Esileht Lapse ootamine Koroona, rasedus ja kodukontor

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Koroona, rasedus ja kodukontor

Postitas:

Tere!
Küsimus siis rasedatele: kas kodukontori võimaluse korral eelistate töötada koroonaajal kodust või kontorist?

Meil on see võimalus tööandja poolt olemas, aga olen siiani (20+n) kontoris tööl, sest inimene on ju sotsiaalne loom ja kodus seina vahtida ka pisut nadi.

Seega küsimus: miks olete valinud rasedana koroonaajal kas kodus või kontoris töötamise?
Kui töötate kontoris, kas plaanite lähiajal siiski suunduda kodukontorisse?

 

Tänud kaasamõtlejatele!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil töötab terve osakond kodukontoris. Sotsiaalsed vajadused rahuldame Skype abil.
Kui oleks võimalus valida, siis eelistaks ikka kodust töötada, ei riski rasedana viirust külge saada.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on see võimalus tööandja poolt olemas, aga olen siiani (20+n) kontoris tööl, sest inimene on ju sotsiaalne loom ja kodus seina vahtida ka pisut nadi.

Töötan kodukontoris. Ma ei käi tööl kolleegidega lobisemise pärast.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistan igal ajal kodukontorit. Koosolekutel ja otsesel suhtlusvajadusel (kui vaja midagi pikemat arutada) eelistan kohal käia ja näost-näkku kohtuda, kuni koroonaoht liiga suur pole. Vajadusel saab ka virtuaalselt kohtuda ja koosolekul olla. Olen kasutanud ka seda võimalust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on reeglid kõigile ühesugused. Soovitatakse pigem kodukontorit. St tegelikult on lausa kohustus kõigil, kel tööalaselt võimalik, aegajalt kodukontoris olla, et kabinetid ei oleks täis. Mina käin 1-2x nädalas kontoris, et lihtsalt aegajalt keskkonda vahetada ja võibolla õnnestub ka paar sõna kellegagi rääkida, kui seal on kedagi kohal, kellega rääkida, vajadusel printida 😀

kodukontoris olengi rohkem seetõttu, et oleks väiksem tõenäosus ise midagi külge korjata või ise midagi jagada, kui nt mehe kaudu saan (tal ei ole kodukontor võimalik). Kütusekulu hoian ka kõvasti kokku, kuna käin tööle 50 km kaugusele autoga. Ja raha kokkuhoid raseduse ajal on juba vajalik nö ette mõeldes. Lisaks on mul vähem rasedariideid vaja, kui kontoris ei käi. Piisab täiesti 1-2 kontorikõlbulikust komplektist 😀

Kui koroonat poleks, teeksin 1-2 päeva nädalas ikka kodukontorit just kütuse- ja ajakulule mõeldes.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 11:40; 11.01 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Küsimus siis rasedatele: kas kodukontori võimaluse korral eelistate töötada koroonaajal kodust või kontorist?

Meil on see võimalus tööandja poolt olemas, aga olen siiani (20+n) kontoris tööl, sest inimene on ju sotsiaalne loom ja kodus seina vahtida ka pisut nadi.

Seega küsimus: miks olete valinud rasedana koroonaajal kas kodus või kontoris töötamise?

Kui töötate kontoris, kas plaanite lähiajal siiski suunduda kodukontorisse?

Tänud kaasamõtlejatele!

Olen kodukontoris töötanud nüüd veidi üle aasta. Kui võumalus on ja lubatakse kasutada, miks mitte? Minu kodukontori algus jääb muidugi teiste põhjuste aega, kuid saab hakkama.

Koroona on mõjutanud ainult nii palju, et poes ka enam ei käi.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese laine ajal sai ka kodkontoris oldud, kuid selle laine ajal ei ole veel seda vajalikuks peetud.Ma eelistaks kodukontorit, stressi vähem ja vabam keskkond, hetkel kuidagi väga kõrini tööl käimisest, siin ehk rasedusaegsed hormoonid ka võimendavad kõike.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 17:33; 11.01 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin kevadel kodukontoris ja sügisel enam ei pidanud minema ja igal juhul valiksin kodukontori ja pigem karmimad piirangud endale ikkagi uuesti. Palavikuga haigus ei ole midagi, mida rasedana tahta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistan tööd teha kontoris, kodus teeksin siis, kui lapsi ei oleks. Tööl on meid niikuinii vähe ja kokkupuuteid peaaegu ei ole, nii et nakatumisoht seal on väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on see võimalus tööandja poolt olemas, aga olen siiani (20+n) kontoris tööl, sest inimene on ju sotsiaalne loom ja kodus seina vahtida ka pisut nadi.

Töötan kodukontoris. Ma ei käi tööl kolleegidega lobisemise pärast.

Lobiseda saab üle interneti ka – sa peaksid ütlema hoopis, et sa ei käi tööl selleks, et kolleege katsuda.

(Teemaalgataja väljendiga “sotsiaalne loom” tulid mul silme ette üksteise kasukatest kirpe otsivad ahvid.)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan kodukontoris. Läksin hiljuti peale LHP tööle ja eelistasin seda kohe, sest saan lapse siis hiljem lasteaeda viia ja varem tuua, hommikul ei pea nii vara ärkama, kütusekulu väiksem jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil aeti juba mitu nädalat tagasi kõik kodukontorisse. Väga mugav, hoian aega kokku ja ei pea taluma töökaaslaste toitude ja jookide lõhnu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage keegi häid mõtteid kuidas end kokku võtta ja tööandjat veenda selles, et ka kodukontorisse lastaks. 90% mu tööst on arvuti taga, kevadise eriolukorra ajal polnud kodust töötamine mingi probleem – kõik tööalane sai tehtud ja muid plusse oli väga palju (lisa unetund tööle sõitmise arvelt, sõidukulude kokkuhoid, vähem kontakte, suurem turvatunne, rahulik ja õnnelik olek võrreldes kontori kohati närvilise õhustikuga).

Kodukontorisse ei taheta lasta, kuna kollektiiv on väike ja puutun vajadusel üsna väheste klientidega kokku (maske muidugi kannavad u. pooled), päevane kontaktide arv on ca 5-7 inimest, koos kolleegidega. Saan aru, et töökaaslastel on lihtsalt mugavam, kui ma ikka kohapeal olen… aga veidi muretsen – rasedust 22 nädalat, seega ca 2-3 kuud peaks veel kontoris vastu pidama (kui just uut eriolukorda ei tule). Kolleegidest paljudel kooliealised lapsed või palju aktiivsem sotsiaalelu ja kohati “mask ei lase hingata” suhtumine, hea meelega eralduks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka kodukontorit, kevadel lubati ja kõik toimis, nüüd ei lubata. Tööandja peab koroonat põhimõtteliselt nohuks ja vandenõuks ja teda töötajate heaolu ei huvita väga. kodukontoris palju vähem stressi, mul ei ole mingit vajadust ja soovi töökaaslasi iga päev näha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 17:33; 11.01 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui küsida tõendit lihtsamale tööle viimiseks?

tööandjal ei jää siis muud üle kui lasta kodukontorisse või jätta teid üldse koju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole veel tööl rääkinud, sest alles 10 nädal jookseb aga mind ka VÄGA häirib see, et pean tööle jõudmiseks ühistransporti kasutama ja tund varem ärkama.

Ma esiteks tunnen, et tund vähem und mõjutab mind praegu väga! Nii zombi on olla.
Teiseks tekib mul ühistranspordis ärevus, sest inimesed on debiilikud – kes maskita ja kes tuleb istub täitsa kõrvalistmele….MIKS?

Olen seisnud siis terve tee aga selg kipub ära väsima praegu kiiremini, sest sõita on ca 30 min.

Ja kolmandaks – kodukontoris olen ma palju aktiivsem – jõuan teha koeraga pikema tiiru hommikul, korra lõunal välja ja õhtul uuesti tiir. Kontoris olles …elukaaslane tuleb järgi, sööme kodus ja ma olen kutu…Varem sai vähemalt otse töölt trenni ja siis alles diivanile vajuda.

Ühesõnaga jama…aga me käime üle nädala kohal, vähendame nii koormust kontoris. Ma hea meelega jääks kodukontorisse ja käiks kontoris kui vaja on. Mõned päevad nädalas näiteks või kui kodus saan aru, et ei edene….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka väga “sotsiaalne loom” ning kevadel oli mul väga väga raske kodust töötada. Ma eelistan alati kontorist töötamist kodust töötamisele. Kevadel pidin olema kodus, kuid hetkel saaksin ka kontoris käia.

Kuid nii mina kui abikaasa võtsime otsuse vastu, et raseduse tõttu ning ebareaalsete naktumisnäitude tõttu ei ole mõistlik meil end ohtu panna kui meil on tegelikult võimalik kodust töötada.

Igaühele oma ning absoluutselt ei mõista hukka üht ega teist arvamust. Minu puhul saigi rasedus lihtsalt otsustavaks teguriks. Ei soovi haigeks jääda ega vastuvõtte seetõttu kaotada/edasi lükata

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage keegi häid mõtteid kuidas end kokku võtta ja tööandjat veenda selles, et ka kodukontorisse lastaks. 90% mu tööst on arvuti taga, kevadise eriolukorra ajal polnud kodust töötamine mingi probleem – kõik tööalane sai tehtud ja muid plusse oli väga palju (lisa unetund tööle sõitmise arvelt, sõidukulude kokkuhoid, vähem kontakte, suurem turvatunne, rahulik ja õnnelik olek võrreldes kontori kohati närvilise õhustikuga).

Kodukontorisse ei taheta lasta, kuna kollektiiv on väike ja puutun vajadusel üsna väheste klientidega kokku (maske muidugi kannavad u. pooled), päevane kontaktide arv on ca 5-7 inimest, koos kolleegidega. Saan aru, et töökaaslastel on lihtsalt mugavam, kui ma ikka kohapeal olen… aga veidi muretsen – rasedust 22 nädalat, seega ca 2-3 kuud peaks veel kontoris vastu pidama (kui just uut eriolukorda ei tule). Kolleegidest paljudel kooliealised lapsed või palju aktiivsem sotsiaalelu ja kohati “mask ei lase hingata” suhtumine, hea meelega eralduks.

A sa valeta tööandjale, et oled lähikontaktne. Saad 2 nädalat kodukontoris olla. Siis käid jälle paar ndl tööl ja siis teatad nördinult, et käisid emal külas ja nüüd tuli välja, et tema lähikontaktne, kas sa tuled kontorisse või parem oled kodus nädal -kaks jne 😛

Või siis lihtsalt ütledki ausalt, et kevadel ju kõik toimis, kas võiksid vähemalt 1-2 päeva nädalas kodus töötada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 11:40; 11.01 15:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Lapse ootamine Koroona, rasedus ja kodukontor