Esileht Ilu Koroona ja välimuse eest hoolitsemine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Koroona ja välimuse eest hoolitsemine

Postitas:

Suhtlen igapäevaselt videokõnede kaudu mõningate sõbrannade ja tuttavatega. Vaatan, et inimesed on selle pika kodusolemisega ka enda välimusele käega löönud: ollakse päev otsa hommikumantlitega, sassis, meikimata, lohakad. Jah, muidugi ei pea ennast meikima või kammima – igaühe oma asi. Lihtsalt selline lohakusse uppumine üllatab, eriti nende puhul, kes varasemalt on väga kõvad kritiseerijad teiste välimuse ja riietuse osas olnud.
Kuidas teie – olete ka võimalikult “kodused” või on kamm, korralik koduriietus ja väike sära näos ikka veel naiselikult elementaarne?

+4
-39
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 29.07 13:46; 20.01 17:38; 09.04 14:21; 11.04 13:37; 11.04 21:06; 11.06 14:54; 26.07 10:46; 24.09 17:53; 17.10 17:07; 28.11 13:08; 09.07 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimus on muidugi oluline….
Kas oma sõprade käest küsisid, et kuidas on neil enesetunne ja kas tervis on korras? Kas küsisid, et kas saaksid neid kuidagi aidata ja kuulasid nende muresid?

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meikimata oleks ei võrdu lohakusega. Vastupidi, see on tervislik, säästab nahka.
Kammima ja pesema ja riideid pesema muidugi peab, aga milleks meik? Äkki jätaks vähemalt ühe kahjustava teguri praegu ära.

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, nendel ei ole ju probleemi, SINUL on!

+27
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsiselt? Keegi meigib end kodus passides???

+37
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kodune ja sassis ja lasen pigem kehal ja juustel puhata. Muidu värvin igapäevaselt ripsmed ja kulmud, neid ei värvi kodus olles üldse. Juuksed on mul sellised tüütud, et ilma sirgendamata lahtiste juustega kodust välja kindlasti ei lähe – pooleldi laines, pooleldi lokkis ja kahused – nüüd pole eriolukorra ajal üldse sirgendanud ja juustele teeb see eriolukord ainult head. Mõned üksikud päevad, mis kontoris olen käinud, olen pannud juuksed kinni ja teinud tavapärase meigi, kodus olles ei näe mõtet.

Muud ilutoimingud teen ikka tavapäraselt – viilin küüsi, vahatan karvu, kitkun kulmud, maskitan nägu jne.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 13:42; 11.04 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul teen end ikka korda. S.t. pesen näo ja hambad ja kammin pea või kui vaja, siis pesen. Kui kodust välja lähen, siis värvin ripsmed, kulmud ikka ära. Ilma selleta kodust välja ei lähe. Ja hommikumantlis päeva ei veeda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tihti sa varem nägid nö päris koduse välimusega? Mina ka varem puhkepäeval ei meikinud end, kodus ei ole kontorirõivastes ja peale diivanil pikutamist ikka võis pats sassi minna – ei käi end koguaeg peeglist vaatamas.

Ka kontoris tegelikult ei kohenda end pidevalt. Hommikul teen patsi ja kui see mind kuidagi ei sega, siis ei kammi juukseid enne õhtut. Vahepeal wc-s peeglist näen, kui vaja kohendada.

Oma sõprade ees ma ei häbene ka veidi kasimata välimust. Oleme teinud saunaõhtuid, nooremana ööbimisega prallesid, nii et teame üksteise loppis välimust küll.

Kolleegidega videokõnesid ei tee, saame ainult heliga hakkama.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtlen igapäevaselt videokõnede kaudu mõningate sõbrannade ja tuttavatega. Vaatan, et inimesed on selle pika kodusolemisega ka enda välimusele käega löönud: ollakse päev otsa hommikumantlitega, sassis, meikimata, lohakad. Jah, muidugi ei pea ennast meikima või kammima – igaühe oma asi. Lihtsalt selline lohakusse uppumine üllatab, eriti nende puhul, kes varasemalt on väga kõvad kritiseerijad teiste välimuse ja riietuse osas olnud.

Kuidas teie – olete ka võimalikult “kodused” või on kamm, korralik koduriietus ja väike sära näos ikka veel naiselikult elementaarne?

Kas tead, mida hakkab kogu keha kogema, kui enam meiki ei pane näo peale ja mingit keemiat kuhugi enam ei määri. Jah riided ja kammitud pea on vajalikud, aga tappa oma keha rakke koguaeg midagi peale määrides. Keha rakkudel on ju õhust ainete võtmine läbi selle katte võimatu. Aga jah, seda on mõttetu rääkida, et enda tervis on olulisem kui inimene peab ainult väritud ennast ilusaks. Need inimesed, kes ei meigi end 2-3 nädalat, hakkavad tundma ennast nii hästi, et ei peagi kosmeetika abil oma meeleolu ja enesetunnet parandama, see on lihtsalt heast enesetundest juba hea. Aga jälle, kui sul see kogemus puudub, siis ta puudub. Nii et mis siin öelda, ela oma elu ja jäta teised rahule. mis on sinul asja kellegi meigiga või väljanägemisega? Kui suhtled meigi ja väljanägemise pärast, noo pane see kaamera siis kinni, ei pea vahtima, kui ei sobi. Suheldakse ikka inimese pärast, inimene ei ole ju muutunud, ikka seesama, kas kammitud või kammimata peaga. Arvan, et nüüd tulevad välja tõelised suhted ja kõik võlts kaob ka suhetest. Mina ei tahaks iial suhelda nendega, kellejaoks välimus ja sättimine on olulisemad kui see mida ma mõtlen ja elust arvan.

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimus on muidugi oluline….

Kas oma sõprade käest küsisid, et kuidas on neil enesetunne ja kas tervis on korras? Kas küsisid, et kas saaksid neid kuidagi aidata ja kuulasid nende muresid?

Mis asja? Kuule, meil ei ole selline tutvusringkond, et pidevalt on kellelgi mured ja peame üksteisel kätt hoidma. Mu eksämm oli ka selline, kel oli kogu aeg vaja mingeid muresid arutada. No ei saa inimesega vestlust alustadagi, juba oli “oi, kui hea, et sa olemas oled, saab kellegagi muredest rääkida”. Kusjuures tal ei olnud absoluutselt mitte mingeid muresid, aga selline ängi tekitamine oli tema leivanumber. Jaj jah, ma tean, et inimesed, kellega ma suhtlen, ei ole murekoorma alla mattunud. Teema oli veidi teine.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.04 13:37; 11.04 14:04; 11.04 14:15; 11.04 14:18; 11.04 14:21; 11.04 14:25; 11.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on ilmselt kõik need, kes räägivad, kuidas nad meigivad ainult iseenda pärast ja teeksid seda ka siis, kui oleksid viimased inimesed maailmas. Ikka selleks, et iseendale meeldida ????

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keha rakkudel on ju õhust ainete võtmine läbi selle katte võimatu.

Räägi lähemalt, mis aineid keha rakud õhust võtavad ja kuidas nad seda teevad?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin ükspäev naljapilti, abikaasa saatis: “Mees kui su naine nüüd karantiini ajal ei raseeri, siis pole ta kunagi seda sinu pärast teinud!”

Naersin laginal. Küsisin mehe käest, kas tal on kunagi olnud selline illusioon? Ta möönis et mitte.

Ma ei meigi ega raseeri end kui ma kodunt välja minema ei pea, sest ma armastan oma keha sellisena nagu ta on. Tõsi, vajadusel end alastada (loe: suvel paljad sääred, lühike pluus) raseerin ja silun end igati, et mahtuda ühiskonna normidessse ja mitte teenida teiste inimeste pahameelseid pilke. (Siin on sellest palju juttu olnud.) Ja ma olen tõesti veendunud, et raseerimine ja meikimine ei kategoriseeeru kui enese eest hoolitsemine.

Pesemine, juuste kammimine ja kreemitamine ning riietumine koduriietesse (ööriiete asemel)
– see eest on enese eest hoolitsemine ning on minu jaoks elementaarne.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, nendel ei ole ju probleemi, SINUL on!

Kas iga teema,mis siia tehakse, on kellegi personaalne PROBLEEM? Kusjuures ma arvasin, et sa nii kirjutad. Puudus vaid kolme küsimärgiga “Mis see sinu asi on???”.
Jälle üks negativist!

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.04 13:37; 11.04 14:04; 11.04 14:15; 11.04 14:18; 11.04 14:21; 11.04 14:25; 11.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtlen igapäevaselt videokõnede kaudu mõningate sõbrannade ja tuttavatega. Vaatan, et inimesed on selle pika kodusolemisega ka enda välimusele käega löönud: ollakse päev otsa hommikumantlitega, sassis, meikimata, lohakad. Jah, muidugi ei pea ennast meikima või kammima – igaühe oma asi. Lihtsalt selline lohakusse uppumine üllatab, eriti nende puhul, kes varasemalt on väga kõvad kritiseerijad teiste välimuse ja riietuse osas olnud.

Kuidas teie – olete ka võimalikult “kodused” või on kamm, korralik koduriietus ja väike sära näos ikka veel naiselikult elementaarne?

Kas tead, mida hakkab kogu keha kogema, kui enam meiki ei pane näo peale ja mingit keemiat kuhugi enam ei määri. Jah riided ja kammitud pea on vajalikud, aga tappa oma keha rakke koguaeg midagi peale määrides. Keha rakkudel on ju õhust ainete võtmine läbi selle katte võimatu. Aga jah, seda on mõttetu rääkida, et enda tervis on olulisem kui inimene peab ainult väritud ennast ilusaks. Need inimesed, kes ei meigi end 2-3 nädalat, hakkavad tundma ennast nii hästi, et ei peagi kosmeetika abil oma meeleolu ja enesetunnet parandama, see on lihtsalt heast enesetundest juba hea. Aga jälle, kui sul see kogemus puudub, siis ta puudub. Nii et mis siin öelda, ela oma elu ja jäta teised rahule. mis on sinul asja kellegi meigiga või väljanägemisega? Kui suhtled meigi ja väljanägemise pärast, noo pane see kaamera siis kinni, ei pea vahtima, kui ei sobi. Suheldakse ikka inimese pärast, inimene ei ole ju muutunud, ikka seesama, kas kammitud või kammimata peaga. Arvan, et nüüd tulevad välja tõelised suhted ja kõik võlts kaob ka suhetest. Mina ei tahaks iial suhelda nendega, kellejaoks välimus ja sättimine on olulisemad kui see mida ma mõtlen ja elust arvan.

Pikk jutt, aga ainult korraks said natuke aru, mida kirjutasin…

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.04 13:37; 11.04 14:04; 11.04 14:15; 11.04 14:18; 11.04 14:21; 11.04 14:25; 11.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei meigi ennast kodus olles, ongi hea sest nahk saab puhata. Dushi all käin iga päev, pesen hambaid ja kammin juukseid. Kodus kannan mugavaid riideid, mis ei ole määrdunud ja päev otsa hommikumantlis ringi ei patseeri. Raseerin ka regulaarselt sest mulle lihtsalt ei meeldi karvane olla. Juuksed vajaksid hädasti juuksuri kätt aga see pole kahjuks hetkel võimalik. Õhtuti püüan maskitada. Koroona ei peaks olema vabandus, et oma välimus käest lasta.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on ilmselt kõik need, kes räägivad, kuidas nad meigivad ainult iseenda pärast ja teeksid seda ka siis, kui oleksid viimased inimesed maailmas. Ikka selleks, et iseendale meeldida ????

Mina ei ole sellist asja kunagi väitnud, aga eks siin on ikkagi teatud seosed. Üksi kodus olles “enda jaoks” ma ennast ei säti, aga kodust välja lähen siiski sätitumana seetõttu, et just iseennast ülejäänud ühiskonna seas hästi tunda. Mina puutun töös inimestega palju kokku, töö eeldab korrektset väljanägemist ja päris sorakil juustega ma küll kuskile ei läheks. Lisaks on mul hästi heledad karvad, seega kui mul kulmud ega ripsmed värvitud ei ole, siis jääb kaugemalt vaadates mulje, et neid ei olekski. Nende värvimine annab näole hoopis teistsugused “raamid”. Täiesti värvimata näen ma välja nagu oleksin näost ära.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 13:42; 11.04 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Väike sära näos”… See siia neid provoteemasid treiv tädi on ikka nii ühe käekirjaga. Ma arvan, et “väike sära näos” kulub kahtlemata neile ära, kellel see nagu vaimses plaanis üldse muidu puuduks. Ja siis teisel samasugusel juhmil on hea vaadata ka.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nüüdseks vist 4 nädalat kodukontoris töötanud ja sotsiaalses isolatsioonis olnud. Duši all käin regulaarselt, pesen hambaid ja kammin juukseid. Nägu ja keha kreemitan ka nagu tavaliselt. Ööriided vahetan päevariiete vastu. Poodi minekuks end meikima ei hakka. Ei tunne, et oleks end “käest lasknud” kuna jätan kodus olles ripsmed värvimata ja kulmud toonimata 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsiselt? Keegi meigib end kodus passides???

Eks ole uusi teadmisi huvitav omandada?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.04 13:37; 11.04 14:04; 11.04 14:15; 11.04 14:18; 11.04 14:21; 11.04 14:25; 11.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Väike sära näos”… See siia neid proviteemasid treiv tädi on ikka nii ühe käekirjaga. Ma arvan, et “väike sära näos” kulub kahtlemata neile ära, kellel see nagu vaimses plaanis üldse muidu puuduks. Ja siis teisel samasugusel juhmil on hea vaadata ka.

Tädi vastab: mina ei ole sind juhmiks pidanud. Vähemalt mitte enne sinu kommentaari lugemist. Edasi mõtle ise!

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.04 13:37; 11.04 14:04; 11.04 14:15; 11.04 14:18; 11.04 14:21; 11.04 14:25; 11.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma olin ka enne kriisi nö. koduse välimusega (ei meigi), siis polegi suurt midagi muutunud.

Mul on harjumus hommikuti jaheda veega nägu pesta – minu meelest see viib silmadest une ära. Niisiis, panen juuksed hobusesabaks (et ei segaks). Pesen hamabad. Pesen näo. Kreemitan. Vajadusel kitkun kulmud. Kammin juuksed. Kirjeldatud hommikune “näorutiin” on mul olnud aastakümneid – mitte midagi pole muutunud. Juuksed on küll pikemaks kasvanud, kahju, et juuksurisse mina ei saa. Peab ilmselt pereliikmel lõigata laskma (eile lõikasin ise tütre juukseid – vähemalt pole enam silmad sees).

Koduriietus on mul T-särk ja retuusid. Hommikumantli kandja eriti pole.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, muidugi ei pea ennast meikima või kammima – igaühe oma asi. Lihtsalt selline lohakusse uppumine üllatab, eriti nende puhul, kes varasemalt on väga kõvad kritiseerijad teiste välimuse ja riietuse osas olnud.

1. Ma olen segaduses – peab või ei pea kammima siis enne sinuga videokõne tegemist?

2. Vinged kritiseerivad sõbrannad sul! Aga kui sina oled üles löödud ja nemad mitte, siis võid julgelt nende loppis olemist neile ette heita.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Ma olen segaduses – peab või ei pea kammima siis enne sinuga videokõne tegemist?

Loomulikult oled, sest sa ei saanud kogu jutust aru ja sulle jäi pinnuks silma vaid meikimine. Mina kirjeldan kogu kompotti – riietusest juukseotsani. Hullem veel – ka taustal näha kodud on segamini ja laokil.

2. Vinged kritiseerivad sõbrannad siis sul! Aga kui sina oled üles löödud ja nemad mitte, siis võid julgelt nende loppis olemidt neile ette heita ju

Heidangi.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.04 13:37; 11.04 14:04; 11.04 14:15; 11.04 14:18; 11.04 14:21; 11.04 14:25; 11.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm muutust on toimunud: juukseid pesen päev-kaks hiljem kui tavaliselt ning teksapükse pole kaks kuud kandnud, kulme samuti enam igapäevaselt ei kitku.

Muu on enam-vähem samaks jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole elus aru saanud neist päev otsa hommikumantlis või öösärgis tolgendajatest, ei nüüd ega varem nädalavahetustel.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimuse eest hoolitsen igapäevaselt kuid naiselik olemine on kûll viimane asi, mille peale mõtlen. Juuste kammimine, kreemitamine, viisakas riietus on inimlikud tegevused, mitte seotud sellega, kas mul on emakas või mitte.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 15:56; 13.04 01:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meikinud ma viimase kuu jooksul ei ole, aga ka varem oli mu meik vaid ripsmetušš ja kord kuus salongis sätitud kulmud. Kahjuks kulme ma ise kitkuda ei oska – enam-vähem kõik muud iluteenused saan ise tehtud.
Lisaks pole ma kogu karantiini jooksul juukseid sirgendanud – olen muidu viimased 15 aastat iga päev seda teinud. Kui on videokõnede päev (neid teen ainult töö asjus), siis panen juuksed kinni, muidu olen pigem lahtiste juustega. Pesen, kammin ja riideid vahetan regulaarselt – minu jaoks ei tule kõne alla, et ööriietes päeval olen. Aga loomulikult ikka kodusemates riietes, mitte kontorikostüümis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tead, mida hakkab kogu keha kogema, kui enam meiki ei pane näo peale ja mingit keemiat kuhugi enam ei määri. Jah riided ja kammitud pea on vajalikud, aga tappa oma keha rakke koguaeg midagi peale määrides. Keha rakkudel on ju õhust ainete võtmine läbi selle katte võimatu.

Midagi nii lolli ei ole kaua lugenud. Mis aineid su naharakud sealt õhust siis võtavad kah?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib poole lõunani hommikumantlis ringi kooserdada. Juuksed kammin kohe tõustes ja tõmban taha hobusesabasse, sest tahan silmad selgeks pesta ja siis saaksid näo ees tolknevad juuksed märjaks. Kusagil kella 13 paiku panen ennast riidesse ja lähen õue koeraga pikemale jalutuskäigule. Pärast koju tulles panen siis need “ilusad koduriided” selga.
Kodus olemise plusspool on just see, et ei pea nägu möksima. Ma kohe tunnen, kuidas mu nahk on selle eest tänulik. Kreemitan ikka igapäevaselt, päevakreem ja öökreem. Küüsi pole lakkinud, hoopis kreemitan käsi ja kasutan küüneõli. Küüned saavad ka hea hoolduskuuri nüüd kodus olemise ajal.
Tunnen küll puudust, et tahaks ilusa kleidi selga panna ja kuhugi välja istuma minna. Täna käisin vanalinnas jalutamas ja vaatasin esikus, kõik viisakamad saapad olid paksu tolmukorraga kaetud 🙁 Kuu aega on ainult matkasaapad ja tossud kasutuses olnud, kummikud ka vahepeal.
Aga ma videokõnesid ei pea ka kellegagi ega hirmuta kedagi. Mehele olen ka karmi käsu andnud, mitte videokõnega koosolekul osaleda, et ma ei hõljuks öösärgiga nende koosolekule.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Ilu Koroona ja välimuse eest hoolitsemine