Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonapass ja restoranid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )

Teema: Koroonapass ja restoranid

Postitas:
Kägu

Küll inimestele meeldivad igasugused reeglid, millega kedagi ainult reegli pärat opresseerida saab

mis see opresseerimine on? opakate antivakserite represseerimine?

No mine uuri, mis see on. Äkki hakkad ennast ka rohkem mõistma.

antivakserite salakeel.

Kui sa oleks koolis inglise keele tunnis millestki aru saanud, siis ei tundukski sellised sõnad sulle salakeelena.

kui sina oleks koolis emakeele tunnis millestki aru saanud, siis suudaksid leida ka eestikeelse vaste. 😉

minu kommentaari mõte oli tegelikult selles, et nimetet anglitsism on otsingus lihtsasti leitav ja kasutusel pea eranditult vaktsiinivastaste sõnavõttudes.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

kui mina näen, et tõendeid kontrollitakse kuidas juhtub, siis aga järgmine kord jääb see söögikoht lihtsalt valikust välja.

Sama siin. Käisime oktoobris Rottermanni Levieris ja selle ligi kolme tunni jooksul, mis meie seal istusime, ei kontrollitud ühegi külastaja tõendit. Meie omi ka muidugi mitte. Ma ei näe küll põhjust, miks ma peaksin sellisele seltskonnale veel oma raha viima.

+5
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Küll inimestele meeldivad igasugused reeglid, millega kedagi ainult reegli pärat opresseerida saab

mis see opresseerimine on? opakate antivakserite represseerimine?

No mine uuri, mis see on. Äkki hakkad ennast ka rohkem mõistma.

antivakserite salakeel.

Kui sa oleks koolis inglise keele tunnis millestki aru saanud, siis ei tundukski sellised sõnad sulle salakeelena.

kui sina oleks koolis emakeele tunnis millestki aru saanud, siis suudaksid leida ka eestikeelse vaste. ????

minu kommentaari mõte oli tegelikult selles, et nimetet anglitsism on otsingus lihtsasti leitav ja kasutusel pea eranditult vaktsiinivastaste sõnavõttudes.

Kas sa tõesti arvad, et inimesed hakkavad foorumis sul lõputöö tasemel vaeva nägema, kui 99% ajast on vastus nkn “lol u stoopid”

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mille eest Sa teda täpselt kiidad? De.biilsuse eest? Kui püsiklient on oma tõendit juba korra või paar näidanud, siis viisakas ja kliendist hooliv ettevõte jätab meelde selle.

Tänane tõend võib olla homme kehtetu. Või püsikliendi puhul tuleks endale kaustikusse märkmeid teha?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinusuguste t-biilide haiglaste hirmude vaigistamiseks ja võidurõõmuks peaks restoranipidaja oma püsikliente mõnitama? Aitäh!

Ainult lamemaalane tunneb, et teda mõnitatakse, sest ta on sotsiaalselt saamatu.

Tavalistele inimestele tundub see tavalise asjana, mis elu ei sega.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal kus ma olen käinud, on küsitud. Aga ma pole ju igas kohas küll käinud.

Mõnedes sööklates on selline süsteem et ise tõstad endale, siis maksad. Ja kui sul pole tõendit näisata, siis sööma jääda ei saa. Kaasa osta saab igal pool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu kommentaari mõte oli tegelikult selles, et nimetet anglitsism on otsingus lihtsasti leitav ja kasutusel pea eranditult vaktsiinivastaste sõnavõttudes.

Jah, sest erinevalt sinusugustest umbkeelsetest, nad loevad inglise keeles. Jube eksootiline, keegi kasutas ingliskeelset sõna.
Tahad, ma ütlen sulle nüüd selle sõna teistmoodi valesti: opressima
Mine googelda, kas see on seesama või mingi muu sõna.

Üks väärtoortõlge ka sulle boonuseks: poolepindine (proovi, kas suudad õige eestikeelse vaste leida)

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille eest Sa teda täpselt kiidad? De.biilsuse eest? Kui püsiklient on oma tõendit juba korra või paar näidanud, siis viisakas ja kliendist hooliv ettevõte jätab meelde selle.

Tänane tõend võib olla homme kehtetu. Või püsikliendi puhul tuleks endale kaustikusse märkmeid teha?

Kuidas sa, hüsteerik, täpsemalt arvad, et see kellegi kehtiv või kehtetu pass sind kaitseb või ohustab? Et sel minutil, kui pass äkki enam ei kehti, on inimene paugust nakkusohtlik? Aga kehtiv pass kaitseb teda ja kõiki tema ümber imeväel? Mingis multifilmis elad või?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille eest Sa teda täpselt kiidad? De.biilsuse eest? Kui püsiklient on oma tõendit juba korra või paar näidanud, siis viisakas ja kliendist hooliv ettevõte jätab meelde selle.

Tänane tõend võib olla homme kehtetu. Või püsikliendi puhul tuleks endale kaustikusse märkmeid teha?

Kuidas sa, hüsteerik, täpsemalt arvad, et see kellegi kehtiv või kehtetu pass sind kaitseb või ohustab? Et sel minutil, kui pass äkki enam ei kehti, on inimene paugust nakkusohtlik? Aga kehtiv pass kaitseb teda ja kõiki tema ümber imeväel? Mingis multifilmis elad või?

Selliseid multikategelasi on oi kui palju paraku ???? Eriti pädev on see nende väide, kuidas kõik vaktsineerimata inimesed viirust levitavad. Nagu halooooo. Kui loll peab selle väite jaoks olemas? Millist viirust terve inimene levitab või enne levitanud on? Täiesti soodaks on rahvas muutunud. Reguleerimise ja reeglite fänniks. Järgmisena ootavad ilmselt määrust, kuidas p.erset pühkida. Siis hea teiste ustetaga piiluda, et kas ikka tõmmatakse õigesti. Kui ei, siis kaebame ja tegelikult võiks teha kohustuslikuks, et igaüks filmib selle tegevuse üles ja esitab videotõestusega igal uksel, et sai ikka õigesti see asi aetud. Lambakari.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa, hüsteerik, täpsemalt arvad, et see kellegi kehtiv või kehtetu pass sind kaitseb või ohustab? Et sel minutil, kui pass äkki enam ei kehti, on inimene paugust nakkusohtlik? Aga kehtiv pass kaitseb teda ja kõiki tema ümber imeväel? Mingis multifilmis elad või?

Mina ei arvagi, et see mind kaitseb või ohustab. Hüsteerik pole ammugi. Reeglid on kõigile samad, nii lihtne see ongi.

Kui sul juhiload aeguvad, kas sellel sekundil minetad autojuhtimise oskused? Aga kui pass aegub, miks sind siis Dubaisse sellega ei lasta, oled ju sama inimene edasi?

Ära rohkem nii lolle küsimusi esita.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid multikategelasi on oi kui palju paraku ???? Eriti pädev on see nende väide, kuidas kõik vaktsineerimata inimesed viirust levitavad. Nagu halooooo. Kui loll peab selle väite jaoks olemas? Millist viirust terve inimene levitab või enne levitanud on? Täiesti soodaks on rahvas muutunud. Reguleerimise ja reeglite fänniks. Järgmisena ootavad ilmselt määrust, kuidas p.erset pühkida. Siis hea teiste ustetaga piiluda, et kas ikka tõmmatakse õigesti. Kui ei, siis kaebame ja tegelikult võiks teha kohustuslikuks, et igaüks filmib selle tegevuse üles ja esitab videotõestusega igal uksel, et sai ikka õigesti see asi aetud. Lambakari.

Mis sulle täpselt praeguse elu juures ei sobi, ei saanudki aru. Elu on ilus!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isssand – kas enamus ongi politseiriigi poolt?? Terve inimene ei pääse sööma ja see on ok? Et näitame aga rõõmsalt koroonapassi, mis siis, et ise potensiaalsed viirusekandjad….terved istuvad kodus ja haiged lällavad ringi. Vaktsineerimise prioriteet peaks olema tervis, mitte restorani sissepääsu luba. Ei ole vaktsineeritud – kannan maski ja teen iga päev kiirteste, nii, et pole vaja erutuda, et kellelegi ohtlik olen.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimise prioriteet peaks olema tervis, mitte restorani sissepääsu luba.

Vaktsiin nii nõrga toimega, et pidi featuure juurde pookima.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaktsineeritud – kannan maski ja teen iga päev kiirteste, nii, et pole vaja erutuda, et kellelegi ohtlik olen.

Ma usun, et kui sa lubaks haigestumise korral end mitte haiglat koormama viia, oleks see minu poolest okei.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.terved istuvad kodus ja haiged lällavad ringi.

Kust sa sellist lollust oma peakolusse jälle võtsid? Ükski haige ei lälla ringi ja ei tohi ka.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaktsineeritud – kannan maski ja teen iga päev kiirteste, nii, et pole vaja erutuda, et kellelegi ohtlik olen.

Ma usun, et kui sa lubaks haigestumise korral end mitte haiglat koormama viia, oleks see minu poolest okei.

Luba siis ise ka, oo vapper õlaallapannu, et haigestumise korral ei lähe haiglat koormama.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Luba siis ise ka, oo vapper õlaallapannu, et haigestumise korral ei lähe haiglat koormama.

Napakas. Igale ikka panuse järgi. Sina pole s.ttagi teinud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isssand – kas enamus ongi politseiriigi poolt?? Terve inimene ei pääse sööma ja see on ok? Et näitame aga rõõmsalt koroonapassi, mis siis, et ise potensiaalsed viirusekandjad….terved istuvad kodus ja haiged lällavad ringi. Vaktsineerimise prioriteet peaks olema tervis, mitte restorani sissepääsu luba. Ei ole vaktsineeritud – kannan maski ja teen iga päev kiirteste, nii, et pole vaja erutuda, et kellelegi ohtlik olen.

Loodan, et pikendatakse ka peale 10.01, nagu arutusel oli.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Eestis küsitakse reaalselt IGAS restoranis koroonapassi?

Siin oli mingist kohvikust juttu, kus omanik on vaktsiinivastane. Seal ehk ei küsita. Mine sinna koos teiste koroonaeitajatega.

usun, et see on ajalugu. taolisi kohti kontrollitakse ja mõjutatakse üsna jõuliselt. sparta spordiklubi tuntuim näide.

isikliku kogemuse põhjal kinnitan, et tartus kontrollitakse igal pool. ühes väiksemas linnas elav tuttav kurtis hiljuti, et käin iga päev ühes kohvikus ja iga kord küsitakse ikka uuesti tõendit. kiidan kohvikupidajat! ????

Mille eest Sa teda täpselt kiidad? De.biilsuse eest? Kui püsiklient on oma tõendit juba korra või paar näidanud, siis viisakas ja kliendist hooliv ettevõte jätab meelde selle. Nii nagu teatakse püsikliendi puhul, kas ta eelistab gaseeritud või tavalist vett lauda või miilist kohvi ta joob. Elementaarne. Valdav osa ettevõtteid saab sellest ilmselt ka aru. Vähemalt kahes kohas kus mina nädalas korduvalt käin, ei küsita küll minult nagu idioodist iga päev koroonapassi teades, et see on mul olemas. See on näidatud, teenindajad on teadmiseks võtnud, et see olemas ja mingit kliendi suvalist mõnitamist linnukese pärast küll rohkem ei käi.

Pakun, et seda küsitakse iga kord, sest naaberlaua Maali muidu hakkab õiendama, et miks mina pean näitama, aga tema seal ei pidanudääää.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa, hüsteerik, täpsemalt arvad, et see kellegi kehtiv või kehtetu pass sind kaitseb või ohustab? Et sel minutil, kui pass äkki enam ei kehti, on inimene paugust nakkusohtlik? Aga kehtiv pass kaitseb teda ja kõiki tema ümber imeväel? Mingis multifilmis elad või?

Mina ei arvagi, et see mind kaitseb või ohustab. Hüsteerik pole ammugi. Reeglid on kõigile samad, nii lihtne see ongi.

Kui sul juhiload aeguvad, kas sellel sekundil minetad autojuhtimise oskused? Aga kui pass aegub, miks sind siis Dubaisse sellega ei lasta, oled ju sama inimene edasi?

Ära rohkem nii lolle küsimusi esita.

Juhiload kinnitavad su juhtimisoskust, mis ei tule ega lähe aja jooksul. Koroonapass ei kinnita su nakkusohutuast vaid ainult seda, et sa oled kohusetundlik reegleid järgiv lammas, ei muud.

Kui juhiluba oleks juhtimisoskuse tõendina sama mõttetu kui koroonapass nakkusohutustõendina, siis jagataks neid mingite luuletuste pähe õppimise eest, mitte liikluseksami sooritamise põhjal. Püüdlikumad ja usinamad omaks kõik juhilube.

Ära rohkem lolle võrdlusi too.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Luba siis ise ka, oo vapper õlaallapannu, et haigestumise korral ei lähe haiglat koormama.

Napakas. Igale ikka panuse järgi. Sina pole s.ttagi teinud.

Here we go again 😀
Inimene just luges üles, mida ta teinud on. Palju rohkem, kui igapäevane testimine, ei saaks küll enam teiste kaitsemiseks teha. Aga mingi ajukääbik ikka tuleb oma katkist plaati ketrama, kuidas tema on panustanud, sest lasi endale mingit äpardunud mikstuuri süstida, millest ei ole viiruse levitamise piiramisel mingit kasu.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Here we go again ???? Inimene just luges üles, mida ta teinud on. Palju rohkem, kui igapäevane testimine, ei saaks küll enam teiste kaitsemiseks teha. Aga mingi ajukääbik ikka tuleb oma katkist plaati ketrama, kuidas tema on panustanud, sest lasi endale mingit äpardunud mikstuuri süstida, millest ei ole viiruse levitamise piiramisel mingit kasu.

No aga mis ta probleem siis on? Testigu terviseks! Mina ei sega tema testimist, ärgu tema teiste elu ka segagu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonapass ei kinnita su nakkusohutuast vaid ainult seda, et sa oled kohusetundlik reegleid järgiv lammas, ei muud.

Ei, lammas oled sina ikka.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Eestis küsitakse reaalselt IGAS restoranis koroonapassi?

Siin oli mingist kohvikust juttu, kus omanik on vaktsiinivastane. Seal ehk ei küsita. Mine sinna koos teiste koroonaeitajatega.

usun, et see on ajalugu. taolisi kohti kontrollitakse ja mõjutatakse üsna jõuliselt. sparta spordiklubi tuntuim näide.

isikliku kogemuse põhjal kinnitan, et tartus kontrollitakse igal pool. ühes väiksemas linnas elav tuttav kurtis hiljuti, et käin iga päev ühes kohvikus ja iga kord küsitakse ikka uuesti tõendit. kiidan kohvikupidajat! ????

Mille eest Sa teda täpselt kiidad? De.biilsuse eest? Kui püsiklient on oma tõendit juba korra või paar näidanud, siis viisakas ja kliendist hooliv ettevõte jätab meelde selle. Nii nagu teatakse püsikliendi puhul, kas ta eelistab gaseeritud või tavalist vett lauda või miilist kohvi ta joob. Elementaarne. Valdav osa ettevõtteid saab sellest ilmselt ka aru. Vähemalt kahes kohas kus mina nädalas korduvalt käin, ei küsita küll minult nagu idioodist iga päev koroonapassi teades, et see on mul olemas. See on näidatud, teenindajad on teadmiseks võtnud, et see olemas ja mingit kliendi suvalist mõnitamist linnukese pärast küll rohkem ei käi.

Pakun, et seda küsitakse iga kord, sest naaberlaua Maali muidu hakkab õiendama, et miks mina pean näitama, aga tema seal ei pidanudääää.

Täpselt. See nõmedus kestab tänu vaktsiinipassi-ullikestele, kelle piiratud mõistus takistab aru saamast, et sel passil ja nakkusohutusel on sama palju ühist kui autojuhtimisoskusel ja võimel luuletus käsu peale pähe õppida. Aga nad loevad neid luuletusi mõnuga üksteisele ja tunnevad ennast seda tehes turvalisemalt millegipärast.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonapass ei kinnita su nakkusohutuast vaid ainult seda, et sa oled kohusetundlik reegleid järgiv lammas, ei muud.

Ei, lammas oled sina ikka.

Tase väitleja oled 😀 Pane mingi kõva argument veel maha.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Here we go again ???? Inimene just luges üles, mida ta teinud on. Palju rohkem, kui igapäevane testimine, ei saaks küll enam teiste kaitsemiseks teha. Aga mingi ajukääbik ikka tuleb oma katkist plaati ketrama, kuidas tema on panustanud, sest lasi endale mingit äpardunud mikstuuri süstida, millest ei ole viiruse levitamise piiramisel mingit kasu.

No aga mis ta probleem siis on? Testigu terviseks! Mina ei sega tema testimist, ärgu tema teiste elu ka segagu.

Kui sa oma suu kinni hoiaks, siis tõesti ei segaks. Aga kui sa ajad mingit haiget iba, et iga päev testiv inimene ei ole piisavalt panustanud ja ei peaks vajadusel arstiabi saama, siis segad küll.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oma suu kinni hoiaks, siis tõesti ei segaks. Aga kui sa ajad mingit haiget iba, et iga päev testiv inimene ei ole piisavalt panustanud ja ei peaks vajadusel arstiabi saama, siis segad küll.

Küll varsti asi paigas on, kui omavastutust maksma hakkad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt. See nõmedus kestab tänu vaktsiinipassi-ullikestele, kelle piiratud mõistus takistab aru saamast, et sel passil ja nakkusohutusel

Mis see nakkusohutus siia puutub? See ikka sellepärast, et sinusugust ullikest kaitsta haiglasse sattumise pärast.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhiload kinnitavad su juhtimisoskust, mis ei tule ega lähe aja jooksul.

sõltub. kui juhiluba mingil põhjusel pikendamata jääb, siis sõiduõigus kaob. kuigi juhtimisoskus on tõenäoliselt alles.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hästi mõnus õhkkond on nüüd väljas söömas käies, kõik on normaalsed inimesed ümberringi ja pole mingeid ullikaid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonapass ja restoranid