Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonapass üle 12-aastastel

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 121 )

Teema: Koroonapass üle 12-aastastel

Postitas:
Kägu

Tõesti ei saa muidu elada, kui selliseid hirmujutte ei külva? Suur osa inimesi on meil lihtsalt ära hirmutatud.

Suur osa inimesi on meil lihtsalt mõtlemisvõimetud nukud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea ühtegi last, kes oleks…

Peavoolus oli juttu ühest lapsest, kes seletamatul kombel äkitselt suri. Lapse ema on feissari postituste põhjal tulihingeline vaxxiusuline.

Arvestades seda, et juba ainuüksi mesilase nõelamine võib mõnele inimesele fataalselt lõppeda, siis võib kindel olla, et massvaktsimise käigus eksperimentaalse geeniravigemüüsega,  tekib neid anafülaktilisi shokke päris palju, mille tagajärjeks on kiire surm. Rääkimata siis vereklompidest ja nende põhjustatud kahjustustest.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurem osa inimestest, kes räägivad igas kolmandas lauses vereklompidest, trombidest jms ei oma ise üldse vähimatki ettekujutust nende tekkest või olemusest.

Ainus soov ongi hirmujutte rääkida.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ettekujutus mul peaks olema, kui on teada, et astrazeen võeti päris mitmes riigis maha justnimelt sellesama vereklompide põhjustamise pärast. Kas sa arvad,et vereklomp on ainult see, kui tromb jõuab kopsu või südamesse ja lõppeb fataalselt? Vereklombid võivad olla ka mikroskoopilised, kuid võivad põhjustada palju jamasid. Inimesel on veresoonte kapillaarvõrgustik , kust mahub läbi korraga vaid üks punaverelible. Niivõrd peenike on see võrgustik. Minitrombidega jäävad sealsed koed hapniku nälga ja tekivad miniinsuldi laadsed kõrvalmõjud. Näiteks vajub pool nägu ära jne.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmekordse trombiomanikuna jään ma selle arvamuse juurde, et inimesi trombiteemaga “üles kütta” on vastutustundetu. Seda enam, et ka koroona on nö trombihaigus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trombi teemaga üles kütta…

 

Kas sinu jaoks on üllatus, et astraseen on mitmetes riikides maha võetud vereklombi tekete pärast? Kas sa arvad, et ilmaasjata võeti astrazeen neis riikides maha või. Kas arvad, et inimesi ei surnud vereklombi pärast neis riikides ja ei saanud tervisekahjustusi?

Paljudes riikides on moderna maha võetud südamelihasepõletiku tekitamise pärast. Peavoolu meedia üritab tekitada muljet, et see on ülimalt harvaesinev jne jne. Pfizeri kõrvalmõjude listis on südamelihasepõletik ära märgitud. Eks aeg näitab, kui harvaesinevad siis need südamelihasepõletikud siis on. Igal juhul ei ole südamelihasepõletik naljaasi ja võib lõppeda ka surmaga.

Palun vabandust, et juhin tähelepanu riskidele, mis võivad kaasneda eksperimentaalse geeniraviga.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi ütleb “elav laip”, siis tuled ka ohohitama, et ei ole olemas? Mitu klassi külakooli ära tuleb, tarkur?

Nii lahedalt nähvad! Sa armastad ilmselt ka seda perekooli triviaalsuste tippväljendit “kes sulle pudrulusikat pakkus, (järgneb solvang maitse järgi)”?

Kes terviseteemalises postituses kasutab kujundit “üle laipade”, peaks arvestama võimalusega, et seda kontekstist lähtuvalt ka sõna-sõnalt võidakse tõlgendada. Sina nii ei mõelnud, väga hea. Sel juhul aga palun täpsusta, mida sa siiski mõtlesid selle all, et valitsus üle laipade läheb. Mingid ohvrid peavad siis olema? Millised?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Mingid ohvrid peavad siis olema? Millised?</span>

 

2000-3000 lisasurma anno domini 2021 võrreldes 2020-ga?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Mingid ohvrid peavad siis olema? Millised?</span>

2000-3000 lisasurma anno domini 2021 võrreldes 2020-ga?

Ja selle seos valitsuse või vaktsineerimisega on milline? Et kui ei vaktsineeriks, oleks 5000 seda pead silmas?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui piiranguid, maske, vakse jms covidiootsuseid ei oleks, siis meil oleks tavapärane keskpärane aasta nagu alati. Nagu oli 2020, mis oli enam vähem normi piires, lõpp läks käest ära, kui kehtestati maskikohustus ja ma täpselt ei mäleta, aga vist hakati vaksima ka juba siis.

Hirm on see, mis tapab. Kui skafandrites onud hakkavad sul nohu ravima, siis võid stressi pärast ka nohusse ära surra. Meedia kütab üles hirmu, et inimesi süstla otsa ajada. Paljud surevad  vereklompide tagajärjel. Sealt need surmad kokku tulevadki lõpuks.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Kui piiranguid, maske, vakse jms covidiootsuseid ei oleks, siis meil oleks tavapärane keskpärane aasta nagu alati. Nagu oli 2020, mis oli enam vähem normi piires, lõpp läks käest ära, kui kehtestati maskikohustus ja ma täpselt ei mäleta, aga vist hakati vaksima ka juba siis.

    Hirm on see, mis tapab. Kui skafandrites onud hakkavad sul nohu ravima, siis võid stressi pärast ka nohusse ära surra. Meedia kütab üles hirmu, et inimesi süstla otsa ajada. Paljud surevad vereklompide tagajärjel. Sealt need surmad kokku tulevadki lõpuks.

    Ei teadnudki, et psühhiaatriahaigla patsientidel WiFi nii vabalt kättesaadav on…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu rääkis haridusministeeriumi esindaja aktuaalses kaameras, et kui vanem pole koolis testimisega nõus, siis last ei testita ja koju ei saadeta. Kas pole vahva? Ma vist mõtlen ka, et keeldun.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii on jah. Me “hoiame koolid lahti” testimisega, mis on vabatahtlik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu rääkis haridusministeeriumi esindaja aktuaalses kaameras, et kui vanem pole koolis testimisega nõus, siis last ei testita ja koju ei saadeta. Kas pole vahva? Ma vist mõtlen ka, et keeldun.

Ainult sel juhul kui keegi teine klassis pole positiivne. Ja kui enamus klassist keeldub testimast, siis saab ilmselt terve klass varsti kodus istuda. Mis selles testimises nii hirmsat on, et sellest keeldumine vahva mõte tundub?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui piiranguid, maske, vakse jms covidiootsuseid ei oleks, siis meil oleks tavapärane keskpärane aasta nagu alati. Nagu oli 2020, mis oli enam vähem normi piires, lõpp läks käest ära, kui kehtestati maskikohustus ja ma täpselt ei mäleta, aga vist hakati vaksima ka juba siis.

Hirm on see, mis tapab. Kui skafandrites onud hakkavad sul nohu ravima, siis võid stressi pärast ka nohusse ära surra. Meedia kütab üles hirmu, et inimesi süstla otsa ajada. Paljud surevad vereklompide tagajärjel. Sealt need surmad kokku tulevadki lõpuks.

Nõustun.

Meediakajastus ei ole täna enam see mis vanasti. Kõik on kunstlikult üles paisutatud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult sel juhul kui keegi teine klassis pole positiivne. Ja kui enamus klassist keeldub testimast, siis saab ilmselt terve klass varsti kodus istuda. Mis selles testimises nii hirmsat on, et sellest keeldumine vahva mõte tundub?

Testimises pole midagi hirmsat. Aga kui mittetestitu võib koolis edasi istuda, pole testimisel ju vähimatki mõtet. Kui mina lasen last testida, ta osutub positiivseks, saadetakse ta kümneks päevaks koju. Aga laps, kelle vanemad keelduvad testimisest, võib olla nii haige kui terve, aga koolis võib edasi käia. Kui see ei ole ebaõiglane, mis siis veel on?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult sel juhul kui keegi teine klassis pole positiivne. Ja kui enamus klassist keeldub testimast, siis saab ilmselt terve klass varsti kodus istuda. Mis selles testimises nii hirmsat on, et sellest keeldumine vahva mõte tundub?

Testimises pole midagi hirmsat. Aga kui mittetestitu võib koolis edasi istuda, pole testimisel ju vähimatki mõtet. Kui mina lasen last testida, ta osutub positiivseks, saadetakse ta kümneks päevaks koju. Aga laps, kelle vanemad keelduvad testimisest, võib olla nii haige kui terve, aga koolis võib edasi käia. Kui see ei ole ebaõiglane, mis siis veel on?

see ei ole ebaõiglus, see on põhiõigus, igaühele kuuluv muide.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see ei ole ebaõiglus, see on põhiõigus, igaühele kuuluv muide.

Sa vist ei taba jutu mõtet. Mind ei huvita õigused, vaid asja mõistlikkus. Kui nende vanemate lapsi, kes keelduvad testimisest, lapsi koju ei saadeta, siis muutub täiesti mõttetuks ka teiste testimine. Ja selle testimise peale on pandud hakkama 7,5 miljonit.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see ei ole ebaõiglus, see on põhiõigus, igaühele kuuluv muide.

Sa vist ei taba jutu mõtet. Mind ei huvita õigused, vaid asja mõistlikkus. Kui nende vanemate lapsi, kes keelduvad testimisest, lapsi koju ei saadeta, siis muutub täiesti mõttetuks ka teiste testimine. Ja selle testimise peale on pandud hakkama 7,5 miljonit.

Kindlasti, aga see ei ole sinu kui lapsevanema mure kuidas teine lapsevanem otsustab või mida heaks arvab.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Needsamad lapsed on imikust peale kümneid vaktsiine saanud, korduvalt ravitud igasugu antibiotsidega, aga nüüd on hala.

Vaktsiine on mul tõesti kõik saanud, aga antibiotse küll mitte. Ma arvan, et neid, kes esimese 12 eluaasta jooksul on saanud mitmeid ab kuure, on tänapäeval ikka pigem vähe.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti, aga see ei ole sinu kui lapsevanema mure kuidas teine lapsevanem otsustab või mida heaks arvab.

On minu mure küll, kui minu laps selle all kannatab. Siis on kasulikum ju samamoodi keelduda. Kuni pole haige, on terve ja käib koolis, saab haridust. Ja kui kõik nii arvavad, mis on siis testimise mõte? Null mõtet.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti, aga see ei ole sinu kui lapsevanema mure kuidas teine lapsevanem otsustab või mida heaks arvab.

On minu mure küll, kui minu laps selle all kannatab. Siis on kasulikum ju samamoodi keelduda. Kuni pole haige, on terve ja käib koolis, saab haridust. Ja kui kõik nii arvavad, mis on siis testimise mõte? Null mõtet.

Kuidas kannatab sinu laps selle all kui teine lapsevanem keeldub oma lapse terviseandmeid avaldamast?

Kui sul on hirm oma lapse pärast, siis sul on alati õigus last kooli mitte saata.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kannatab sinu laps selle all kui teine lapsevanem keeldub oma lapse terviseandmeid avaldamast? Kui sul on hirm oma lapse pärast, siis sul on alati õigus last kooli mitte saata.

Kallis inimene, minu laps kannatab sinu terviseandmete mitteavaldamise all väga tugevalt. Kui sina keeldud testimsiest

Kuidas kannatab sinu laps selle all kui teine lapsevanem keeldub oma lapse terviseandmeid avaldamast? Kui sul on hirm oma lapse pärast, siis sul on alati õigus last kooli mitte saata.

Järjekordne väga rumal inimene.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kannatab sinu laps selle all kui teine lapsevanem keeldub oma lapse terviseandmeid avaldamast?

Kuidas ei kannata, kui testimisest keelduja laps võib olla haige?

Mis toimub uhhuu peas, kes keelab oma last testimast?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan viimae postituse pärast, algselt mõtlesin hakata selgitama, mis see vanem valesti teeb, aga siis loobusin, minu jutul ei ole ju mingit mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kannatab sinu laps selle all kui teine lapsevanem keeldub oma lapse terviseandmeid avaldamast? Kui sul on hirm oma lapse pärast, siis sul on alati õigus last kooli mitte saata.

Kallis inimene, minu laps kannatab sinu terviseandmete mitteavaldamise all väga tugevalt. Kui sina keeldud testimsiest

Kuidas kannatab sinu laps selle all kui teine lapsevanem keeldub oma lapse terviseandmeid avaldamast? Kui sul on hirm oma lapse pärast, siis sul on alati õigus last kooli mitte saata.

Järjekordne väga rumal inimene.

JUTT EI OLNUD TESTIMISEST. Jutt on terviseandmete avaldamisest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult sel juhul kui keegi teine klassis pole positiivne. Ja kui enamus klassist keeldub testimast, siis saab ilmselt terve klass varsti kodus istuda. Mis selles testimises nii hirmsat on, et sellest keeldumine vahva mõte tundub?

Testimises pole midagi hirmsat. Aga kui mittetestitu võib koolis edasi istuda, pole testimisel ju vähimatki mõtet. Kui mina lasen last testida, ta osutub positiivseks, saadetakse ta kümneks päevaks koju. Aga laps, kelle vanemad keelduvad testimisest, võib olla nii haige kui terve, aga koolis võib edasi käia. Kui see ei ole ebaõiglane, mis siis veel on?

Positiivse kiirtestiga saadetakse kõigepealt edasi PCR testile ja kui see ka positiivne siis alles hakkab karantiin. Kui PCR negatiivne siis võib kooli naasta. Ja noh, kui sinu laps on positiivne siis on see testimisest keelduja lähikontaktne ja lendab ka koju, kuniks neljanda päeva pcr testi negatiivne tulemus jälle kooli lubab. Eeldusel, et ta pole vaktsineeritud.

Kui aga on siis jah jama. Ise on vaktsiini toel ehk sümptomiteta, aga ümberkaudseid võib siiski nakatada.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lased on hiljuti läbi põdenud, vanem laps oli eelnevalt ka vaktsineeritud. Koolis peavad tegema nüüd testi ja kui see peaks siiski positiivne olema, mis siis edasi saab? Pcr testi nad tegema ei pea ja järgmisel päeval lähevad jälle kooli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

loen ja imestan kuivõrd on see suurim hoiakute kujundaja on hoopis hirm kas teine ikka testib, kui mina testin… Kui tema ei testi, siis äkki mina ei peaks ka testima… kui mina ei testi, aga tema testib….kas siis tema on kuidagi minust parem

kui see pole ehe näide marionetinukukestest, siis mis veel on

Teie lapsevanemad olete ju need, kes peavad sõna võtma ja ütlema, et midagi on valesti, nii ei käi asjad, miks need korraldused hoopis uusi probleeme peavad tõstatama???Kas on ehk mõistlik korraldused uuesti üle vaadata?

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpetajate suhtes oleks hea, kui kõik keelduvad testimas.

Testid olid ammu tellitud ja siis tulid uued piirangud. Tuli ruttu mõelda, kuidas testid ära kasutada ja HTM mõtles lausestimise välja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 121 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonapass üle 12-aastastel