Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonapass ja restoranid

Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )

Teema: Koroonapass ja restoranid

Postitas:
Kägu

Järgmise boosteri ootus teeb õnnelikuks? Äge!

? Ei oota ma midagi. Mul on hea meel, et elu läheb samakenasti edasi, kui enne pandeemia aega. Mitte millestki ei pea loobuma, normaalne elu on reaalsus.

läheb ikka või? Oma konnatiigist üldse kaugemale ei näe? Eestiski lähevad kohvikud, restoranid järjest pankrotti, kinod sulgevad uksi. Vaktsiinisõltlased on vist suht koonrid või lihtsalt vaesed 😀.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

läheb ikka või? Oma konnatiigist üldse kaugemale ei näe? Eestiski lähevad kohvikud, restoranid järjest pankrotti, kinod sulgevad uksi. Vaktsiinisõltlased on vist suht koonrid või lihtsalt vaesed 😀.

Ei tea. Kohad, mida mina külastan, on puupüsti täis.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea. Kohad, mida mina külastan, on puupüsti täis.

Seepärast nad pankrotti riburadapidi lähevadki? Ja seepärast restoranide liit käib valitsuselt almust palumas, et restoranid puupüsti rahvast täis on? Vaata nüüd oma pisikesest minast pool meetrit kaugemale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seepärast nad pankrotti riburadapidi lähevadki? Ja seepärast restoranide liit käib valitsuselt almust palumas, et restoranid puupüsti rahvast täis on? Vaata nüüd oma pisikesest minast pool meetrit kaugemale.

Mine ja osta sealt siis midagi, mida sa vingud. Raha pole või?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine ja osta sealt siis midagi, mida sa vingud. Raha pole või?

Minu äri on õnneks “koroonakindel”. Restorani lähen hea meelega siis, kui kuulekustõendit kasutama ja oma isiklikke terviseandmeid suvaliste inimestega jagama ei pea.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Restorani lähen hea meelega siis, kui kuulekustõendit kasutama ja oma isiklikke terviseandmeid suvaliste inimestega jagama ei pea.

Ära ennast nüüd nii tähtsaks ka tee, et su terviseandmed kedagi konkreetselt tuvitavad.

Minu äri on ka koroonakindel.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Restorani lähen hea meelega siis, kui kuulekustõendit kasutama ja oma isiklikke terviseandmeid suvaliste inimestega jagama ei pea.

Ära ennast nüüd nii tähtsaks ka tee, et su terviseandmed kedagi konkreetselt tuvitavad.

Minu äri on ka koroonakindel.

Ära ole nii kindel. Iseteeninduskassasid tuleb üha juurde, küll nad ka külapoodidesse jõuavad 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära ole nii kindel. Iseteeninduskassasid tuleb üha juurde, küll nad ka külapoodidesse jõuavad 😀

Loodan sinu pärast seda tõesti. Kuigi kas sa neid kasutada oskaks? Ise olen põline pealinlane.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis ei tasu neid uksel ka küsida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa arvad, et nad jõllitavad sind, arutavad miskit veel omavahel ning salvestavad ning teevad märkmeid?

Kui sul on paranoia, siis su koht on hullaris. Nii lihtne see ongi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa kardad, et kaotad seejärel seal töö? Pole hullu, koristajaks ikka sobid, kui pea muud ei võta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa arvad, et nad jõllitavad sind, arutavad miskit veel omavahel ning salvestavad ning teevad märkmeid?

Kui sul on paranoia, siis su koht on hullaris. Nii lihtne see ongi.

Mul on täiesti suva, mida nad teevad. Mina ei lähe lihtsalt restorani lömitades.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa kardad, et kaotad seejärel seal töö? Pole hullu, koristajaks ikka sobid, kui pea muud ei võta.

Hullult terav pliiats oled 😂😂😂.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on täiesti suva, mida nad teevad. Mina ei lähe lihtsalt restorani lömitades.

Kõigil on jumala savi, kas sa lähed või ei lähe.

Meie naudime elu. Sinu arvelt ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hullult seksikas on enne restot sülitada topsi või urkida ninas pulka, eksju 😀 Küll need ajad ka sulle uuesti avatakse.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonapass ja restoranid