Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona IgG antikehade tohutu hulk vereproovis

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Koroona IgG antikehade tohutu hulk vereproovis

Postitas:
Kägu

Käisin tegemas koroona IgG antikehade analüüsi.Soovisin teada, kas olen hiljuti koroona viirust põdenud.Paraku antikehade test näitas et antikehi on väga palju (Testi tulemus: SARS koroonaviirus 2 IgG QN 11802 AU/ml <50 AU/ml ) Mind vaktsineeriti kahe süstiga 2021 aasta augustis ja aprillis 2022 põdesin koroonat kergelt(PCR test näitas koroonat).Oktoobris 2022 olin kergelt haige nädal aega kuid koroona kiirtest koroonat ei näidanud.Kas antikehade selline suur hulk on normaalne? Või olen siiski hiljuti teist korda koroonas olnud?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem oled olnud haige, ega kiirtest ju näitagi tihti.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

IgG antikehad näitavad läbipõetud, vana, mitte värsket infektsiooni või vaktsineerimist. See kõik võib olla isegi aastaid tagasi juhtunud.

IgM antikehad näitavad värsket või hiljuti läbipõetud infektsiooni ja IgA antikehad sisuliselt käimasolevat infektsiooni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina laboriarsti käest küsisin enda antikehade kohta(mida oli 10.000) siis arst ütles et maksimum mida õelda saab on see et viirus on läbi põetud.Et teadus praegu ei tea miks mõnel on see arv 200 ja teisel 20000. Pealegi on olemas erinevad antikehade uuringu meetodid,juba sellest tulevad erinevad arvud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli kuu peale teist vaktsiini 5000, aasta hiljem põdesin ja siis oli kuu peale põdemist 26 000.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üldse kontrollida sellist asja?
Omikron läheb ju igast kaitsest läbi, vahet pole oled sa vaksitud või põdenud või mõlemat ????????‍♀️

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise meedik ja ausalt lihtsalt huvi pärast kontrollisin. Praktiline väärtus oleks selles olukorras muidugi see, et kui antikehade hulk on üle 26 000, siis sellele vaktsiin peale teha on väga ohtlik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oled meedik, kas selgitaksid, milles see oht seisneb?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praktiline väärtus oleks selles olukorras muidugi see, et kui antikehade hulk on üle 26 000, siis sellele vaktsiin peale teha on väga ohtlik.

Äge värk. Räägi neist ohtudest lähemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud omavolilist kooskõlastamata reklaami.

Perekooli moderaator.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona IgG antikehade tohutu hulk vereproovis