Esileht Koroonaviirus COVID-19 koroonavaktsiin-kui tuleb, kas teed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: koroonavaktsiin-kui tuleb, kas teed

Postitas:

Huvitaks just vaktsiinivastaste seisukoht, kas teete? Pikalt pole ju vaktsiini testitud, aga hirm haigestuda on kahjuks ikkagi ka järgmisel hooajal.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti!

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik ei tee iga-aastast gripivaktsiinigi…

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, aga kindlasti lasen vanemaid vaktsineerida -riskirühm.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, kindlasti ei tee. Mitte, et koroonat ei kardaks, aga mingi kahtlase sodi endasse manustamine tundub veel ohtlikum.

+13
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Samuti ka gripi vastu soovin teha.

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teeks. Pole ka gripi vastu teinud.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teeks , sest ei tule ka. Pole mõtet teoritiseerida asja üle, mis lähiaastal ei juhtu.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et koroona vastu efektiivne vaktsiin tuleb. Ja kui tuleb, siis sellise kibekiiresti ja ülejala tehtud asja puhul ei ole teada, mis põnevaid kõrvalnähtusid sellel olla võib. Nii et ma ei teagi, kas teeksin või mitte.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa kaalun.
Olen igal aastal ka gripisüsti teinud, töötan koolis, kus liigub igasugu pisilasi. Haige pole igatahes aastaid olnud.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, teeksin muidugi.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, kindlasti mitte!

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 22:12; 17.03 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole vaktsiinivastane (lapsele lasin riikliku kava järgi teha), aga seda ei teeks.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa kaalun.

Olen igal aastal ka gripisüsti teinud, töötan koolis, kus liigub igasugu pisilasi. Haige pole igatahes aastaid olnud.

Ma töötan samuti koolis, ei ole mitte kunagi vaktsineerinud ja pole samuti aastaid haige olnud.
Meil on haiged olnud just need, kes vakstineerimas käisid. Need, kes pole vakstineerinud, asendavad siis neid vaktsineerituid ja haigestunuid.

+7
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 22:12; 17.03 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimeste seas pigem mitte. Tahaks kindel olla, et asi töötab ja on seda väärt. Nimelt ma kardan süste, pole isegi puugisüsti peale 13ndat eluaastat endale teha lasknud, kuigi elasin maal ja puugi kohtamise võimalus oli suur.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeks ikka, kui see oleks juba katsetamisjärgust läbi saanud. Ma tahaks, et see tobe eriolukord juba läbi saaks, ja see oleks üks asi, mis ometi oleks minu võimuses selle peatamiseks teha. Muidugi kui on tõsi see jutt, mis vahepeal räägiti, et läbipõdemine ei anna immuunsust, siis kas sellistele haigustele üldse saab vaktsiini teha? Mu teada vaktsiin toetubki sellele, et läbi põdenu on immuunne. Igal juhul loodan, et leitakse nii vaktsiin kui ravi.
Ma muidugi ei ole vaktsiinivastane, lihtsalt laisk inimene, kes pole end vaktsineerinud sellest ajast, kui karjakaupa koolis vaktsineerimine ära lõpetati (sest ma sain kooli lõpetatud). Ühe korra tegin gripivaktsiini, aga kuna sain mingi külmetushaiguse ikkagi sel hooajal, siis ma rohkem sellega ei ole hakanud jamama (kuigi mul ei pruukinud just gripp olla).

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei!

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Selleks see haigus lahti lastigi, et hirmutada ja vaktsiine jälle peale suruda ning suurt kasumit hirmutatud rahva tervise arvelt teenida.

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte enne kui see on 10+a esimeste hulljulgete peal katsetatud. Praegu ei teata eriti midagi haigusest, vaktsiin klopsitakse kiirkorras ohutusnõudeid eirates kokku ja esimesed julged on siis nö loomulik kadu.
Sama juhtus seagripi vaktsiiniga. Väga paljude inimeste tervis sai rikutud ja mu teada lõpetati selle vaktsiini tootmine.

Ei teeks vaktsiini konkreetselt koroona vastu ka seetõttu, et ma ise ei karda haigestuda. Teiste nakatamist vaktsiin ära ei hoia, teeb sümptomite puudumise tõttu ehk hoopis keerulisemaks ära tunda selle, millal peaks karantiinis istuma.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiste nakatamist vaktsiin ära ei hoia,

Muidugi hoiab. Kas sa karjaimmuunsusest pole kuulnud?

+2.5
-4.5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii lühikest aega testitud vaktsiin tekitab rohkem hirme kui annab kindlust. Kui mul on nii ehk naa 50:50 seis, kas haigestuda ja saada tüsistus või vaktsineerida ja saada tüsistus, siis ma valin esimese variandi, ei ole kahtlustki.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks osa inimesi nagunii teeb, eriti see grupp, kes on nooremad, julgemad, reisivad rohkem ja oleksid kõige potentsiaalsemad selle haiguse uuesti hankijad kusagilt X riigist. Ja see kindlasti pidurdab levikut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda pärast ei teeks. Aga kuna elan koos riskirühma kuuluva inimesega, kellele võib haigus surmaga lõppeda, siis teeks. Samal põhjusel teen ka iga aasta gripivaktsiini.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmisel korral tuleb korona viirus ju teise tüvega. Gripp ju samuti igal aastal erinev.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teeks, kuna asi veel nii uus ja ei hakka mingit mürki endale süstima. Pole ka gripi vastu vaksineerinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmisel korral tuleb korona viirus ju teise tüvega. Gripp ju samuti igal aastal erinev.

COVID-19 ei ole gripp ega gripiviirus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tarvitan juba nagunii seda potentsiaalset ravimit koroona vastu, kuigi teise, kroonilise haiguse tõttu. Võib-olla läheks paljuks see.

Mis imeravim see koroona vastu küll on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühel heal päeval hakatakse koroonaviiruse haigust kutsuma koroona-kopsupõletik, mis on selle haiguse raske tüsistus.
jah, selle vastu vaktsineeriksin.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riskigrupid, kellel risk kopsupõletiku jm. tüsistuste tekkeks kõrge, oleks ilmselt mõistlik ära ära kaitsta ehk vaktsineerida. Ehk siis riik võimaldaks tasuta vaksineerimise ja kõik, kes tahavad, saavad ära teha.

Lapsi pigem mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 koroonavaktsiin-kui tuleb, kas teed