Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona lasteaiarühmas

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Koroona lasteaiarühmas

Postitas:
Kägu

Kuidas teie laste lasteaedades on lood koroonaga? Saime reedel teavituse, et 2 last rühmast on haigestunud koroonasse. Samas on rühmas lapsi, kes on samuti haiged ja keda pole testitud.  Nagu ma aru sain, siis kõik lapsed, kes on terved, võvad lasteaias edasi käia. Tegin oma lapsele ka kiirtesti, ta on hetkel terve, aga natuke kõhklen, kas viia teda lasteaeda. Pole kodukontori võimalust, tööl on vaja ju käia, aga hetkel on küll tunne, et ei tahaks teda sinna viia…

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meil lasteaias oli tutvustatud õppeaasta alguses selline huvitav plaan, et kui laps saab lähikontaktseks läbi lasteaia ja on terve, siis tohib edasi käia ja kui kuskilt mujalt, siis jääb isolatsiooni. Ma ei teagi kust selline loogika. Igatähes kohe septembrist saati olid gruppis lähikontaktsed lapsed, kes vahepeal kodus olid ja kohal käis 3-5 last. Me vahepeal käisime, kuni mees haigestus ja nüüd kõik kordamööda haiged olnud. Arvan, et kohe kui isolatsioon läbi ja laps terve, läheb uuesti lasteaeda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teie laste lasteaedades on lood koroonaga? Saime reedel teavituse, et 2 last rühmast on haigestunud koroonasse. Samas on rühmas lapsi, kes on samuti haiged ja keda pole testitud. Nagu ma aru sain, siis kõik lapsed, kes on terved, võvad lasteaias edasi käia. Tegin oma lapsele ka kiirtesti, ta on hetkel terve, aga natuke kõhklen, kas viia teda lasteaeda. Pole kodukontori võimalust, tööl on vaja ju käia, aga hetkel on küll tunne, et ei tahaks teda sinna viia…

võimaluse korral jätaksin lapse koju. kui võimalik pole, siis tuleb lasteaeda viia.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil lasteaias oli tutvustatud õppeaasta alguses selline huvitav plaan, et kui laps saab lähikontaktseks läbi lasteaia ja on terve, siis tohib edasi käia ja kui kuskilt mujalt, siis jääb isolatsiooni. Ma ei teagi kust selline loogika. Igatähes kohe septembrist saati olid gruppis lähikontaktsed lapsed, kes vahepeal kodus olid ja kohal käis 3-5 last. Me vahepeal käisime, kuni mees haigestus ja nüüd kõik kordamööda haiged olnud. Arvan, et kohe kui isolatsioon läbi ja laps terve, läheb uuesti lasteaeda.

Loogika selles, et kui lähikontaktnecrühma kaudu, on jukogu rühm ühtviisi lähikontaktne, st viirus sees juba ja vahet pole enam. Meil sama süsteem. Kui rühma kaudu lähikontaktne, võib aeda viia, aga kinno nt mitte (st püsib nö sama kolde sees)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märtsikuus oli mu rühm karantiinis, personali puudus oli ja terve lasteaia peale töötas ainult valverühm. Lasnamäel mitmes lasteaias oli sarnasel ajal koroona sees ja rühmad karantiinis. Kuna ma võtsin lapse lasteaiast ära, siis ma praegust infot ei tea, kas tuleb lasteaias teine koroonaring või peale esimest põdemist enam ei jääda nii palju koroonasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh kui tuttav teema. Mul sama dilemma hetkel. Tööl vaja käia, aga süda nii valutab. Meil tabab juba teist korda õpetajaid viimase poole aasta sees. Mul endal tervis nii nõrk viimased kuud, et pole võimalik olnud vaktsineerida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona lasteaiarühmas