Esileht Ilu ja tervis Koroona kordustest

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Koroona kordustest

Postitas:

Kes on saanud positiivse koroonatesti tulemuse, kas teid on saadetud kordustesti tegema?

Minu töökaaslane põdes kolm nädalat koroonat ja saadeti kordustesti tegema. Kahjuks oli see ka positiivne. Perearst pikendas haiguslehte. Kas tööle ei või enne tulla, kui kordustest negatiivne?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

igal pool kirjutatakse, et ei pea ja ei tohiks kordustesti teha, miks üldse tehti.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 22:42; 30.11 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tööle ega kodunt välja minekuks ei ole vaja neg testitulemust, sest see on praktiliselt võimatu. kõik perearstid teavad seda, neil on ka juhis, et kordusteste ei tehta, nii et ilmselt su tuttav nõudis häälekalt seda kordustesti, muidu ta poleks sinna jõudnud.

ma loodan, et teemaalgatuses väljendatud küsimused ja kahtlused on sinu omad, sest kolm ndl tagasi positiivse testi andnu ise peaks neile juba ammu vastuseid teadma.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 14:53; 30.11 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/online-intervjuu-perearst-selgitab-koroona-ammu-poetud-miks-test-positiivse-tulemuse-annab-kas-immuunsus-tekib-voi-mitte?id=91813689

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst, kes testile saatis, on loll.

Test võib isegi pool aastat peale põdemist positiivne olla. Tervenenuks loetakse inimene, kui tal enam sümptome ei ole.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

igal pool kirjutatakse, et ei pea ja ei tohiks kordustesti teha, miks üldse tehti.

Minu tööandja näiteks ei luba inimest tööle, kui pole negatiivset kordustesti. Ilmselt on see tööandja omavoli, aga keegi ei kaeba ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

igal pool kirjutatakse, et ei pea ja ei tohiks kordustesti teha, miks üldse tehti.

Minu tööandja näiteks ei luba inimest tööle, kui pole negatiivset kordustesti. Ilmselt on see tööandja omavoli, aga keegi ei kaeba ka.

Kes siis testi tellib. Perearstid nõus või tööandja maksab selle eest.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 22:42; 30.11 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

igal pool kirjutatakse, et ei pea ja ei tohiks kordustesti teha, miks üldse tehti.

Minu tööandja näiteks ei luba inimest tööle, kui pole negatiivset kordustesti. Ilmselt on see tööandja omavoli, aga keegi ei kaeba ka.

muidugi on see tööandja omavoli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 14:53; 30.11 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen just koroona läbi põdenud. 2 nädalat karantiinis ja kõne perearstile. Perearst küsis, kas 72h on palavikku olnud ja kuda enesetunne on? Ja võeti haiguslehelt maha ja pm olen terve ilma mind nägemata

Kui tööandja või keegi diskrimineerib ja nõuab neg-set testi võid neile TA peale saata ja seal asutuses pead lendavad.

 

Imestasin ise ka, et sain nii kergelt “terveks”

Ainult ma ei tea mis siis juhtub kui reiisda tahad, siis see ilmselt probleem kui pos-e ikka oled.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Koroona kordustest