Esileht Koolilaps koroona

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: koroona

Postitas:

Mina oma lapsi õhtustelt koosviibimistelt linnas eemale ei suuda hoida. Räägi palju tahes, et koroona. Kool pingutab, hajutab neid. Aga nad ise ei hooli sellest korooonast üldse.

ma ei kavatsegi hoida, ei näe erilist vajadust. nad ei käi ööklubides, käivad vaikselt oma seltskonnaga kohvikus istumas ja jutustamas, trennis, proovis, esinemistel, tööl. ma ei näe, et see oleks millegi poolest ohtlikum kui päeval kohvikus või kasvõi koolis käimine. kõlvart peaq kooli üliohtlikuks paigaks, kurb küll. õnneks ei ole tema võimuses muu elu piirmaine.

Ja seltskond ei ole ainult oma klassikaaslased, eks ole? Mis mõte on siis koolis neid lapsi hajutada?

Sest kõik lapsed ei hängi mööda linna ega kohvikuid. Hajutades nii, et 50 % koolis ja teised kodus, on õpilased ka klassiruumis hajutatud ja kes soovib, sel on võimalik hoida ka koolis teistega umbes 2 m distantsi. Kuniks on ööklubitajaid, on mõistlik ikkagi ka koolides hajutamine. Arutatakse isegi 11. ja 12. klassi õpilaste (sarnaselt tudengitele) distantsõppele saatmist. siis on tõesti igaühe enda asi, kas õpib või pidutseb (või suudab teha mõlemat).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 16:53; 13.09 09:28; 13.09 10:20; 13.09 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma lapsi õhtustelt koosviibimistelt linnas eemale ei suuda hoida. Räägi palju tahes, et koroona. Kool pingutab, hajutab neid. Aga nad ise ei hooli sellest korooonast üldse.

ma ei kavatsegi hoida, ei näe erilist vajadust. nad ei käi ööklubides, käivad vaikselt oma seltskonnaga kohvikus istumas ja jutustamas, trennis, proovis, esinemistel, tööl. ma ei näe, et see oleks millegi poolest ohtlikum kui päeval kohvikus või kasvõi koolis käimine. kõlvart peaq kooli üliohtlikuks paigaks, kurb küll. õnneks ei ole tema võimuses muu elu piirmaine.

Ja seltskond ei ole ainult oma klassikaaslased, eks ole? Mis mõte on siis koolis neid lapsi hajutada?

Sest kõik lapsed ei hängi mööda linna ega kohvikuid. Hajutades nii, et 50 % koolis ja teised kodus, on õpilased ka klassiruumis hajutatud ja kes soovib, sel on võimalik hoida ka koolis teistega umbes 2 m distantsi. Kuniks on ööklubitajaid, on mõistlik ikkagi ka koolides hajutamine. Arutatakse isegi 11. ja 12. klassi õpilaste (sarnaselt tudengitele) distantsõppele saatmist. siis on tõesti igaühe enda asi, kas õpib või pidutseb (või suudab teha mõlemat).

Ringis-trennis ka ei käi? See hängija toob ju ikka nakkuse oma klassile!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 10:13; 13.09 09:06; 13.09 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma lapsi õhtustelt koosviibimistelt linnas eemale ei suuda hoida. Räägi palju tahes, et koroona. Kool pingutab, hajutab neid. Aga nad ise ei hooli sellest korooonast üldse.

ma ei kavatsegi hoida, ei näe erilist vajadust. nad ei käi ööklubides, käivad vaikselt oma seltskonnaga kohvikus istumas ja jutustamas, trennis, proovis, esinemistel, tööl. ma ei näe, et see oleks millegi poolest ohtlikum kui päeval kohvikus või kasvõi koolis käimine. kõlvart peaq kooli üliohtlikuks paigaks, kurb küll. õnneks ei ole tema võimuses muu elu piirmaine.

Ja seltskond ei ole ainult oma klassikaaslased, eks ole? Mis mõte on siis koolis neid lapsi hajutada?

Sest kõik lapsed ei hängi mööda linna ega kohvikuid. Hajutades nii, et 50 % koolis ja teised kodus, on õpilased ka klassiruumis hajutatud ja kes soovib, sel on võimalik hoida ka koolis teistega umbes 2 m distantsi. Kuniks on ööklubitajaid, on mõistlik ikkagi ka koolides hajutamine. Arutatakse isegi 11. ja 12. klassi õpilaste (sarnaselt tudengitele) distantsõppele saatmist. siis on tõesti igaühe enda asi, kas õpib või pidutseb (või suudab teha mõlemat).

Ringis-trennis ka ei käi? See hängija topb ju ikka nakkuse oma klassile!

Kui õpilasi koolis vähe, saab distantsi paremini hoida. Trennides käimine on vabatahtlik, aga näit. kergejõustikuga tegelemine ei nõua väga lähedast kontakti. Suhelda saab ka väikese ja kindla ringkonnaga. Tavaliselt ongi ju nii, et “rajud pidutsejad” suhtlevad omavahel ja teised omavahel. Loomulikult võib viiruse saada ka kinost, kuid filme saab vabalt vaadata ka netflixist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 16:53; 13.09 09:28; 13.09 10:20; 13.09 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hajutades nii, et 50 % koolis ja teised kodus, on õpilased ka klassiruumis hajutatud

kui 7.-9. klass on kodus, siis kuidas see aitab hajutada 10.-12. klassi õpilasi klassiruumis? klassiruumid on endiselt sama suured, endiselt on seal sama palju õpilasi nagu oleks ka siis, kui põhikooli kolmas aste oleks koolis. nii et?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.09 16:37; 11.09 13:18; 11.09 18:57; 11.09 22:27; 12.09 13:16; 13.09 00:37; 13.09 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpilasi hajutatakse koolimajas erinevalt. Mõnes koolis hajutatakse kooliastmeid. Suurimad pidutsejad on gümnaasiuminoored (nemad väidetavalt õpilastest ka kõige vastuvõtlikumad koroonale), kui nemad eraldatakse teistest (käivad teistel aegadel koolis), siis haigestumise korral sellest kooliastmest, jäävad teised puutumata ja saavad koolis edasi käia.
Mõni kool hajutab oma õpilasi nii, et mõned päevad käivad 50% klassist koolimajas ja teistel etteantud kodutöö (ilma õpetaja reaalajas juhendamiseta) ja siis vastupidi. Tavaliselt siis nädal ja nädal või 3+2 ja teisel nädalal 2+3. Mõte siis ikka see, et nakkuse korral koolis peaks võimalikult vähe lapsi koju jääma. Mõistan, et vanemate soov oleks, et just nende lapsed saaks igapäevaselt koolis õppida, aga praktika
Euroopas näitab (nemad läksid meist paar nädalat varem kooli), et haigestumisi koolides on ja eneseisolatsioonis tuleb osadel õpilastel paratamatult jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 16:53; 13.09 09:28; 13.09 10:20; 13.09 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina arvan, et praegusel hetkel küll koole keegi kinni ei pane. pigem siis, kui asi läheb nii hulluks, kui kevadel. nõustun ka sellega, et ennem pangu klubid ja baarid kinni, siis koolid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 14:38; 13.09 17:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Koolilaps koroona