Esileht Koolilaps Koroona Tallinna koolides – millistes?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Koroona Tallinna koolides – millistes?

Postitas:

Mitmes koolis Tallinnas teate olevat koroonanakatunuid?

Sain eile teada, et minu ühe lapse koolis leiti ka paar nakatunut – nende laste klassid saadeti koduõppele ja kokkupuutunud õpetajad ka. Aga sellest ei ole mitte kusagil sõnakesti juttu.

Samas GAG kohta oli lausa suur uudis. Ja ka Randvere kool tunnistas samal päeval koroonakontakti (pole küll Tallinna kool aga suht-koht kohe kõrval).

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 22:00; 03.11 23:14; 04.11 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need koolid olid juba mõni aeg tagasi. Arvan, et enam ei ole koroonakolle mõnes koolis eriline uudis. Teiseks, meedia peab sellest kusagilt kuulma. Ju siis sinu kooli lapsevanemate seas pole meediatöötajaid. Ega kool või haridusamet ei tee sellise asja kohta pressiteadet. Arvan, et seda püütaks pigem varjata.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 22:14; 04.11 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal tänatud, et iga juhtumit koos ees- ja perenimedega üles ei panda. Eks sellega on nagu ühiskonnas üldiselt – kui armuke on harilikul inimesel, ei huvita see eriti kedagi peale asjaosaliste, kui armuke on kuulsal või jõukal, siis kirjutatakse sellest artikkel. Eks osad koolid on ka kuulsamad kui teised.

Aga ma ei tea ühtegi kooli sulle nimetada. Üks laps juba suur ja teise koolis küll pole kuulda olnud.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 22:15; 03.11 23:47; 04.11 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

VHK, nagu uudised ütlevad. Kindlasti on neid veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 22:26; 09.11 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljudes Tallinna ja Harjumaa koolides on mingil määral sees (algab see tavaliselt posiyiivsest täiskasvanust:lapsevanemast või õpetajast) ja levib siis klassis või klassides,

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 22:47; 05.11 17:11; 05.11 21:08; 14.11 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega inimeste nimesid ei olegi vaja teada. Lihtsalt võiks teada, et millistes koolides see on. Minu teada on ka Laagnas juba ja nüüd ka Kuristikus. Ka Kadrioru Saksa Gümnaasium. Ega muidu ei teakski kui enda lähedastest-tuttavatest poleks lähemalt teada saanud. Miks peab seda varjama?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 22:00; 03.11 23:14; 04.11 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja ma tean veel vähemalt kolme siin nimetamata kooli kohta, et on haigestunuid. koole kirjutama ei hakka, kuna tean laste jutu põhjal ja puudub sajaprotsendiline kindlus.

 

ilmselt tulekski seda võtta nii, et mistahes koolis võib olla nakatunuid ja see ei saa muuta meie käitumist. nakatunuga võid kokku puutuda ju kus iganes, see koht ei pea olema kool.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 03.11 23:37; 04.11 12:50; 04.11 13:33; 05.11 10:24; 05.11 13:32; 05.11 17:22; 05.11 21:26; 09.11 12:38; 09.11 13:28; 11.11 11:38; 16.11 12:45; 16.11 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varjama ei peakski, otse loomulikult. Aga ajakirjandusse selline info ka ei kuulu. Kooli juhtkond peaks vastava kooli lapsevanemaid loomulikult informeerima.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 22:15; 03.11 23:47; 04.11 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varjama ei peakski, otse loomulikult. Aga ajakirjandusse selline info ka ei kuulu. Kooli juhtkond peaks vastava kooli lapsevanemaid loomulikult informeerima.

No aga kool ei teavita mitte kedagi. Ainult asjaosalised teavad ja nende tuttavad. Aga ülejäänud osale koolist pole mingit teavitust tulnud. Ka üejäänud lapsevanematele mitte.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 22:00; 03.11 23:14; 04.11 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse klassikaaslane olevat ka olnud, millegipärast kooli poolt mingit teadet ei tulnud, no võib-olla oli juba enne mingil põhjusel kodus vms. Täitsa juhuslikult tuli jutu sees välja. Ma oleks eeldanud, et klassijuhtaja sellisel puhul ikkagi saadab mingi kirja, et jälgige igaks juhuks, isegi kui teoreetiliselt nakatumisohtu polnud. Minu laps oli sel ajal kõhas, tõenäoliselt oleks perearstilt saatekirja küsinud ja igaks juhuks kontrollis käinud, nüüd tagantjärele pole sel enam mõtet.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 01:07; 05.11 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hakka eraldi nimetama neid koole, aga praegu tean tuttava õpetaja kaudu kolme kooli, kus on mõnes klassis koroonapositiivne laps olnud ja klass distantsõppel hetkel.

Minu enda laste koolis oli oktoobri alguses üks gümnaasiumiklass ditsantsõppel kaks nädalat, kuna ühe õpilase test oli positiivne, rohkem kuulda pole olnud, et seal koolis oleks mõnda klassi distantsõppele saadetud. Siis tuli koolist selle kohta eraldi kiri, usun, et kui mõnes klassis veel oleks, siis oleks teavitatud jälle.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga üksikut juhtumit ei pea ju ometi suure kella külge panema. Mina tean üht siin nimetamata kooli, kus juba enne koolivaheaega oli üks haigestunud õpilane. Osa klasse olid distantsõppel, nüüd on juba koolis tagasi mõnda aega ja rohkem haigestunuid ei olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 09:53; 11.11 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No lapsevanemad saavad ju teada, kui oma lapse klass koduõppele saadetakse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see teadmine annaks, kui nt Terviseameti lehel oleks üles loetud kõik koolid, kust on positiivne test tulnud?

Kui su laps on kontaktne, küll siis kuuled.

Oma lapse koolis tuli kiri, et on üks positiivne ja kaks kontaktset klassi on suunatud koduõppele (täpsustamata, mis klassid). Ma küll ei jäta oma last koju, et äkki on veel kuskil kellelgi. Kui lapsevanem konstantselt muretseb, siis on ju alati võimalus laps koduõppele jätta.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 10:33; 04.11 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka Kadrioru Saksa Gümnaasium.

Kust sellised andmed?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 11:50; 04.11 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse klassikaaslane olevat ka olnud, millegipärast kooli poolt mingit teadet ei tulnud, no võib-olla oli juba enne mingil põhjusel kodus vms.

Pakun, et siin on rõhk sõnapaaril “olevat olnud”. Koolidel on ranged juhised ometi ja kui oma klassis on keegi haige ning kooli on sellest informeeritud, siis kool peab võtma meetmed kasutusele. Kui neid kasutusele ei võetud, siis on kas keegi lastest fantaseerinud või siis on tõesti keegi haige olnud, aga pole kooli informeeritud või siis on see haige nagunii koolist pikalt juba eemal olnud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 22:15; 03.11 23:47; 04.11 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada on tabasalu kool distantsõppel, sõbranna laps käib seal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada on tabasalu kool distantsõppel, sõbranna laps käib seal.

huvitav, miks tabasalus otsustati ühe õpilase pärast terve kool distantsõppele saata? mujal ikka konkreetne klass ja teised kontaktsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 03.11 23:37; 04.11 12:50; 04.11 13:33; 05.11 10:24; 05.11 13:32; 05.11 17:22; 05.11 21:26; 09.11 12:38; 09.11 13:28; 11.11 11:38; 16.11 12:45; 16.11 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on koolid teistsugused, kui mis iganes muu asutus? Kas te sooviksite ka teada ettevõtete ja asutuste kohta, kus töötavad koroonapositiivsed inimesed ning mis on seetõttu kaugtööle läinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 22:14; 04.11 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su laps on kontaktne, küll siis kuuled.

Mind ikka huvitab, et kuidas need lähikontaktsed täpselt välja peilitakse? Jah, ilmselge, et kooli puhul on klass kontaktne, aga huvitegevus, trennid, väljaspool kooli sõbrustamine jne? Selles mõttes ju oleks asjakohane kogu koolile teada anda, et a`la 6a läks distantsõppele. Iga laps(evanem) siis saaks ise teha otsuseid kas antud klassiga näiteks 5c õpilasel oli väljaspool otsest õppetööd (lähi) kokkupuudet või ei.

Ise tean juhust, kus klass saadeti distantsõppele, aga trennis käidi edasi…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su laps on kontaktne, küll siis kuuled.

Mind ikka huvitab, et kuidas need lähikontaktsed täpselt välja peilitakse? Jah, ilmselge, et kooli puhul on klass kontaktne, aga huvitegevus, trennid, väljaspool kooli sõbrustamine jne? Selles mõttes ju oleks asjakohane kogu koolile teada anda, et a`la 6a läks distantsõppele. Iga laps(evanem) siis saaks ise teha otsuseid kas antud klassiga näiteks 5c õpilasel oli väljaspool otsest õppetööd (lähi) kokkupuudet või ei.

Ise tean juhust, kus klass saadeti distantsõppele, aga trennis käidi edasi…

trennide ja muude huviringide kontaktsetega peaks tegelema terviseamet, kooliväline liikumine ei ole enam kooli teema ju.

 

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 03.11 23:37; 04.11 12:50; 04.11 13:33; 05.11 10:24; 05.11 13:32; 05.11 17:22; 05.11 21:26; 09.11 12:38; 09.11 13:28; 11.11 11:38; 16.11 12:45; 16.11 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroona on juba nii levinud, et enam pole mingit vahet millises konkreetses koolis, töökohas või lasteaias see levib. Varsti on nagunii kõik kohad seda täis ja mõttetu valehäbi haige olla kaob ka lõpuks. Loodame vaid, et suurem osa inimesi käitub vastutustundlikult, ei levita teadlikult viirust ning med.süsteem peab vastu.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 18:22; 07.11 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su laps on kontaktne, küll siis kuuled.

Mind ikka huvitab, et kuidas need lähikontaktsed täpselt välja peilitakse? Jah, ilmselge, et kooli puhul on klass kontaktne, aga huvitegevus, trennid, väljaspool kooli sõbrustamine jne? Selles mõttes ju oleks asjakohane kogu koolile teada anda, et a`la 6a läks distantsõppele. Iga laps(evanem) siis saaks ise teha otsuseid kas antud klassiga näiteks 5c õpilasel oli väljaspool otsest õppetööd (lähi) kokkupuudet või ei.

Ise tean juhust, kus klass saadeti distantsõppele, aga trennis käidi edasi…

See, et inimesed on vastutustundetud ja ei järgi isolatsiooni nõudeid on ju hoopis teine teema. Oma lapse koolis küll Terviseamet võttis ühendust selle konkreetse lapse huviringidega jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 10:33; 04.11 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttava tuttava info.

Ja mina töötan seal ja ütlen, et see info ei vasta tõele. Hetkel küll mitte.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 11:50; 04.11 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaarli kool jäi ka tänasest 1,5ks nädalaks distantsõppele

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 22:39; 14.11 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et siin on rõhk sõnapaaril “olevat olnud”. Koolidel on ranged juhised ometi ja kui oma klassis on keegi haige ning kooli on sellest informeeritud, siis kool peab võtma meetmed kasutusele. Kui neid kasutusele ei võetud, siis on kas keegi lastest fantaseerinud või siis on tõesti keegi haige olnud, aga pole kooli informeeritud või siis on see haige nagunii koolist pikalt juba eemal olnud.

Olevat olnud kirjutasin selle pärast, et minul isiklikult infot pole. Gümnasist ütles siiski kindlas kõneviisis, et klassikaaslane oli haige ja fantaseerija ta kindlasti pole. Tõenäoliselt oli haige laps tõesti koolist pikalt eemal, samas kui okt alguses see info tuli, et oli haige ja nüüd on juba haiglast väljas, siis ei jää just väga palju seda aega, millal oleks saanud veel koolist pikalt eemal olla, samas ma ise oletasin ka tagantjärele, et ju siis ikkagi oli juba varem koolist ära, et teada ei antud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 01:07; 05.11 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse klassikaaslane olevat ka olnud, millegipärast kooli poolt mingit teadet ei tulnud, no võib-olla oli juba enne mingil põhjusel kodus vms. Täitsa juhuslikult tuli jutu sees välja. Ma oleks eeldanud, et klassijuhtaja sellisel puhul ikkagi saadab mingi kirja, et jälgige igaks juhuks, isegi kui teoreetiliselt nakatumisohtu polnud. Minu laps oli sel ajal kõhas, tõenäoliselt oleks perearstilt saatekirja küsinud ja igaks juhuks kontrollis käinud, nüüd tagantjärele pole sel enam mõtet.

köhiva lapse oleks pidanud igaks juhuks niikuinii kontrollima saatma (vähemalt perearstidele on selline range suunis antud), sest tema ise köhib ja võib seega olla koroonas ja seda levitada, mitte seetõttu, et mõnel kaaslasel võib olla koroona.

klassijuhataja eeldab, et iga vanem, kelle laps köhib, informeerib sellest oma perearsti, kes lapse kontrolli saadab. praegusel juhul võis ju sinu lapsuke olla see koroonahaige ja ka levitaja

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse koolist (pole siin nimetatud) tuli eelmine nädal teade, et üks laps sai positiivse testi. See klass ja paralleelklassid jäid koduõppele. Samas ma ei saa sellest loogikast aru. Ega siis see laps ainult paralleelklassidega kokku ei puutunud vaid terve suurema maja klassidega. Minu lapse klassikaaslane käis vaheajal reisil ja kuna nad saabusid kohast, mis muutus punaseks päev peale nende koju jõudmist siis see ema keeldus oma last koju jätma.

kas ei ole nii, et ükskõik, kust tuled reisilt , peab koju jääma? Kōik koolid saatsid selle kohta info.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.11 09:35; 05.11 09:36; 05.11 09:37; 05.11 09:40; 05.11 12:53; 09.11 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse koolist (pole siin nimetatud) tuli eelmine nädal teade, et üks laps sai positiivse testi. See klass ja paralleelklassid jäid koduõppele. Samas ma ei saa sellest loogikast aru. Ega siis see laps ainult paralleelklassidega kokku ei puutunud vaid terve suurema maja klassidega. Minu lapse klassikaaslane käis vaheajal reisil ja kuna nad saabusid kohast, mis muutus punaseks päev peale nende koju jõudmist siis see ema keeldus oma last koju jätma.

kas sa räägid ühest Harjumaa koolist ( mitte Viimsi kandis, teisel poolel?)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.11 09:35; 05.11 09:36; 05.11 09:37; 05.11 09:40; 05.11 12:53; 09.11 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

VHK, nagu uudised ütlevad. Kindlasti on neid veel.

lastest ei ole teateid, vaid ôpetaja, kes puutub kokku väheste lastega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.11 09:35; 05.11 09:36; 05.11 09:37; 05.11 09:40; 05.11 12:53; 09.11 17:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )


Esileht Koolilaps Koroona Tallinna koolides – millistes?