Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonapass ja restoranid

Näitan 28 postitust - vahemik 61 kuni 88 (kokku 88 )

Teema: Koroonapass ja restoranid

Postitas:
Kägu

Juhiload kinnitavad su juhtimisoskust, mis ei tule ega lähe aja jooksul.

Mina olen korra trahvi saanud, sest juhiluba oli ühe päeva aegunud. See oli veel sel ajal, kui ei tulnud meeldetuletusi selle kohta ja olin unustanud pikendada. Kas minu juhtimisoskus aegus? Ei aegunud, loa kehtivus aegus. Ja paragrahv oli: kehtiva juhtimisõiguse puudumine. Sama trahvi oleks saanud siis, kui ma poleks iialgi juhtimisõigust omanudki, aga mul oli üks päev üle läinud. Reeglid on reeglid ja keegi ei kisa, et selline asi kehtib. Aga millegipärast on nüüd koroonareeglid ju hoopis teisest ooperist. Endal sul igasugune aju puudub ja siis sõimad teisi lollideks.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa oma suu kinni hoiaks, siis tõesti ei segaks. Aga kui sa ajad mingit haiget iba, et iga päev testiv inimene ei ole piisavalt panustanud ja ei peaks vajadusel arstiabi saama, siis segad küll.

Küll varsti asi paigas on, kui omavastutust maksma hakkad.

varsti ägate kõik ometroni käes, panustajad ja panustamata ühtemoodi. peaasi et ikka reisida ja kinofestivalile saaks.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Reeglid on reeglid ja keegi ei kisa, et selline asi kehtib. Aga millegipärast on nüüd koroonareeglid ju hoopis teisest ooperist.

Aga ongi ju hoopis teisest ooperist. Päris loll peab olema, kui sellest aru ei saa.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga ongi ju hoopis teisest ooperist. Päris loll peab olema, kui sellest aru ei saa.

Kui sõidad juhilubadeta, ohustad teisi inimesi rohkem kui mœistlik. Kui oled pandeemia olukorras vaktsineerimata, ohudtad ka teisi inimesi rohkem kui mõistlik.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sõidad juhilubadeta, ohustad teisi inimesi rohkem kui mœistlik. Kui oled pandeemia olukorras vaktsineerimata, ohudtad ka teisi inimesi rohkem kui mõistlik.

Tahaks ka nii sinisilmne olla, elu oleks palju lihtsam…

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sisuliselt tähendab see lause mida? Ärme räägime ainult koroonast. Räägime üleüldse pandeemiatest. Kuidas sina, kes sa oled kahe jalaga maa peal ja üldse mitte sinisilmne, kõige kiiremal ja ohutumal viisil pandeemiast lahti saaksid (just pikas perspektiivis, mitte korraks ei lamenda nakatumisteharja). Ja meetodite toimimise kohta tahan ka reaalseid näiteid ajaloost vm.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

varsti ägate kõik ometroni käes, panustajad ja panustamata ühtemoodi. peaasi et ikka reisida ja kinofestivalile saaks.

Aga sina jäädki koju istuma, ka peale 10.01

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sisuliselt tähendab see lause mida? Ärme räägime ainult koroonast. Räägime üleüldse pandeemiatest. Kuidas sina, kes sa oled kahe jalaga maa peal ja üldse mitte sinisilmne, kõige kiiremal ja ohutumal viisil pandeemiast lahti saaksid (just pikas perspektiivis, mitte korraks ei lamenda nakatumisteharja). Ja meetodite toimimise kohta tahan ka reaalseid näiteid ajaloost vm.

Arstitudengitele õpetatatakse esimesel kursusel muude baastõdede hulgas, et pandeemia ajal vaktsineerimine ei toimi ja on isegi kahjulik.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arstitudengitele õpetatatakse esimesel kursusel muude baastõdede hulgas, et pandeemia ajal vaktsineerimine ei toimi ja on isegi kahjulik.

Mis on järjekordne valeväide.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis on järjekordne valeväide.

Ei ole. Vastav artikkel ilmus koroonaaja alguses isegi peavoolumeedias, aga aja möödudes koristati mõistagi ära.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui oled pandeemia olukorras vaktsineerimata, ohudtad ka teisi inimesi rohkem kui mõistlik.

Vaktsineerimine pidi ju olema inimese enda kaitseks, nakkuse edasikandumist ära ei hoia.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole. Vastav artikkel ilmus koroonaaja alguses isegi peavoolumeedias, aga aja möödudes koristati mõistagi ära.

Loomulikult koristatakse ära, kui selgub, et ei  vasta tõele.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui oled pandeemia olukorras vaktsineerimata, ohudtad ka teisi inimesi rohkem kui mõistlik.

Vaktsineerimine pidi ju olema inimese enda kaitseks, nakkuse edasikandumist ära ei hoia.

Vaktsineerimine on kogu ühiskonna kaitseks aga seda ainult ja ainult juhul, kui vaktsineerituse tase ühiskonnas on piisavalt kõrge. Hea näide on Ukraina, kus vaktsiinivastane meelestatus on lastehalvatuse tagasi toonud. Niipea, kui piisavalt suur hulk ühiskonnast pole vaktsineeritud, saab viirus jälle kanda kinnitada. Kui piisavalt suur protsent ühiskonnast on vaktsineeritud, on kaitstud ka need, kes tervise tõttu vaktsineerida ei saa. Koroona puhul on küll vaktsiinikaitse ühiskonnas väiksem, aga siiski täiesti olemas, kui surmade statistikst vaadata.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

huvitaval kombel näib kogu maailma arstkond selle “baastõe” unustanud olevat. või siis ei ole asjad päris nii nagu sina arvad.

muide, oled sa ise arstiteaduskonnas õppinud, no kasvõi esimesel kursusel näiteks?

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult koristatakse ära, kui selgub, et ei vasta tõele.

Valus naiivitar 😀

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaktsineerimine on kogu ühiskonna kaitseks aga seda ainult ja ainult juhul, kui vaktsineerituse tase ühiskonnas on piisavalt kõrge.

Nagu Singapuris, Hollandis ja Iisraelis või😁?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

huvitaval kombel näib kogu maailma arstkond selle “baastõe” unustanud olevat.

Jah, see on huvitav küsimus. Aga tegelikult ei ole kümned tuhanded arstid seda unustanud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

muide, oled sa ise arstiteaduskonnas õppinud, no kasvõi esimesel kursusel näiteks?

Kust ma seda siis sinu meelest tean?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust ma seda siis sinu meelest tean?

ega sa teagi, usud seda, mida iidolid räägivad. 😉

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valus naiivitar 😀

Ajupestud uhhuu.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

hästi mõnus õhkkond on nüüd väljas söömas käies, kõik on normaalsed inimesed ümberringi ja pole mingeid ullikaid.

Jagate omavahel viimaseid delfi-uudiseid ja keegi ei sega mingite muude mõtetega? Tundub mõnus turvaline kummituba jah 😀

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult koristatakse ära, kui selgub, et ei vasta tõele.

OMG. Päris uskumatut naiivsust kohtab siin.
Inimesed ongi tsensuuriga rahul ja õnnelikud, et meil on “kontrollitud” ajakirjandus ja asju “koristatakse ära” jne. Mis teil viga on? Käisite kuumalaine ajal palja peaga või?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaktsineerimine on kogu ühiskonna kaitseks aga seda ainult ja ainult juhul, kui vaktsineerituse tase ühiskonnas on piisavalt kõrge.

Nagu Singapuris, Hollandis ja Iisraelis või😁?

Ja Portugalis

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valus naiivitar 😀

Ajupestud uhhuu.

Täpsustasid enda diagnoosi? See sobib ka, jah – tsenseeritud (oi, vabandust, kontrollitud) peavoolumeedia poolt ajupestud umbkeelne uhuu.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

OMG. Päris uskumatut naiivsust kohtab siin. Inimesed ongi tsensuuriga rahul ja õnnelikud, et meil on “kontrollitud” ajakirjandus ja asju “koristatakse ära” jne. Mis teil viga on? Käisite kuumalaine ajal palja peaga või?

Elu on ilus. Ma ei tea, mis probleem sul koguaeg on?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

OMG. Päris uskumatut naiivsust kohtab siin. Inimesed ongi tsensuuriga rahul ja õnnelikud, et meil on “kontrollitud” ajakirjandus ja asju “koristatakse ära” jne. Mis teil viga on? Käisite kuumalaine ajal palja peaga või?

Elu on ilus. Ma ei tea, mis probleem sul koguaeg on?

Järgmise boosteri ootus teeb õnnelikuks? Äge!

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

? Ei oota ma midagi. Mul on hea meel, et elu läheb samakenasti edasi, kui enne pandeemia aega. Mitte millestki ei pea loobuma, normaalne elu on reaalsus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

? Ei oota ma midagi. Mul on hea meel, et elu läheb samakenasti edasi, kui enne pandeemia aega. Mitte millestki ei pea loobuma, normaalne elu on reaalsus.

No ma ju ütlesin, et äge! Teed aga süsti ja saad restoranis käia ja – täiega mega!

0
0
Please wait...

Näitan 28 postitust - vahemik 61 kuni 88 (kokku 88 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonapass ja restoranid