Esileht Pereelu ja suhted Kõrged standardid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )

Teema: Kõrged standardid

Postitas:
Kägu

Kui kõrged on teie standardid kaaslase osas?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu standardid on vastavalt minu enda tasemele välja kujunenud. Seega ma eeldan alateadlikult ka oma partnerilt samasuguseid vaateid ja “taset” intelligentsile nagu ka minul on olemas.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lähtun ainult sellest kas meeldib või ei meeldi, erutama peab ka.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrged. Nende loetlemine läheks väga pikaks, aga kui välja tuua peamised suvalises järhekorras, siis ta peab olema kõrgharidusega, huumorimeelne, puhas, armastama koeri, vähemalt taluma kasse. Ka hindama vanainimesi ja lapsi, peab austama oma ema, olema täpne ja keskmisest oluliselt kõrgema IQga. Ei tohiks olla manitsev täiskarsklane ega ka mitte joodik. Mõlemad on sama talumatud minu jaoks.

+21
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrged, kuid samas kõrgharidust ma ilmtingimata ei eelda, olen elus piisavalt näinud kõrgharidusega lolle. Muidugi tõenäosus, et “eluülikooli” läbinute seas on rumalaid rohkem, on suurem. Siiski, ma ei sea kõrgharidust kaaslase valimisel standardi nimekirja 🙂

Oluline on EQ, IQ, normaalsus (ei soovi autisti, aspergerit, nartsissisti, sotsiopaati jms diagnoosiga inimesi kaaslaseks). Võib olla kutseka haridusega vabalt, kui eriala on selline ja omal alal vähemalt keskmiselt hea tegija. Sosseppa ja susserdajat ei soovi. Täiskarsklast ei taha, aga sellist ka mitte, kes igal võimalusel end umbe joob, võiks osata mõõtu pidada ja et ei pea kaine perioodi jaoks eriliselt pingutama. Muusikamaitse võiks olla enamvähem selline, et mitte päris teisest ooperist. No näiteks, kellele meeldivad punkbändid või süldibändid, need ei kõlba. Indie-meest ka ei tahaks. jne.

Latti madalamale lasta ei kavatse, standardist loobuda ei kavatse. Kunagi nooremana ükskord muutusin ahastavaks ja lasin korraks lati madalale, oh häda. Selle reha otsa ma enam teist korda ei astu.

Samas, ega iga inimene tutvusringkonnas ei peagi kohe kaaslaseks sobima, nii et sõprade seas on mul hulgaliselt ka selliseid, keda endale elukaaslaseks ei taha, aga niisama sõber võib olla. On alkohoolikuid, on ka paar salanarkomaani, on töönarkomaane, on pooliku kõrgharidusega inimesi, kes ilmselt iial ka ei lõpeta, on pungisõpru, indiemehi ja ka paar depressiivset. Viimastega on kõige keerulisem ka sõbrana suhelda, sest see kurnab ikka väga, see lõputu negatiivne vaib. Nad käivad arsti juures, seegi hea. Paraku on just depressiivsed nüüd kõik üksi, st elukaaslaseta/abikaasata jäänud, seda vist ei kannata eriti keegi igapäevaselt enda kodus.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kõrged on teie standardid kaaslase osas?

Tundub, et kellelgi on silmapiiril mingi mees, kes olemasolevatesse nimekirjadesse ei mahu. Aga tahaks teda ikka.

Noh taha siis, mis sest ikka. Kui ikka mingi totaalse s..taga vahele jääb, eks siis arutled perekoolis edasi. Kuniks suve….

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees on hea, tark ja huumorimeelega, siis see katab juba suht kõik mulle olulised valdkonnad.

Välistatud oleks partner, kes on pedantlik, kitsi, näägutaja, passiiv-agressiivne.

Välimuse osas mul teadlikke standardeid pole, aga tegelikult muidugi mõni inimene meeldib ja mõni teine mitte,

Ühesõnaga, tahaks, et oleks normaalne inimene. Hea, tark, huumorimeelega, milleski osav, millestki huvitunud. Loomad peavad meeldima, alukaid peab vahetama ja hambaid peab pesema, muidu sellise kerge räpakuse (ajamata habe, viksimata kingad või pesemata juuksed) olen nõus mõõdukal määral ära taluma.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii nunnu teema. Kohtate õiget kaaslast kellega on keemia ning teie “standardid” on võluväel minema pühitud. Muidugi on ka neid totusid, kes istuvad oma unistuste otsas, kuid eks praktika on näidanud, et ega selliseid ei taha isegi need poetagused filosoofid.

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii nunnu teema. Kohtate õiget kaaslast kellega on keemia ning teie “standardid” on võluväel minema pühitud. Muidugi on ka neid totusid, kes istuvad oma unistuste otsas, kuid eks praktika on näidanud, et ega selliseid ei taha isegi need poetagused filosoofid.

Kuskile maale on tõesti nii, aga kui piisavalt palju ühest ämbrist teise kolistada, siis enam ei teki mõne seksika tagumiku osas mingeid pikaajalisi soove. Täna tunnen küll, et mõne standardi oleks võinud juba varem kõrgemale tõsta, et asjatuid pisaraid mitte valada. Parem üksi, kui kehvas suhtes.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõus, et inimene kas meeldib või ei, on tõmme või ei. Kui on välimuselt super, aga vesteldes tundub sinu jaoks rumalavõitu või maailmavaateliselt täiesti sobimatu, siis on selge, et inimesed ilmselt ei sobi ja kogu komplekt hakkab lagunema.

Mulle isiklikult on täiesti ükskõik, mis tööd inimene teeb, mis ametit ta peab kui ta inimesena on intelligentne ja huvipakkuv. Näiteks Eesti üks parimaid mälumängureid töötab/s laotöölisena. Mis olid tema motiivid selleks, ei tea, ju siis talle meeldib.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, nooremana võis ju “käia” ja niisama aega veeta ka enda latist madalamatega. Aga tegelikult siis juba teadsin, millist tüüpi mehe valin endale abikaasaks ja laste isaks.

Eelnevad on ära öeldud ka põhilised asjad – mees peab olema ambitsioonikas (ehk tahtma õppida/areneda, intelligentsus jne.) Loomulikult ei tohi olla agressiivne või vägivaldne. Peab olema silmaringiga ja kindlasti peab olema meil ühiseid huvisid, et peale esimese armumise ruhinat oleks piisavalt teemasid, millel omavahel mõnusalt tunde arutleda.

Mida keegi siiani pole märkinud, aga mis minu jaoks on näiteks oluline – mehe perekond. Tema lähimad pereliikmed võiksid siiski ka olla toredad ja normaalsed inimesed, et hilisem suhtlus minu perega, lastega pakuks kõigile rõõmu. Peresuhted on minu jaoks üliolulised.

 

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrgharidus on mõnel isendil üsna küsitava väärtusega. Tean ühte pedagoogi, kellega ei julgeks koos kuskile minna. Tema kõnepruuk ja käitumine on kohutavad. Ropendav, labane, pieteeditunne puudub täielikult. Sööb lahtise suuga, luristab ja lätsutab. Jube.
Ehk minu jaoks on oluline intelligentsus, empaatiavõime ja väärikus ning lahtised käed. Olgu see haridus siis ka madalam.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõus, et inimene kas meeldib või ei, on tõmme või ei. Kui on välimuselt super, aga vesteldes tundub sinu jaoks rumalavõitu või maailmavaateliselt täiesti sobimatu, siis on selge, et inimesed ilmselt ei sobi ja kogu komplekt hakkab lagunema.

Mulle isiklikult on täiesti ükskõik, mis tööd inimene teeb, mis ametit ta peab kui ta inimesena on intelligentne ja huvipakkuv. Näiteks Eesti üks parimaid mälumängureid töötab/s laotöölisena. Mis olid tema motiivid selleks, ei tea, ju siis talle meeldib.

Laotöö hoiab vormis, füüsiline liikumine hoiab mälu korras.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks Eesti üks parimaid mälumängureid töötab/s laotöölisena.

Faktimälu omamine ei näita ju intelligentsust.

+6
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu soov kõrgharitud mehe suhtes on seotud sellega, et ta on järelikult pikka aega suutnud täiskasvanuna (koos kõigi täiskasvanuelu ahvatlustega) õigeks ajaks teha õigeid asju õigel tasemel.Tal on olnud siht ja ta saavutas selle. Õppis.

Põhiharidusedga mehe puhul mul seda minevikuvaadet ei ole. Keskharidusega mehi pidasid enamasti üleva vanemad ja kui kooli ei ilmunud, oli kerge ata-ata. Magistrikraad mehe puhul näitab mulle, et ta on suuteline pühenduma, tähtaegadest kinni pidama, süvenema, minema süvitsi. Mitte ei laperda, sageli hangeldades, läbi elu, sest haridus on “eluülikool”.
Ja muidugi ei garanteeri kõrgharidus tarkust, aga annab sissevaate, kas inimene suudab taluda (pere)rutiini, tahab õppida ja suudab tähtaegadest kinni pidada.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oota rohkemat kui ise oleksin võimeline. Ma ei juhi autot, tal pole pesapunumise instinkti, niisiis liiklus jääb temale ja kodukord minule.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks Eesti üks parimaid mälumängureid töötab/s laotöölisena.

Faktimälu omamine ei näita ju intelligentsust.

Ikka näitab. Ja mitte ainult, vaja on ka seoste loomise-, analüüsioskust.
Sa tead mõnda lolli tippmälumängurit või?

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast valede otsa kolistamist kujutasin küll ette pikka ja tumedepäist, järgmine pidi olema see kellega ka pere punuks. Oluliseks pidasin heast perekonnast, harjumus tööd teha-töökoht olemas, mingi eriala (kas siis ülikool või mitte) peaks olema omandatud, meeldivad loomad, vanematega head suhted-saab läbi, samasugused viisakad sõbrad, mitte joomakaaslased. Ideaalis auto ja autojuhiload.

Läks kümnesse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

samas kõrgharidust ma ilmtingimata ei eelda, olen elus piisavalt näinud kõrgharidusega lolle. Võib olla kutseka haridusega vabalt, kui eriala on selline ja omal alal vähemalt keskmiselt hea tegija. Sosseppa ja susserdajat ei soovi. paar depressiivset. Viimastega on kõige keerulisem ka sõbrana suhelda, sest see kurnab ikka väga, see lõputu negatiivne vaib.

Kusjuures kõrghariduse puhul tõesti ei tähenda, et inimene oleks veel elus hakkaja ja tööl edukas. Kutseharidusega oskustöölised võivad olla omal alal nõutumad tegijad, kui mõni kõrghariduse kätte punnitanud mees. Depressiivsete inimestega on ka keeuline suhelda, pidev negatiivne hoiak on väsitav.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks Eesti üks parimaid mälumängureid töötab/s laotöölisena.

Faktimälu omamine ei näita ju intelligentsust.

Ikka näitab. Ja mitte ainult, vaja on ka seoste loomise-, analüüsioskust.

Sa tead mõnda lolli tippmälumängurit või?

Ma teadsin inimest, kes õppis pähe kogu ENE ja ka peaaegu viimased kaks EE köidet. Elus ta IQ oli päris madal, kuna ta ei suutnud sidemeid luua faktide vahel.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tead mõnda lolli tippmälumängurit või?

IQ ei näita otseselt seda, et inimesel on suured faktiteadmised. Mõnel võib tõesti kõik naksti meelde jääda, tsiteerib peast klassikuid, aga IQ samal ajal suhteliselt madal. Tema kohta ei saa öelda, et ta on teadmiste poolest loll, küll aga ei pruugi selline inimene olla intelligentne.

Intelligents ei näita mitte faktiteadmisi, vaid näitab oskust seostest aru saada, mustreid märgata ka siis, kui tegelikult niiöelda kobad pimeduses. Intelligentne inimene oskab vastuse tuletada mingite etteantud parameetrite järgi. Ideaalis on jah faktitark inimene ka intelligentne, aga on ka inimesi, kelle puhul need kaks omadust ei kattu.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakad mured. Mehed vaatavad, et ti.s ja tu.ss töökorras oleks, mitmekordne kõrgharidus on naise juures väike boonus. Huumor ja läbisõrmede vaatamine peab naiste juures igaljuhul olema. Kas kõrge standardiga mees ei täkuta- ikka täkutavad. Kas voodis on haridus oluline? Ma vaatan küll, et kodus elatakse küll pereelu, kuid väljaspoole kodu inimesed elavad teist elu. Vaba inimese elu. Silmad lahti!

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et osadel naistel on samad standardid 30+ aastaselt nagu oli vahemikus 18-25.

Ajab alati naerma.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et osadel naistel on samad standardid 30+ aastaselt nagu oli vahemikus 18-25.

Ajab alati naerma.

Mis täpselt naerma ajab? Et 25-aastaselt ei taha lolli meest, aga 45-aastaselt peaks tahtma või? Või et 18-aastaselt eeldasin mehelt heasüdamlikkust, aga 55-aastaselt võtan äkki mingi tigeda ja kibestunud nässaka enda koju? MIKS?

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis täpselt naerma ajab? Et 25-aastaselt ei taha lolli meest, aga 45-aastaselt peaks tahtma või? Või et 18-aastaselt eeldasin mehelt heasüdamlikkust, aga 55-aastaselt võtan äkki mingi tigeda ja kibestunud nässaka enda koju? MIKS?

Sinu tingimused ajavadki naerma. Sa arvad, et elu rullib mööda sinu tahtmisi. Targad, lollid ja sinu tahtmised, nagu lasteaed. 25 aastaselt väljavalitud tark mees võib ka sind 15 aasta pärast vaadata nagu seebimulli. 55-aastane mees võib elus teha mõne tibi nimel selliseid kannapöördeid, et hõõrud ainult  suuri silmi suurest imestusest.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

IQ ei näita otseselt seda, et inimesel on suured faktiteadmised. Mõnel võib tõesti kõik naksti meelde jääda, tsiteerib peast klassikuid, aga IQ samal ajal suhteliselt madal.

Täpselt. Seepärast omas postituses ütlesingi, et soovin keskmisest palju kõrgema IQga meest, mitte et ilgelt vägevate faktiteadmistega. Need on küll sageli ühendatud, aga kaugeltki mitte alati. Faktiteadmistega inimesi on palju rohkem mulle näib, kui sügavalt tarku kõrgtasemel IQ-ga inimesi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis täpselt naerma ajab? Et 25-aastaselt ei taha lolli meest, aga 45-aastaselt peaks tahtma või? Või et 18-aastaselt eeldasin mehelt heasüdamlikkust, aga 55-aastaselt võtan äkki mingi tigeda ja kibestunud nässaka enda koju? MIKS?

Sinu tingimused ajavadki naerma. Sa arvad, et elu rullib mööda sinu tahtmisi. Targad, lollid ja sinu tahtmised, nagu lasteaed. 25 aastaselt väljavalitud tark mees võib ka sind 15 aasta pärast vaadata nagu seebimulli. 55-aastane mees võib elus teha mõne tibi nimel selliseid kannapöördeid, et hõõrud ainult suuri silmi suurest imestusest.

Jah, aga siis teebki! Mil moel ma teda takistada peaks saama, kui talle keskeakriis peale tuleb ja ta motikalubade tegemise asemel hakkab noori tsikke taga ajama? Ega kui ma oleks siis näiteks lollima mehe valinud 25-aastaselt, siis võiks ta ju täpselt samamoodi 55-aastaselt peast segi keerata, aga sinnani oleks ma pidanud selle ullikese ju kuidagi ära taluma. 30 aastat “langetatud standarditega” elamist selle nimel, et lõpuks võib-olla ikka sama portsu otsas olla. Tahan öelda, et mingeid ulmenõudmisi muidugi pole mõtet seada, aga endale olulistes küsimustes pole küll pointi latti alandada, sest elu ilma meheta on ikka oluliselt etem, kui elu s*ta mehega. (Elu hea ja targa, st standarditele vastava mehega, on muidugi veel kõige toredam!)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et osadel naistel on samad standardid 30+ aastaselt nagu oli vahemikus 18-25.

Ajab alati naerma.

Mis täpselt naerma ajab? Et 25-aastaselt ei taha lolli meest, aga 45-aastaselt peaks tahtma või? Või et 18-aastaselt eeldasin mehelt heasüdamlikkust, aga 55-aastaselt võtan äkki mingi tigeda ja kibestunud nässaka enda koju? MIKS?

Välimus inimestel 27-30 + ei võimalda omada samu standardeid.

Umbes analoogne teema on see , et ilusad ja popid naised kes viisakatele ja korralikele nooruses korvi andsid.

Sellised naisterahvad, olles minetanud oma nooruse välimuse +tavaliselt titekarjaga soovivad küll siis samu mehi, eriti neid kes on materiaalselt heasse seisu jõudnud.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et osadel naistel on samad standardid 30+ aastaselt nagu oli vahemikus 18-25.

Ajab alati naerma.

Mis täpselt naerma ajab? Et 25-aastaselt ei taha lolli meest, aga 45-aastaselt peaks tahtma või? Või et 18-aastaselt eeldasin mehelt heasüdamlikkust, aga 55-aastaselt võtan äkki mingi tigeda ja kibestunud nässaka enda koju? MIKS?

Välimus inimestel 27-30 + ei võimalda omada samu standardeid.

Umbes analoogne teema on see , et ilusad ja popid naised kes viisakatele ja korralikele nooruses korvi andsid.

Sellised naisterahvad, olles minetanud oma nooruse välimuse +tavaliselt titekarjaga soovivad küll siis samu mehi, eriti neid kes on materiaalselt heasse seisu jõudnud.

Välimus 27-30+ ei võimalda omada siis mis standardeid? Millistes nõudmistes peaks noor naine siis, huvitav, järeleandmisi tegema, kui ta on jõudnud juba nii muldvanasse raugaikka nagu seda on nt 28 eluaastat? 17-21-aastastele nagadele võib-olla täiskasvanud naised jah peale ei lähe alati (targematele lähevad, aga kukekestele mitte, liiga hirmus hakkab küllap), aga muus mõttes ju lihtsalt parim ja paljudel naistel ka kõige kaunim iga ongi just 25-35. Aga isegi kui välimus hakkab veidi küpsemaks muutuma ütleme enne 40ndaid, siis ikkagi pole see põhjus, miks peaks normaalne naine äkki “latti alla laskma” ja hakkama hindama kehvemaid mehi. Absoluutselt ei pea! Sest normaalseid on ka keskeas olemas ja ebanormaalse kojutarimisest etem on siis juba suhet mitte luua.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et osadel naistel on samad standardid 30+ aastaselt nagu oli vahemikus 18-25.

Ajab alati naerma.

Mis täpselt naerma ajab? Et 25-aastaselt ei taha lolli meest, aga 45-aastaselt peaks tahtma või? Või et 18-aastaselt eeldasin mehelt heasüdamlikkust, aga 55-aastaselt võtan äkki mingi tigeda ja kibestunud nässaka enda koju? MIKS?

Välimus inimestel 27-30 + ei võimalda omada samu standardeid.

Umbes analoogne teema on see , et ilusad ja popid naised kes viisakatele ja korralikele nooruses korvi andsid.

Sellised naisterahvad, olles minetanud oma nooruse välimuse +tavaliselt titekarjaga soovivad küll siis samu mehi, eriti neid kes on materiaalselt heasse seisu jõudnud.

Välimus 27-30+ ei võimalda omada siis mis standardeid? Millistes nõudmistes peaks noor naine siis, huvitav, järeleandmisi tegema, kui ta on jõudnud juba nii muldvanasse raugaikka nagu seda on nt 28 eluaastat? 17-21-aastastele nagadele võib-olla täiskasvanud naised jah peale ei lähe alati (targematele lähevad, aga kukekestele mitte, liiga hirmus hakkab küllap), aga muus mõttes ju lihtsalt parim ja paljudel naistel ka kõige kaunim iga ongi just 25-35. Aga isegi kui välimus hakkab veidi küpsemaks muutuma ütleme enne 40ndaid, siis ikkagi pole see põhjus, miks peaks normaalne naine äkki “latti alla laskma” ja hakkama hindama kehvemaid mehi. Absoluutselt ei pea! Sest normaalseid on ka keskeas olemas ja ebanormaalse kojutarimisest etem on siis juba suhet mitte luua.

Misasja te üldse vastate ja arutlete selliste tüüpidega, nagu nad oleks normintellektiga inimesed? Me kõik ju teame sellest üksikutele meestele suunatud liikumisest, mille arsenali kuulub lisaks teistele valeväidetele ka see ainult naistele täpselt 30-aastaselt tekkiv “sein”. Seda üritatakse siis usutavaks muuta selles vanuses naiste kurtmisega kohtingumaastikult, jättes sujuvalt kõrvale 20-aastaste avalikud mured samal teemal, mida on kordades rohkem.

Iga mees, kelle IQ on suurem, kui kinganumber, näeb ju, et reaalsusega ei ole sellel mingit pistmist. Piisab ainult sellest, kui enda ümber vaadata ja ta näeb, et päriselus loovad edukalt suhteid nii kolme- kui ka neljakümnesed kõrgete standarditega naised, samuti mitme lapse emad. Paradoks seisneb selles, et kogu see “ajupesu” on loodud selleks, et saada endale kahekümnendates üksikute meeste raha, ent selle kogukonna põhimõtteid järgides jäävad nad elu lõpuni üksi.

Aga misasja on siinsetel naistel sellistele midagi selgitada või õigustada, ma ei saa aru. Las nad elavad oma unelmates ja passivad üksi siis, kuna mingi “guru” on mõelnud neile välja kauni muinasjutu, millega neile nende halvast iseloomust hoolimata lootust anda. Te ei taha neid lihtsameelseid naisi alavääristavaid inceleid nagunii, uskuge mind, nad on mahakantud inimesed, miks te neid lihtsalt ei ignoreeri?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )


Esileht Pereelu ja suhted Kõrged standardid