Esileht Ilu Koroonast tulenevad muudatused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Koroonast tulenevad muudatused

Postitas:

Kuna paljud salongid on juba kinni siis kas olete mõelnud alternatiive oma tavapärastele iluprotseduuridele? Millisest teenusest tunnete kõige rohkem puudust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 14:32; 20.03 11:12; 28.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei kavatse küll karva kasvada, kui salong on avatud, siis lähen ka. Ega see hullus kuid jää kestma, järgmine kuu peaksin minema. Ole veel salkus ja värvimata ka, tee aga ise enda enesetunne sitemaks, pean suhtlema klientidega ja ma tahan ilus olla ise enda pärast. Miinustage kui tahate.

+3
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 12:29; 20.03 15:02; 26.03 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei kavatse küll karva kasvada, kui salong on avatud, siis lähen ka. Ega see hullus kuid jää kestma, järgmine kuu peaksin minema. Ole veel salkus ja värvimata ka, tee aga ise enda enesetunne sitemaks, pean suhtlema klientidega ja ma tahan ilus olla ise enda pärast. Miinustage kui tahate.

Jumala õige jutt ja isegi kui koroona saad, siis vähemalt on sind kirstus ilus vaadata. Mõtle kui sa seal oleksid nõmedate hooldamata ripsudega ja ilma geelküünteta???

+25
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elad maal ja müüd poes piima? klientidel on küll ükskõik, kas on näos põrandaharja meenutavad ripsmed või kulliküüned – piima kvaliteet sellest ei muutu.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas on näos põrandaharja meenutavad ripsmed või kulliküüned

Kui müüjal kulliküüned näos oleks, siis mind küll huvitaks, vaataks kohe pikemalt (üritaks mitte jõllitama jääda muidugi).

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elad maal ja müüd poes piima? klientidel on küll ükskõik, kas on näos põrandaharja meenutavad ripsmed või kulliküüned – piima kvaliteet sellest ei muutu.

Ei ela maal ja pole ka sääraseid vidinaid. Isiklikult kasutan ilusalongi teenuseid paar korda aastas vaid.
Aga mind huvitab kuidas saavad hakkama naised, kes on harjunud iga kuu iluteenustega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 11:12; 20.03 14:41; 26.03 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei kavatse küll karva kasvada, kui salong on avatud, siis lähen ka. Ega see hullus kuid jää kestma, järgmine kuu peaksin minema. Ole veel salkus ja värvimata ka, tee aga ise enda enesetunne sitemaks, pean suhtlema klientidega ja ma tahan ilus olla ise enda pärast. Miinustage kui tahate.

Jumala õige jutt ja isegi kui koroona saad, siis vähemalt on sind kirstus ilus vaadata. Mõtle kui sa seal oleksid nõmedate hooldamata ripsudega ja ilma geelküünteta???

Geelküüsi pole, ripsmepikendusi ka mitte. Ainult juuksuriteenust oleks minul vaja.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 12:29; 20.03 15:02; 26.03 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskan end ka ise üles lüüa, pole iial salongide abi selleks vajanud

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma koorin ja kreemitan kodus rohkem. Depilatsiooni ei pääse, kuid varasemast ajast on kodus zilette.
Tunnen puudust kosmeetikust. Mulle ei meeldi ise kulme hooldada. Püüa nüüd iga päev mõne karva välja tõmmata ning kulme ise hommikuti kulmupliiatsiga värvida. Püsivärv oleks mugavam, ent ei taha ise pläkerdada.
Masaazi sooviks, ent ei saa ning olukorda arvestades on see isegi talutav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ripsmetehnik, juuksur ning pediküürija-maniküürija, kosmeetik ja LPG toimetavad kõik erinevates kohtades ning siiani on vähemalt avatud. Kõigil oma salong, kus teisi kliente samal ajal pole.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 22:34; 23.03 14:18; 25.03 19:34; 26.03 20:07; 26.03 20:18; 26.03 23:05; 27.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Automaatselt aju surub igasugused sellised soovid alla, need teenused ei ole sellises olukorras absoluutselt tähtsad. Räägime ikkagi raskete tüsistustega haigusest ja inimeste surmadest. Olen valmis kõigest loobuma. Juukseid värvida saan ka ise, lõikamiseta saan hakkama, raseerida-kreemitada oskan, küünte eest hoolitsen ka vajadusel ise. Tõesti ei tunne puudust.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilma juuksuriteenuseta on mul küll raske. Blondi värvi on ise keeruline saavutada. Hädapärast kindlasti saab aga hea see tulemus ei ole.
Hetkeseisuga minu ilusalong veel töötab, eks näis, kuidas kuu aja pärast seis on.
Ilusüstideta on ka keeruline. Ehk paari kuu pärast asi ikka laabub. Kuigi ka praegu osad teenusepakkujad töötavad, sooviks ikka enda spetsialisti juurde minna. Kui ikka enam ei kannata, lähen sinna, mis lahti veel. Haigeks jääda ei karda.

Muid teenuseid ei kasuta.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.

ise õnneks käisin värvimas-lõikamas märtsi alguses ja peaks paar nädalat veel hakkama saama (poisipea ja 5 nädalat normaalne lõikuste vahe), aga mehel on küll juuksed koledasti:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ripsmetehnik, juuksur ning pediküürija-maniküürija, kosmeetik ja LPG toimetavad kõik erinevates kohtades ning siiani on vähemalt avatud. Kõigil oma salong, kus teisi kliente samal ajal pole.

Huhh veab, päris hull oleks kui peaks kuu aega ilma LPG-ta olema.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huhh veab, päris hull oleks kui peaks kuu aega ilma LPG-ta olema.

Kas ma kirjutasin, et käin neid teenuseid tarbimas?

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 22:34; 23.03 14:18; 25.03 19:34; 26.03 20:07; 26.03 20:18; 26.03 23:05; 27.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pidin just reedel minema. Oli soov oma juukseid jälle tasapisi heledamaks lasta värvida. Praegu olen selline pähklipruun. Muidu värvin oma juukseid ise, aga heledamaks lasen algul juuksuril teha. Aga jäi ära see minek. Helistasin, et aega tühistada, siis öeldi juba ka, et salong on suletud. Mõistlikud inimesed.
Muidu ma ei kasuta iluteenuseid eriti. Kulme lasen kitkuda kaks korda aastas, vahepeal teen ise. Kreemitan ja viilin küüsi ise. Pigem vaatan, et praegu on rohkem aega enda eest hoolt kanda. Olen nüüd pea iga päev kasutanud mingeid küüneseerumeid ja juukseõlisid jm, millega mäkerdamine muidu meelde ei tule.
Aga juuste jaoks ostan järgmine kord poodi minnes värvi ja värvin ära. Olen siis paar kuud kauem tumeda peaga, kah mul asi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 14:01; 26.03 22:18; 27.03 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina igakuine salongitajA. Kõige enam puudus ilmselt juuksurist, sest olen loomulik tume ja värvin blondiks. Ise ei julge riskida, eks siis kain valjakasvuga. Kyynetehnik onneks tootab. Ilma pedikyyrita saan hakkama. Kosmeetiku teenuseta ka mingi aeg, kodus maskid olemas ja hape.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te massaaži julgete minna, seal on küll näo all ühekordne kaitselina, aga mulle tundub, et see ei kaitse piisavalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Depilatsiooni ei pääse, kuid varasemast ajast on kodus zilette.

Osta Tradehousest tarvikud ja tee kodus. Esimesed korrad väga ajamahukas ettevõtmine, soovitan teha üks piirkond korraga, aga kui käppa saad, siis täiesti tehtav. Kodus tehes on eelis, et saab vahetult peale pesemas käimist teha, võin öelda, et oluliselt valutum variant kui minna nn “külma nahaga” kosmeetiku juurde tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 11:57; 26.03 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geelküüsi pole, ripsmepikendusi ka mitte. Ainult juuksuriteenust oleks minul vaja.

Kas pikendused hakkavad tasapisi küljest ära langema? Katastroof muidugi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pikendused hakkavad tasapisi küljest ära langema? Katastroof muidugi.

Kui sul juuksed välja langeksid, siis oleks änks või?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 22:34; 23.03 14:18; 25.03 19:34; 26.03 20:07; 26.03 20:18; 26.03 23:05; 27.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas läheksite nädala pärast küünehooldusesse? Oleme tehnikuga salongis kahekesi ja tehnik kannab maski ja kindaid (on alati kandnud, mitte ainult koroona pärast).

Kui ei, siis palun abi, kuidas geelküüsi eemaldada 😀 Selge on see, et maini hoolduseta vastu ei pea, murduvad ja lagunevad ära. Sel juhul pigem üritaks kodus eemaldada kuidagi…?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geelküüsi pole, ripsmepikendusi ka mitte. Ainult juuksuriteenust oleks minul vaja.

Kas pikendused hakkavad tasapisi küljest ära langema? Katastroof muidugi.

Nõme õelus muidugi… Kui inimesel on kehvad juuksed ja on tal on võimalus selle parandamiseks midagi ette võtta, siis miks ta ei võiks seda teha? See kulutus tuleb ju tema enda ressurssidest, mitte kellegi teise arvelt? Miks peaks sellepärast halvustava suhtumise osaliseks saama? Ega meist keegi ei osanud praegust olukorda ette näha, hetkel on täiesti meist endist sõltumatud asjaolud elu pea peale keeranud. Loomulikult ei ole juuste seisukord elulise tähtsusega, aga suurel hulgal naistest siiski ei ole oma välimusest päris ükskõik. Erandeid kindlasti on muidugi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas läheksite nädala pärast küünehooldusesse? Oleme tehnikuga salongis kahekesi ja tehnik kannab maski ja kindaid (on alati kandnud, mitte ainult koroona pärast).

Kui ei, siis palun abi, kuidas geelküüsi eemaldada ???? Selge on see, et maini hoolduseta vastu ei pea, murduvad ja lagunevad ära. Sel juhul pigem üritaks kodus eemaldada kuidagi…?

mina eemaldasin kunagi ise. Viilisin lühemaks esmalt, siis lasin rohkem välja kasvada ja viilisin ka pealt õhemaks, et oleks ilusama välimusega. Tegingi nagu tavalist maniküüri, isegi lakkisin, et ei paistaks välja. Kasvasid välja ja mkidagi katastroofilst polnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 12:29; 20.03 15:02; 26.03 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei, siis palun abi, kuidas geelküüsi eemaldada ???? Selge on see, et maini hoolduseta vastu ei pea, murduvad ja lagunevad ära. Sel juhul pigem üritaks kodus eemaldada kuidagi…?

Viiliga. Nii nagu sul tehnik hooldustki teeb – viilib/puurib geeli maha ja paneb uue peale. Vaata ainult, et sa oma küünt ära ei viili. Soovitan soetada kuskilt geelküünte viili, tavalise küüneviiliga ei tee geeliga midagi või võtab see sul päevi aega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 11:57; 26.03 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas läheksite nädala pärast küünehooldusesse? Oleme tehnikuga salongis kahekesi ja tehnik kannab maski ja kindaid (on alati kandnud, mitte ainult koroona pärast).

Kui ei, siis palun abi, kuidas geelküüsi eemaldada ???? Selge on see, et maini hoolduseta vastu ei pea, murduvad ja lagunevad ära. Sel juhul pigem üritaks kodus eemaldada kuidagi…?

Poes on müügil geeli eemaldamise vahend, saab netist tellida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 11:12; 20.03 14:41; 26.03 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ripsmetehnik, juuksur ning pediküürija-maniküürija, kosmeetik ja LPG toimetavad kõik erinevates kohtades ning siiani on vähemalt avatud. Kõigil oma salong, kus teisi kliente samal ajal pole.

Nad siis ikka desinfitseerivad ka kogu salongi pärast igat klienti, eks? Või on seal mingid viirusthülgavad pinnad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 19:45; 26.03 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad siis ikka desinfitseerivad ka kogu salongi pärast igat klienti, eks? Või on seal mingid viirusthülgavad pinnad?

Kust mina peaks teadma?
Kuna sellised kohad sulgemisele ei ole läinud, ei peeta neid järelikult eriti ohtlikeks. Toidupoest on ilmselgelt viiruse saamise tõenäosus suurem.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 22:34; 23.03 14:18; 25.03 19:34; 26.03 20:07; 26.03 20:18; 26.03 23:05; 27.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad siis ikka desinfitseerivad ka kogu salongi pärast igat klienti, eks? Või on seal mingid viirusthülgavad pinnad?

Kust mina peaks teadma?

Aga sa ju käid seal julgelt, kuidas sa siis ei tea?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 19:45; 26.03 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa ju käid seal julgelt, kuidas sa siis ei tea?

Kukkusid kuskilt või kus ma seda väitsin?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 22:34; 23.03 14:18; 25.03 19:34; 26.03 20:07; 26.03 20:18; 26.03 23:05; 27.03 11:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Ilu Koroonast tulenevad muudatused