptui-ptui-ptui, palavikku pole.
Käisin ka täna arstil, kõrvad kergelt punakad, igemed jube paistes (hambaid siiani pole, nüüd hakkavad siis tulema). Kirjutas raske südamega igaks juhuks AB (pole enne saanud), et kui täna õhtuks jäle palavik tõuseb, siis peaksin ikkagi andma.
Mõtlen, et kui nüüd temperatuur püsib, siis ei peaks ju andma, aga kõrvad kuidas ise terveks saavad? Üritan talle köha pärast auru teha ja annan köhasiirupit. Kas peaksin kõrvade heaks ka midagi tegema?

Arvasin ise, et ehk on 3-päeva palavik, aga siis peaksid juba punnid peal olema vist??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 16:31; 25.02 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3-päeva palavik võib ka pikemalt kesta (nt 5 päeva). muidu mu lastel oli viirus kõrge palaviku ja väikese nohuga. palavik kestis ka 4-5 päev, siis ühe päeva alla 38.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palavik endiselt kõrge, mine tee uued proovid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me lapsed põdesid siin mõni aeg tagasi samasugust viirust- ligi 5 päeva kõrget palavikku, natuke nohu ja köha ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 3 aastane tütar on samuti nüüd 5 päev 39 palavikuga kodus lisaks väike nohu ja meeletult valus köha kuigi antibiootikumid on juba kolmas päev peal,täna käisime ka uuesti vereproovi arsti juures andmas ,mis näitas küll veel põletikku,arst ise arvas et see on gripp kuid gripi proovi ütles, et saame teha alles esmaspäeval(sest elame Võrus ja proovid viiakse esmaspäeval Tallinnasse ).Jõudu ja jaksu,paranege ruttu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli 5 päeva kõrge palavik, ulatudes 40.1ni. perearst 3. päeval arvas samuti, et viirus, 5. päeval läksime lastehaiglasse ja arst vaatas kurku, ütles kohe et streptokok viirus, seda kinnitas ka analüüs, nüüd antibiotsi peal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka oli 5 päeva – õhtul ligi 39 , päeval 38 ringi. Ilmselgelt mingi viirus. Viiruse vastu AB ei aita. Nõme et arstid neid kohe pisikestele neid kirjutavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil ka oli 5 päeva – õhtul ligi 39 , päeval 38 ringi. Ilmselgelt mingi viirus. Viiruse vastu AB ei aita. Nõme et arstid neid kohe pisikestele neid kirjutavad.[/tsitaat]

Proove tuleb ikka teha, mul oli ka lapsel mitu päeva kõrge palavik, arvasin ka, et mingi viirus. Proove andes selgus, et hoopis neeruvaagnapõletik ja AB-st pääsu polnud.
Iial ei või teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 3-aastasel on ka juba kuuendat päeva palavik. kolmapäeval pandi bronhiidi diagnoos (kuigi köha kui sellist pole; röntgen õnneks kopsupõletikku ei näidanud). AB on kolmandat päeva peal. Aga haiguspilt on üldjoontes sama – päeval palavik 38 kandis ja õhtul hakkas kiiresti tõusma – öösel lausa 40,2! kolmapäeva õhtul kutsusin kiirabi, kuna tund aega peale Panadoli ja ülehõõrumist palavik ei langenud. täna on olukord juba helgem, siiani pole üle 38,2 tõusnud. kuid kogu see nädal on olnud üks jube piin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Meil siis läks nii, et kolmapäeval käisin arstil, nagu ma juba kirjutasin. Arst kirjutas igaks juhuks AB välja, et kui ikkagi palavik peaks jälle tõusma, siis hakkaksin andma.
Õhtul loomulikult (seni püsis ilma palavikuta) tõusis kiiresti 38,8 peale ja hakkasin ikkagi AB-d andma. Lapse organism on nii kurnatud- juba kuu aega on ta vahelduva eduga haige olnud, lihtsalt nohus-köhas-silmapõletikus, lõpuks siis palavikuga. Eile korraks süda valutas, sest peale toda õhtut pole enam palavik tõusnud.
Meil ilmselt mingi bakteriaalne asi, kuna me kõik oleme haiged- mees, mina, laps. Lapsel veri ja kopsud puhtad, mehel kopsupõletik, minul selgub esmaspäeval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 16:31; 25.02 08:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Kõrge palavik 4 päeva.. andke nõu.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.