Esileht Ajaviite- ja muud jutud Koroonavaktsiini vastaste vabadust tuleks radikaalsete meetmetega piirata!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Koroonavaktsiini vastaste vabadust tuleks radikaalsete meetmetega piirata!

Postitas:
Kägu

Ainult nii saaks lõpuks sellest pandeemiast lahti, kui sellest hetkest alates, kui vaktsiin muutub kõigile kättesaadavaks, ilma vaktsiinipassi või tõendita, et vaktsineeritud pole tervislikel põhjustel ei lubataks enam inimesi tööle, kooli, toidupoodi, reisima, meelelahutusasutustesse jne. Nii, et igas asutuses, tuleks sisenemisel näidata ette kas vaktsiinipass või tõend tervislike põhjuste olemasolu kohta. Siis on need vastased sunnitud vaktsineerima minema, kui enam toidupoodi neid ei lubataks, ükski tööandja tööle ei võtaks jne.

Selliste süüdimatute tegelastega, kes soovivad vaid hüvesid nautida, samal ajal ise panustamata, ei saa paraku muudmoodi.

+36
-52
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Veel parem – kohe Siberisse!

+20
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midagi tuleks nende lamemaalastega ette võtta küll.

+31
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Arvesta, kui sinu jaburat tahtmist hakataks realiseerima, siis sellised nagu sina, on ühed esimesed kes laipadeks saavad…

Ela oma elu, ja LASE TEISTEL ELADA OMI ELUSID!

Sinusugust inimsaasta ei ole siia ilma vaja, mitte rohkemana kui teravalt selge näitena et milline ei tohi olla.

+9
-41
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seda sinu nn “oma elu elada lasta” saab vaid selle piirini, kus sa ei sea teisi ohtu. Sinusugune lamemaalane ohustab paraku lisaks endale ka teiste inimeste tervist.

+30
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis on need vastased sunnitud vaktsineerima minema, kui enam toidupoodi neid ei lubataks, ükski tööandja tööle ei võtaks jne.

Neile võiks olla eraldi poed ja töökohad. Kui nad on koos, siis nad pole teistele ohtlikud.

+20
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis teiste ohtu seadmist? Tavaline igaaastane haigushooaeg sellesama tavalise igaaastase haigusega…

Ja kas sulle ei tundu et su see “lamemaalase” möla on juba väga vanaks jäänud? Mingit uuemat sedalaadi saasta sa genereerida ei taha?

+18
-41
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis teiste ohtu seadmist? Tavaline igaaastane haigushooaeg sellesama tavalise igaaastase haigusega…

Keegi eluülikooli haridusega viroloog võttis vaevaks oma “teadmisi” jagada? Suurem osa teadmisi pärineb paraku Telegram-ga sarnastest portaalidest.

+37
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis teiste ohtu seadmist? Tavaline igaaastane haigushooaeg sellesama tavalise igaaastase haigusega… Ja kas sulle ei tundu et su see “lamemaalase” möla on juba väga vanaks jäänuks? Mingit uuemat sedalaadi saasta sa genereerida ei taha?

Igal aastal haigushooajal ei ole haiglad viimase piiri peal, kus voodikohti võetakse tavaravi arvelt ja personali ei jätku, kuna personal on koroonaosakondades, kust mujale liikuda ei tohi. Kas sa lamemaalane suudad laiemalt mõelda, et haiglad ei ole kummist ja kui need on koroonahaigeid täis, siis ükskõik millise muu terviseprobleemiga, kasvõi satud avariisse, SA EI SAA arstiabi, kuna arste lihtsalt ei ole, kes poleks töö tõttu lähikontaktsed?

Asi ei ole selles, kui raske/kerge haigusega on tegemist, vaid pandeemiat tuleb ohjata eelkõige selleks, et meditsiinisüsteem ei oleks üle koormatud ja oleks vaba resurssi selleks, kui sa näiteks avariisse satud ja kiirelt arstiabi vajad, seda ka saaksid.

+28
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Veel parem – kohe Siberisse!</p>

Odavam oleks maha lasta

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hullumajas on kohad täis?

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegune teadmine koroonavaktsiini kohta on, et ta vähendab tõenäosust Covid raske juhu tekkeks. Põetakse kergesti läbi, ei vajata isegi haiglaravi. Vaktsineerimine ei aita vähendada nakatumist ja vaktsineeritu saab olla nakkav, kui ta haigestub. (Tõsi, kergema põdemise korral võib nt köhimist olla vähem, seega nakatab pigem asümptomaatilises režiimis.)

Seda infot olen vähemalt ajakirjandusest lugenud. Võib-olla on mõnel vaktsiinil ka paremaid toimeid. Mõnede teiste haiguste korral vaktsineerimine pigem blokeerib nakatumise üleüldse, aga Covidi puhul seda hetkel nähtavasti ei osata.

Arvestades seda, et vaktsineerimine ei takista nakatumist, ei ole sanepidemioloogiliselt mõtet nõuda teiste isikute vaktsineerimist. Mõte on küll veidike selles, et majandus ja haiglasüsteem töötab paremini, kui töölt puudujaid on vähe ja haiglad pole ülekoormatud. Aga TA ei saa sellega, et võimalikult paljud on vaktsineeritud, kuidagi vähendada oma riski nakkuse saamiseks. Põhiline on end ise ära vaktsineerida. Aga jah, siis tuleb samas mängu see, et vaktsiin pole piisavalt kaua kasutuses olnud, (pikaajaliste) kõrvaltoimete võimalikkus jms.

+19
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles suhtes, et puhake nüüd jalga. On juba vastu võetud otsus, et kedagi ei tohi tema vaktsiini saamise või selle puudumise põhjal diskrimineerida. Kedagi ei tohi vaktsineerima sundida, mõjutada ega manipuleerida. Nii et teie suured plaanid on juba eos ära nullitud.

+23
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hullumajas on kohad täis?

Tundub küll.

Mulle meeldiks ka, et maskita tüüpe ei teenidataks. Turva viskab välja ja vajadusel politseiga kinnimajja viia. Tänagi käisin toidupoes ja a20-30 vanuses neiud ja poisid käisid ilma maskita, distantsi ei hoidnud jne. Ma tahaks ka oma elu elada ja mitte ninapidi koos sama leti ees sama kaupa uurida aga need suured isemõtlejad kohe nimelt ronivad külje alla, et ma ei saaks distantsi hoida opakatega.

+22
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen hoolas maskikandja olnud, aga täna vot ei tea, mis juhtus, aga läksid mask taskus toidupoodi ning alles kotiga välja tulles avastasin, et uuups – mul ei olnudki maski ees. Tõenäoliselt olen ma maskiga liiga ära harjunud ja ei tunneta enam vahet, millal ta mul on ees või mitte.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga TA ei saa sellega, et võimalikult paljud on vaktsineeritud, kuidagi vähendada oma riski nakkuse saamiseks.

Küsimus ei ole üldse selles. Üleval juba vastasin ühele lamemaalasele, kopeerin ühe lõigu oma vastusest siia:

Asi ei ole selles, kui raske/kerge haigusega on tegemist, vaid pandeemiat tuleb ohjata eelkõige selleks, et meditsiinisüsteem ei oleks üle koormatud ja oleks vaba resurssi selleks, kui sa näiteks avariisse satud ja kiirelt arstiabi vajad, seda ka saaksid.

+16
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainult nii saaks lõpuks sellest pandeemiast lahti, kui sellest hetkest alates, kui vaktsiin muutub kõigile kättesaadavaks, ilma vaktsiinipassi või tõendita, et vaktsineeritud pole tervislikel põhjustel ei lubataks enam inimesi tööle, kooli, toidupoodi, reisima, meelelahutusasutustesse jne. Nii, et igas asutuses, tuleks sisenemisel näidata ette kas vaktsiinipass või tõend tervislike põhjuste olemasolu kohta. Siis on need vastased sunnitud vaktsineerima minema, kui enam toidupoodi neid ei lubataks, ükski tööandja tööle ei võtaks jne.

Selliste süüdimatute tegelastega, kes soovivad vaid hüvesid nautida, samal ajal ise panustamata, ei saa paraku muudmoodi.

Miks nendes riikides, kus tänavatel liikumine keelatud oli, ikka veel viirus möllab? Kõrgema võimu kandja on Eestis rahvas ja kui rahvas otsustab oma käitumisega, et tahab liikuda, siis ta ka liibub.

+8
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda sinu nn “oma elu elada lasta” saab vaid selle piirini, kus sa ei sea teisi ohtu. Sinusugune lamemaalane ohustab paraku lisaks endale ka teiste inimeste tervist.

Kui sina oled vaktsineeritud, siis kuidas ma sind ometi ohustan? Või sa tahad öelda, et vaktsiin ei olegi nii tõhus abivahend, kui meile on räägitud? Või kas sa üldse saad aru, mida sa öelda tahad.

+17
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja kas sulle ei tundu et su see “lamemaalase” möla on juba väga vanaks jäänud? Mingit uuemat sedalaadi saasta sa genereerida ei taha?

Mulle tundub küll, et eluülikooli emme jutt on väga vana ja korratud. Aa, noh uuendus oli see “sellesama tavalise igaaastase” suhtes, sest minu teada koroonaviirust ei ole meil mitte igal aastal olnud.

* 2 doosi vaktsiinisüsti saanu

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõte on küll veidike selles, et majandus ja haiglasüsteem töötab paremini, kui töölt puudujaid on vähe ja haiglad pole ülekoormatud.

Ei või olla?! Veidike mõtet, et aidata haiglatel ja arstidel vastu pidada, veidike mõtet, et vähem inimesi töötuks, võlgadesse ning suitsiidi ei satuks?
Oo, kägu näeb juba veidike!

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänagi käisin toidupoes ja a20-30 vanuses neiud ja poisid käisid ilma maskita, distantsi ei hoidnud jne.

Mis neiud ja noormehed? Presidemdipaari võttis vastu Paide Teatrimaja perenaine ilma maskita, Välba ja Saar intervjueerisid inimesi maskita, intervjueeritavad – jälle maskita. Miks niisugust asja lubati?

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sina oled vaktsineeritud, siis kuidas ma sind ometi ohustan? Või sa tahad öelda, et vaktsiin ei olegi nii tõhus abivahend, kui meile on räägitud? Või kas sa üldse saad aru, mida sa öelda tahad.

Vägagi ohustad – tal võib tekkida misiganes terviseprobleem ja abi ei saa, sest haiglad peavad tegelema vaktsineerimata koroonahaigetega.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

siis ta ka liibub.

Just! Aju liibus sul vastu koljut ja sinna ta jäigi.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tundub küll, et eluülikooli emme jutt on väga vana ja korratud. Aa, noh uuendus oli see “sellesama tavalise igaaastase” suhtes, sest minu teada koroonaviirust ei ole meil mitte igal aastal olnud.

On küll iga aasta olnud, lihtsalt seekord on seesama gripp ümber nimetatud “koroonaks”. Sest 99,9% puhul on sümptomid eranditult täpselt samad mis gripi puhul alati olnud on.

Oled uhke et oled ennast lasknud süstida mingi mürgikokteiliga? Mürgikokteil mis teadagi on vist ainult ühe väljamõeldud tüve vastu, kui samas neid tüvesid pidi olema kuskil 100… Seega ära sa uhkusta midagi et oled lubanud endasse seda vaktsiini saasta süstida, oota kuni oled saanud süstitud iga eri tüve vastu… Siis alles hakka uhkustama… juhul kui siis veel üldse elus oled…

+8
-22
Please wait...
Postitas:
Kägu

On küll iga aasta olnud, lihtsalt seekord on seesama gripp ümber nimetatud “koroonaks”. Sest 99,9% on sümptomid eranditult täpselt samad mis gripi puhul alati olnud on.

Oled uhke et oled ennast lasknud süstida mingi mürgikokteiliga? Mürgikokteil mis teadagi on vist ainult ühe väljamõeldud tüve vastu, kui samas neid tüvesid pidi olema kuskil 100… Seega ära sa uhkusta midagi et oled lubanud endasse seda vaktsiini saasta süstida, oota kuni oled saanud süstitud iga eri tüve vastu… Siis alles hakka uhkustama… juhul kui siis veel üldse elus oled…

Jah, olen tõesti uhke, et olen saanud varakult süstitud, et teen mi-da-gi-gi enda ja teiste tervise heaks, et võin ja saan reisida ilma (või mininaalsete) komplikatsioonideta piiril, et võin rahuliku südamega vanu vanemaid kallistada. Ühest üüratult rumala teise Eesti arvajast mõistlikum olemine teeb veel eriti uhkeks.

+7
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vägagi ohustad – tal võib tekkida misiganes terviseprobleem ja abi ei saa, sest haiglad peavad tegelema vaktsineerimata koroonahaigetega.

Vaktsiini pole ju saadagi. Oled kindel, et see, kellega diskuteerid, on mingi eliidi esindaja või arst või õpetaja või vanur, et talle üldse on vaktsiini pakutud? Kuuldavasti pole ka paljud vanurid veel vaktsineerimisvõimalust saanud, kuna vaktsiini on vähe! Muidugi on mingi väike protsent, kes lõugavad, et mürk ja nemad ei taha jne, aga need jäävad alati lõugama, paranoia, mis neid valdab, on liiga suur, et seda saaks mingi argumendiga kummutada. Las nad olla. Praegusel ajal on lihtsalt imelik kedagi süüdistada, et miks ta ei vaktsineeri. Enamik ei vaktsineeri, sest pole vaktsiini.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõrgema võimu kandja on Eestis rahvas ja kui rahvas otsustab oma käitumisega, et tahab liikuda, siis ta ka liibub.

Jah, inimesed saavad ka piirangutega aru, mismoodi on ohutu käituda, et hoida ennast ja teisi, aga rahvas – see kurjam ei saa millestki aru – isegi seatud piiranguid ilma kontrollita ei järgi, ainult oma õigusi taga ajab….  Tema ju kannab kõrgemat võimu, hirmsal kombel maksab veel makse ka, mõistust küll napilt, aga näed – tahab, siis liibub!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaktsiini pole ju saadagi. Oled kindel, et see, kellega diskuteerid, on mingi eliidi esindaja või arst või õpetaja või vanur, et talle üldse on vaktsiini pakutud? Kuuldavasti pole ka paljud vanurid veel vaktsineerimisvõimalust saanud, kuna vaktsiini on vähe! Muidugi on mingi väike protsent, kes lõugavad, et mürk ja nemad ei taha jne, aga need jäävad alati lõugama, paranoia, mis neid valdab, on liiga suur, et seda saaks mingi argumendiga kummutada. Las nad olla. Praegusel ajal on lihtsalt imelik kedagi süüdistada, et miks ta ei vaktsineeri. Enamik ei vaktsineeri, sest pole vaktsiini.

Minu vanemad läksid perearstile hoopis muu asja pärast ja jutu sees ema (71) küsis ka vaktsiini kohta. Ennäe imet – just olevatki paar doosi “üle”. Said järgmiseks päevaks aja ja kohe esimese süsti ka.
Õpetajast abikaasa sai eelmisel nädalal esimese, aprilli keskel teise süsti.
Mina eesliini töötajana olen kaks süsti kätte saanud.
Minu tutvusringkonnas on tõesti 75% ühe-kahe süstiga, aga arusaadavalt me suhtleme ka omasugustega. Abikaasal on koolis kümmekond kolleegi, kes ei lase süstida, minu kollektiivis vähem.
Vbl ma ei kvalifitseeru siis sõna sekka ütlema, aga suheldes mõne oma tuttavaga võin küll suure tõenäosusega öelda, et ta on süstitud. Perekooli kohta muidugi ei tea, aga õnneks viirus veel ei levi läbi ekraani. Samas kui vaadata-kuulda eitajate suurt protsenti, siis tuleb valmis olla, et reaalis liigub neid meie keskel üsna palju.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see ei kaitse mind nakatumise eest, siis ma ei näe selle tegemisel mõtet. Lisaks inimene õpib oma kogemusest, kui tal on kogemus, et vaksiinil on halvad elu lõpuni kestvad kõrvaltoimed, siis ta ju õpib oma kogemusest ja ei tee seda vaksiini. Seda enam, et see ei ole vana hea vaksiin vaid uus ja tundmatu.

+9
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Veel parem – kohe Siberisse!</p>

Odavam oleks maha lasta

Köit saab taaskasutada, veel odavam.

Jube, kui paljudel meie inimestel represseerimise ihalus see istub. Troikade komplekteerimine juba liikmete leidmisega hätta ei jääks.
Viimse võitluse maaaaaaleeeeee….

+8
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Koroonavaktsiini vastaste vabadust tuleks radikaalsete meetmetega piirata!