Esileht Ajaviite- ja muud jutud Koristajad!

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Koristajad!

Postitas:
Kägu

RE: Koristajad!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No aga mis sa arvad, et kui tööandjal on valida kollektiivi õpetaja haridusega inimene ja inimene kes on lõpetanud põhikooli nt. Arva ära kumma ta valib? Koristamise töö on kergesti omandatav, pole üldse probleeme sellega. Loovutama just ei pea, aga ega uude kohta siis enam tööle küll ei saaks juhul kui tahad kohta vahetada.[/tsitaat]
Olen olnud mõned aastad, ehk 5a, koristusfirmas personalijuht. Sinu väide on vale, vähemalt suurem osa sellest, sest olles mõnel korral võtnud kõrgharidusega inimese koristustööle (ka õpetaja, kes soovis lisatööd) on see otsus valeks osutunud. Oma haridust võetakse üleolekuna teiste kaastöötajate suhtes, töö enda suhtes, valitakse üliväga objekte, kuhu minna ja mis seal tuleb teha. Lisaks lisandub poolähvardus, et kui midagi paremat leiab on KOHE läinud (seadustest nad eriti ei hooli). Nendega koostöö oli võimalik ainult siis, kui neil oli väga-väga vaja. Vot, minul siis sellised kogemused.
Ja veel; koristamisel ja koristamisel on vahe. Igaüks selleks ei sobi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

koristajad nüüd küll streikima ei hakka, nad on rahul, et neil üldse mingi töö on. Enamasti on koristajad põhikooli haridusega või siis pensionärid.On ka paar gümnaasiumiõpilast olnud, kes teenivad taskuraha. Kelle vastu koristajad streigiksid? Oma tööandja vastu? Meie töö juures on koristajad ilma hariduseta inimesed ja nad saavad kusjuures päris hästi palka, arvestades seda, et erihariduse neil pole.
ja ääretult nõme on vastandada koristajat õpetajaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Eks siis tuleb ise koristada (restoranis koristavad kokad, haiglas medtöötajad, koolides õpetajad).
Aga mina nt matemaatikat küll õpetada ei oska. [/tsitaat]
Tänapäeval on nii, et matemaatika õpetaja ei oska ka matemaatikat õpetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tänapäeval on nii, et matemaatika õpetaja ei oska ka matemaatikat õpetada. [/tsitaat]
:)väga hea! on veel selliseid matemaatika õpetajaid kes ise oskavad, aga ainet e d a s i õpetada ei oska.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]koristajad nüüd küll streikima ei hakka, nad on rahul, et neil üldse mingi töö on. Enamasti on koristajad põhikooli haridusega või siis pensionärid.On ka paar gümnaasiumiõpilast olnud, kes teenivad taskuraha. Kelle vastu koristajad streigiksid? Oma tööandja vastu? Meie töö juures on koristajad ilma hariduseta inimesed ja nad saavad kusjuures päris hästi palka, arvestades seda, et erihariduse neil pole.
ja ääretult nõme on vastandada koristajat õpetajaga.[/tsitaat]
tänapäeval on väga palju kõrgharidusega koristajaid. kõrghariduse omandamine ei tähenda veel et sa tööga toime tuleksid. palju on vastupidiseid juhtumeid-keskkooli haridusega inimesed on suurte ja väga edukate firmade omanikud, või muidu juhtivatel kohtadel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kunagi kooli ajal töötasin koristajana. Hotellis. Käisin igal võimalusel tööl ja palk oli väga hea tolle aja kohta(ligi 5000.-).
Lõpetasin kooli ja ülla-ülla, hakkasin õpetajaks. Hetkel on mul 1tund alla täiskoormuse, aga palka saan kätte 435-440EUR. Olen ka klassijuhataja. Tööd on tegelikult palju- järelvastamised, konsultatsioonid, eksami konsultatsioon, olümpiaadid(kooli sisene, maakondlik, riiklik), arenguvestlused.
Hetkel ma mõtlen, et sügisest ma vist enam kooli ei lähe. Mul on laps. Tahaks tulla peale tööd koju ja olla pere jaoks olemas. Ei taha veeta enda aega töid parandades ja materjale ette valmistades(olen veel suht noor õpetaja ja pole suurt hunnikut materjale \”aastate\” jooksul varuda veel saanud). Aga samas oleks raske lahkuda. Ma tean, et meeldin enamikele enda õpilastest. Osad nendest on pagana toredad ja taibukad tegelased. Nende pärast olen veel koolis olemas…
Ma oleks hea meelega koristaja. Isegi koristaja paberid on kuskil kapis olemas.
Igastahes nüüd läheb unine õpetaja magama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koristaja on enne inimene kui õpetaja! Sa oled vist 1 õpetajast et siin nii haiget mäla ajad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen koristaja Tallinnas ühes büroos ja saan 6,4 eur/neto tund.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei saa siin kedagi paremaks/halvemaks nimetad. Kõik ametid on olulised. Ja kõik alatasustatud ametitel töötavad inimesed peaksid streikima koos!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui direktor puudub koolist(päeva või kaks)ei pane keegi seda tähele…aga kui koristaja puudub pannakse seda kohe tähele…nii,et jah,ühed tähtsad tegelased mõlemad 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Aga kes keelab koristajatel streikida?! Palun väga!
Tegelikult on õpetajaametit koristaja omaga võrrelda äärmiselt nõme. Sinusuguste sapipritsijate võsukesi on koolid pungil täis – lagastavad nii füüsiliselt kui verbaalselt.
Ja need õpetajad, kes täna enda õiguste eest võitlevad, peavad sellest sõnnikust me ühiskonda puhtaks rookima.

Muuseas, tean kooli, kus koritaja käib klassiruumis vaid prügikasti tühjendamas. [/tsitaat]Tahaks selle kooli klassiruume oma silmaga näha…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen koristaja olnud küll. Teisel pool lahte. Sain rohkem kätte, kui siin matemaatikat praegu õpetades. Ehk – nõme võrdlus.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Koristajad!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.