Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonapositiivsena toidupoodi

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Koroonapositiivsena toidupoodi

Postitas:
Kägu

Mis mõte on nüüd veel isolatsioonis olla, kui pole 12 päeva jooksul pärast nakatunuga kokkupuutumist ühtegi sümptomit tekkinud?

Need päevad on paika pandud ikka mõistlikke olukordasid silmas pidades.
Mitte 10 päeva peale kontakti, ilma igasuguste sümptomiteta testima kukkumist. Milleks teil seda testi vaja teha üldse oli vaja pea?
Nüüd ei oska ausalt öelda, kas see on jääkpositiivne või aktiivne viirus. Aga seda peaks saama mingi testiga ka tuvastada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult ei tohi. Peate kodus 10 päeva olema. Tellige toidupoest kaup koju. Ei ole ju nii keeruline.

Hull vahe, kas toidupoes on sümptomiteta testitud mittevaktsineeritu või sümptomiteta mittetestitud vaktsineeritu. Või sa tahad öelda, et vaktsineeritud kõik testivad ja kullerdavad igaks juhuks? Haa haa haa!

Mis seost on toidupoel ja vaktsineerimisel? ????

See seos, et vaktsineeritud ei käi ennast koguaeg testimas ja ei muretse ennast haigeks, kas nad äkki asümptomaatilised ei ole ja kedagi ei nakata. Kui nüüd üks mittevaktsineeritu (eeldan, et teemaalgataja seda on, ei tea, võib-olla ei ole ka) saab positiivse testi, siis on hull oht ja telli kulleriga endale toitu ja ma ei tea, mis kõik veel.

Olen teemaalgataja ja loomulikult olen ma vaktsineeritud! Jaanuaris sain kolmanda doosi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõte on nüüd veel isolatsioonis olla, kui pole 12 päeva jooksul pärast nakatunuga kokkupuutumist ühtegi sümptomit tekkinud?

Need päevad on paika pandud ikka mõistlikke olukordasid silmas pidades.

Mitte 10 päeva peale kontakti, ilma igasuguste sümptomiteta testima kukkumist. Milleks teil seda testi vaja teha üldse oli vaja pea?

Nüüd ei oska ausalt öelda, kas see on jääkpositiivne või aktiivne viirus. Aga seda peaks saama mingi testiga ka tuvastada.

Testisime seepärast, et saime teada, et olime lähikontaktis. Pole ju meie süü, et nakkusekandjast alles 10 päeva hiljem teada saime.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Testisime seepärast, et saime teada, et olime lähikontaktis. Pole ju meie süü, et nakkusekandjast alles 10 päeva hiljem teada saime.

Tegelikult ei olnud vaja tingimata testida, kuna sümptomeid ei tekkinud ja isolatsiooniperioodki möödas selleks ajaks. Kui aga positiivne tuli, siis hea ju, et jälile saite ja oskate hoiduda edasi levitamast. Ma küll nii kindel poleks, et see nüüd mingi “jääkpositiivne” tingimata on, võibolla ainult mõni päev varem algas teie nakkusohtlikkus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonapositiivsena toidupoodi