Esileht Hobinurk Korkeasaari loomaaed

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Korkeasaari loomaaed

Postitas:

Kes on viimasel ajal (sel suvel) käinud Korkeasaari loomaaias? Kodulehe järgi on siseekspositsioonid suletud (covid). Kuidas väliekspositsioon võrreldes Tallinna loomaaiaga on? Parem-halvem? suure-väiksem? rohkem loomi (Tallinnas on peamiselt kitsenäitus 🙂 )

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Käisin Korkeasaaris 3-4 aastat tagasi, aga minu meelest Tallinna oma on etem. Meil on rohkem loomi, keda vaadata. Meenutas mulle pigem Elistvere- palju ruumi ja loomi ei näe. Riia oli palju ägedam, sinna läheks enne uuesti kui Soome. Ähtäri oli kihvtim koht.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime perega seal paar nädalat tagasi (lapsed 8 ja 10-aastased) ja ausalt, täiesti maha visatud raha. Loomi pm ei näinudki, sest kõik magasid kusagil peidikutes. Nägime karukäppa, tiigrikõrva ja lõvisaba.  Mingeid hobuseid ka ja ühes majas nurgas konutavat ahvi. Mingit ilusat haljastust pole. Troopikamaja oli rahvast pungil täis ja kõik liikusid teosammul edasi ja seal ka mitte midagi peale taimede ja paari kala ei näinud. Ausalt üteldes kõige mõttetum loomaaed, kus käinud olen. Tallinna ja Riia loomaaed sada korda etemad. Ei soovita!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime kaks aastat tagasi ja juba siis oli Tallinna loomaaed kõvasti üle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle just meeldib, selline väike kompaktne loomaaed. Alati oleme ka loomi näinud. kui natukenegi kauem vaadelda:) Aga võrreldes Tallinnaga on liike muidugi vähem ja pindala on väiksem ja rahvast on palju jne.

Riia loomaaed on lähiriikidest lemmik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Korkeasaari loomaaed