Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonaravim ja vaktsiinivastased

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: Koroonaravim ja vaktsiinivastased

Postitas:
Kägu

Uudistest saab lugeda, et koroonaravim on müügile tulemas. Mul on küsimus vaktsiinivastastele, et kas keeldute seda ravimit koroonasse haigestudes ka kasutamast, sest:

1. See on ravimitööstuse vandenõu ja nad müüvad seda ravimit ainult kasu saamise eesmärgil

2. Selle kohta on liiga vähe uuringuid ja ravimite väljatöötamine peaks tegelikult kestma palju kauem

3. Sellel on kõrvaltoimed, mis panevad teie elu ohtu

4. Koroona on lihtsalt nohu ja seda polegi vaja ravida?

Selliste argumentidega keeldute te enamasti vaktsiinist. Kas ravimist keeldute samadel põhjustel?

+14
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaktsiinivastane, seega nende eest ei oska rääkida.

Enda tervise, aktuaalse viiruse ja selle vastu võitlemise metoodika vastu tunnen sügavamat huvi küll, kuna see mind isiklikult ka puudutab.

Nii palju võib öelda, mis kehtib ilmselt paljude inimeste arusaamas: kõik, mis ravimitööstuse poolt on välja pakutud, ei ole sama puuga löödud.

Neilt tuleb suurepäraseid ravimeid, mis päästavad miljoneid elusid (ivermektiin, paratsetamool, metformin, aspiriin, lüsergiinhappe dietüülamiid, terve trobikond vaktsiine ja palju, palju muud), aga on tulnud ka üsna palju vahendeid, mis on osutunud vägagi dramaatiliseks (thalidomiid, kokaiin, lüsergiinhappe dietüülamiid, terve trobikond vaktsiine ja palju, palju muud).

Tore, et Merck tegutses ja väljastas kiirkorras antiviraalse ravimi.

Huvitav oleks sul ehk ka teada seda, et “kliinilistes katsetes” jääb see ivermektiini tõhususele ja ohutusele päris viisakalt alla – ja hinnavahe on massiivne. Aga kuna ivermektiin on nüüd üldkasutuses – Merkil enam patenti pole – ei saa ei Merck, ei Pfizer ega ükski teine ravimite tootja über kasumiga monopoli sellest teha.

Sildista mind selle peale nüüd kuidas tahad, aga tea, et mulle pole oluline, et sa seda juttu või veel vähem mind usuks. See info on kätte saadav, kui on vähegi mahti võõrkeeles lugeda ja informatsiooni ravimite ja uuringute kohta kriitiliselt hinnata.

Isiklikult eelistaksin lihtsalt seda, et odav ja toimiv ravi-valik ka inimestele kättesaadav oleks, nagu ta seda juba on ka mõndades teistes riikides. https://ivmmeta.com/

Kui häda käes, ei ütle keegi ravist ära, olgu see siis ümber-rakendatud Mercki Molnupiravir (samuti EUA – mis ei ole päris tavaline müügiluba, et te teaks), või midagi muud. Kui minek on lähedal, ei kahtle keegi selles, et kõrvalnähtude risk seda väärt oleks või mitte.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eem…minul oligi koroona lihtsalt nohu. Ja ma ikka EI vaktsineeri ja kindlasti mingit tabletti ka ei võta. Lähtun ENDA kogemusest. ????

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaktsiinivastane, seega nende eest ei oska rääkida.

Kellele sa rohkem valetad, meile või iseendale.

https://sciencebasedmedicine.org/ivermectin-is-the-new-hydroxychloroquine-take-6-incompetence-and-fraud-everywhere/

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaktsiinivastane, seega nende eest ei oska rääkida.

Kellele sa rohkem valetad, meile või iseendale.

https://sciencebasedmedicine.org/ivermectin-is-the-new-hydroxychloroquine-take-6-incompetence-and-fraud-everywhere/

Mine ravile.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11 000 teaduskraadiga antivaxxerit, palun väga.

https://doctorsandscientistsdeclaration.org/

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eem…minul oligi koroona lihtsalt nohu. Ja ma ikka EI vaktsineeri ja kindlasti mingit tabletti ka ei võta. Lähtun ENDA kogemusest. ????

Kui järgmisel korral koomas oled, ei ole sul enam sõnaõigust.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ivermektiin on ussirohi, mida kasutatakse nt hobustel.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eem…minul oligi koroona lihtsalt nohu. Ja ma ikka EI vaktsineeri ja kindlasti mingit tabletti ka ei võta. Lähtun ENDA kogemusest. ????

Kui järgmisel korral koomas oled, ei ole sul enam sõnaõigust.

Immunoloog on rääkinud.

Inimene, kes kord juba põdenud, põeb järgmisel korral oluliselt kergemalt, kui talle üldse enam kunagi haigus peaks külge hakkama, ilmselt mitte.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ivermektiin on ussirohi, mida kasutatakse nt hobustel.

Vesi on vedelik, mida kasutatakse põranda pesemiseks.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ivermektiin on ussirohi, mida kasutatakse nt hobustel.

Ivermektiinil on antiviraalsed omadused. Katsetatud laboris, praktikas… Rohkem katseid ja uuringuid saanud kui Mercki moodne Molnupiravir.

Kaua sa seda hobuse ussirohu jama korrutad?

Siis tuleb kraaksuma, et isemõtlejad on meedia poolt kergesti mõjutatavad.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eem…minul oligi koroona lihtsalt nohu. Ja ma ikka EI vaktsineeri ja kindlasti mingit tabletti ka ei võta. Lähtun ENDA kogemusest. ????

Kui järgmisel korral koomas oled, ei ole sul enam sõnaõigust.

Immunoloog on rääkinud.

Inimene, kes kord juba põdenud, põeb järgmisel korral oluliselt kergemalt, kui talle üldse enam kunagi haigus peaks külge hakkama, ilmselt mitte.

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/94826227/professor-meritsa-sonul-voib-oodata-et-peitunud-viirus-avaldab-moju-senitundmatul-moel

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/94826227/professor-meritsa-sonul-voib-oodata-et-peitunud-viirus-avaldab-moju-senitundmatul-moel

Sama juttu räägitakse vaktsiinide kohta ka, aga seda sorti raporti sulle igaksjuhuks ei näitada. Ogavalgud on ühed koledad, toksilised proteiinid 🙂

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, kes kord juba põdenud, põeb järgmisel korral oluliselt kergemalt, kui talle üldse enam kunagi haigus peaks külge hakkama, ilmselt mitte.

Ohoh, millised taskuteadlased siin. Kahjuks ei vasta see muidugi tõele, see on küll juba päris pandeemia algusest selge, et mingist eluaegsest ega isegi mitte aastatepikkusest immuunsusest ei tasu koroonaviiruste puhul rääkida.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et need vaxitud käivad siin neid covidi teemasid tegemas/lugemas, sest endal hing väriseb vaikselt.. ja et turvalisem oleks, siis korrutavad siin Delfi pealkirju, sest no äkki olen ma päästetud, äkki keegi viskab pöidla mu kommentaarile… no siis hakkab ju natukene parem!

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et need vaxitud käivad siin neid covidi teemasid tegemas/lugemas, sest endal hing väriseb vaikselt.. ja et turvalisem oleks, siis korrutavad siin Delfi pealkirju, sest no äkki olen ma päästetud, äkki keegi viskab pöidla mu kommentaarile… no siis hakkab ju natukene parem!

tegelikult väriseb jah, aga selle pärast, et õige varsti on käes aeg, kui misiganes põhjusel vajalik arstiabi jääb saamata. ka sinu lähedastel.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/94826227/professor-meritsa-sonul-voib-oodata-et-peitunud-viirus-avaldab-moju-senitundmatul-moel

Sama juttu räägitakse vaktsiinide kohta ka, aga seda sorti raporti sulle igaksjuhuks ei näitada. Ogavalgud on ühed koledad, toksilised proteiinid ????

immunoloog on rääkinud?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et need vaxitud käivad siin neid covidi teemasid tegemas/lugemas, sest endal hing väriseb vaikselt.. ja et turvalisem oleks, siis korrutavad siin Delfi pealkirju, sest no äkki olen ma päästetud, äkki keegi viskab pöidla mu kommentaarile… no siis hakkab ju natukene parem

Väriseb jah, sest sinusuguste antivaxxerite tõttu sööstame katastroofi.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, kes kord juba põdenud, põeb järgmisel korral oluliselt kergemalt, kui talle üldse enam kunagi haigus peaks külge hakkama, ilmselt mitte.

Ohoh, millised taskuteadlased siin. Kahjuks ei vasta see muidugi tõele, see on küll juba päris pandeemia algusest selge, et mingist eluaegsest ega isegi mitte aastatepikkusest immuunsusest ei tasu koroonaviiruste puhul rääkida.

Jah, muidugi, sest selle “eluaegse” kohta on ju kahe aastaga tehtud vettpidavad uuringud. Ah ei, see oli juba pandeemia alguses selge ????.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eem…minul oligi koroona lihtsalt nohu. Ja ma ikka EI vaktsineeri ja kindlasti mingit tabletti ka ei võta. Lähtun ENDA kogemusest. ????

Kui järgmisel korral koomas oled, ei ole sul enam sõnaõigust.

Väga ebatõenäoline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti 1,3 miljonist elanikust on ligi miljon inimest läbipõdenud-immuunsed või vaktsineeritud. Olukord haiglates on kordades hullem kui eelmisel aastal samal ajal, kui läbipõdenute arv oli kordades väiksem ning mitte ainsatki vaktsineeritut veel polnud.. Mis on pildil valesti?

Lisan ka, et polnud piiranguid.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti 1,3 miljonist elanikust on ligi miljon inimest läbipõdenud-immuunsed või vaktsineeritud. Olukord haiglates on kordades hullem kui eelmisel aastal samal ajal, kui läbipõdenute arv oli kordades väiksem ning mitte ainsatki vaktsineeritut veel polnud.. Mis on pildil valesti?

Lisan ka, et polnud piiranguid.

Kus kohast sa selle miljoni võtsid? Laest?

Eelmine aasta oli lähtenumber väiksem, suvel oli väga vähe haigestunuid. Eelmine aasta polnud delta-tüve. Võibolla jõuab vaktsiinivastastele nüüd ka pärale, et see ei ole haigus, mida ühe korra põed ja saavutad eluaegse immuunsuse, võid täitsa vabalt iga hooaeg uuesti põdeda nagu grippigi. Või imestate selle üle ka, et keegi 2 talve järjest gripis on?

Jube kurb, aga olen üsna kindel, et pärast valimisi keeratakse meie elu jälle lukku. Aitäh, vaktsiinivastased, et paljud kaotavad selle tõttu töö, sissetuleku ja tavapärase elustandardi. Aitäh, vaktsiinivastased, et paljudel lükatakse edasi plaanilised ravid/operatsioonid haiglates. Aitäh, vaktsiinivastased, et paljud kaotavad haigusele oma lähedased. Te olete ikka tõesti super kaasmaalased!

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti 1,3 miljonist elanikust on ligi miljon inimest läbipõdenud-immuunsed või vaktsineeritud. Olukord haiglates on kordades hullem kui eelmisel aastal samal ajal, kui läbipõdenute arv oli kordades väiksem ning mitte ainsatki vaktsineeritut veel polnud.. Mis on pildil valesti?

Lisan ka, et polnud piiranguid.

Kus kohast sa selle miljoni võtsid? Laest?

Eelmine aasta oli lähtenumber väiksem, suvel oli väga vähe haigestunuid. Eelmine aasta polnud delta-tüve. Võibolla jõuab vaktsiinivastastele nüüd ka pärale, et see ei ole haigus, mida ühe korra põed ja saavutad eluaegse immuunsuse, võid täitsa vabalt iga hooaeg uuesti põdeda nagu grippigi. Või imestate selle üle ka, et keegi 2 talve järjest gripis on?

Jube kurb, aga olen üsna kindel, et pärast valimisi keeratakse meie elu jälle lukku. Aitäh, vaktsiinivastased, et paljud kaotavad selle tõttu töö, sissetuleku ja tavapärase elustandardi. Aitäh, vaktsiinivastased, et paljudel lükatakse edasi plaanilised ravid/operatsioonid haiglates. Aitäh, vaktsiinivastased, et paljud kaotavad haigusele oma lähedased. Te olete ikka tõesti super kaasmaalased!

Süüdistad siin ca 500 000 inimest “vaktsiinivastasuses” ja selles, et sul on oht, et nüüd ei saa laene-liisinguid graafiku alusel enam maksta?

Kas need 500 000 inimest on haiglajärjekorras?

Kui suur protsent nakatunutest sinu meelest sinna haiglasse üldse satuvad? 99%? 50%? 6%? Ja kas nad satuvad sinna korraga?

Hinga sisse… Hinga välja…

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti 1,3 miljonist elanikust on ligi miljon inimest läbipõdenud-immuunsed või vaktsineeritud. Olukord haiglates on kordades hullem kui eelmisel aastal samal ajal, kui läbipõdenute arv oli kordades väiksem ning mitte ainsatki vaktsineeritut veel polnud.. Mis on pildil valesti?

Lisan ka, et polnud piiranguid.

eelmisel aastal samal ajal, oli meie 14 päeva nakatumisnäitaja 100 000 inimese kohta 45 ja haiglas oli siis üle 30 inimese. täna on nakatumisnäitaja 900.

sarnane nakatunute tase oli veebruari viimastel päevadel ja haiglas oli siis üle 500 inimese, täna on haiglasolijaid alla 300.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti 1,3 miljonist elanikust on ligi miljon inimest läbipõdenud-immuunsed või vaktsineeritud. Olukord haiglates on kordades hullem kui eelmisel aastal samal ajal, kui läbipõdenute arv oli kordades väiksem ning mitte ainsatki vaktsineeritut veel polnud.. Mis on pildil valesti?

Lisan ka, et polnud piiranguid.

eelmisel aastal samal ajal, oli meie 14 päeva nakatumisnäitaja 100 000 inimese kohta 45 ja haiglas oli siis üle 30 inimese. täna on nakatumisnäitaja 900.

sarnane nakatunute tase oli veebruari viimastel päevadel ja haiglas oli siis üle 500 inimese, täna on haiglasolijaid alla 300.

Kusjuures see ei võta arvesse varjatud levikut ja asümptomaatilisi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igapäevaste positiivsete hulgas on väga suur hulk noori alla 18.aastaseid.

Seega sama hea, et ma sõiman su alla 12 aastaseid lapsi, et krt nende pärast mu 90 aastane memm suri! Levitavad seda viirust seal koolis/lasteaias.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eem…minul oligi koroona lihtsalt nohu. Ja ma ikka EI vaktsineeri ja kindlasti mingit tabletti ka ei võta. Lähtun ENDA kogemusest. ????

Kui järgmisel korral koomas oled, ei ole sul enam sõnaõigust.

Immunoloog on rääkinud.

Inimene, kes kord juba põdenud, põeb järgmisel korral oluliselt kergemalt, kui talle üldse enam kunagi haigus peaks külge hakkama, ilmselt mitte.

Ei vasta tõele. Tean kahte inimest, kes esimesel korral kodus põdesid, aga teisel korral haiglasse sattusid.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi, sest selle “eluaegse” kohta on ju kahe aastaga tehtud vettpidavad uuringud. Ah ei, see oli juba pandeemia alguses selge ????.

Muidugi oli selge, mis selles ahhetamapanevat on? Mõtle natuke. Koroonaviirus muteerub nii hästi, paremini kui gripiviirus, seega ei pea olema mingi eriteadlane, et mõista, et sellest haigusest igavest immuunsust ei saa. Meil ju ringleb Eestis ammu juba mitu koroonaviirust, mis talvel haigusi tekitavad – ei saa sa mingit pikaajalist immuunsust neist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi, sest selle “eluaegse” kohta on ju kahe aastaga tehtud vettpidavad uuringud. Ah ei, see oli juba pandeemia alguses selge ????.

Muidugi oli selge, mis selles ahhetamapanevat on? Mõtle natuke. Koroonaviirus muteerub nii hästi, paremini kui gripiviirus, seega ei pea olema mingi eriteadlane, et mõista, et sellest haigusest igavest immuunsust ei saa. Meil ju ringleb Eestis ammu juba mitu koroonaviirust, mis talvel haigusi tekitavad – ei saa sa mingit pikaajalist immuunsust neist.

Ehk siis… Jääme tõhustussüste parem saama?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis… Jääme tõhustussüste parem saama?

Parem kui mis? Kõlab, nagu sa oleks midagi välja pakkunud? Jah, seni tuleb saada süste, kuni viirus taltsamaks muteerub (mida ta teeb, kõik viirused teevad, see on nende eesmärk). Sest see lootus, et viiruse vaktsiini ja karjaimmuunsuse abil üldse välja suretada suudame, suri koos vaktsiinivastaste liidrite tõusuga.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonaravim ja vaktsiinivastased