Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koroonakriis ja töölt vallandamine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Koroonakriis ja töölt vallandamine

Postitas:

Lugesin Hannes Võrno blogi kuidas ta oli sunnitud lahkuma oma armastatud õpetaja ametist ja jäin mõttessse kas see koroonakriis on teinud ka meie tööelu nii mürgiseks.

Eile nähvas minu kolleeg mulle, et millal sa juba lõpparve võtad. Kui sarnane sellele Hannese loole, kus on tõde ja kus on õigus…

https://wabariik.ee/arvamus/hannes-vorno-tode-ja-oigus-kohtla-jarve-gumnaasiumis

+1
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>No ma ei tea, lahkarvamusi kolleegiga ei saa samastada lahkarvamustega ülemustega. Ja mis see vallandamine puutub, kui tegelikult jutt ise lahkumisest?</p>
Ju seal Võrno asjas ka muud teemad, mitte ainult koroona. Aga lugeja näeb ainult üht

 

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin Hannes Võrno blogi, kuidas ta oli sunnitud lahkuma oma armastatud õpetajaametist ja jäin mõttesse, kas see koroonakriis on teinud ka meie tööelu nii mürgiseks.

Eile nähvas minu kolleeg mulle, et millal sa juba lõpparve võtad. Kui sarnane sellele Hannese loole, kus on tõde ja kus on õigus…

Hannes Võrno andis ise lahkumisavalduse. Siin ei ole midagi sarnast. Oma töökiusajast kolleegi kohta tee avaldus oma vahetule ülemusele ja personalijuhile, kelle kohus on hoolitseda, et sellist käitumist töökohal ei toimuks.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sina oled ka vaktsiini- ja maskivastane? Ja ei viitsi tööd teha, aga tahad suurt palka? Ja solvud nagu titt, kui ülemus midagi julgeb öelda? Kui jah, siis on sarnane lugu tõesti.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaevalt, et Võrnol nüüd suur armastus õpetaja ameti vastu on….

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrno on tüüpiline Võrno, nii nagu ta viimastel aastatel ikka on – kogu aeg on teised süüdi ja teda vaesekest kiusatakse taga. Tegelikkus on midagi muud:

https://www.delfi.ee/artikkel/93031641/hannes-vorno-lahkus-tuliga-toolt-kohtla-jarve-gumnaasiumis-suudistab-kooli-sundvaktsineerimises

Teda ei sunnitud vaktsineerima. Talle ei öeldud midagi isegi siis, kui ta maski ei kandnud koolimajas. Ta lihtsalt ei teinud õpetamise tööd.

Inimene, kes oma töölt lahkumisest rääkides kirjutab: “Absurdne olukord, kus kooli komsomolisekretäri väiksest vituvimmast saab viimaks korralikult ussitav vihavaen ning võltsilt kõmisev kuulekus kaalub üles loova lojaalsuse.” ei ole allikana usaldusväärne. Väike ülesanne: loe kokku kõik negatiivsed omadussõnad selles lauses. Nüüd loe kokku negatiivse alatooniga metafoorid. Kui need maha arvata, siis kui palju jääb siia kaineid fakte?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 11:09; 08.04 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile nähvas minu kolleeg mulle, et millal sa juba lõpparve võtad. Kui sarnane sellele Hannese loole, kus on tõde ja kus on õigus…

Katsu rahu säilitada ja oma nähvava kolleegi käest küsida, mis teda vaevab.

Koroonakriis on muidugi inimesed stressi viinud. Aga see ei tähenda, et Võrno on vaene kannataja ja direktor pahapaha. Mõlemad on sama stressi all. Võrno hakkas selle stressi mõjul ebaadekvaatselt käituma –  tema paljusõnalised üllitised on toonilt üsna su kolleegi nähvamisega sarnased – direktor lahendas olukorra kiiresti ja valusalt. Kool saab ilma Võrnota edasi minna ja Võrno ei pea enam selle paha direktori all teenima. Vabadus!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 11:09; 08.04 11:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koroonakriis ja töölt vallandamine