Esileht Lapse ootamine Kõrge vererõhk ja rohud.Nädalaid 13+

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kõrge vererõhk ja rohud.Nädalaid 13+

Postitas:

Kas keegi on veel saanud esimesel trimestri uuringul kõrge vererõhu ja rohud kohe peale?Oskate ehk kaasa rääkida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul tõusis ka vererõhk nädal enne oscarit +10/+5 tavalisega võrreldes. aga kuna selline muutus vererõhus annab mul kohe enesetundes märku, siis sain tabletid, et vajadusel võtta. ca nädal 20 läks tavalise peale tagasi kuid jäi aegajalt kõikuma 1-5 päevaste kõrgemate tsüklitena. nädal 24 arsti visiidil arutades, et see kõikumine ei ole ka tegelikult hea, ja siis sellest ajast olen võtnud vererõhu tabletti 3 korda päevas. praeguseks on mõned üksikud päevad olnud, kus vererõhk kõrgem ja enesetunne selle tõttu halvem. praegu nädal 27, paari päeva pärast taas arsti juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tõusis rõhk tasapisi kogu raseduse. Algselt 1 tabletilt (trandate) päevas suurenes doos 8 tabletile päevas. Lõpuks ei allunud vererõhk enam tablettidele ja 37. nädalal tehti seetõttu keiser.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain juba 8.nädalal. Aga see eriti ei päästnud – vererõhk hakkas raseduse kasvades ikkagi vaikselt tõusma (ja Trandate doos suurenema). Lõpuks tekkis platsenta irdumine ja tehti erakorraline keiser.
Vererõhk aga normaliseerus u 2 kuu jooksul peale sünnitust. Hiljem olin ka mitterasedana vererõhu-uuringutel, kuid hüpertoonia diagnoosi ei saanud (mitterasedana rõhk normis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin ikka rääkida. Võib minna nii ja naa. Mina sain preeklampsia kõrge tõenäosuse tõttu kohe aspiriini, kuigi vererõhul polnud väga häda midagi. Aga tõenäosus sai tõeks, vererõhk muudkui tõusis, rohud ei mõjunud kuigi kaua ja varsti läks kogu asi väga hapuks.
Mis sul seal skriiningul leiti, preeklampsia risk või lihtsalt kõrge vererõhk? Ega muud pole teha kui rohtu võtta ja väga hoolsalt mõõta ja jälgida. Vererõhuaparaat peab kodus olema.
Hoian pöialt ja soovin rahulikku meelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Kõrge vererõhk ja rohud.Nädalaid 13+