Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonaviirus COVID-19

Näitan 30 postitust - vahemik 7,741 kuni 7,770 (kokku 7,833 )

Teema: Koroonaviirus COVID-19

Postitas:
Kägu

Samas suurüritustel eelistaksin, et kõik teeksid neg.testi – hetkel usaldan ise seda kõige rohkem.

Eelistan, et suurüritusi polekski praegu.

….ega ei tuleks ka, sest covidist lahti ei saa

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 55 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas see nn. “vaktsiin” kaitseb teid, näitab ainult aeg.

luban, et annan kohe PK teada, kui mul saba ja sarved hakkavad kasvama või mis iganes…..

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olge valmis selleks, et lähima 2 aasta jooksul lahkub siit ilmast vähemalt 2 miljardit juba vaktsiini saanut. See ongi just nii kavandatudki.

Kas professor seda ka mainis, MIKS see nii on kavandatud?

Kogu maailma rikkus ja raha on ju vaid mõne protsendi inimeste käes ning ülejäänud 7 miljardit on lihtsalt orjad.

Kes seda rikkust veelgi aitavad neil rikastel suurendada.

Ja miks peaks keegi oma orja soovima hukata? Isegi Vanas Roomas oli orjal rahaline väärtus ning teda toideti/hooldati, et ta ei sureks ja omanik rahast ilma ei jääks.

Kui massiliselt maakeral orjad surema hakkavad, kes siis orjatööd tegema hakkab? _ Need rikkad ise või?

Aga üldiselt: “palju õnne”, teemaalgataja.

Teil on ajukahjustus.

Miks? Sellepärast, et nii paljusid orjasid ei ole vaja ja eelkõige veel sellepärast, et need 7+ miljardit orja paljunevad ju veel tohutu kiirusega nagu tarakanid ja hävitavad oma läbustamise ja tarbimishullusega maakera (või maaplaati, kes kuidas soovib) ja looduskeskkonda kiiremini, kui see taastuda jõuab. Maakera/-plaat ei ole kummist, loodusressursid hakkavad lihtsalt otsa lõppema ja üleliigsetest inimestest tahetakse lihtsalt lahti saada.

Kuidas eristada, keda vaja on ja keda mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mõtlen siin isekeskis, et tõepoolest – kuidas mu eluke nüüd sügisel edasi lähebki…

Töötan koolis õpetajana ja vaktsineeritud pole ega saa olema ka, kas minusugused sunnitakse siis koju jääma?

tööandja käest saad täpselt teada, mis saab või mis ei saa

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil õitsevast vaktsiinivastasusest võib näiteid tuua kasvõi gripi najal. Eesti on gripisurmade poolest Euroopa esirinnas, samas on vaktsineeritus väga madal. Samamoodi valitseb üldine hoiak, et vaktsiin on kahjulik jmt, kuigi statistika räägib midagi muud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Palun selgitage mulle, kui mina ei ole vaktsineeritud ja teie olete, siis kellele ma ohtlik olen? Minu loogika kohaselt vaid teisele mittevaktsineeritule ju. Vaksineeritutele ma ei kujuta ju mingit ohtu.

Aitäh!

Oled ohtlik näiteks imikutele ja väikelastele.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

samas eestist lugu – psühholoog kirjutas, kuidas vaktsiin on nagu armulaud millel käia ja siis suri vaktsiinikahjustusse.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Video lükkab ümber vaid selle 2a jooksul suremise liialduse. Kogu muu jutt selle kohta, et vaktsineerimine viiruse uute variantide tekkele kaasa võib aidata, omistatakse ju endiselt Montagnierile. V.a arvatud muidugi “tuntud India ekspert Kangi” kommentaar, kes lihtsalt ütleb: ei ole nii!

Kogu see muu jutt on ka ammu juba teadlaste poolt maatasa tehtud. See on lihtsalt rumal jutt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas külvad paanikat tasuta või tiksub kontole ka miskit?

https://www.bbc.com/news/blogs-trending-57928647?fbclid=IwAR1ca08Daf4WPrwvstg5H3bsTCeEqkaU-HqIN4SG1vlcjEOhJz7SLqbec8o

Huvitav, palju eesti influentseritele antivaxx sisu levitamise eest makstakse… 2000 vaevalt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 116 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

A kuidas sa neid surmasid seletad, kes on peale vaktsineerimist surnud?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ega vaktsiin pole ju mingi surematuse eliksiir. Kui surm on juba sinu poole teel,  siis vaktsiin seda ära ei hoia, sest see töötab ainult koroona vastu. Kõik muud hädad tulevad ikka omasoodu.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

samas eestist lugu – psühholoog kirjutas, kuidas vaktsiin on nagu armulaud millel käia ja siis suri vaktsiinikahjustusse.

Mida sa sokid?? Pereraadios ütles piiskop, et “armulaud on vaktsiin surma vastu”. Sa ei saanud mõttest nagunii aru, ära palun oma peakest pingutagi. Ja ei surnud ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ega vaktsiin pole ju mingi surematuse eliksiir. Kui surm on juba sinu poole teel, siis vaktsiin seda ära ei hoia, sest see töötab ainult koroona vastu. Kõik muud hädad tulevad ikka omasoodu.

Aa, et kui sain vaktsiini ja samal päeval surin ära, siis see on kõigest kokkusattumus ja seos puudub? Väga huvitav kokkusattumus sellisel juhul…

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aa, et kui sain vaktsiini ja samal päeval surin ära, siis see on kõigest kokkusattumus ja seos puudub? Väga huvitav kokkusattumus sellisel juhul

Eks see sõltub… kui sulle samal päeval kivi pähe kukub, on raske seost leida. Aga mine tea.  Vaktsiinivastaste foorumis jällegi  väidetakse, et noor korvpallur, kes rongi alla jäi, ei märganud rongi kindlasti seetõttu, et ju vist oli vaktsineeritud.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Usklik naeris koroonaviiruse üle, haigestus ja suri ära. Teised usklikud tulid appi, koos palvetati, et Jumal päästaks mehe elu, kuid mees suri ikka maha. Olge teie targemad kui usklikud – palvetamise asemel vaktsineerige!

https://tervis.postimees.ee/7300953/varem-vaktsiine-pilganud-34-aastane-suri-koroona-tottu

https://forte.delfi.ee/artikkel/94088359/koroonaviiruse-gammatuvi-nakatas-kaevureid-ka-parast-nende-taisvaktsineerimist

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 61 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis suri, jumala juurde läks hoopis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Usklik naeris koroonaviiruse üle, haigestus ja suri ära. Teised usklikud tulid appi, koos palvetati, et Jumal päästaks mehe elu, kuid mees suri ikka maha. Olge teie targemad kui usklikud – palvetamise asemel vaktsineerige!

https://tervis.postimees.ee/7300953/varem-vaktsiine-pilganud-34-aastane-suri-koroona-tottu

Tsiteerides siinseid vaktsiiniusku perekoolikaid: Inimesi ikka sureb, koraanaga või siis ilma…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No kui leiti 1 vanamees kuskilt teisest maailma otsast, kes süsti ei tahtnud ja ära suri, siis ma hea meelega olen edasi vaktsineerimata😊

Samas mu enda ema, kes sai vaktsiini on nüüd töövõimetu (käed/jalad aprillist saadik valutavad)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina kui mittevaktsineeritu leian küll, et inimesed kes on võtnud riski lasta endale sisse süstida midagi mille kohta meil 100% info puudub on ära teeninud mingid lisahüved. See on nagu need inimesed kes löövad kaasa ravimikatsetustel, et tulevikus oleks teistele ravi olemas.

Üldse ei tunne viha ega kurvastust. Looduses käimist ei keela keegi ära ja sellest piisab 🙂

Väga hea! Võtku elust viimast, mul pole kahju.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtlen siin isekeskis, et tõepoolest – kuidas mu eluke nüüd sügisel edasi lähebki… Töötan koolis õpetajana ja vaktsineeritud pole ega saa olema ka, kas minusugused sunnitakse siis koju jääma?

Sama siin. Jään hea meelega koju.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See jutt, et vaktsiini saanud põevad kergemalt, see jutt on ju vaid Delfi pealkirjade tasandil.. Eks me alles sügisel saame teada, nii nagu 2023 a saame teada, mis vaktsineeritutest saab.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun lugeda ainult “uhhuu”, “kuku” ja “kõrgesti haritud” inimeste vahepeal asuvatel, lihtsatel, inglise keelt valdavatel inimestel.

https://www.medpagetoday.com/special-reports/exclusives/91648

Mis arvate?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See jutt, et vaktsiini saanud põevad kergemalt, see jutt on ju vaid Delfi pealkirjade tasandil.. Eks me alles sügisel saame teada, nii nagu 2023 a saame teada, mis vaktsineeritutest saab.

Eks me alles sügisel saame teada, nii nagu 2023 a saame teada, mis mittevaktsineeritutest saab.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sa ise ikka lugesid? Algusest lõpuni? Mis sa ise arvad?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

minu meelest on siin risk olemas. see, et mõni ekspert ütleb, et ta ARVAB, et see ei saa probleem olema – nojah. kes teab? selge on see, et muteerunud tüvede puhul on ADE ilmumine risk. mis juhul on vaktsineeritud inimesed ikka eriliselt koti pähe saanud. teed vaktsiini, et ennast kaitsta, aga nüüd on viirus sinu jaoks veel ohtlikum. wtf.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma vastan väitele, et “Ikka palju harvemini satuvad vaktsineeritud haiglasse”, mis ei ole tõsi.

On ikka tõsi küll. Pakun lugemiseks hiljutist teadusartiklit, mida K. Fischer jagas: https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2108891?fbclid=IwAR2hSClDgHF3DnaQ0vks86UGX1xyknJzVnplHcQDTJ3dbXjEyCR1Cc7_3NI

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma vastan väitele, et “Ikka palju harvemini satuvad vaktsineeritud haiglasse”, mis ei ole tõsi.

On ikka tõsi küll. Pakun lugemiseks hiljutist teadusartiklit, mida K. Fischer jagas: https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2108891?fbclid=IwAR2hSClDgHF3DnaQ0vks86UGX1xyknJzVnplHcQDTJ3dbXjEyCR1Cc7_3NI

Aitäh. Ise ka selle läbi lugesid?
The numbers of cases and follow-up periods are currently insufficient for the estimation of vaccine effectiveness against severe disease, including hospitalization and death.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 68 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aitäh. Ise ka selle läbi lugesid? The numbers of cases and follow-up periods are currently insufficient for the estimation of vaccine effectiveness against severe disease, including hospitalization and death.

Sa loe ikka terve artikkel läbi, mitte üks kontekstist välja rebitud lause. Ja isegi selles lauses on öeldud, et andmed pole piisavad hindamiseks, mitte et vaktsiin pole efektiivne. Saan aru, et teadusartikli lugemine on mõnele üsna piinarikas, aga usu siis targemaid, mis uuringud ütlevad.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh. Ise ka selle läbi lugesid? The numbers of cases and follow-up periods are currently insufficient for the estimation of vaccine effectiveness against severe disease, including hospitalization and death.

Sa loe ikka terve artikkel läbi, mitte üks kontekstist välja rebitud lause. Ja isegi selles lauses on öeldud, et andmed pole piisavad hindamiseks, mitte et vaktsiin pole efektiivne. Saan aru, et teadusartikli lugemine on mõnele üsna piinarikas, aga usu siis targemaid, mis uuringud ütlevad.

Just nimelt – andmeid ei ole piisavalt, et väita midagi sellist nagu sina eespool väitsid. Sellest saab laps ka aru. Ei maksa vehelda võõrkeelsete tekstidega, mille läbi lugemine endale üle jõu käib.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 68 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

viimase ligikaudselt aasta jooksul käis haiglatest läbi ~8000 covid positiivset inimest, kes vajas meditsiinilist abi. Kusjuures pole olemas statistikat, mis kinnitaks kui paljud neist vajas otseselt covidi tõttu abi ja kui palju põhihaiguse tõttu.

Samal ajal on haiglaravi vajanud kordades suurem kogus inimesi, kes kannatavad veresoonkonna haiguste või onkoloogiliste probleemide all.

Valitsus on võtnud hoiaku et elanikkond peab kandma maski, vaktsineerima eksperimetaalse vaktsiiniga. Samas ilmselgelt kantserogeensed lisandid toidus, riietes, pakendis jmt on endiselt lubatud. Inimeste elukeskkond ja töö kekkond on sageli veresoonkonna haigusi põhjustav või soodustav – ettekirjutusi tööandjatele või ehitusmaterjalidele ei ole või on need ainult formaalsus. Erinevad kiirgused, heitgaasid jmt – ainult jahutakse ilma tegelike sammudeta.

Ma pean ennast hästi hakkamasaavaks inimeseks ja pole kunagi kapitalismi olemuse üle pikalt juurelnud. Aga praegu on küll selline tunne, et tahaks kõva häälega taeva poole karjuda. (ei ole usklik, lihtsalt tahaks karjuda)

Probleemi tuum ei ole covidis vaid silmakirjalikkuses, kus vastutus meditsiinisüsteemi toimimise eest pannakse indiviidile samal aja soosides korporatsioonide mürgitavat tegevust. Samal ajal kui poliitikud maksuraha laiaks löövad kas lollusest või isikliku kasu saamiseks. AAAAA

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 7,741 kuni 7,770 (kokku 7,833 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonaviirus COVID-19

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.