Esileht Ilu ja tervis Koroonavastane ninasprei

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Koroonavastane ninasprei

Postitas:

Mis sellest on saanud?

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

kasutan… aga eks sellega on nii nagu Kerro ennustas.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin vaimustunult kohe 2 tk, aga ei tea mis mürk sellel sees on, ei saa kasutada, aevastan ja nuuskan nina kasvõi peast minema.  Piima allergiat mul ei ole, aga seda ei kannata.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti olemas, aga kasutada ei saa, kuna jube valus hakkab, nii et pisarad silmis ja aevastama ajab. Kolm korda olen katsetanud ja alati kiiresti välja nuusanud, kuna kohutavalt valus. Allergiat ei tohiks olla.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen pikemale reisile ja kavatsen palju pudeleid kaasa osta. Korra olen katsetanud, ei mingit ebameeldivat reaktsiooni.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan… aga eks sellega on nii nagu Kerro ennustas.

Kerro ennustas…okei ????

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin, aga mingi välismaal tehtu. Reisil lasime perega ninna, kui poodi vms. kohta läksime. Ei mingit nohu ega muid häireid ei tekitanud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. augusti seis:
https://tervis.postimees.ee/7305525/eesti-teadlaste-loodud-koroonavastane-ninasprei-aitab-ka-delta-tuve-vastu

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. augusti seis:

https://tervis.postimees.ee/7305525/eesti-teadlaste-loodud-koroonavastane-ninasprei-aitab-ka-delta-tuve-vastu

tore ju! mis me siis vaktsineerime ja piiranguid kehtestame!?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama probleem, kaalusin juba terviserubriiki teema tegemist. Nii kui ninna pihustan, tabab kohutav valu ja kipitus, mis kestab mitu minutit. Kui lõõrid eriti lahti, lööb valu lausa otsaette välja. Silmad hakkavad vett jooksma, vaevaga surun avastuse alla, sest kui nuusata, peab pärast ju uuesti pihustama, st jälle põrguvalu. Mul ka pole mingit ülitundlikkust, mille eest infoleht hoiatab. Esimestel kordadel ei olnud ka viga midagi, aga u viiendast korrast hakkas see probleem.

Jube. Ma ei ela püsivalt Eestis ja mõtlesin endale enne ärasõitu varu kaasa osta, et nt pritsida ka lapsele enne lasteaeda minekut. Jääb ära, mina seda tema peal proovida ei julge.

Mis välismaal tehtu sa, kägu, ostsid? Eestist või reisil olles?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 09:32; 01.08 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis välismaal tehtu sa, kägu, ostsid? Eestist või reisil olles?

Sarnaselt toimivad ka Agovirax, Rhinitix, ka Humeri Stop-virus. Need ei sisalda küll antikehi, aga toime põhimõte on sama, moodustada nina limaskestale kaitsekiht ja takistada viiruse levikut.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimestel kordadel ei olnud ka viga midagi, aga u viiendast korrast hakkas see probleem.

Minul oli esimesel korral natuke ebameeldiv, teisel korral oli juba valus ja ajas aevastama, kolmas kord oli peas meeletult valus (tundus, et kohe kaotan teadvuse) ja tekkis lausa mitme tunnine aevastamine/nuuskamine.

Millest see on, et mõju aina tugevamaks/hullemaks läheb? Allergiaid ei tea endal olevat.

Ostsin kohe kui uudis nendest ilmus, seega apteegis riiulil see kaua seista ei saanud.

Kasutasin kohe apteegist ostmise järel (varakevadel, hullu kuumust veel ei olnudki väljas), seega ka see seletus ei päde:

https://www.chemi-pharm.com/et/palume-mitte-hoida-bioblocki-kuumas-autos/?fbclid=IwAR1KiQUOSvkl_JWATZNI4TZiOOsnaoIpeAaHLjznatp-KF34LGjGDzwyVrE

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimestel kordadel ei olnud ka viga midagi, aga u viiendast korrast hakkas see probleem.

Minul oli esimesel korral natuke ebameeldiv, teisel korral oli juba valus ja ajas aevastama, kolmas kord oli peas meeletult valus ja tekkis lausa mitme tunnine aevastamine/nuuskamine.

Millest see on, et mõju aina tugevamaks/hullemaks läheb? Allergiaid ei tea endal olevat.

See tuleb sellest, et inimorganism on tark ja teadlik ning kaitseb end sobimatute asjade eest. Selleks ongi inimesel valuaistingud, et ta hoiduks sobimatust. Aevastamine on otsene reaktsioon sobimatu eemaldamiseks.

Inimesed ei oska enam oma keha kuulata, aistinguid summutatakse valuvaigistitega selle asemel, et põhjusega tegeleda.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kui ninna pihustan, tabab kohutav valu ja kipitus, mis kestab mitu minutit.

Meil oli peres 2 tükki. Mõlemad suht väikese vahega suve alguses tellitud. Üks hakkas nädala pärast kipitama panema (ikka kohe nii, et ajas veidi vinguma) ja teine mitte.

Valusa viskasime lihtsalt minema, teist oleme läbi suve kasutanud ja saab kohe otsa.

Päris huvitav, et teistel ka nii, aga meie näitel pole mõju mitte individuaalne, vaid pigem on mõne konkreetse spreiga (või partiiga) midagi juhtunud, et tulivalus. Mõtlesime ka tootjale teada anda, aga pole viitsinud.

Saab näha, millise järgmiseks saame. Tuttavatel kellegi rohkem valusaid pole olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ajas ühe partii oma kipitama aga teise oma mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud müügiletulekust saati, ei ole mingeid ebameeldivusi tajunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin esimesel päeval mitu tk ja terve pere (5in) kasutab. Kellelegi pole ebamugavust tekitanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii hea, et sellest kirjutate.

ma olen ühe pudeli ära kasutanud ja sellega oli kõik ok. nüüd teist pudelit ei saa kasutada, sest mul samamoodi lööb tohutu valu ja kipitus ninna ning see kandub edasi otse pähe (otsa ette).  enda teada mingeid allergiaid mul pole.

mulle tundub, et kui see probleem on paljudel, siis peaks tootjat teavitama. viimane kord ostsin 3 pudelit korraga koju valmis. tundub, et need kaks jäävadki kappi lihtsalt seisma…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 15:08; 01.08 21:30; 01.08 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ka nüüd seda tootja soovitust, jah, mina ostsin oma sprei kuumalaine ajal. Ei hoidnud ma seda kuskil autos 60 kraadi juures, aga toas oli muidugi ka väga palav. Mitte kusagil infolehes ega pakil pole kirjas, et seda tuleb säilitada külmkapis. Väga mõnus on muidugi NÜÜD tulla lagedale selle infoga, et ups, kuuma ei kannatagi. Eriti mulle meeldib see soovitus enne ninna laskmist õhku pihustada. Et siis sellest kuradi 25-eurosest minipudelist veel pool läheb lihtsalt õhuniisutuseks. Aitäh. Edaspidi tarbin ilmselt konkureerivaid tooteid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 09:32; 01.08 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Minul ei tekita mingeid mõjusid ega kipitust. Sai kohe algul terve hulk ostetud. Nüüdseks on pool hinda juurde keevitatud ja absurdselt kallis – pistke purki, selle hinnaga küll ei osta.

Soolveega loputamine on odavam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kes kurdavad kipituse jm üle- ilmselt olete valesti hoidnud seda. Suur viga mis tehakse, et jäetakse käekotti või autosse- ei tohi. Toatemperatuuril säilitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kes kurdavad kipituse jm üle- ilmselt olete valesti hoidnud seda. Suur viga mis tehakse, et jäetakse käekotti või autosse- ei tohi. Toatemperatuuril säilitada.

mina ei ole oma spreid hoidnud käekotis ega autos. see on olnud kogu aed kodus toatemperatuuril ja ikka kipitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 15:08; 01.08 21:30; 01.08 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kes kurdavad kipituse jm üle- ilmselt olete valesti hoidnud seda. Suur viga mis tehakse, et jäetakse käekotti või autosse- ei tohi. Toatemperatuuril säilitada.

mina ei ole oma spreid hoidnud käekotis ega autos. see on olnud kogu aeg kodus toatemperatuuril ja ikka kipitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 15:08; 01.08 21:30; 01.08 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama, mis kõigil eelmistel kägudel – alguses normaalne, aga juba järgmine kord ajas tervel perel nii kangelt kipitama, et ei kannata enam kasutada. Pakendil kirjas, et tuleb loksutada. Ühe korra proovisime nii, et enne ei loksuta ja siis nii palju kipitama ei ajanud. Nii kannatab kasutada küll. Kus see kirjas on, et toatemp. ei tohi hoida? Pakil küll selle kohta infot pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus see kirjas on, et toatemp. ei tohi hoida? Pakil küll selle kohta infot pole.

Keegi polegi ju midagi sellist väitnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ise, kasutavad mu lapsed ja vanemad. Seni pole kellelgi mingeid ebameeldivaid kõrvalnähte olnud. Isegi pirtsakas viiene, kes poolte ninaspreide peale kiunub, et valus ja ei tohi panna (kõik Xymelini-laadsed), laseb täiesti rahulikult Bioblocki panna. Endal pole ka midagi täheldanud kunagi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algusest peale olnud nii valus, et silmist tuleb pisaraid. Ise mõtlesin, et äkki ninast seest miskit ta ikkagi ära lõhkunud ja nyyd ongi valusam.

Hea teema lugeda ka teiste sarnaseid kogemusi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutasin seda ninaspreid kevadel ja olin väga rahul, aga vahepeal jäi see kappi seisma. Nüüd võtsin jälle kasutusele ning lasin ninna. Kipitas tõesti. Helistasin oma murega tootjale, et aru saada, mis jama see on. Selgus, et pakendil märgitud toatemperatuuril hoidmine tähendab 4-22 kraadi juures hoidmist, aga suurte kuumade ajal oli toas tõesti ca 30 kraadi. Tootja ütles, et tegelikult ei ole toode ise pahaks läinud, vaid kuumaga koguneb pudeli pritsisüsteemi aurustumise jääk, mis kahe pritsimisega sealt eest ära tuleb. Proovisin ära – lasin kaks surtsu õhku ja järgmise ninna ning enam ei kipitanud. Edaspidi hoian pudelit igaks juhuks lihtsalt külmikus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina andsin juuli alguses tootjale teada ja käisin üht toodet kohapeal välja vahetamas, sest tekkis samuti meeletu valureaktsioon. Kuna kodus oli kahest erinevast partiist ja kaht erinevat tüüpi pudelis Bioblock, oli aru saada, et viga pole minus ega teistes kasutajates.

Kellel on “kõrvakestega” ehk ovaalse kraega pudel, sellega ei tohiks olla probleeme (meil kodus kaks sellist pudelit, ja hoia mis temperatuuril tahes, kõik on hästi). Kellel on ilma kõrvakesteta pudel  – see tekitab ehitusest tingituna probleeme, sest osa tootest jääb kuskile vahekambrisse, kus see siis seistes muutub nii, et tekitab kõrvalnähte.
Sest panin tähele, et valuaisting tekkis alati esimese pihustusega ega sõltunud kuidagi sellest, kumba sõõrmesse pihustada. Ja mina olin ka see, kes katsetas esimese doosi pihustamist õhku ning rääkis sellest ka tootjale – sellest oli abi, aga nagu eespool öeldi, on toode liiga kallis selleks, et kolmandik piltlikult tuulde lasta. Aga abi on sellest küll.

Vasakul siis “vale”, reaktsiooni tekitav pudel, paremal “õige”.

Ja julgustan kõiki ikka tagasisidet andma mistahes asjadega ja mistahes eluvaldkonnas – ainult nii muutub midagi.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu ja tervis Koroonavastane ninasprei