Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona sümptomid päevade lõikes, mida oodata

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 91 )

Teema: Koroona sümptomid päevade lõikes, mida oodata

Postitas:
Kägu

No see oksümeeter näitab 98 ja vahel vähem vahel rohkem. See sõltub vist kehatemperatuurist ka. Ma istungi enamjaolt see sorme otsas. Une pealt oli 98%. Aga päeval üleval olles on jube. Ma ise kardab hingata vahepeal ja mul uldse ka paanjkahood muidu ka. Seega iga torge ajab hulluks, kuidas need kopsud valutavad jne? Mul on kõik kerge olnud ja kardangi et hiilis kopsu? Jube praadimine.

Kui sisetunne ütleb, et miski on valesti, keegi just postitas:

perearstide nõuandeliin 1220.

Hetkel kõike seda haiguse haipi ja meedia kollitamist silmaspidedes muidugi ei pane imestama, et inimesed paaniliselt kõige halvemat ootavad. Ei ole üldse raske ennast sellisele asjale keskendudes natuke hulluks ajada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks see mingi muu haigus või köhake ei paneks ma neid torkeid tähelegi. Aga hirm voimendub toesti….. Iga torge voib ju tähendada haiglat.. Nii palju hirnulugusid. Enamikul muidugi palavik, aga akki ilma voib ka..??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja no tõepoolest, näed, korrektne on angiotensin. Ehk jääb meelde kiiremini kui see, et dariaator ei ole radiaator.

pigem radiaator versus tenvilaator.

ei, noore düslektikuna ütlesin aastaid dariaator.

kas ka siis kui ventilaatorist rääkisid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja no tõepoolest, näed, korrektne on angiotensin. Ehk jääb meelde kiiremini kui see, et dariaator ei ole radiaator.

pigem radiaator versus tenvilaator.

ei, noore düslektikuna ütlesin aastaid dariaator.

kas ka siis kui ventilaatorist rääkisid?

Hingamisaparaadist? Või mille kallal küte on hetkel?

https://www.nhlbi.nih.gov/health-topics/ventilatorventilator-support

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks see mingi muu haigus või köhake ei paneks ma neid torkeid tähelegi. Aga hirm voimendub toesti….. Iga torge voib ju tähendada haiglat.. Nii palju hirnulugusid. Enamikul muidugi palavik, aga akki ilma voib ka..??

Mingite uuringute järgi on palavik ainult 51-55% inimestest, kellel on covid. Ehk siis see paistab üsna normaalne olevat.

Torgete ja pistmiste osas, abi peaks otsima kui:

• kui teil tekib äkiline valu rinnus, mis püsib kauem kui 15 minutit,
• kui teil tekib äkiline valu rinnus, millega kaasneb iiveldus või oksendamine, higistamine või õhupuudus,
• kui teil tekib äkiline valu rinnus, mis on seotud teadvusekaotusega.

Siit saab veel lugeda, vajadusel lase mingist tõlkemasinast läbi:
https://www.yourcovidrecovery.nhs.uk/managing-the-effects/effects-on-your-body/chest-pain/

Kui on mingi väike põletik, võib proovida mõne valuvaigistiga, millel on põletikuvastane toimega. Aga siin pead kindlasti teadma, et see mõne muu tervisemure või ravimitega seoses vastunäidustatud pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja no tõepoolest, näed, korrektne on angiotensin. Ehk jääb meelde kiiremini kui see, et dariaator ei ole radiaator.

pigem radiaator versus tenvilaator.

ei, noore düslektikuna ütlesin aastaid dariaator.

kas ka siis kui ventilaatorist rääkisid?

Hingamisaparaadist? Või mille kallal küte on hetkel?

https://www.nhlbi.nih.gov/health-topics/ventilatorventilator-support

eluülikooli tohtritest.

eriti sellest, kes siin jälle aktiviseerunud on. pikad jutud, seosetud arutlused, mõisted segi nagu puder ja kapsad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja no tõepoolest, näed, korrektne on angiotensin. Ehk jääb meelde kiiremini kui see, et dariaator ei ole radiaator.

pigem radiaator versus tenvilaator.

ei, noore düslektikuna ütlesin aastaid dariaator.

kas ka siis kui ventilaatorist rääkisid?

Hingamisaparaadist? Või mille kallal küte on hetkel?

https://www.nhlbi.nih.gov/health-topics/ventilatorventilator-support

eluülikooli tohtritest.

eriti sellest, kes siin jälle aktiviseerunud on. pikad jutud, seosetud arutlused, mõisted segi nagu puder ja kapsad.

raamistamises oled sama osav, kui delfi. paistab, et siiralt pahatahtlik inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja no tõepoolest, näed, korrektne on angiotensin. Ehk jääb meelde kiiremini kui see, et dariaator ei ole radiaator.

pigem radiaator versus tenvilaator.

ei, noore düslektikuna ütlesin aastaid dariaator.

kas ka siis kui ventilaatorist rääkisid?

Hingamisaparaadist? Või mille kallal küte on hetkel?

https://www.nhlbi.nih.gov/health-topics/ventilatorventilator-support

eluülikooli tohtritest.

eriti sellest, kes siin jälle aktiviseerunud on. pikad jutud, seosetud arutlused, mõisted segi nagu puder ja kapsad.

Aga vähemalt on meil teadusnõukojas valitsust nõustamas traumakirurg/endine vehkleja…

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja no tõepoolest, näed, korrektne on angiotensin. Ehk jääb meelde kiiremini kui see, et dariaator ei ole radiaator.

pigem radiaator versus tenvilaator.

ei, noore düslektikuna ütlesin aastaid dariaator.

kas ka siis kui ventilaatorist rääkisid?

Hingamisaparaadist? Või mille kallal küte on hetkel?

https://www.nhlbi.nih.gov/health-topics/ventilatorventilator-support

eluülikooli tohtritest.

eriti sellest, kes siin jälle aktiviseerunud on. pikad jutud, seosetud arutlused, mõisted segi nagu puder ja kapsad.

Aga vähemalt on meil teadusnõukojas valitsust nõustamas traumakirurg/endine vehkleja…

See, et tegu on rahvusvaheliselt tunnustatud spetsialistiga, kes on ka mitukümmend aastat inimeste tegeliku ravimisega tegelenud, ei tähenda nüüd midagi? Erinevalt mõnest patoloogist, rediseuurijast või teadlasest, kes pole kunagi inimesi ravinud. Tõsiselt, mine vaata peeglisse ja häbene seda, mis sealt vastu vaatab!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et tegu on rahvusvaheliselt tunnustatud spetsialistiga, kes on ka mitukümmend aastat inimeste tegeliku ravimisega tegelenud, ei tähenda nüüd midagi? Erinevalt mõnest patoloogist, rediseuurijast või teadlasest, kes pole kunagi inimesi ravinud. Tõsiselt, mine vaata peeglisse ja häbene seda, mis sealt vastu vaatab!

Miks sa arvad, et neil seda kaitset vaja on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panen ka oma loo. Kuues päev palavik 39. Võtan korraks maha ja jälle üleval. Meeletu köha ja nohu. Huvitav, kas see on see raske põdemine? Väsimust konkreetselt pole. Aga hirm hakkab maad võtma. Auru teha ei saa, sest palavik on. Köha lahti ei lähe. Teen igasuguseid kopsuharjutusi. Kas kellelgi veel sarnane kogemus olnud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panen ka oma loo. Kuues päev palavik 39. Võtan korraks maha ja jälle üleval. Meeletu köha ja nohu. Huvitav, kas see on see raske põdemine? Väsimust konkreetselt pole. Aga hirm hakkab maad võtma. Auru teha ei saa, sest palavik on. Köha lahti ei lähe. Teen igasuguseid kopsuharjutusi. Kas kellelgi veel sarnane kogemus olnud?

See on veel siiamaani kerge põdemine, raskeks muutub siis kui enam õhku ei jätku või saturatsioon langeb alla 94%. Kui pole vaktsineeritud, siis võib veel paar nädalat nii kesta oma pereliikme kogemuse järgi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täna nuud vist testi järgi 7s päev aga sümptomitele uldse mõeldes äkki 9s. Kus kurguvalu nt tundsin. Ma ei oskagi seda arvestada mis see siis õige põdemise päev on? Kehatemperatuur seisab mul koguaeg 35.7-35.9 peal. Norm temp mul 36.1. Eks näis mis edasi. Nohu suht ikka piinab ja kerged köhatused. Öösel ei köhi üldse. Kurguvalu hakkab tagasi andma, üks mandel punetab kergelt.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind hirmutavad pigem torked seljas vahepeal,aga need kaovad vahepeal sootuks. Oosel ei olnudki. Akki need on mingid lihased mitte kopsud. Kurat teab. Nohu teeb pea küll nii paksuks. Täna esimene päev kus joon kohvi, aga kõik on ikka lõhnatu ja maitsetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täna nuud vist testi järgi 7s päev aga sümptomitele uldse mõeldes äkki 9s.

Koroona tõttu ei oska enam numbreid kirjutada või sa juba enne ei osanud?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See meenutab juba blogi. Aga olge nüüd normaalsed, teil tavaline “külmetus” . Te ei saa ju sellised nõrgukesed olla. Mu nelja aastane oli 7 päeva palavikus ja lõpuks oli kõrvapõletik (ei olnud isegi covid). Teil siin pole isegi palavikku, aga kirjelduste järgi olete juba ühe jalaga hauas ????

Äge ajage ennast nii stressi!

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See meenutab juba blogi. Aga olge nüüd normaalsed, teil tavaline “külmetus” . Te ei saa ju sellised nõrgukesed olla. Mu nelja aastane oli 7 päeva palavikus ja lõpuks oli kõrvapõletik (ei olnud isegi covid). Teil siin pole isegi palavikku, aga kirjelduste järgi olete juba ühe jalaga hauas ????

Äge ajage ennast nii stressi!

kui see inimest aitab, siis kirjutagu aga julgesti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See meenutab juba blogi. Aga olge nüüd normaalsed, teil tavaline “külmetus” . Te ei saa ju sellised nõrgukesed olla. Mu nelja aastane oli 7 päeva palavikus ja lõpuks oli kõrvapõletik (ei olnud isegi covid). Teil siin pole isegi palavikku, aga kirjelduste järgi olete juba ühe jalaga hauas ????

Äge ajage ennast nii stressi!

Meedia on teinud selles osas oma töö. Võimendatakse üle eluohtlikke juhtumeid, iga päev pasundatakse lehest, raadiost, telest… Ja tulemus ongi see, et paljud inimesed teevad endale selle muretsemisega rohkem viga, kui kerge läbipõdemisega.

Aga lase blogivad. Lohutab natuke ikka.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube imelik haigus ja blogida ju ka tore. Kui eile oli suht ok olla, siis täna on suht suur nõrkus ja uimasus. Tunne nagu oleks mingi palavik, aga tegelikult ei ole. Nohu ikka vastik, köhatan kah. Muutusi paremuse poole nagu ei ole, no et inimesena end tunneks vms. Kurb. Ma isegi ei oska arveatada mitmes paev see on vms. Hirmutav kui nii jääkski see olek voi läheks veel hullemaks. Kusagilt lugesin et isegi 10s paev on veel ohtlik, kus koik voib muutuda. Jube, värisen pool päeva juba hirmus ja kardan et palavik tuleb veel! Tegin kiirtesti ja seal tumedad triibud ebdiselt.elukaaslasel on triip tanasejs vaevumargatav. Kas see tahendab et temal viirus läinud enam vahem? Mul siis vist suur konsentratsioon.. Sp end nii pahasti tunnegi. Kaua see viirus kehas on? Kas siis 10 paevaga ei kao ta tegelikult kuhugi? Nii palju küsimusi ja depressioon lausa. Ei suuda enam praadida ja karta :-+(

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis saab kui karantiin läbi, aga test tugevalt positiivne? Nohu jne. Kas ma siis jäängi koroonahaigeks? Kuidas siis teised lastakse peale 10 p juba tööle? Mitte midagi ei saa aru 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas siis teised lastakse peale 10 p juba tööle? Mitte midagi ei saa aru

Päris nii ikka ei ole, et teised lastakse 11. päevast tööle. 10 päeva on minimaalne isolatsioon ja seda ainult sel juhul, kui ka ägedad sümptomid on juba 2-3 päeva varem kadunud. 10 päeva pärast lähevad tööle ikka need, kes põdesid kergelt, mitte kõik teised.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas siis teised lastakse peale 10 p juba tööle? Mitte midagi ei saa aru

Päris nii ikka ei ole, et teised lastakse 11. päevast tööle. 10 päeva on minimaalne isolatsioon ja seda ainult sel juhul, kui ka ägedad sümptomid on juba 2-3 päeva varem kadunud. 10 päeva pärast lähevad tööle ikka need, kes põdesid kergelt, mitte kõik teised.

Aga kui nohu jaabki ja ara ei lahe. Nt kuu aega on? Siis ei saagi karantiinist valja ja olen ohtlij teistele?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paev otsa koha ei olnud, nuud jälle iga natukese aja tagant.. Olin juba rõõmustanud, et kadus…

Nii kuiv ja jube, ajab köksima. See haigus vist ei kaogi ära….. Depressioon vol 1000

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panen ka oma loo. Kuues päev palavik 39. Võtan korraks maha ja jälle üleval. Meeletu köha ja nohu. Huvitav, kas see on see raske põdemine? Väsimust konkreetselt pole. Aga hirm hakkab maad võtma. Auru teha ei saa, sest palavik on. Köha lahti ei lähe. Teen igasuguseid kopsuharjutusi. Kas kellelgi veel sarnane kogemus olnud?

Hei, kuidas läheb?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11. Päev. Palavik 39. Meeletu köha. Lisandunud on iiveldus. Enam ei jaksa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa võtad suhtumise, et enam ei jaksa, siis seda teeb ka su keha! Alguses polnud sul ju üldse midagi hullu, aga sa oled selle hirmuga ennast nii stressi ajanud!

Tee aknad lahti, saad värsket õhku. Ära ole umbses toas! Lase endale sidruneid/apelsine tuua. Joo palju. Loodan, et vitamiine said, mida kohe alguses soovitati! Mina soovitan Virufluxi. Ja katsu mõtted suunata nii, et sa oled tugev ja saad terveks!

Edu!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11. Päev. Palavik 39. Meeletu köha. Lisandunud on iiveldus. Enam ei jaksa.

Vaktsineerimata?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11. Päev. Palavik 39. Meeletu köha. Lisandunud on iiveldus. Enam ei jaksa.

Kuule! Kas sul maitsepärmi on? Iiveldus võib tekkida B1 vitamiini puudusest ja sellest pärmist saab seda küll! Üks teelusikatäis päevas võib piisavalt olla. Selline mõnus juustu-pähkli maitseha ka.

B1 puudusega võivad mingid muud probleemid ka kaasneda. Mõned vägevamad välismaa arstid kasutavad seda haiglaravis ka (küll teisel kujul – süstitaval, aga ärme veel kodus pärmi süstima hakka :PPP).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näitamaks, et see pole mingi õhus võetud koduravim – seda on isegi uuritud ja katsetatud.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34193235/

(Thiamine on siis teisisõnu B1 vitamiin)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11. Päev. Palavik 39. Meeletu köha. Lisandunud on iiveldus. Enam ei jaksa.

Vaktsineerimata?

Äkki on vaktsineeritud, appi appi? Mine lase igaks juhuks järgmised kaks boosterit korraga teha.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 91 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona sümptomid päevade lõikes, mida oodata