Esileht Ilu ja tervis Koroona on vaktsiinivastastele äratuseks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Koroona on vaktsiinivastastele äratuseks

Postitas:

Selline ongi maailm ilma vaktsiinideta. Kas vaktsiinivastastele jõuab see nüüd kohale miks vaktsineerida on vaja?

+25
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 09:40; 23.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kas oled loll või mängid lolli. Kumb see hullem on.

+11
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 10:28; 23.03 22:18; 24.03 12:05; 25.03 16:56; 25.03 22:48; 13.04 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jõua, need jauravad samadel tuuridel edasi. Koroona on välja mõeldud.

+14
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh ei ole ta mingi äratus. See on ju suurepärane materjal vandenõuteoreetikutele!
Just, juba räägivad, et koroona on välja mõeldud .
Või siis ravimifirmade vandenõuna loodud, et siis saaks vaktsiiniga peale lennata.
Või siis maailmajuhtide poolt organiseeritud üritus majandusele restart teha ja see enda kätte haarata.
Noh, üks neist võib ka tõsi olla 🙂

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh ei ole ta mingi äratus. See on ju suurepärane materjal vandenõuteoreetikutele!

Just, juba räägivad, et koroona on välja mõeldud .

Või siis ravimifirmade vandenõuna loodud, et siis saaks vaktsiiniga peale lennata.

Või siis maailmajuhtide poolt organiseeritud üritus majandusele restart teha ja see enda kätte haarata.

Noh, üks neist võib ka tõsi olla ????

Mulle meeldib veel mõte, et äkki tõepoolest on Jumal olemas ja sekkub lõpuks ometi sellesse maailma hävitamisse.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tuttavate seas paar vaktsiinivastast, kes juba ette muretsevad, et äkki peale seda pandeemiat nüüd tehakse vaktsineerimine kohustuslikuks ja kuidas sellest ometi pääseda. Segaste kamp. Kui esimene tuline vaktsiinivastane koroonasse sureb, siis äkki tuleb teistel aru taguotsast pähe, kuigi kahtlen tugevalt 🙁

+24
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tuttavate seas paar vaktsiinivastast, kes juba ette muretsevad, et äkki peale seda pandeemiat nüüd tehakse vaktsineerimine kohustuslikuks ja kuidas sellest ometi pääseda. Segaste kamp. Kui esimene tuline vaktsiinivastane koroonasse sureb, siis äkki tuleb teistel aru taguotsast pähe, kuigi kahtlen tugevalt ????

Kui sina ja sinu laps selle vaktsiini kõrvalmõjuna narkolepsiasse haigestute nagu seagripi vastu vaktsineeritutega juhtus, siis ma tulen ka parastama, et aru on sul ikka taguotsas küll.

+14
-25
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tuttavate seas paar vaktsiinivastast, kes juba ette muretsevad, et äkki peale seda pandeemiat nüüd tehakse vaktsineerimine kohustuslikuks ja kuidas sellest ometi pääseda. Segaste kamp. Kui esimene tuline vaktsiinivastane koroonasse sureb, siis äkki tuleb teistel aru taguotsast pähe, kuigi kahtlen tugevalt ????

Kui sina ja sinu laps selle vaktsiini kõrvalmõjuna narkolepsiasse haigestute nagu seagripi vastu vaktsineeritutega juhtus, siis ma tulen ka parastama, et aru on sul ikka taguotsas küll.

Nagu näha, siis eriti ei ärata küll.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 09:40; 23.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sul keelab. Võid omale kõik maailmas olevad vaktsiinid sisse süstida ja mis muret sul olema peaks, kui su meelest miski enam külge ei hakka. Miks sa nende vastaste pärast muretsed, kui ise oled “kaitstud”.

+11
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 10:28; 23.03 22:18; 24.03 12:05; 25.03 16:56; 25.03 22:48; 13.04 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidi just. Vaktsineerimise pooldajatele äratuseks hoopis. Ilmselge ju, et üks koroona laborist lahti laskmise põhjuseks on plaanitav sundvaktsineerimine, mis rahva veelgi haigemaks ja ravimitest sõltuma paneb. Läbinähtav ju, et see kõik on hirmutamiseks ja ohjeldamiseks. Luuakse olukord ja siis omakorda tehakse näitlikult head.

+10
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline ongi maailm ilma vaktsiinideta. Kas vaktsiinivastastele jõuab see nüüd kohale miks vaktsineerida on vaja?

Ise oled ja ju puhta vaktsineerinata? Millal sa näiteks viimati lolluse vastu end vaktsineerimas käisid?

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sul keelab. Võid omale kõik maailmas olevad vaktsiinid sisse süstida ja mis muret sul olema peaks, kui su meelest miski enam külge ei hakka. Miks sa nende vastaste pärast muretsed, kui ise oled “kaitstud”.

Mina näiteks muretsen umbes samal põhjusel, mis praegu – meditsiinisüsteemi ülekoormuse pärast. Kui vaktsineerimata haigestunud haiglad ummistavad, siis väheneb arstiabi kättesaadavus ka vaktsineeritutele, kes teisi haiguseid põevad ning plaanilisi protseduure vajavad.

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 08:42; 24.03 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sul keelab. Võid omale kõik maailmas olevad vaktsiinid sisse süstida ja mis muret sul olema peaks, kui su meelest miski enam külge ei hakka. Miks sa nende vastaste pärast muretsed, kui ise oled “kaitstud”.

Mina näiteks muretsen umbes samal põhjusel, mis praegu – meditsiinisüsteemi ülekoormuse pärast. Kui vaktsineerimata haigestunud haiglad ummistavad, siis väheneb arstiabi kättesaadavus ka vaktsineeritutele, kes teisi haiguseid põevad ning plaanilisi protseduure vajavad.

Millest sa räägid? Koroonal polegi vaktsiini, veel mitte vähemalt. Nüüd on siis näha, et kui targad need vaktsineerijad on. Üldse ei adu midagi.
Nimeta veel haiguseid, mis tulenevad vaktineerimatusest ja mis haiglaid ummistavad?
Leiuta parem puukborrelioosi vaktsiin, mis on hädavajalik nr 1 ja mida mõned arstidki teavad, et tekitab edaspidiseid tüsistusi. Mis sa niisama seletad.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 10:28; 23.03 22:18; 24.03 12:05; 25.03 16:56; 25.03 22:48; 13.04 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sul keelab. Võid omale kõik maailmas olevad vaktsiinid sisse süstida ja mis muret sul olema peaks, kui su meelest miski enam külge ei hakka. Miks sa nende vastaste pärast muretsed, kui ise oled “kaitstud”.

Mina näiteks muretsen umbes samal põhjusel, mis praegu – meditsiinisüsteemi ülekoormuse pärast. Kui vaktsineerimata haigestunud haiglad ummistavad, siis väheneb arstiabi kättesaadavus ka vaktsineeritutele, kes teisi haiguseid põevad ning plaanilisi protseduure vajavad.

Millest sa räägid? Koroonal polegi vaktsiini, veel mitte vähemalt. Nüüd on siis näha, et kui targad need vaktsineerijad on. Üldse ei adu midagi.

Nimeta veel haiguseid, mis tulenevad vaktineerimatusest ja mis haiglaid ummistavad?

Leiuta parem puukborrelioosi vaktsiin, mis on hädavajalik nr 1 ja mida mõned arstidki teavad, et tekitab edaspidiseid tüsistusi. Mis sa niisama seletad.

Kus ma väitsin, et koroonal on vaktsiin?

Kui ühiskonnas on piisavalt suur hulk näiteks leetrite vastu vaktsineerimata inimesi, siis hakkavad leetrid laiemalt levima. Need on nakkavamad kui koroonaviirus. Ka leetritega vajab teatud osa inimesi haiglaravi. Kui me keegi leetrite vastu ei vaktsineeriks, oleks nende tõttu haiglaravi vajavaid palju.

+15
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 08:42; 24.03 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sul keelab. Võid omale kõik maailmas olevad vaktsiinid sisse süstida ja mis muret sul olema peaks, kui su meelest miski enam külge ei hakka. Miks sa nende vastaste pärast muretsed, kui ise oled “kaitstud”.

Mina näiteks muretsen umbes samal põhjusel, mis praegu – meditsiinisüsteemi ülekoormuse pärast. Kui vaktsineerimata haigestunud haiglad ummistavad, siis väheneb arstiabi kättesaadavus ka vaktsineeritutele, kes teisi haiguseid põevad ning plaanilisi protseduure vajavad.

Millest sa räägid? Koroonal polegi vaktsiini, veel mitte vähemalt. Nüüd on siis näha, et kui targad need vaktsineerijad on. Üldse ei adu midagi.

Nimeta veel haiguseid, mis tulenevad vaktineerimatusest ja mis haiglaid ummistavad?

Leiuta parem puukborrelioosi vaktsiin, mis on hädavajalik nr 1 ja mida mõned arstidki teavad, et tekitab edaspidiseid tüsistusi. Mis sa niisama seletad.

Puukborrelioos ei ole viirushaigus, vaid bakteriaalne. Bakteriaalsete haiguste vastu vaktsiine ei ole vist nii kerge teha.

Aga põhjus, miks vaktsineerimatusest tulenevad haigused haiglaid ei ummista ongi see, et suurem osa elanikkonnast on vaktsineeritud.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, miks näiteks “Veel üks Lotteski” murelikult mitmelt poolt küsiti, kas “väiksekesel on sarlakid juba olnud”? Seegi haigus tõi/toob mõnikord lapsele surma või invaliidsust. Kas tahaks tagasi eelmise sajandi algupoolt, kui möllas lastehalvatus, mis sandistas tuhandeid terveks eluks, kui lapsed surid piineldes läkaköhasse? Aga tänapäeva ühiskonnas on ainult MINA-MINA-MINA, minu õigused käituda antisotsiaalselt ja vastutustundetult, minu õigused ühiskonna huve eirata, samas minu õigus nõuda samalt ühiskonnalt kõiki hüvesid ja mugavusi. Kui pole tõsist näidustust vaktsineerimata jätmiseks, tuleks kas või sundkorras vaktsineerida. Vastasel korral on Eestis vaba pinda piisavalt, et luua nö meie oma Amish territory, kus süüdimatud egomaniakid saaksid elutseda ja kärvata oma tingimustel.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen omaette mõelnud, et mida need vaktsineerimisvastased siis teeksid, kui kõigepealt paljud lapsed/vanurid/kroonilised haiged/kõik muud inimesed koroonasse ära sureksid ja siis ühel päeval hopsti! oleks toimiv koroonavaktsiin saadaval, tasuta. Et kas need inimesed siis ikka oma lapsi (ja ka ennast ja oma vanureid) ei lubaks vaktsineerida või loksutaks see jama ikkagi mõned ajud paika?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 16:07; 25.03 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen omaette mõelnud, et mida need vaktsineerimisvastased siis teeksid, kui kõigepealt paljud lapsed/vanurid/kroonilised haiged/kõik muud inimesed koroonasse ära sureksid ja siis ühel päeval hopsti! oleks toimiv koroonavaktsiin saadaval, tasuta. Et kas need inimesed siis ikka oma lapsi (ja ka ennast ja oma vanureid) ei lubaks vaktsineerida või loksutaks see jama ikkagi mõned ajud paika?

Siis tuleb järgmine haigus ja saaksid jälle oma pead sellele murda.
Kõik muide ei ole totaalses vaktsiinivastased ka, vaid valivad, et mida tasub sisse lasta süstida ja mis pole mõistlik ega põhjendatud.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 10:28; 23.03 22:18; 24.03 12:05; 25.03 16:56; 25.03 22:48; 13.04 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen omaette mõelnud, et mida need vaktsineerimisvastased siis teeksid, kui kõigepealt paljud lapsed/vanurid/kroonilised haiged/kõik muud inimesed koroonasse ära sureksid ja siis ühel päeval hopsti! oleks toimiv koroonavaktsiin saadaval, tasuta. Et kas need inimesed siis ikka oma lapsi (ja ka ennast ja oma vanureid) ei lubaks vaktsineerida või loksutaks see jama ikkagi mõned ajud paika?

Siis tuleb järgmine haigus ja saaksid jälle oma pead sellele murda.

Kõik muide ei ole totaalses vaktsiinivastased ka, vaid valivad, et mida tasub sisse lasta süstida ja mis pole mõistlik ega põhjendatud.

Ja kuidas täpsemalt ilma kõrgema meditsiinilise erihariduseta inimesed seda otsustavad?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 16:07; 25.03 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen omaette mõelnud, et mida need vaktsineerimisvastased siis teeksid, kui kõigepealt paljud lapsed/vanurid/kroonilised haiged/kõik muud inimesed koroonasse ära sureksid ja siis ühel päeval hopsti! oleks toimiv koroonavaktsiin saadaval, tasuta. Et kas need inimesed siis ikka oma lapsi (ja ka ennast ja oma vanureid) ei lubaks vaktsineerida või loksutaks see jama ikkagi mõned ajud paika?

Siis tuleb järgmine haigus ja saaksid jälle oma pead sellele murda.

Kõik muide ei ole totaalses vaktsiinivastased ka, vaid valivad, et mida tasub sisse lasta süstida ja mis pole mõistlik ega põhjendatud.

Ja kuidas täpsemalt ilma kõrgema meditsiinilise erihariduseta inimesed seda otsustavad?

Küll sul on palju nuputamist. Oma elu on päris puudu.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 10:28; 23.03 22:18; 24.03 12:05; 25.03 16:56; 25.03 22:48; 13.04 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh ei ole ta mingi äratus. See on ju suurepärane materjal vandenõuteoreetikutele!

Just, juba räägivad, et koroona on välja mõeldud .

Või siis ravimifirmade vandenõuna loodud, et siis saaks vaktsiiniga peale lennata.

Või siis maailmajuhtide poolt organiseeritud üritus majandusele restart teha ja see enda kätte haarata.

Noh, üks neist võib ka tõsi olla ????

Mulle meeldib veel mõte, et äkki tõepoolest on Jumal olemas ja sekkub lõpuks ometi sellesse maailma hävitamisse.

See jumal on loodus. Läbi kogu Maa ajaloo on loodus sekkunud – looduslik valik, nakkushaigused, katastroofid, amokijooks jms.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 09:00; 26.03 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sul keelab. Võid omale kõik maailmas olevad vaktsiinid sisse süstida ja mis muret sul olema peaks, kui su meelest miski enam külge ei hakka. Miks sa nende vastaste pärast muretsed, kui ise oled “kaitstud”.

Vaata, osasid inimesi ei saa vaktsineerida, neid kaitseb ainult karjaimuunsus. Samuti ei ole vaktsineerimine 100% efektiivne, siis kaitseb jälle see, kui teised on vaktsineeritud.
Kui sina ja teised vaktsineerimisvasatsed haigestuvad, mõjutab see kõiki teisi näieks majanduslikult.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 09:00; 26.03 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puukborrelioos ei ole viirushaigus, vaid bakteriaalne. Bakteriaalsete haiguste vastu vaktsiine ei ole vist nii kerge teha.

Bakterite vastu on väga kerge vaktsiine teha. Teetanus, difteeria, tüüfus – kõik on bakteriaalsed ja vaktsiinid olemas nende vastu.

Koroonapandeemia võiks igatahes lõpu teha vähemalt sellele rumalale jutule, et “vaktsiinid on korralikult läbi uurimata”. Iga vaktsiinivastanegi peaks nägema, et hoolimata tuhandetest surnutest iga päev on vaktsiini oodata alles ehk aasta pärast, kuigi iseenesest on vaktsiini kandidaadid olemas – just põhjalik uurimine lükkab nende väljatoomist edasi. Võib-olla tehakse pandeemia tõttu erand ja lühendatakse uurimise aega, aga igatahes on see musternäide sellest, et uusi vaktsiine tõepoolest uuritakse põhjalikult enne müügile laskmist.

narkolepsia

Mis sellest narkolepsiast? Vaktsineeriti kokku ju arvukaid tuhandeid inimesi ja paar tükki said narkolepsia – pole küll asi, mida karta.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.03 22:54; 27.03 22:57; 13.04 18:22; 21.04 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik muide ei ole totaalses vaktsiinivastased ka, vaid valivad, et mida tasub sisse lasta süstida ja mis pole mõistlik ega põhjendatud.

Mina tahaks ka teada, mismoodi saab üks igasuguse meditsiinilise ja immunoloogilise hariduseta inimene otsustada, millise vaktsiini süstimine on põhjendatud või ei ole? Guuglist totakate hirmujuttude lugemine küll see teabeallikas ei ole, mille põhjal selliseid otsuseid saab vastu võtta.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.03 22:54; 27.03 22:57; 13.04 18:22; 21.04 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik muide ei ole totaalses vaktsiinivastased ka, vaid valivad, et mida tasub sisse lasta süstida ja mis pole mõistlik ega põhjendatud.

Mina tahaks ka teada, mismoodi saab üks igasuguse meditsiinilise ja immunoloogilise hariduseta inimene otsustada, millise vaktsiini süstimine on põhjendatud või ei ole? Guuglist totakate hirmujuttude lugemine küll see teabeallikas ei ole, mille põhjal selliseid otsuseid saab vastu võtta.

Sama küsimus on perearsti ja EV Sotsiaalministeeriumi juures tegutseva immuunprofülaktika ekspertkomisjoni kohta. Sotsiaalministeerium on perearstidele pannud kohustuseks vastata patsiendi küsimustele vaktsineerimise teemal. Vähegi sisulise küsimuse peale kurdab perearst, et talle pole antud vastavat haridust. Viidates eelnimetatud kohustusele, süüdistavad perearstid sotsiaalministeeriumi, et neile on pandud kohustus, mille kohta nad selgitusi anda ei oska. Perearstidele õpetatakse ainult süstimise tehnoloogiat ja ravimitööstuse (loe: WHO) loosungeid (Terviseameti kaudu). Kas teate mõnda perearsti, kes on osanud Ravimiameti kodulehelt üles leida vaktsiini kasutusloa saamiseks tootja poolt esitatud vastava vaktsiini kohta käiva pika kõrvaltoimete nimekirja? Sulgudes kirjutatu kommentaar: WHO on ravimitööstuse katteorganisatsioon. WHO eksperdid on erinevatre ravimigigantide palgal olevad juristid. Ühest küljest on see loogiline: nad teavad, millist ravimit toodetakse ja milleks see on deklareeritavalt ette nähtud. Samas ravimigigante ei kontrolli riiklik ega rahvusvaheline ametiorgan. Nii nagu riiki ei juhi peaminister ega president, vaid hoopis valitseva partei esimees, nii ka vaktsineerimise teema on eraorganisatsioonide kontrolli all. Sarnaselt nagu ka USA ( ja maailma) finantssüsteemi kontrollib eraorganisatsioon: USA Föderaalreserv (Vatikan).
Immunoloogilisest haridusest: Immunoloogia on konstruktiivne, teoreetiline teadus. See on üles ehitatud aluseks võetud eeldustele ja oletustele. Organismi töö (tervis) on üles ehitatud metaboolide süsteemile: https://hmdb.ca/metabolites . See on liiga keeruline teadus meditsiini jaoks. Immunoloogia ei ole viroloogiaga seotud haru. Immunoloogia on deklaratiivne teadus vaktsiinide kasutamise põhjendamiseks. Vaktsiine toodetakse sotsiaalse struktuuri reguleeriminseks. Metoodika töötati välja väga kõrge meditsiiniteadustasemega riigis Vana-Egiptus ajavahemikus 2000-2500 aastat enne Kristust. Kaasajal kasutati esimisi vaktsiine USA sõjaveteranide pensioniea pikkuse reguleerimiseks peale esimist maailmasõda. Teisisõnu, vaktsiinides sisalduvate mürkainetega viiakse osaliselt rivist välja metaboolide kasutamise mehanism ja nii tehakse organismis vajalikke talitusmuudatudi (näiteks piiratakse viljastumist, sündivust või otsustusvõimet või muudetakse toitumisharjumusi ja muid organismi näitajaid). Vaktsiinid on globaliseerunud ühiskonna sotsiaalse standardiseerimise vahend. Standardiseerida saab aga ainult madalama taseme suunas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on liiga keeruline teadus meditsiini jaoks. Immunoloogia ei ole viroloogiaga seotud haru. Immunoloogia on deklaratiivne teadus vaktsiinide kasutamise põhjendamiseks. Vaktsiine toodetakse sotsiaalse struktuuri reguleeriminseks.

No palun väga:) Ei, neid ei õpeta mitte miski. Enamasti on nad ajupestud tegelased, kellega on kerge manipuleerida, kasutatades üdini ebaloogilisi ja ebatõeseid fraase. Argumenteeritult arutleda ei ole tavaliselt võimalik, sest peas valitseb mingi segadus ja analüüsioskus ning allikakriitilisus on vähene. Suhtlusstiil on tihti ebaviisakas, suunatud sellele et kõik ümberringi on lollid (piiratud, kitsa silmaringiga, ajupestud jne) – natuke selline lasteaia tase.
Mul on üks tuttav sellise uhhuu-mõtlemisega ja kõrvalt vaadates on inimeses palju viha, usaldamatust ümbritseva suhtes ja realiseerimata võimuiha.
Iga inimene võib loomulikult otsustada, kas ta laseb ennast vaktsineerida või mitte, kas lubab ennast ravida või mitte, aga kaugeltki igaüks ei ole pädev teaduspõhistes valdkondades sõna võtma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline ongi maailm ilma vaktsiinideta. Kas vaktsiinivastastele jõuab see nüüd kohale miks vaktsineerida on vaja?

Otse vastupidi, selline maailm koos vaktsiinidega. Juba on teateid, et inimesed on jäänud teist korda haigeks, nii siin pole vaktsiinida midagi pistmist. Käsi ei pese, jääd ikkagi koroonale tee peale ette, pole midagi teha, oled haige, kas või mitu korda järjest. NIi et võrdlus vaktsineerimisega ei pea paika.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaks ka teada, mismoodi saab üks igasuguse meditsiinilise ja immunoloogilise hariduseta inimene otsustada, millise vaktsiini süstimine on põhjendatud või ei ole?

Miks sa arvad, et seda otsust tehakse ilma meditsiinilise hariduseta inimesega konsulteerimata?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No gripil on vaktsiin, aga gripp pole kuskile kadunud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 10:28; 23.03 22:18; 24.03 12:05; 25.03 16:56; 25.03 22:48; 13.04 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Immunoloogilisest haridusest: Immunoloogia on konstruktiivne, teoreetiline teadus.

Kustkohast selline jura üldse võetud on?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.03 22:54; 27.03 22:57; 13.04 18:22; 21.04 15:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Ilu ja tervis Koroona on vaktsiinivastastele äratuseks