Esileht Ilu ja tervis koroona ja maitsmismeel

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: koroona ja maitsmismeel

Postitas:

olen koroonas, hommikul sõin heeringaleiba ega tundud enam maitset. õhtuks tegin hapukapsaid ja sama lugu.

on kellelgi kogemusi, millal lõhna ja maitsemeel võiks taastuda?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 19:26; 14.01 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taastugi!
Ehk aitab neist juba ammu läbi nämmutatud viiruse teemadest?

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaline külmetuse sümptom,ei tunne lõhnas est on nohu jne. aga head paanitsemist kõigile paanitsejatele

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taastugi!

Ehk aitab neist juba ammu läbi nämmutatud viiruse teemadest?

miks sa nii kuri oled? siin on ju terviserubriik.

ma ei ole väga tihti haige ja koroonas olen esimest korda, sellepärast küsingi.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 19:26; 14.01 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kadus ainult lõhna tundmine. Oli päris mitu päeva ära, täna kergelt juba tunnen midagi. Ja mul ei ole nohu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 päeva kuskil läks maitsemeele taastumisele, tugevamad lõhnad tulid ka tagasi aga nüüd, kuu hiljem haistmine nii tundlik ei ole kui enne haigust. Muidu kulges okeilt.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaline külmetuse sümptom,ei tunne lõhnas est on nohu jne. aga head paanitsemist kõigile paanitsejatele

Maitsemeel ei ole mul küll kunagi ühegi viirusega kadunud. Lõhnatunne tugeva nohuga on küll olnud häriritud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kadus maitsemeel 24 h enne nohu teket. Tuli tagasi ca 4 päevaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga individuaalne, mõnel alla nädala, teisel pool aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitesmeele kadumine on asi, mis paneb koroonahaiget kadestama lausa .Saaks ise ka nii, et maitset ei tunneks, saaks süüa ükskõik mida. Ja kaalust mahavõtmiseks oleks see ideaalne -maitset ei tunne/isu pole- dieet missugune.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitesmeele kadumine on asi, mis paneb koroonahaiget kadestama lausa .Saaks ise ka nii, et maitset ei tunneks, saaks süüa ükskõik mida. Ja kaalust mahavõtmiseks oleks see ideaalne -maitset ei tunne/isu pole- dieet missugune.

see on tõesti üks positiivne külg selle asja juures. Ma paar aastat tagasi põdesin mingit viirust ja kadus maitsemeel ära, nii lihtne oli mitte (üle) süüa. Tankisid lihtsalt mingi koguse toitaineid omale sisse, nagu arstirohtu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen ka, et kaalust alla võtta siis ju imelihtne. Saab süüa mingit tervislikku löga ja seda ka väheses koguses, sest ilma maitse/lõhnata ei lähe miski alla. Samas kas katus ära ei sõida, kui aju enam õnnehormooni suukaudselt ei saa? Kas on mõni söögisõltlane koroonas olnud ja oskab kommenteerida? Kuigi ega kui haigus käes siis on kehakaal vist viimane asi millele mõelda…pärast vaatad elu ja elus olemist hoopis uue pilguga?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen koroonas, hommikul sõin heeringaleiba ega tundud enam maitset. õhtuks tegin hapukapsaid ja sama lugu.

on kellelgi kogemusi, millal lõhna ja maitsemeel võiks taastuda?

Põdesin jõulude ajal koroona läbi ja ainus, mis üldse viitas, et seda põdesin, oli viiepäevane maitsemeele ja lõhnataju kadumine. Mitte midagi muud ei olnud. Kuuendal päeval tuli tagasi nii lõhnataju kui maitsemeel ja enesetunne täiesti korras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen koroonas, hommikul sõin heeringaleiba ega tundud enam maitset. õhtuks tegin hapukapsaid ja sama lugu.

on kellelgi kogemusi, millal lõhna ja maitsemeel võiks taastuda?

Kuu aega tagasi olin, enne oli mul väga hea maitsmismeel, praegu on ainult riismed alles. Soolast ja magusat tunnen, aga peenemaid nüansse mitte, väga raske on süüa teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis koroona ja maitsmismeel