Esileht Pereelu ja suhted Koroonapaanika lõhub suhet, pereelu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Koroonapaanika lõhub suhet, pereelu

Postitas:
Kägu

Ma ei tea kui palju on neid suhteid, perekondasis kus üks pool on kartlik covid suhtes, covid vaktsiinipooldaja ja teine pool siis selle vastand.

 

Oleme koos olnud pea 10 aastat, peres 2 väikest last ja teismeline.

Mees oli esimesi kes vaktsiini järgi tormas, kui esimesed covid nakatunud uudistes olid ei käinud ta kordagi lastega väljas värskes õhus, nüüd 3 dooslane, tööl kannab 2 maski, ka autos üksi olles, desotab käsi jne jne.

 

Mina ja lapsed vaksimata,kannan juba aastaid ühte ja sama kangast maski mida pesen vajadusel.

 

Aga koroonatemaatika lihtsalt mürgitab me suhet ja pereelu.

Näide.. hiljuti käis tööl direktorile kitumas, et kõrval istuv töökaaslane ei kanna maski. Kuulasin selle jutu, ei kommenteerinud.

Eile jälle sama jutt, et kolleeg homme raudselt taas maskita.

No mul kees seekord üle.. ütlesin et sa ei tea teise põhjuseid miks maski ei kanna, kuid ära mine kituma taas, öelgu otse töökaaslasele, et hiljem endal mingeid jamasid ei tuleks.

Tema siis vastu, et aga seadus ja seadus ning et tema kaitseb oma peret viiruse eest  bla bla blaa, tema näeb uudiseid kuidas lapsed covidi surevad .

Ma olen sellises unevõlas, 8-kuusel tulevad hambad ja siis nääkle 42-aastasega koroona teemal.

Tahan normaalset rahulikku elu tagasi, et ei peaks lastega parki ja poodi minnes kõigile maske näkku toppima, desotama nagu pöörane, mingis trahvi hirmus elama.

Mustad mõtted, lihtsalt ei jaksa enam.

Kuidas teistel lood kes sarnaselt eriarvamusel kogu selle covid teemaga? Samuti tülid ja vaidlused? Väldite teemasid?

+23
-83
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas tema töökoht sind puudutab?

Mis pargis sa maske kannad? Ja lastel ei ole meil maskikohustust.

Sa oled lihtsalt teinud liiga palju lapsi, millega sa hakkama ei saa. Kui poleks koroonat, oleks mingi muu asjaga sul teema.

 

+54
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema siis vastu, et aga seadus ja seadus ning et tema kaitseb oma peret viiruse eest  bla bla blaa, tema näeb uudiseid kuidas lapsed covidi surevad .

Mis bla bla bla? Ise istud oma 8-kuusega ja unevõlaga kodus ja virised ainult. Mees peab tööl käima ja raha teenima. Tal on mure, et kui haigeks jääb, siis kaotab palgast, muretseb sinu tervise ja laste tervise pärast. Sina ainult virised.

+60
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ja lapsed vaksimata,kannan juba aastaid ühte ja sama kangast maski mida pesen vajadusel.

Ole õnnelik, et ta ära pole läinud. Mina ei elaks koos naisega, kes end ei vaktsineeriks.

+73
-26
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ja lapsed vaksimata,kannan juba aastaid ühte ja sama kangast maski mida pesen vajadusel.

Ole õnnelik, et ta ära pole läinud. Mina ei elaks koos naisega, kes end ei vaktsineeriks.

Mina näiteks ei suudaks elada mehega, kes niimoodi paanitseb. Ma küll aru ei saa kuidas see kolm doosi kaitseb. Mina sain just kovidi ühelt kolme doosiga vaktsineeritult. Ta ise on kodus haige – hullemini kui mina. Ja ta on minust ainult paar aastat vanem.

+26
-53
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaktsiinivastasega oleks praegusel ajal tõesti suht võimatu koos elada kellelgi, kes on pigem covidipaanik.

Minu mees on täpselt samasugune (va kitumine), näiteks peaaegu aasta peale covidi algust pidin mina üksinda poes käima, sest mees ei julgenud. Aga mina küll ei leia, et see oleks mingi jube asi, kui inimene enda ja teiste tervise eest hoolitseb. Ei kaitse see kolm doosi, no kas ei ole küllalt sellest räägitud, et haiglassekukkumise eest ikka kaitseb! Sina oled nagunii lapsega kodus ja käid ainult jalutamas, mees peab tööl käima! Võiks olla natukene leplik teise inimeste kiiksude suhtes ja kui sinu tähtsusjärjekord asjal on teistsugune kui mehel. Paanika ei küsi sugu, on lihtsalt terviseärevikumaid inimesi ja “ah, mul pohlad” inimesi.

+29
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe juba “aastaid” kannad ühte ja sama maski? No kui malsivastased nimetavad maski nartsuks, siis sinu mask on seda aunimetust väärt juba käesolevaks hetkeks.

+44
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul on mees terviseärevik. Tal on küll ka terve elu nõrk tervis olnud, Kui me lapsed väiksed olid, siis pea iga köhatuse peale oli tema hinnang, et nüüd on (põletik) kopsus.

Kuna ma terviseteemades nii leige olen, siis üle paari päeva on tal pea tunnipikkune telefonikõne emaga, kus nad siis erinevaid tervise, toitumise, vaktsineerimise/ mittevaktsineerimise jm selliseid teemasid lahkavad.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Agree to disagree. Proovi mõista oma kaaslast. Hirmudest/muredest saab ka rääkida normaalselt omavahel. Ei tasu naeruvääristada inimest, kes ehk tõesti kardabki haigust. Mina kardan ka. Kunagi ei tea, kui raskelt võib haigestuda ja mis on tüsistused. Aga sinu kirjapandud jutust jääb mulje, et sa pead enda vaatevinklit veidi õigemaks kui mehe oma.

+32
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja näib ise natuke koroonapaanikas olevat. Miks on vaja parki ja poodi minnes kõigile maske ette panna, kui lastelt maske ei nõuta? Parkidest rääkimata, väljas pole ju üldse mingit maskikohustust. Desotama ei pea nagu pöörane, piisab korrapärasest kätepesust, poest pärast kümnete asjade katsumist-tõstmist võiks ju enne väljumist küll desovahendit kasutada, iseenda huvides. Ja mis trahvihirm? Kes mille eest peaks tulema trahvi tegema?

+24
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahuta!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonapaanika ei lõhu midagi, ikka inimesed lõhuvad. Suhtu oma abikaasa valikutesse austusega, paistab, et tema sinu omadesse on nii suhtunud, kuigi see võib olla tema jaoks päris raske. Koroonapaanikul vaktsiinivastasega peaks olema märkimisväärselt raskem leppida kui vastupidi, kuna koroonapaanik tunneb reaalset ohtu oma tervisele, vaksiinivastasel pole oma vaktsineeritud kaaslase poolt mingit reaalset kahju karta, peale selle, et valikud ei meeldi. See, kas tema üksi autos või oma töökohas olles kannab ühte, kahte või nelja maski, ei puutu tegelikult sinusse, samuti tema töösuhted. Kui ta tõesti sunnib sind ja lapsi väljas värskes õhus maski kandma, siis see oleks ainus pärisprobleem siin.

+33
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema on sinule kordi ohutum kui sina temale -vaktsineerimata ja reaalselt maski mittekandev (see riideräbal on olematu kaitsega, samahästi võikski siis juba ilma olla kui “pesen kui meelde tuleb”). Niiet kui kellelegi oleks õigus vinguda, siis su mehel. Mitte midagi ei ole paha selles, kui ta püüab mitte haigust koju tuua ja kasutab selleks abinõusid, mis olemas on. Muidugi kaebama ei läheks kellegi peale, pole minu asi teist täiskasvand inimest õpetada. Aga kui keegi siin peresuhet lõhub, siis sina ise oma halvakspanuga ja üleolevusega. Kas tema nääkleb sinuga või pigem sina temaga? Mis trahvist sa jahud?

+29
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla peaksid paluma, et mees mõnel nädalavahetusel lastega tegelemise rohkem üle võtaks, et saaksid end välja magada? Väsimus teeb inimesega koledaid asju, ma muutun ka vahepeal oma 8-kuuse kõrvalt tigedaks nagu herilane…

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei saa üks mees selline hädine mömm ikka olla, vähemalt mina ei suudaks küll sellisega elada. Ei julge poes käia … Võehh!

+16
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees ka muutub kurjaks kui tööl kolleegid maski ei kanna. See pole minu arust mitte terviseärevik olemine vaid preventsioon. Vähim mida saab teha et teistele oma võimalikku covidit ära hoida.

See on vastuoluline, et kolleegi peale kaebamine on inetu. Kui teile haiglas läheneks maskita meedik praegusel ajal, tekiks kohe küsimus.

+34
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on mees terviseärevik. Tal on küll ka terve elu nõrk tervis olnud, Kui me lapsed väiksed olid, siis pea iga köhatuse peale oli tema hinnang, et nüüd on (põletik) kopsus.

Kuna ma terviseteemades nii leige olen, siis üle paari päeva on tal pea tunnipikkune telefonikõne emaga, kus nad siis erinevaid tervise, toitumise, vaktsineerimise/ mittevaktsineerimise jm selliseid teemasid lahkavad.

Mul on ka terviseärevik suguvõsas. Ma ei vaidle temaga, lihtsalt ignoreerin. Las kannab oma maski ja vahetab seda iga poole tunni tagant. Kuigi, loodusest on kahju, aga midagi ei ole teha. Ja las desotab. See on ju tema käenahk, mis katki läheb, mitte minu oma.

Samuti on mul kahju tema lastest, kuna iga köhatuse peale jäetakse need koolist koju ja puuduvad ikka kuude kaupa. Õpetajad on juba täiesti endast väljas, sest vanema terviseärevuse pärast jääb laste haridus poolikuks. Õppetöös on neil suured lüngad ja teiste lastega suhelda enam ei oska.

Kas sinu teismeline ikka koolis ja huviringides tohib käia? Kui terviseärevikust isa teda ei piira, siis on veel isegi hästi läinud.

Sul ei jää muud üle, kui ise lastele eeskujuks olla, neile kinnitada, et mingit ohtu ei ole ja nad võivad rahulikult elada, koolis käia ning elust osa võtta. Ära mehega vaidlema hakka, vaid lihtsalt ela nii, nagu õigeks pead. Loodetavasti ei hakka ta vähemalt oma naise peale kuskile kaebama, et see kodus ilma maskita voodisse tuleb.

+17
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest need antivaxxerid lähevad järjest ebameeldivamaks, ründavamaks ja rumalamaks. Tõsi on, et on aeg loobuda järk-järgult piirangutest, sest kõik, kes on tahtnud, on saanud end vaktsineerida ja teised siis võtavad ise vastutuse oma tervise eest, meie ei pea sellele enam mõtlema nii väga. Ka on Omikron leebem ega tapa normaalse immuunsusega vaktsineerituid enam. Aga meil on ka nõrgema immuunsusega inimesi, kelle puhul isegi vaktsiin ei kaitse haiglasse sattumise eest ja viisakas on siiski teistega arvestada, k.a. kanda maski nende juuresolekul. Meilt ei nõuta palju, olen reisinud ka koroona ajal ja meil on piirangud kogu aeg olnud kõige leebemad võrreldes mistahes muu riigiga. Aga ikka on vaja kisada ja protestida ja rünnata meedikuid… Miks ometi?

Kõigi meedikute ründajate puhul ma küll teeks erandi ja jätaks nad edaspidi ilma arstiabita oma uriiniga ja kehatemplitega end ravima, milleks kulutada sellistele meie ressursse?

Teemaalgataja võiks korraks mõelda, millest pere elama hakkab, kui mees peaks haigestuma ja kuude viisi ravi vajama. Äkki tuleb endal veel töölegi minna?

+28
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA lapsed on vaktsineerimata.  Kelle otsusega, ilmselgelt ‘mõtlen oma peaga’ TA otsusega. Ma ei tea küll, kui vanad nad on, aga kõik nad ju ometi 8-kuused ei ole ja ilmselt ikka keegi käib ka lastekollektiivis. Seega mehel ses peres mingit sõnaõigust ei ole, istub lihtsalt pommi otsas ja on tanki pandud. Iga päev peab selliste juurde koju tulema ja ühe sellisega lausa koos magama.

Mis näiteks takistab üht naist 8 kuu jooksul pärast sünnitust ennast MITTE VAKTSINEERIDA – see on omaette teema. Lamamaalane on ilmselt.

Mina tegelikult arvan, et see mees varem või hiljem selle lamemaalase ja ‘oma peaga mõtleja’ maha jätab. Sel juhul kaob TA-l ju igasugune probleem ära, seega igati positiivne stsenaarium ju.

Vaene mees, tõesõna.

 

+24
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks aeg hakata aktsepteerima, et see viirus on meie uus normaalsus. Uskumatu, et mõni ikka veel paaniliselt kardab. See pole mingi surmatõbi.

+15
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ja lapsed vaksimata,kannan juba aastaid ühte ja sama kangast maski mida pesen vajadusel.

Ole õnnelik, et ta ära pole läinud. Mina ei elaks koos naisega, kes end ei vaktsineeriks.

Mina jälle ei elaks koos mehega, kes selliseid ähvardusi letti laob.

 

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle ei elaks koos mehega, kes selliseid ähvardusi letti laob.

No kust sa selle mehe äkitse leidsid?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kui palju on neid suhteid, perekondasis kus üks pool on kartlik covid suhtes, covid vaktsiinipooldaja ja teine pool siis selle vastand.

Oleme koos olnud pea 10 aastat, peres 2 väikest last ja teismeline.

Mees oli esimesi kes vaktsiini järgi tormas, kui esimesed covid nakatunud uudistes olid ei käinud ta kordagi lastega väljas värskes õhus, nüüd 3 dooslane, tööl kannab 2 maski, ka autos üksi olles, desotab käsi jne jne.

Mina ja lapsed vaksimata,kannan juba aastaid ühte ja sama kangast maski mida pesen vajadusel.

Aga koroonatemaatika lihtsalt mürgitab me suhet ja pereelu.

Näide.. hiljuti käis tööl direktorile kitumas, et kõrval istuv töökaaslane ei kanna maski. Kuulasin selle jutu, ei kommenteerinud.

Eile jälle sama jutt, et kolleeg homme raudselt taas maskita.

No mul kees seekord üle.. ütlesin et sa ei tea teise põhjuseid miks maski ei kanna, kuid ära mine kituma taas, öelgu otse töökaaslasele, et hiljem endal mingeid jamasid ei tuleks.

Tema siis vastu, et aga seadus ja seadus ning et tema kaitseb oma peret viiruse eest bla bla blaa, tema näeb uudiseid kuidas lapsed covidi surevad .

Ma olen sellises unevõlas, 8-kuusel tulevad hambad ja siis nääkle 42-aastasega koroona teemal.

Tahan normaalset rahulikku elu tagasi, et ei peaks lastega parki ja poodi minnes kõigile maske näkku toppima, desotama nagu pöörane, mingis trahvi hirmus elama.

Mustad mõtted, lihtsalt ei jaksa enam.

Kuidas teistel lood kes sarnaselt eriarvamusel kogu selle covid teemaga? Samuti tülid ja vaidlused? Väldite teemasid?

Mind ka väga häirivad kolleegid ja üldse inimesed, kes maski ei kanna ehkki see on nõutud. Ja mitte seetõttu, et ma jubedalt kardaksin, vaid seetõttu, et see näitab, kui vähe nad oma kaaslastest lugu peavad. Mina kannaksin maski ka siis, kui ise sellesse ei usuks puhtalt seetõttu, et mitte panna kolleege ebamugavasse olukorda. Juna märkuse tegemine maski puudumise kohta on teise jaoks ebameeldiv. Viimati endal teatris istus kõrval daam, kes kohe kui tuled kustusid, endal maski lõua alla tiris. Tema ei mõelnud sellele, kas tema kõrval istuv pensionär ka nüüd siis etendust nautida sai või peab terve aja paaniliselt mõtlema, et appi nüüd saan küll covidi? Või äkki tema ees istuv inimene on diabeetik ja tulnud teatrisse teadmisega, et kõik kannavad vähemalt maske? Ääretult egoistlik käitumine kaasinimeste suhtes. Selline mina ja maailm mõtteviis.

Ja TA – sul vist poleks samuti oma mehe rõõmuks ja rahustuseks raske selle riidest nartsu asemel teinekord midagi korralikumat kasutada? Isegi kui ise sellesse ei usu? Ma saan aru, et mees on aktsepeerinud sinu vaktsiinivastasust, miks mitte muudes asjades omalt poolt pisutki vastu tulla, et suhe poleks nii mürgine? Ei võta ju tükki küljest, eks?

+28
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimati endal teatris istus kõrval daam, kes kohe kui tuled kustusid, endal maski lõua alla tiris. Tema ei mõelnud sellele, kas tema kõrval istuv pensionär ka nüüd siis etendust nautida sai või peab terve aja paaniliselt mõtlema, et appi nüüd saan küll covidi? Või äkki tema ees istuv inimene on diabeetik ja tulnud teatrisse teadmisega, et kõik kannavad vähemalt maske? Ääretult egoistlik käitumine kaasinimeste suhtes. Selline mina ja maailm mõtteviis.

Nii, ja mida sina tegid selles olukorras olles?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see keeeuline on jah, kui kooselaval paaril on mingis olulises asjas täiesti erinev vaade ja väärtushinnangud.
Meest armastad või oled valmis temast pigem ilma jääma, kui oma vaateid painutad? Lihtsalt ääremärkuseks ütlen, et päris päris palju on vaktsiinivastaste hulgas kodusolevaid väikelaste emasid. Neid, kellel on aega neid vandenõuteooriaid lugeda ja foorumites mõtteid jagada. Kiirustaval tööinimesel, kellel pere ülal pidada, on teised mured. Kui pidevalt karantiinitad või lähikontaktsena kodus istud, jääd töökohast lõpuks ilma. Aga laenud on maksta ja lastele toit lauale panna. Südametunnistus ei luba pidevalt tööasju kolleegide kukile jätta. Mõnel on kopsud nõrgad ja muretseb oma tervise pärast. Mõni muretseb selle pärast, mis lastest saab, kui tema peaks haiglasse sattuma. Teil on täiesti erinevad mured mehega, sest elate täiesti erinevat elu. Kindel, et tahad lahku kasvada või siiski proovid asju tema vaatenurgast ka vaadata?

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA-sugune uhhuutaja võiks mõelda, kui raske ta mehel on, kes peab ainsana kaitsma oma peret, kelle uhhutajast ema ei luba lapsi vaktsineerida ega vaktsineeri ka ennast ja selles peres on veel 8 KUUNE BEEBI! Vaata tänast statistikat – 13000 testi ja 8500 positiivset, praegu on igal teisel inimesel koroona.

Normaalne mees, kes ei taha viirust koju tuua oma täiesti kaitsetule perekonnale, kellest üks on väike beebi.

Mina selle mehe asemel viiks vähemalt suuremad lapsed vaktsineerima, kui naine ise nii vastutustundetu on, et isegi korralikku maski ei suuda kanda.

+13
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt ääremärkuseks ütlen, et päris päris palju on vaktsiinivastaste hulgas kodusolevaid väikelaste emasid. Neid, kellel on aega neid vandenõuteooriaid lugeda ja foorumites mõtteid jagada. Kiirustaval tööinimesel, kellel pere ülal pidada, on teised mured. Kui pidevalt karantiinitad või lähikontaktsena kodus istud, jääd töökohast lõpuks ilma. Aga laenud on maksta ja lastele toit lauale panna. Südametunnistus ei luba pidevalt tööasju kolleegide kukile jätta. Mõnel on kopsud nõrgad ja muretseb oma tervise pärast. Mõni muretseb selle pärast, mis lastest saab, kui tema peaks haiglasse sattuma. Teil on täiesti erinevad mured mehega, sest elate täiesti erinevat elu. Kindel, et tahad lahku kasvada või siiski proovid asju tema vaatenurgast ka vaadata?

Absoluutselt õige. Vaktsiinivastased on nooremad inimesed, kes istuvad kodus ja oma elu enda naba ümber keerutavad. Just äsja oli mul jutuajamine oma kolleegiga, kes on naistearst ja tegeleb rasedatega. Et julgelt 2/3 rasedatest noortest naistest on vaktsineerimata. Miks, seda teavad vaid nad ise, mitte nende pere või nende arstid. Ongi lihtsalt selline kontingent, kahjuks. Kusjuures nad ei ole meditsiinilise haridusega, muidugi mitte. Lihtsalt niisama targad nagu TA-gi. Sellised tegelased, kes ‘mõtlevad oma peaga’, ise midagi asjast teadmata. Kurb muidugi ja kogu ühiskonnale kahjulik.

+17
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina olen vaktsineeritud 3x, otseselt paanikas just pole, aga hoian end ja teen kõik selleks, et ise ei levitaks edasi. Muidugi olen teadlik, et 100% seda vältida pole võimalik, kui ma ainult kodus ei istu. Mees ei ole vaktsineeritud, lapsed ka mitte. Mees pole otseselt vastane. Ta lihtsalt ei lähe selliste asjadega kunagi kaasa. Ega ma ei sunni ka, see on tema otsus. Koos me kuskil muidugi käia ei saa ja olen ka oma pettumust selles osas väljendanud, aga ma ei taha suruda ka. Tema ei ütle ka minu vaktsineerituse kohta midagi.

Tõenäoliselt oleks lugu hoopis teine, kui ma olen paanika-jaaniks ja tema “koos muudame Eesti paremaks” jünger.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tema kaitseb oma peret viiruse eest bla bla blaa, tema näeb uudiseid kuidas lapsed covidi surevad .

Sa ütle siis talle konkreetselt, et meid pole vaja kaitsta. Meil ükskõik on su töökaaslasel mask või mitte. Meid see viirus ei huvita.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimati endal teatris istus kõrval daam, kes kohe kui tuled kustusid, endal maski lõua alla tiris. Tema ei mõelnud sellele, kas tema kõrval istuv pensionär ka nüüd siis etendust nautida sai või peab terve aja paaniliselt mõtlema, et appi nüüd saan küll covidi? Või äkki tema ees istuv inimene on diabeetik ja tulnud teatrisse teadmisega, et kõik kannavad vähemalt maske? Ääretult egoistlik käitumine kaasinimeste suhtes. Selline mina ja maailm mõtteviis.

Nii, ja mida sina tegid selles olukorras olles?

Mina ei teinud midagi, sest mul on  piinlik endast vanemale täiskasvanud prouale hakata märkust tegema.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Koroonapaanika lõhub suhet, pereelu