Esileht Pereelu ja suhted Koroona – kas mõtlen üle?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Koroona – kas mõtlen üle?

Postitas:

Õnneks ütles minu mees juba kriisi alguses mulle ja ka oma eksnaisele, et sry ma ei usalda nii palju, et võtaks hetkel vanemat poega enda juurde. Pojaga suhtleb telefonitsi ja messengeris (on juba veidi vanem, 11) ja tuletab ka alati talle meelde hügieeninõudeid ja uurib, kas laps püsib siiski turvaliselt kodus. Elatise maksmine toimub edasi, see ei puutu kuidagi eriolukorda. Seega hetkel peab su mees asja tõsidusest aru saama ja tegema korrektiive enda käitumises, kui ta tahab teie peret tervena hoida. Jah, midagi pole teha, sellises olukorras joonistub selgelt kahjuks välja, kust jookseb perekonna piir….

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui antud ema ja tema poeg on Eesti riigi kodanikud, tuleb praegu rangelt jälgida Eestis kehtestatud eriolukorra reegleid. Siin ei ole isegi millegi üle vaielda. Kriisiolukorra reeglid on inimestele selgeks tehtud ja tuleb järgida, praegu ei ole aeg mil mees peab kohtuma oma pojaga, kelle ema ei suuda käituda reeglitele vastavalt. Ma küll enne täpsustaksin sinu asemel, kas ema on suhelnud võõrastega, kui lapsega ringi liigub. Oma perega liikumine pole keelatud.

Palun viige end kurssi, mis vanuses inimesed on surnud Itaalias, Prantsusmaal ja Inglismaal. Ei ole ainult vanurid ja ei ole ainult krooniliselt haiged!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma reageerin ka üle. Vahe selles, et mehe lapse ema töötab meditsiiniasutuses.
Sellepärast reageeringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Koroona – kas mõtlen üle?