Esileht Koolilaps Koroona & 4 Tln kooli

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Koroona & 4 Tln kooli

Postitas:
Kägu

… teab keegi, mis koolid need 4 on, kus koroona sees? muidu ikka kõik kolded detailselt uudistes kirjas, aga koolide osas mina küll täpsemat infot ei leidnud.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium, Läänemere Gümnaasium. Need kaks linna omanduses kooli. Erakoole ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mingi teema on jah koolidega, infot varjatakse. Hakka või uskuma, et tegutsevadki selle nimel, et just hästi palju lapsi haigestuks. Karjaimmuunsuse unistus vms….

+2
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks varjatakse, et ei tekiks paanikat ja hüsteeriat. Ja ju pole suuri koldeid. Paljud töökohad junka anonüümseks jäänud.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mingi teema on jah koolidega, infot varjatakse. Hakka või uskuma, et tegutsevadki selle nimel, et just hästi palju lapsi haigestuks. Karjaimmuunsuse unistus vms….

Et kui sa teaks, kus koolis haigestunuid on, siis sa sinna kooli oma last ei saadaks?

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvestades, mis hüsteerias osad lapsevanemad on, siis on see igati õige samm. Et vältida laste tagakiusamist ja tõrjumist. Kõiki asjaosalisi on kindlasti teavitatud. Ega see pandeemia enne otsa ei saa, kui inimesed õpivad selle haigusega elama.

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et üks on Pirita majandusgümnaasium, kui seal on “koduõppele saadetud laste klass”, nagu pildiallkiri ütleb.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et üks on Pirita majandusgümnaasium, kui seal on “koduõppele saadetud laste klass”, nagu pildiallkiri ütleb.

Kas Sa artiklit üldse lugesid? Pirita kohta ju kirjutati, mis klassid see nädal on, mis klassid järgmine nädal ja millised ülejärgmisel.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Sa artiklit üldse lugesid? Pirita kohta ju kirjutati, mis klassid see nädal on, mis klassid järgmine nädal ja millised ülejärgmisel.

Ei lugenud. Nii see valeinfo levib, kui selliseid asju hoitakse maksumüüri taga… 🙁

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna oli just kell 12:00 Tallinna linnavalitsuse pressikonverents ja täpselt seletati lahti kus koolis/lasteaias ja mis moodi. Saab kindlasti ka järelvaadata.
Eriti jäid meelde kool kus saadeti 3 klassi korraga ekskursioonile ja nüüd siis kõik isolatsioonis ja kuidas lapsevanemate koosolekule ka sümptomitega kohale tuldi.Ja siis räägitakse et pole vaja piiarnguid ja rõhutakse tervele talupojamõistusele. Ise ma ei usu kõigi mõistlikusse ja sellel aastal lastevanemate koosolekuid näiteks ei väisa, esimest korda elus.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna oli just kell 12:00 Tallinna linnavalitsuse pressikonverents ja täpselt seletati lahti kus koolis/lasteaias ja mis moodi. Saab kindlasti ka järelvaadata.

Eriti jäid meelde kool kus saadeti 3 klassi korraga ekskursioonile ja nüüd siis kõik isolatsioonis ja kuidas lapsevanemate koosolekule ka sümptomitega kohale tuldi.Ja siis räägitakse et pole vaja piiarnguid ja rõhutakse tervele talupojamõistusele. Ise ma ei usu kõigi mõistlikusse ja sellel aastal lastevanemate koosolekuid näiteks ei väisa, esimest korda elus.

Kas koosolekud ei toimu igas koolis veebis juba?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

siin artiklis kõik koolid ja lasteaiad arvudega kirjas https://www.err.ee/1135702/tallinna-koolidest-ja-lasteaedadest-on-isolatsioonis-ule-200-inimese
erakoolidest siis Euroopa kool ning Rocca al Mare

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rocca koolis haigestus üks õpetaja, kes ei käinud sel ajal töölgi ja mitte kedagi tema haigestumise tõttu distantsõppele ei saadetud.
Seda ei saa küll kuidagi mingiks koldeks nimetada.

+4
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Koolilaps Koroona & 4 Tln kooli