Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona koolides

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Teema: Koroona koolides

Postitas:
Kägu

Ikka jaksate oma koroona ja testide ja maskidega?

Mu laste koolides ei ole enam mingeid koroonanõudeid. Kui oled haige, oled kodus. Pole mingeid teste ja maske ja ammugi mitte isolatsioone. Isegi uudistes ei näe enam koroonapaanikat.

Meil hakati jälle testima. Pole siin midagi jaksata, parem siiski, kui ka sümptomiteta lapsed ja õpetajad kodus püsivad. Pole vaja lisaks muudele viirustele veel koroonaga ka nakatuda, ainsa haigusega, mis lihtsa testiga välja tuleb.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingid kasutuskõlbmatud (aegunud), mitmekordse hinna eest soetatud testid koolides?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingid kasutuskõlbmatud (aegunud), mitmekordse hinna eest soetatud testid koolides?

Sa nägid mõnda testi, mis on  aegunud? Milleks sellist jama kirjutada? Mis hinna eest need on soetatud, ei tea, aga kindlasti leiad selle veebist riigihangete lehelt, kui sind  huvitab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka jaksate oma koroona ja testide ja maskidega?

Mu laste koolides ei ole enam mingeid koroonanõudeid. Kui oled haige, oled kodus. Pole mingeid teste ja maske ja ammugi mitte isolatsioone. Isegi uudistes ei näe enam koroonapaanikat.

Täpselt sama.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mingeid nõudeid ja kui korra küsisin, et kuidas koolis on koroonaga, siis nägin, et mitu sekundit mõeldi, et mis on koroona. Koolis on tavaline kord, oled haige ükskõik millega, gripp või muu nakkushaigus, siis tuleb koju jääda, kui oled terve, siis kooli. Koroona on põhimõtteliselt unustatud teema.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona on põhimõtteliselt unustatud teema.

Üks kool just läks üle distantsõppele, kuna nii paljud õpetajad on koroonas, et ühtki asendajat pole ka võtta. Õpetajad annavad tunde kodust, et mitte õpilasi nakatada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehniliselt see polegi keerukas. Kaamera klassi ja õpetaja annab puuduvale lapsele lingi tunni külastamiseks ja kõik olekski tore. Tegelikult see ei toimi kuna huvi tundi külastada on palju suurem, ehk pole teada kas jälgib ainult puuduv laps või hoopis kuritarvitab seda keegi teine kellel juurdepääs lingile.

Mis paranoia? Distantsõpe on juba paar aastat vahelduva eduga nii toiminud ju.
Kes/kuidas/miks “kuritarvitaks” seda ligipääsu?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina koroonapaanikast aru ei saa, pereliikmed on kolm korda koroona positiivsed olnud, mina neli korda, sest sain ühe tööreisilt lisaks. Kerge peavalu on olnud, lapsel kerge palavik, natuke oli ühel lapsel korra nohu ja kui neid koroonateste ja nõudeid ei oleks olnud, ei oleks teadnudki. Koroona on enamus riikides minevik.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina koroonapaanikast aru ei saa, pereliikmed on kolm korda koroona positiivsed olnud, mina neli korda, sest sain ühe tööreisilt lisaks. Kerge peavalu on olnud, lapsel kerge palavik, natuke oli ühel lapsel korra nohu ja kui neid koroonateste ja nõudeid ei oleks olnud, ei oleks teadnudki. Koroona on enamus riikides minevik.

Mina ja mu pere 3 liiget on ainult 1 kord koroonas olnud. 1 liige 2 korda. 4 korda oleks mu jaoks ulme 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina koroonapaanikast aru ei saa, pereliikmed on kolm korda koroona positiivsed olnud, mina neli korda, sest sain ühe tööreisilt lisaks. Kerge peavalu on olnud, lapsel kerge palavik, natuke oli ühel lapsel korra nohu ja kui neid koroonateste ja nõudeid ei oleks olnud, ei oleks teadnudki. Koroona on enamus riikides minevik.

Jah, aga enamus riikides on ka koroona ravim kõigile kättesaadav.

Ärge unustage, et vanemad inimesed ei põe seda nii kergelt

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina koroonapaanikast aru ei saa, pereliikmed on kolm korda koroona positiivsed olnud, mina neli korda, sest sain ühe tööreisilt lisaks. Kerge peavalu on olnud, lapsel kerge palavik, natuke oli ühel lapsel korra nohu ja kui neid koroonateste ja nõudeid ei oleks olnud, ei oleks teadnudki. Koroona on enamus riikides minevik.

Jah, aga enamus riikides on ka koroona ravim kõigile kättesaadav.

Iga haiguse järgi ei pea tabletti haarama ja enamus inimesi ei tea koroonaravimist midagi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina koroonapaanikast aru ei saa, pereliikmed on kolm korda koroona positiivsed olnud, mina neli korda, sest sain ühe tööreisilt lisaks. Kerge peavalu on olnud, lapsel kerge palavik, natuke oli ühel lapsel korra nohu ja kui neid koroonateste ja nõudeid ei oleks olnud, ei oleks teadnudki. Koroona on enamus riikides minevik.

Jah, aga enamus riikides on ka koroona ravim kõigile kättesaadav.

Iga haiguse järgi ei pea tabletti haarama ja enamus inimesi ei tea koroonaravimist midagi.

 

Mida sa propageeriid siin? Minu vanaema suri koroonasse kui oleks olnud ravim võib-olla elaks veel

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps oli koroonaga 40-kraadises palavikus ja väga haige. See, et mõnel läheb kergelt, ei tähenda, et kõigil nii läheb.

Koroonasse surrakse siiani, eriti tõsine on kaasuvate haigustega inimeste olukord koroonasse haigestumisel ja kellele saatuse sõrm näitab, me kunagi ei tea.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas su lapsel oli esimest korda 40 palavik? Kas ta oli vaktsineeritud?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kool just läks üle distantsõppele, kuna nii paljud õpetajad on koroonas, et ühtki asendajat pole ka võtta. Õpetajad annavad tunde kodust, et mitte õpilasi nakatada.

Tegelikult on see seadusevastane

(kus on maksuameti, sotsiaalkindlustusameti ja ametiühingu silmad?)

Kui inimene on haige (on koroonas või mõnes muus tõves), siis ta pole kohustatud tööd tegema. tal on haigusleht, istub kodus ja ravib end. koolijuhid, kes haigeid õpetajaid veebipõhiseid tunde läbi viima suunavad, tuleks päevapealt lahti lasta.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jama on. Koolis on palju haigeid(nii õpilasi kui ka õpetajaid). Lisaks veel pooltõbised, kes on koolis. Toimub pidev iseseisev õppimine. Kuna õpetajad on haiged, siis olemasolevad õpetajad asendavad ja võtavad tunde nö kokku. Õpilased loevad ise  uut osa ja täidavad töölehti või siis  kordavad niisama. Digitunde ei tehta enam, st ka siis, kui õpetaja koolis ja laps kodus haige, jälle õpib iseseisvalt. Minu arvates on hetkel olukord hullem, kui oli hübriidõppe ja testimiste ajal. Haigeid on väga palju.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps oli koroonaga 40-kraadises palavikus ja väga haige. See, et mõnel läheb kergelt, ei tähenda, et kõigil nii läheb.

Koroonasse surrakse siiani, eriti tõsine on kaasuvate haigustega inimeste olukord koroonasse haigestumisel ja kellele saatuse sõrm näitab, me kunagi ei tea.

Minu lapsel oli ka kaks päeva 39.3 palavik, nii haige pole ta vist kunagi olnudki. Koroona on aasta tagasi läbi põetud, siis oli vist teine tüvi – tookord põdes nii, et ei saanud arugi. Vaktsineerinud ei ole, sest pole veel 12a.

Väga hull see praegune tüvi vist tõepoolest ei ole, aga nakkab sama kiirelt kui varasemad tüved. Ja on koolides õpetajad haiged, see osaline kodus õppimine on lastele raske, eriti kui uut teemat võetakse ja pea pole kõige lahtisem. Samas on mul tuttavaid, kes esimest korda põevad ja imestavad, et nii kergelt läheb, käivad teatris, pidudel, poodides haigena ringi – et see ju vaid kerge nohu. Lihtsalt kuula ja imesta, seepärast meil nii palju haigeid ongi praegu.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas su lapsel oli esimest korda 40 palavik? Kas ta oli vaktsineeritud?

Jah, 1. korda oli üle 40 palavik.

Ei, 9-aastast ei saa vaktsineerida, seega ei olnud koroona vastu vaktsineeritud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonat ei maksa üle tähtsustada, Eestisse sureb südamehaigustesse iga päev 15 inimest, koroona ei ole isegi suremuse esikümnes.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonat ei maksa üle tähtsustada, Eestisse sureb südamehaigustesse iga päev 15 inimest, koroona ei ole isegi suremuse esikümnes.

Keegi ei ületähtsustagi. Probleem on selles, et kolmas aasta on õppetöö koolides häiritud, kuna ta levib hästi ja nakatab korduvalt, mistõttu on pidevalt koolides sees. Kui haigestuvad õpetajad või mõni õpilane raskemalt, siis tehakse laustestimist ja siis on jälle 2-3 nädalat totaalset segadust.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina koroonapaanikast aru ei saa, pereliikmed on kolm korda koroona positiivsed olnud, mina neli korda, sest sain ühe tööreisilt lisaks. Kerge peavalu on olnud, lapsel kerge palavik, natuke oli ühel lapsel korra nohu ja kui neid koroonateste ja nõudeid ei oleks olnud, ei oleks teadnudki. Koroona on enamus riikides minevik.

Mina ja mu pere 3 liiget on ainult 1 kord koroonas olnud. 1 liige 2 korda. 4 korda oleks mu jaoks ulme ????

Mu noorim laps on olnud 4x koroonas ????????‍♀️ Kolmel korral ei oleks teadnudki kui poleks testinud. Päris esimel korral kui haigestus, ka ei oleks teadnud, kuid 5-ndal päeval peale haigestumist kadusid tal maitse- ja haistmismeel. Mul endal pole ühtegi sümptomit olnud, kuigi laps oli haiguste ajal kaisus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina koroonapaanikast aru ei saa, pereliikmed on kolm korda koroona positiivsed olnud, mina neli korda, sest sain ühe tööreisilt lisaks. Kerge peavalu on olnud, lapsel kerge palavik, natuke oli ühel lapsel korra nohu ja kui neid koroonateste ja nõudeid ei oleks olnud, ei oleks teadnudki. Koroona on enamus riikides minevik.

Mina ja mu pere 3 liiget on ainult 1 kord koroonas olnud. 1 liige 2 korda. 4 korda oleks mu jaoks ulme ????

Mu noorim laps on olnud 4x koroonas ????????‍♀️ Kolmel korral ei oleks teadnudki kui poleks testinud. Päris esimel korral kui haigestus, ka ei oleks teadnud, kuid 5-ndal päeval peale haigestumist kadusid tal maitse- ja haistmismeel. Mul endal pole ühtegi sümptomit olnud, kuigi laps oli haiguste ajal kaisus.

Kas sa oled ennast ka testinud? Võib olla, et  põed sümptomiteta, kuid see ei takista levitamist :(.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu vanaema võiks koroona saada siis saaksid aru, et haigus on täitsa olemas. Aga nüüd pidi HIV- i rohkem olema kui koroonat Ukrainlased levitavad jõudsalt seda katku

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu vanaema võiks koroona saada siis saaksid aru, et haigus on täitsa olemas. Aga nüüd pidi HIV- i rohkem olema kui koroonat Ukrainlased levitavad jõudsalt seda katku

Ukrainlaste HIV on ka piisknakkuseks muteerunud või?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata ja imesta,mõni jahub varsti neljandat aastat oma koroonapaanikat ja ootab viiendat süsti ???? lisaks paneb valtsineerituna kolmandat koroona ringi . Teised normaalsed inimesed on terved ja reisivad ning naudivad elu! Inimesed ikka viitsivad jahuda,meie ajal oli iga talv ju samamoodi . Lapsed läkastasid ja tatistasid koolis,vahel puudus pool klassi korraga ja hunnik õpetajaid,siis ei suudetud inimesi peast nii pehmeks pesta! Inimesed vist on mineviku unustanud ja aru kaotanud. Mul oli ka alles laps kaks nädalat haige,testima ma teda ometi ei hakanud. Olime kenasti kodus ja õppisime,mis vahet sel on mis haigus parasjagu on. Igal aastal on need haigused ja täpselt sama pildi ja kuluga. Lihtsalt uskumatu,et inimesed ei suuda unustada seda jama. Meie koolis pole õppeaasta algusest olnud koroonast ainsat sõnagi,elu nagu ennemuiste,närv puhkab. Kui oled haige,siis sibulad talla alla,hanerasv rinnale,c vitamiini doosid sisse,hunnikuga auru hingama ja paari päeva pärast on juba hästi! Ärge unustage rahvameditsiini ja looduslikku kraami ning vitamiine ja ärge mürgitage oma organismi igasuguse jamaga mida kehal tarvis ei ole. Lisaks on iga kurgu kriipimisega ülitõhus koheselt juba kuristada kurku soolveega,mina kasutan Himaalaja soola. Lisaks tõmban kohe ka suure suraka ninna,kui hakkab nohu tunne tulema. Tavaliselt toimib hästi!

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas su lapsel oli esimest korda 40 palavik? Kas ta oli vaktsineeritud?

Jah, 1. korda oli üle 40 palavik.

Ei, 9-aastast ei saa vaktsineerida, seega ei olnud koroona vastu vaktsineeritud.

enamik lasteaialapsi on korduvalt olnud üle 40kraadises palavikus ja seda aastakümneid enne koroonat 😀

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolides on muidki viirusi peale koroona. Kahjuks on need viirused palju ebameeldivamad ja ägedamate sümptomitega kui koroona. Istun ise praegu kodus ühe tundmatu viirusega, kus alguses on nina täiesti kinni, hiljem hakkab nohu ojadena voolama, seejärel tekivad köhahood, kus kopsud seest välja köhid, külmavärinad ja palavik 37,5 – 38.

Koroona see ei ole, on hoopis hullem viirus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolides on muidki viirusi peale koroona. Kahjuks on need viirused palju ebameeldivamad ja ägedamate sümptomitega kui koroona. Istun ise praegu kodus ühe tundmatu viirusega, kus alguses on nina täiesti kinni, hiljem hakkab nohu ojadena voolama, seejärel tekivad köhahood, kus kopsud seest välja köhid, külmavärinad ja palavik 37,5 – 38.
Koroona see ei ole, on hoopis hullem viirus.

Pole oluline vaielda, milline viirus on hullem. Oluline on, et ükski neist koolis laialdaselt ei leviks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolides on muidki viirusi peale koroona. Kahjuks on need viirused palju ebameeldivamad ja ägedamate sümptomitega kui koroona. Istun ise praegu kodus ühe tundmatu viirusega, kus alguses on nina täiesti kinni, hiljem hakkab nohu ojadena voolama, seejärel tekivad köhahood, kus kopsud seest välja köhid, külmavärinad ja palavik 37,5 – 38.

Koroona see ei ole, on hoopis hullem viirus.

Pole oluline vaielda, milline viirus on hullem. Oluline on, et ükski neist koolis laialdaselt ei leviks.

Ja et peale nende muude tundmatute viiruste ei tahaks  nakatuda lisaks ka veel koroonasse. Et grippi või mõnd muud rasket viirust just  põdenuna ja värskelt tervenuna, organism veel nõrk,  saad veel koroona ka peale. Ja muudkui ravid oma kahjustatud organismi. Kui koroona on kergelt testitav, hea. Olgu asümptomaatilised nakkuskandjad ka kodus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädala jooksul kaebustega pöördunud lastel ei osutunud test mitte kellelgi positiivseks.

Palun tuletage lastele meelde, et mandariine tuleb väga hoolikalt pesta, enne koorimist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona koolides