Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonauudiste kommentaarid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Koroonauudiste kommentaarid

Postitas:
Kägu

Kes need on, kes panevad Delfis koroonastatistika uudistele naerunägusid? Arvasin, et mõni üksik loll, aga näen, et neid on terve pikk rivi. Ma suudan mõista, et mõni ei soovi end vaktsineerida lasta, aga neid, kes ikka veel pole aru saanud, et koroona on tõsine haigus, ma ei mõista. Kas teie teate kedagi sellist? Mis nende probleem on? Ka perekoolis pole kohanud üldse sellist suhtumist, et koroona on mingi nali või tavaline nohu. Kust need inimesed siis tulevad, kui neid pole isegi perekoolis? Mismoodi nad sellesse haigusesse siis tegelikult suhtuvad?

Tegemist on terviseteemaga, palun mitte ümber tõsta.

+6
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kes need on, kes panevad Delfis koroonastatistika uudistele naerunägusid? Arvasin, et mõni üksik loll, aga näen, et neid on terve pikk rivi. Ma suudan mõista, et mõni ei soovi end vaktsineerida lasta, aga neid, kes ikka veel pole aru saanud, et koroona on tõsine haigus, ma ei mõista. Kas teie teate kedagi sellist? Mis nende probleem on? Ka perekoolis pole kohanud üldse sellist suhtumist, et koroona on mingi nali või tavaline nohu. Kust need inimesed siis tulevad, kui neid pole isegi perekoolis? Mismoodi nad sellesse haigusesse siis tegelikult suhtuvad?

Tegemist on terviseteemaga, palun mitte ümber tõsta.

Üksikud väga pühendunud antivaxxerid oma kümnete kontodega.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist on terviseteemaga, palun mitte ümber tõsta.

Delfi kommentaarid on terviseteema?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????????????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist on terviseteemaga, palun mitte ümber tõsta.

Delfi kommentaarid on terviseteema?

Kuna Delfi kommentaatorid enamaltjaolt väärivad vähemalt mingit diagnoosi, siis jah, ilmselge terviseteema 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Delfi kommentaarid on terviseteema?

Teemaks on siiski koroonakommentaarid, mitte üldiselt kommentaarid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljude läbipõdenud inimeste jaoks ju oligi koroona tavaline nohu, eks need siis panevadki. Samamoodi on näha, kuidas inimesed, kellel vaktsiinist mingeid kõrvalnähte ei tekkinud, irvitavad millegipärast nende üle, kes vaevlevad kõrvalnähtude käes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Delfi kommentaarid on terviseteema?

Teemaks on siiski koroonakommentaarid, mitte üldiselt kommentaarid.

Kommentaar on kommentaar. See, mida keegi mingist haigusest arvab, ei tee seda terviseteemaks. Pigem on küsimus, miks sa oma kasutajanime alt ajaviitefoorumisse kirjutada ei julge.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonauudiste kommentaarid