Esileht Kodunurk Koristaja töötasust?!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Koristaja töötasust?!

Postitas:

Kui palju maksaks u 110 ruutmeetrise maja koristamine? Pesu vahetus, põrandad, saun, kuiv-märgpesu.

Mis oleks õiglane hind?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ôiglane oleks 10 e tunnilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas WC-d/vannitoad ka? Mitu neid on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 13:11; 06.04 20:18; 06.04 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ôiglane oleks 10 e tunnilt.[/tsitaat]
Arst saab 7¤ tunnis ja koriostaja 10¤??? See küll nali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik oleneb ka sellest kaua aega kulub ja mida konkr teha,kas lisaks triikimist,pesupesemist vms pole?aknad?
Koristamise eest pakuks orient 25-30euri kord(veelkord ytledn et oleneb kaua aega kulub ja mis pinnad jne)
Kui huvi jäta oma kontakt,kui abilist pole leidnud?!
Ja kui tihti abi vajad kas 1x või regulaarselt ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.03 17:08; 30.03 15:55; 30.03 22:17; 08.04 14:26; 09.04 18:08; 18.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub,et jutt käib Tallinnast jah? sest tallinlased on nagu jumalad, arvavad, et linna/maakonda polegi vaja mainida, kõikidel ammugi teada, et tegemist on pealinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tunnitasuga koristaks kohe mõnuga, kiirustama küll ei hakkaks..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hoopis tekkis küsimus, et need koristajad kes siin isehakanud rohkem, siis kuidas te üldse koristate?
Kas koristate vaid põrandada ja tolmu? Kas koristate ka nii, et võtate esemed riiulitelt maha, pühite tolmu ära ja siis panete ka tagasi?
Kas teil ka nii, et sinna kuhu käsi ulatub, sealt ka ainult koristate? Kui palutakse koristada ka suur esik ära, kas siis teete seda, või enne peaks esikust kapridesse kõik asjad panema ja siis koristate vaid tolmu ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 12:45; 30.03 21:33; 02.04 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen kõike mida vaja:kylmkapp seest,aknad,kapid riiulid seest jne jne….koik on muidugi kokkuleppeline ja mitte iga x ma selliste asjadega ei tegele.
Kõike võib ju koristada mida palutud ja koik nlabirääkimiste asi,võin õueala riisuda ka kui vaja ja koeraga jaluatams käia jne…:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.03 17:08; 30.03 15:55; 30.03 22:17; 08.04 14:26; 09.04 18:08; 18.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja mina laidan maha sellise firma omalt poolt nagu \”kuldsed käed\”
Sorri, aga milleks pakkuda teenust, mida saan ise ka kodus teha.
Võibolla mõne jaoks see jutt mis nüüd räägin ongi täiesti ok, aga kui rääkisin paarile oma tuttavale kogemustest, siis öeldi – \”misasjaa\”\”
Nii. Helistasin sinna. Tahtsin koristust. Öeldi, et järjekord vähemalt nädal aega ja enne seda kui mulle koristaja saadetakse, tullakse üldse maja hindama.
Puht huvi pärast sai aeg kokku lepitud ja mõni päev tagasi siis sain ukse taha hindaja 🙂
Nii, tuli sisse ja hakati mulle rääkima, et kõik mis kõrgemal kui käed ulatuvad, ei kuulu nende tsooni. No ok. Võin tegelikult isegi seda mõista. Samas aga oli mul kindel plaan lasta koristada ka esikukapp mis läheb ikka laeni.
Järgmine üllatus varitses mind siis kui öeldi, et nemad ei tõsta ühtki asja paigast. Kui tahan, et mu buduaar puhastatakse, siis pean kõik asjad kastidesse laduma. Ja see käis kõikide kappide, kummutite ja aknalaudade kohta!!!!!
Nii ja kokkuvõttes mulle räägitigi sellest, kuidas peaksin enne koristaja tulekut kõik asjad kastidesse laduma, kui tahan, et tolm saaks võetud ka esemete alt.
Ka tehti mulle kindlalt selgeks, et ühtki kapisisu nad ei puutu.
Igastahes sain ikka suure üllatuse osaliseks. Kokkuvõttes teen ma need kõik asjad ise kodus kogu aeg ära. Aga tahaksingi põhjalikumat koristust ja mõtlesin siis palgata firma. Olgu kokkuvõttes hind mis on. Alates 28 euri on seal koristuskord. Aga see on alates!
Teisisõnu arutasin juba mehega, et teeks ühe ÕIGE koristusfirma, mitte sellise, kes sul vaid tolmu laiali ajab ja siis käe arvega ulatab.
Andke andeks, \”kuldsed käed\” aga teie firma teenus ei kõlba karu***se ka!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 12:45; 30.03 21:33; 02.04 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil käib koristaja ja loomulikult korjame me kõik esemed põrandatelt jm. võimalikult kokku, enne kui ta tuleb. Esiteks tõstaks ta muidu ju kogu aeg ainult esemeid ega jõuaks üldse midagi muud tehagi. Ja teiseks ei kujuta ma ette, et keegi võõraks oskaks üldse minu kodus meie asju õigetesse kohtadesse tõsta ja panna. See on väga lühinägelik soov. Kapisisusid ka koristaja ei tee, seda teen ma ise umbes kord aastas. Samuti kristalllühtrid nühin ise läikima ja köögiriiulid puhastan aeg-ajalt.
Koristaja teeb nn. basic- koristuse, pühib tolmud, teeb tolmuimejaga, peseb põrandad ja sanitaarruumid. Suurpuhastust koristaja ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See jutt täitsa õige ju.

Sa tellid koristusteenust! Ehk siis koristajad ei tule redeliga kohale ja ei hakka sul laeni ulatuvat kappi koristama. Ka ei kanna nad üldjuhul kaasas kohvrit puhastusvahenditega ja tolmuimejaga. Vaid kõik käib kliendi asjadega.

Ja kas sa kujutad ette, et kui sul riiulitel on sada ja üks pisikest nipsasja, siis hakatakse neid ükshaavadl tõstma ja sealt alt tolmu pühkima. Ka ei tee keegi raamaturiiulit enne tühjaks ja siis ei pane tagasi.

Pea võimatu on põrandat koristada, kui lapse mänguasjad on laiali. Siis läheb põhirõhk asjade ümberpaigutamisele, mitte koristamisele.

Koristajad koristavad, mitte ei paiguta asju.

Ja see on õige, et ühtegi kappi lahti ei tehta, välja arvatud koristusvahendite kapp.

Ja ükski õige koristaja ei keeruta tolmu laiali. Siis on ta kas oskamatu või on tal valed vahendid.

Ja kui sa soovid ikkagi oma buduaari koristada, siis esimesest korrast sa kaugemale ei jõua, sest sulle väänatakse kirves selga selle eest, et kõik su huulepulgad ja patsikummid tõstetakse kõrvale ja pestakse pind ja siis pannakse tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegelen kodukoristusega-juba aastaid.Kõik kõrgemad kapid jm tegin aegajalt aastas ehk paar x,sest ka ikkagi sinna koguneb tolmu.
Kappide sisuga on nii et muidu ei puutu aga kui palutakse ja kokkulepe siis olen nõus ja teen.
Eks kindl on koik kinni ka töötasus sest kui ikka 10euri saad korra eest ja 2 tundi päevas ette nähtud siis ei jouaks kuidagi eksole…aga kui hea tasu siis selle eest voib õues lund ka rookida,ma kyll vastu pole.
Kui keegi soovib endale koristajat siis kasutan ka voimalust end vahe reklaamida et otsin endale lisa(hetkel tegelen ka kodude koristusega),Tallinna piires ,1-2x nädalas:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.03 17:08; 30.03 15:55; 30.03 22:17; 08.04 14:26; 09.04 18:08; 18.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ongi kokkuleppe küsimus. Kuid põhikoristus ongi see, et põrand on lagedaks tehtud ja saab 1-2-3 ära koristada. Köögis nõud pestud või masinasse pandud. See pole just lõbus, kui tuleb hakata musti nõusid ühest kapi servast teise ümber laduma, et saaks sealt ära pesta. Kui riiulil on 5 aasta võistluste medalid, mis on joonlaua järgi ritta seatud, siis nende vahelt tolmu ei pühita. Või korjaku see riiul tühjaks.

Sest küsimus on ikka selles, mida koristaja sinna tegema läheb. Tilu-liluga ei tegeleta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nali on ju tegelikult selles, et mul oleks lihtne ja kiire koristada, kui põrandad-pinnad puhtad ja kapid korras, siis ei võtaks tolmuimejaga jooksmine ja põrandate pesemine ka rohkem aega kui 1,5h. Küll aga võtab aega kogu selle nodi koristamine, mis lapsest ja mehest üle jääb (no ok, minust endast ka).
Vannitoariiulid, köögi lahtised riiulid, kuivainekapid, esik, vannitoad jne.
Paneks siis seinu, uksi ja lagesid ka pesema vist, vot seda tõesti ei viitsi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]muki-kuki kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõik ongi kokkuleppe küsimus. Kuid põhikoristus ongi see, et põrand on lagedaks tehtud ja saab 1-2-3 ära koristada. Köögis nõud pestud või masinasse pandud. See pole just lõbus, kui tuleb hakata musti nõusid ühest kapi servast teise ümber laduma, et saaks sealt ära pesta. Kui riiulil on 5 aasta võistluste medalid, mis on joonlaua järgi ritta seatud, siis nende vahelt tolmu ei pühita. Või korjaku see riiul tühjaks.

Sest küsimus on ikka selles, mida koristaja sinna tegema läheb. Tilu-liluga ei tegeleta.[/tsitaat]

Mina olen koristaja, saan 64 eur/kord ja tõesti, tõstan üles ja panen tagasi KÕIK asjad, teisti ei tuleks minu tööandjaga kõne allagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle mõtlesingi, et kui kutsun firma koristama juba, siis ikka teevadki selle töö raha eest ära, mida mina tasuta ei teeks.
Olin nõus maksma, aga kui töötajad ei jõua isegi kaussi laualt tõsta, et see puhtaks tõmmata siis milleks mulle seda üldse vaja?
Teen ise kodu mitmeid kordi nädalas nii puhtaks, et laualt ja kapilt ikka tõstan need asjad maha, et mingit tolmujutti ei jääks ju näha.
Minu jaoks on täiesti tühi ju maksta firmale, kes teeb veel hullemini RAHA EEST seda tööd, mida mina teen tasuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 12:45; 30.03 21:33; 02.04 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Nii ja mina laidan maha sellise firma omalt poolt nagu \”kuldsed käed\”
Sorri, aga milleks pakkuda teenust, mida saan ise ka kodus teha.
Võibolla mõne jaoks see jutt mis nüüd räägin ongi täiesti ok, aga kui rääkisin paarile oma tuttavale kogemustest, siis öeldi – \”misasjaa\”\”
Nii. Helistasin sinna. Tahtsin koristust. Öeldi, et järjekord vähemalt nädal aega ja enne seda kui mulle koristaja saadetakse, tullakse üldse maja hindama.
Puht huvi pärast sai aeg kokku lepitud ja mõni päev tagasi siis sain ukse taha hindaja 🙂
Nii, tuli sisse ja hakati mulle rääkima, et kõik mis kõrgemal kui käed ulatuvad, ei kuulu nende tsooni. No ok. Võin tegelikult isegi seda mõista. Samas aga oli mul kindel plaan lasta koristada ka esikukapp mis läheb ikka laeni.
Järgmine üllatus varitses mind siis kui öeldi, et nemad ei tõsta ühtki asja paigast. Kui tahan, et mu buduaar puhastatakse, siis pean kõik asjad kastidesse laduma. Ja see käis kõikide kappide, kummutite ja aknalaudade kohta!!!!!
Nii ja kokkuvõttes mulle räägitigi sellest, kuidas peaksin enne koristaja tulekut kõik asjad kastidesse laduma, kui tahan, et tolm saaks võetud ka esemete alt.
Ka tehti mulle kindlalt selgeks, et ühtki kapisisu nad ei puutu.
Igastahes sain ikka suure üllatuse osaliseks. Kokkuvõttes teen ma need kõik asjad ise kodus kogu aeg ära. Aga tahaksingi põhjalikumat koristust ja mõtlesin siis palgata firma. Olgu kokkuvõttes hind mis on. Alates 28 euri on seal koristuskord. Aga see on alates!
Teisisõnu arutasin juba mehega, et teeks ühe ÕIGE koristusfirma, mitte sellise, kes sul vaid tolmu laiali ajab ja siis käe arvega ulatab.
Andke andeks, \”kuldsed käed\” aga teie firma teenus ei kõlba karu***se ka!
[/tsitaat]
Sinu kirjelduse järgi soovitaksin ma sul hoopis koduabiline palgata. Selline OMA inimene, see tähendab et iga kord käib üks kindel persoon sinu kodus ja teeb täpselt neid töid, mis sul konkreetseks korraks on temaga kokku lepitud. Mõnikord siis esikukapp ja teinekord köögikappide pealsed jne.
Koristusfirmalt nii personaalset lähenemist ei saa.
Minu asutuses kontorilaual ei tõsta ka koristaja mitte iialgi ühtegi eset ning sahtlid pean ise korras hoidma. Koristaja tõmbab tolmu vabadelt pindadelt, tühjendab prügikasti ja puhastab põrandad ning küürib WC. Isegi akende pesuks tellitakse teisest firmast teenust,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 13:11; 06.04 20:18; 06.04 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägin siis oma kogemusest — otsisin ka sellist koduabilist/koristajat.
Esimest korda kutsusin ta lihtsalt pesu triikima. 40 min triikis pesu, tahtis saada 10 euri. OK. Kui tahab siis tahab. Andsin 10 euri saatsin minema. Ise olin kodus tegelt samal ajal, kui triikis, lihtsalt mõtlesin, et algul lasen üksteisega harjuda.
Nägin, et triigib, aga seda, kuidas, ei passinud. Triikida peaks ju igaüks oskama.
Saatsin siis ära ja hakkasin asju kappi laduma. Ja mida ma siis avastasin… ma olin täielikus ¨okis. Lapse riiete käised, nagu olid üles keeratud peale pesu nii jäidki, voodilina ääred kortsus, mehe triiksärk oli kokku pandud ning tekikoti alla siis kortsuma tagasi pandud.
Võtsin siis ühendust temaga, et mis värk on. Ja sain hoopis sõimata, et tema nii palju koristanud ja triikinud ning et kõik on tema triikimisoskusi (irw… \”triikimisoskus\”)kiitnud. Ütlesin, et tahan raha tagasi saada. Seepeale ütles, et hetkel ei ole võimalik, kuna juba ära raisatud.
Siis teadsin, et raha tema käest ei ole mõtet tagasi küsida. Nüüd siis koristan kodus ise ja pole enam kordagi mõtet pähe tulnud abiline kutsuda. Ja triikimise olen sinnapaika jätnud, sest lapse, töö ja muude toimetuste juures ei ole lihtsalt aega.

Sorry, polnud vist päris teemasse, aga no.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tat-tat-taa kirjutas:[/small]
[tsitaat]Räägin siis oma kogemusest — otsisin ka sellist koduabilist/koristajat.
Esimest korda kutsusin ta lihtsalt pesu triikima. 40 min triikis pesu, tahtis saada 10 euri. OK. Kui tahab siis tahab. Andsin 10 euri saatsin minema. Ise olin kodus tegelt samal ajal, kui triikis, lihtsalt mõtlesin, et algul lasen üksteisega harjuda.
Nägin, et triigib, aga seda, kuidas, ei passinud. Triikida peaks ju igaüks oskama.
Saatsin siis ära ja hakkasin asju kappi laduma. Ja mida ma siis avastasin… ma olin täielikus ¨okis. Lapse riiete käised, nagu olid üles keeratud peale pesu nii jäidki, voodilina ääred kortsus, mehe triiksärk oli kokku pandud ning tekikoti alla siis kortsuma tagasi pandud.
Võtsin siis ühendust temaga, et mis värk on. Ja sain hoopis sõimata, et tema nii palju koristanud ja triikinud ning et kõik on tema triikimisoskusi (irw… \”triikimisoskus\”)kiitnud. Ütlesin, et tahan raha tagasi saada. Seepeale ütles, et hetkel ei ole võimalik, kuna juba ära raisatud.
Siis teadsin, et raha tema käest ei ole mõtet tagasi küsida. Nüüd siis koristan kodus ise ja pole enam kordagi mõtet pähe tulnud abiline kutsuda. Ja triikimise olen sinnapaika jätnud, sest lapse, töö ja muude toimetuste juures ei ole lihtsalt aega.

Sorry, polnud vist päris teemasse, aga no.[/tsitaat]
On küll teemasse. Alati kui võtad uue töötaja, tuleb lasta teha proovitöö (või päev). Kui töö vastu võtad, kontrollid kõik üksipulgi üle ja kui asi korralikult tehtud, maksad.
Kui kvaliteet on halb, siis on asi selge, viisakas on mingi sümboolne tasu siiski maksta, aga edaspidistest teenustest võid rahulikult loobuda ja teise tegija valida. Loomulikult tuleb enne proovitöö kokkuleppimist tingimused läbi rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 13:11; 06.04 20:18; 06.04 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palkad omale abilise, siis esimesel korral peadki õpetama kuidas teha,et oleks sinu maitse järgi.
Minul käib koduabiline ja kuigi ta on kogemustega, seletasin talle ikkagi,et mis pesuvahend ja milline lapp käib teatud pindadele, millised vannitoad on igapäevases kasutuses (mul ja mehel eraldi vannerid) ja milline külalistele jne.
Triikimsega sama lugu. et mis riided volditakse ja millised lähevad riidepuule.
Voodipesu laseme üldsegi pesumajas pesta,sest seal triigitakse suured linad kõige paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina tegelen kodukoristusega-juba aastaid.Kõik kõrgemad kapid jm tegin aegajalt aastas ehk paar x,sest ka ikkagi sinna koguneb tolmu.
Kappide sisuga on nii et muidu ei puutu aga kui palutakse ja kokkulepe siis olen nõus ja teen.
Eks kindl on koik kinni ka töötasus sest kui ikka 10euri saad korra eest ja 2 tundi päevas ette nähtud siis ei jouaks kuidagi eksole…aga kui hea tasu siis selle eest voib õues lund ka rookida,ma kyll vastu pole.
Kui keegi soovib endale koristajat siis kasutan ka voimalust end vahe reklaamida et otsin endale lisa(hetkel tegelen ka kodude koristusega),Tallinna piires ,1-2x nädalas:)
[/tsitaat]
Aga milline su töötasu on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlat töötasu on raske öelda kui pole konkr nainud mida vaja teha,milline on koristavad pinnad,mida tuleb teha ja kui suur on pind jne.
Tavaliselt on mu taks orient. 20-40euri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.03 17:08; 30.03 15:55; 30.03 22:17; 08.04 14:26; 09.04 18:08; 18.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu, kes sa pakud oma teenust siin, minul oleks küll abi vaja. Mul on abi vaja triikimisel, akende pesemisel ning ka suurema puhastuse tegemisel. Tahaks kodu korda saada, aga imiku kõrvalt ei jõua kohe kuidagi. Kuidas sul oma graafikuga on, et millal võiksid minu kodu jaoks aega leida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele kes te soovite abilist:
Jätan teile oma maili ,seal saame juba täpsemalt ja konkreetsemalt suhelda:)Jään ootama te kirja!
Evalotta16@hot.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.03 17:08; 30.03 15:55; 30.03 22:17; 08.04 14:26; 09.04 18:08; 18.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnitasu 3,5 EUR, korjab mänguasjad põrandalt jne. 10 eur tunnis absurd, siis võiks nii mõnigi ametnik või arst koristada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on ka imelik lugeda, et koristaja teeb ainult siuh-säuh keset põrandat puhtaks ja ongi kõik. Ei tea, kas mööbli peab ka enne välja viima? Sel juhul pole ju teenust mõtet tellida, kui ise peab mitu tundi kulutama, et koristaja saaks pool tundi koristada. Loomulikult ei ole mul põrand mänguasju täis ja sadu nipsasjakesi, aga kui mul on vannitoas viis kreemi-/seebipudelit, esikus mõned paarid kingi ja elutoariiulil vaas ja küünlajalg, siis ma tõesti eeldan, et puhastatakse ka nende asjade alt. Samamoodi eeldan, et tolm eemaldatakse ka voodi alt ja uste pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]muki-kuki kirjutas:[/small]

Mina olen koristaja, saan 64 eur/kord ja tõesti, tõstan üles ja panen tagasi KÕIK asjad, teisti ei tuleks minu tööandjaga kõne allagi.[/tsitaat]

No vot, kui on KORRA palk mitte tunni palk, siis on jah aega pool päeva medaleid tõsta ja siis tagasi panna. Aga kui on tunni palk ja on ette nähtud selle kliendi juures olla 1,5 tundi ja kui üle aja läheb, siis klient ei maksa ju rohkem. Aga mina pean veel ju järgmiste klientide juurde jõudma. Selles on point.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on mõistlik perenaisel endal vaadata, kui kaua tal endal selle töö tegemiseks aega kulub (alates pesemisvahendite väljavõtmisest) ja siis leppida kokku korra hind tunnihinna alusel.
Näiteks, et ise koristad sama asja 3 tundi ja siis pakud ka koristajale välja, et ma teen nende-nende asjadega ja niimoodi ning tahan, et oleks samad tööd tehtud. Tunnihind on selline, korraga läheb 3 tundi, järelikult korra hind on selline. Kui koristaja esimese korra teeb ja avaldab arvamust, et selle ajaga ei saa või midagi on valesti, siis saab veel läbi arutada.

Ekstra tööd siis eraldi kokkuleppega peale selle, näiteks kui on vaja, et seekord aknad ka pesta vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega jah 10euri tunnis polegi vaja maksta,eks igayks paneb ise enda jaoks paika mis hinda ta on nõus maksma ja mida selle eest tahab ja sama töölisega,kes mis hinnaga teeb.
Olgem ausad,elu on ikka kalliks ka läinud,10euri eest sai varem poest yht ja teist enam nagu ei saa väga miskit.Igayks tahab elada.Ja ega siis seda yhte kodu iga päev saaks ju koristada seega ei saa oelda et tasu oleks päevas 5x nädalas 30vms euri.
Ja see et leida omale juurde kodusid,võtab aega ja on suure töö tulemus.Ja isegi kui teed 5x nädalas seda tööd ja saad orient 20-30euri korra eest siis ei ela ka nagu kuningakass,kui vaja maksta maksud,lapse kulud,enda,söök jm.Täiesti normaalne.
Ja see kes soovib abilist teab ise kas tahab firmat kellele ta palju vähem ei maksaks u 10euri ongi enamjaolt ehk firmades tund ja samas et tahad et sul tekiks aja jooksul usaldust omav inimene ja hea läbisaamine siis firma puhul seda ei teki väga.Mina näit tean pere kellel käib juba aastaid yks ja seesama koristaja ja usaldus on 100%,mida iganes on vaja aitab koduabiline neid.Seega mõtteainet…
Pole ju vaja omale abilist tahta ka kui ise ei jaksa aga maksta ka ei raatsi ega taha.Ma voiks siis ka abilise palgata kes teeb 2euri tund ja kodu puhas aga lihtsalt inimesest hakkaks kahju:(Pole see maja koristamine midagi nii lihtne,enda kodus ja teed kuidas jumal juhatab aga võõras kodus päris nii ei saa ja pead olema hoolikam ja vaatama et midagi katki ega tuksi ei keera.
See minu arvamus asjast!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.03 17:08; 30.03 15:55; 30.03 22:17; 08.04 14:26; 09.04 18:08; 18.04 10:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Kodunurk Koristaja töötasust?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.