Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonaviirus COVID-19

Näitan 3 postitust - vahemik 7,831 kuni 7,833 (kokku 7,833 )

Teema: Koroonaviirus COVID-19

Postitas:

“Austatud dr. Joller ja teised teadja! Mina õnneks ei tea, kas need Covidi vaktsiinid mõjuvad ka Covidile. Tean aga kindlalt, et eri vaktsiinid mõjuvad erinevalt. Väike osa minu tutvuskonnast ei tundnud vaktsiin tüsistusi. Mina isiklikult olin 2 kuud probleemi ees, et tüsistustest lahti saada, tütar sai peale vaktsineerimist migreenihood, mida tal kunagi pole olnud, tuttaval hakkasid jala veresooned lõhkema, järgmisel tekkisid suured seljavalud jt kroonilised haigused, millega võitles mitu kuud. Seega tõesti mõjub, aga millele! See on põhjus miks inimesed pole nõus ennast vaktsineerima!”

Need vaksiinid ei mõju ainult tervisele. Mina lasin ennast vaksineerida juuni lõpus ja praktiliselt kohe hakkasid ööd minema lühemaks. Võitlen sellega siiani, midagi paremaks ei muutu vaid kõik läheb hullemas. Nüüd on juba ööd nii pimedad, et ei näe isegi näppu suhu pista. Ma tõesti ei tea millega see lõpeb. 🙁

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis kehtestati nüüd eriolukord?
Soome Iltalehti pasundab, et Eesti kuulutati välja eriolukord aga siiski keegi maske ei kanna ja koroonapassi ei küsi.
Delfist ei leidnud mina küll vastavat uudist eriolukorra kohta ????????‍♀️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleks ju parem siis: http://www.icosagen.com/uudised/uued-katsed-viitavad-et-bioblock-r-ninasprei-pakub-kaitset-koigi-koroonaviiruse-variantide-vastu

Kindel, et oleks?

https://forte.delfi.ee/artikkel/94311477/eestis-valmiva-ulipopulaarse-bioblocki-ninasprei-kliinilised-uuringud-on-peatatud-tohusus-inimeste-peal-toestamata

Kindel. Teadagi, milleks üllitanud artikkel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 7,831 kuni 7,833 (kokku 7,833 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonaviirus COVID-19

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.