Esileht Koroonaviirus COVID-19 Korona vaktsiin ja tromb

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Korona vaktsiin ja tromb

Postitas:
Kägu

Millise vaktsiiniga võib see tekkida?

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vale alafoorum. Kobi oma koroonaga õigesse kohta.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Astra ja Jansen

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma aru üldse saan, et mul võib olla trombiks soodumus?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma aru üldse saan, et mul võib olla trombiks soodumus?

Ma ei saa aru, kas kavatsed üldse vaktsineerida või niisama vahutad siin?

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona endaga on tõenäosus kordades suurem.

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma aru üldse saan, et mul võib olla trombiks soodumus?

Ma ei saa aru, kas kavatsed üldse vaktsineerida või niisama vahutad siin?

Mis see muidu Sinu asi on, kas mina kavatsen ennast vaktsineerida või mitte? Küsisin küsimuse, et kuidas inimene teab või aru saab, et tal võib olla trombiks soodumus? Kui Sa ei tea vastust, siis niisama plõksutades tulla on ka veidi imelik.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled naine ja sulle on kunagi peale su terviseandmetega tutvumist hormonaalsed rasedusvastased vahendid välja kirjutatud, siis tõenäoliselt pole sul trombideks eelsoodumust. Kui sul peale hormoonpreparaatide tarvitamist see soodumus ilmnenud oleks, siis sa oleksid sellest teadlik. Hormonaalsete rasedusvastaste vahendite kasutamisel on trombirisk suurusjärke suurem, kui AZ või Janseni vaktsiinide puhul.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma aru üldse saan, et mul võib olla trombiks soodumus?

Ma ei saa aru, kas kavatsed üldse vaktsineerida või niisama vahutad siin?

Mis see muidu Sinu asi on, kas mina kavatsen ennast vaktsineerida või mitte? Küsisin küsimuse, et kuidas inimene teab või aru saab, et tal võib olla trombiks soodumus? Kui Sa ei tea vastust, siis niisama plõksutades tulla on ka veidi imelik.

Mis ise plõksud?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trombiks on kõige suurem soodumus neil, kellel on varem juba tromb olnud.

Vaktsineerimisega võib tekkida hüübimishäire (VIPIT sündroom), kuid sellega trombi ega muud halba ei pruugi kaasneda, ainult analüüsid on ajutiselt korrast ära ning seda saab haiglas paari päevaga korrigeerida. Ehk kui vaktsineerimisjärgselt tekib tugev väsimus või muu enesetunde muutus, ka mitu nädalat pärast kuuri lõppemist, võiks kontrolliks teha tavalise vereproovi perearsti juures.

Olen ühte vaktsineerimisjärgse trombiga patsienti näinud, kellel tromb tekkis jäseme arteris. Sellega kaasneb tugev valu. Tromb eemaldati haiglas, patsient sai ravi ja elab edasi nagu enne. Temal oli veresoonte kahjustus varem teada.

 

 

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled naine ja sulle on kunagi peale su terviseandmetega tutvumist hormonaalsed rasedusvastased vahendid välja kirjutatud, siis tõenäoliselt pole sul trombideks eelsoodumust. Kui sul peale hormoonpreparaatide tarvitamist see soodumus ilmnenud oleks, siis sa oleksid sellest teadlik. Hormonaalsete rasedusvastaste vahendite kasutamisel on trombirisk suurusjärke suurem, kui AZ või Janseni vaktsiinide puhul.

Aga kui ei ole kunagi hormoontablette tarvitanud, kuidas siis teada?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled naine ja sulle on kunagi peale su terviseandmetega tutvumist hormonaalsed rasedusvastased vahendid välja kirjutatud, siis tõenäoliselt pole sul trombideks eelsoodumust. Kui sul peale hormoonpreparaatide tarvitamist see soodumus ilmnenud oleks, siis sa oleksid sellest teadlik. Hormonaalsete rasedusvastaste vahendite kasutamisel on trombirisk suurusjärke suurem, kui AZ või Janseni vaktsiinide puhul.

Aga kui ei ole kunagi hormoontablette tarvitanud, kuidas siis teada?

Lähisugulasetel on probleeme trombiga olnud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma aru üldse saan, et mul võib olla trombiks soodumus?

Kui sul on trombiks soodumus, siis tasub koroonasse jäämist karta, sest üks koroonatüsistusi on tromb. Seda suurema tõenäodusega kui vaktsiini puhul.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No võta trombide ennetuseks verevedeldajat – südameaspiriini siis, kui kardad. Kellel trombirisk tarbivad seda nagunii igapäevaselt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millise vaktsiiniga võib see tekkida?

Tromb võib tekkida ka ilma vaktsiinita. Konsulteeri oma perearstiga, kas sul on eelsoodumus saada tromb.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik need vaktsiinid põhjustavad trombe. Suuremate trombide korral viskad lusika nurka, kui õigel ajal jaole ei saa, minitrombide korral vajub näo pool ära, sõrmed surisevad, pea valutab, südames ja kopsudes ning muudes organites tekivad põletikulised protsessid jms kõrvalnähud. Sinisilmselt loota, et üks ei põhjusta ja teine põhjustab, on ülimalt naiivne.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mRNA vaktsiinid võivad tekitada, kuna neis on nii pisikesed osakesed, et keha ei oska nendega muudmoodi tegeleda, kui need vereringesse satuvad. Trombid saavad tekkida mitmel erineval põhjusel – covid haiguse põdemine soodustab seda teistel põhjustel kui nanoosakeste eksimine veres jne. See, et muidu endal mingi verehüübe soodumus on – on veel eraldi teema.

Aga kui siin korra aspireerimise (süstla tehnika, kus enne doosi annustamist pumpa välja tõmbad, et näha, ega seal verd ei ole) peale jutt läks, siin mingi kägu läks nii endast välja, et sellest ei julge enam rääkidagi.

Aga on olemas täiesti riskivaba moodus kontrollida, et ükski soon või kapillaar süstimisel pihta ei saanud – kas meie vabariigis ka seda tehakse või küsida võiks, ei tea. See tehnika lõpetati kunagi ära – sest soont tabatakse maruharva (aga risk pole ka NULL) – ja vanade klassikaliste vaktsiinide puhul pole ka selliseid nanoosakesi, mis sellist probleemi tekitada saaks.

Covidisse haigestumisel, kui pole vastunäidustatud, võib aspiriin olla mingil moel toeks. Arsti käest tuleb üle küsida, kui mingi terviseprobleem on – sest sisemist veritust ei taha ka ju tekitada 🙂
Kas sellest ka mingit tolku oleks nihu läinud vaktsineerimise puhul – vot ei tea.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaviiruse üks kõrvalnähte on trombide tekkimine. Risk saada koroonaga trombi on 8 korda suurem kui vaktsineerides. Kui sa kardad vaktsiini, sest sul on soodumus trombideks, siis koroonaviirusega nakatudes saad selle trombi kohe kindlasti.

Kõige suurem trombirisk (siiski kordades väiksem kui koroonaviirusega nakatudes) on Astra Zeneca vaktsiiniga. Sellepärast AZ enam Euroopas ei tehta ka.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Risk saada koroonaga trombi on 8 korda suurem kui vaktsineerides. </span>

Lambist tõmmatud number. Ma võin samamoodi väita, et hoopis vaktsineerides on 10x suurem risk saada tromb.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaviiruse üks kõrvalnähte on trombide tekkimine. Risk saada koroonaga trombi on 8 korda suurem kui vaktsineerides. Kui sa kardad vaktsiini, sest sul on soodumus trombideks, siis koroonaviirusega nakatudes saad selle trombi kohe kindlasti.

Kõige suurem trombirisk (siiski kordades väiksem kui koroonaviirusega nakatudes) on Astra Zeneca vaktsiiniga. Sellepärast AZ enam Euroopas ei tehta ka.

Kõigepealt on sul väike trombirisk vaktsineerimisel. Ja siis on endiselt trombirisk nakatumisel ja haigestumisel 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpin õeks ning võin kinnitada, et loomulikult õpetatakse meile erinevaid süstetehnikaid, kaasa arvatud siis lihasesisest süstimist, mida tehes peab aspireerima, st veenduma, et süstal ei ole veresoonde sattunud. Seda teab ja teeb iga õde.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reklaamides küll ainult surutakse ja surutakse hirmpaksude õlavarte sisse lõputult süstalt, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Minu kõhnast tuleks süstlaots teiselt poolt välja.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrvalmõjude Teatamise Süsteemi VAERS viimaseid andmeid saab lugeda https://www.naturalnews.com/2021-10-27-more-vaccine-deaths-injuries-in-10-months.html

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kõikidega võib tekkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrvalmõjude Teatamise Süsteemi VAERS viimaseid andmeid saab lugeda https://www.naturalnews.com/2021-10-27-more-vaccine-deaths-injuries-in-10-months.html

Esiteks NaturalNews on üks valeinfo kuningaid. Skeem oli lihtne – tekitatis libainfo ring, mis üksteise artikleid tsiteerisid ja soovitasid.

https://arstechnica.com/tech-policy/2021/10/disinformation-guru-hacker-x-names-his-employer-naturalnews-com/

Teiseks on Vaers täiesti kontrollimata andmestik.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peaaegu ole

Kõrvalmõjude Teatamise Süsteemi VAERS viimaseid andmeid saab lugeda https://www.naturalnews.com/2021-10-27-more-vaccine-deaths-injuries-in-10-months.html

Esiteks NaturalNews on üks valeinfo kuningaid. Skeem oli lihtne – tekitatis libainfo ring, mis üksteise artikleid tsiteerisid ja soovitasid.

https://arstechnica.com/tech-policy/2021/10/disinformation-guru-hacker-x-names-his-employer-naturalnews-com/

Teiseks on Vaers täiesti kontrollimata andmestik.

Või nii!

Peaaegu oleks sind uskuma jäänud nagu neid Fact Check’e iga tuntud lehe juures.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega 100% ei tea kunagi. Eks kohati inimesed ise paanitsevad üle. Iga veresoontega seotud asi ei tähenda veel trombiriski. Aga kuna koroona ise on nö trombihaigus, siis parem oleks selle tõsisemat põdemist ka vältida.

Südameaspiriini küll ei maksaks niisama võtta. Lisaks käib see kokku arteriaalsete trombidega, mitte veenitrombidega. St veenitrombe sellega ära ei hoia.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peaaegu ole

Kõrvalmõjude Teatamise Süsteemi VAERS viimaseid andmeid saab lugeda https://www.naturalnews.com/2021-10-27-more-vaccine-deaths-injuries-in-10-months.html

Esiteks NaturalNews on üks valeinfo kuningaid. Skeem oli lihtne – tekitatis libainfo ring, mis üksteise artikleid tsiteerisid ja soovitasid.

https://arstechnica.com/tech-policy/2021/10/disinformation-guru-hacker-x-names-his-employer-naturalnews-com/

Teiseks on Vaers täiesti kontrollimata andmestik.

Või nii!

Peaaegu oleks sind uskuma jäänud nagu neid Fact Check’e iga tuntud lehe juures.

Natural Newsi valeinfo on üldtuntud fakt juba. Vilepuhuja tegi asja avalikuks kui avastas, kui tema oma lähisugulased keeldusid vaktsineerimisest tema enda produtseeritud weblehtede valeinfo alusel. Tema tahtis poliitilist kättemaksu, aga pandeemiaoludes keeras valeinfo tööstus tema enda vastu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui Naturalnews sulle ei sobi, eks ammuta infot Dailymailist
https://www.dailymail.co.uk/health/article-9826739/Minnesota-woman-legs-AMPUTATED-contracting-COVID-19-days-receiving-vaccine.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Korona vaktsiin ja tromb