Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koristusteenus

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Koristusteenus

Postitas:

Olen hetkel töötu ja ausalt öeldes puudub tahtmine oma vanal alal jätkata, ilmselt olen teatud mõttes läbipõlenud (vaimne töö). Õpin ülikooolis (kaugõpe) ja kasvatan lapsi.
Tekkis mõte proovida kätt hoopis koristamisega. Eluaeg seda niigi teinud, lapsed on korraliku koormuse peale pannud. Olen korralik ja põhjalik, meeldib hea tulemus. Mis te arvate, kas selle järgi on Tallinnas vajadust või on turg üleküllastunud? Mõtlen just kodude koristamist, eramud vms. Ise olen nõmmekas, endal ka oma maja. Pole väga arusaamu, kuidas hind üldse kujuneb, ilmselt on palju asjaolusid – pinna suurus, milliseid töid eeldatakse jne. Oskan tegelikult kõike, võiksin ka pisemaid remonditöid teha ja aeda koristada jms. Eeldatavasti ei pea koristaja ju oma vahendeid kaasa tassima hakkama?
On kellelgi kogemust ja kuidas olete endale \”kliendid\” leidnud? Mis on Tallinnas üldse koristusteenuse hinnad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldatavasti leitakse esimesed kliendid tuttavate ja tuttavate tuttavate kaudu, seega anna aga oma tutvusringkonnale teada 🙂
Muidugi võid ka välja trükkida portsu reklaamflaiereid ja järjest naabertänavate postkastidesse panna. Mida kodu lähemalt kliente leiad, seda kasulikum, sõidukulu aega ei maksa sulle keegi kinni.

Kui pakud triikimisteenust ka, oled igatahes soositum variant, paljud mingil põhjusel seda ei soovi teha.

Hinnad on ilmselt erinevad, aga mingi indikatsioon võiks olla 8-10 eurot tunnis ehk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koristusteenus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.