Esileht Ilu ja tervis Koroonaviirus ja köha

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Koroonaviirus ja köha

Postitas:

Oskab keegi öelda, mitmendal päeval peale palaviku ilmumist tuli köha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vist ilmselt koronaviirus ja pole mingit köha ega nohu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vist ilmselt koronaviirus ja pole mingit köha ega nohu

Aga mis sul siis on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 23:12; 26.03 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vist ilmselt koronaviirus ja pole mingit köha ega nohu

Aga mis sul siis on?

No kes see ikka ütleb, mis viga. 2 nädalat tagasi tõusis vappekülmaga palavik ja varsti oli 39,7. Nohu, ei köha, ei liigesevalu, mitte midagi muud. Niimoodi seisis 3 päeva. Olin oimetuna voodis ja muudkui magasin, vahepeal määrisin viinaga ja õhtul võtsin paratsetamooli ööseks.
Neljandal päeval kui palavik alanes, nägin, et keel oli tumepunane ja alt jalad paistes. See kõik elus esimest korda. Vererõhk läks madalamaks.
Mis siis häda oli? 7
-dal päeval hakkasin tasapisi taastuma ja jõud ka tagasi tulema, nüüd paistetus kadunud ja keel ka korras. Ainuke, mis minuga tehti oli enne palavikku kolm päeva käisin nahavähi bussis sünnimärke kontrollimas ja palusin, et kaenla alt lõpuks mul see pikk ripnev “nisa” ära külmutataks lämmastikuga. Öeldi, et natuke suur ja priske, aga prooviti. Öeldi, et tuleb põletik ja määrida. Kui palavik algas, siis oli kaenla all valu ja ka õlg valutas. Kas võis olla kehal selline rektsioon sellele protseduurile?
Kellegilt küsida pole. Aga jumal tänatud, praegu ikka täitsa ok ja jooksen jälle trepist 4-ndale korrusele.
N.70

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 09:57; 26.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vist ilmselt koronaviirus ja pole mingit köha ega nohu

Aga mis sul siis on?

No kes see ikka ütleb, mis viga. 2 nädalat tagasi tõusis vappekülmaga palavik ja varsti oli 39,7. Nohu, ei köha, ei liigesevalu, mitte midagi muud. Niimoodi seisis 3 päeva. Olin oimetuna voodis ja muudkui magasin, vahepeal määrisin viinaga ja õhtul võtsin paratsetamooli ööseks.

Neljandal päeval kui palavik alanes, nägin, et keel oli tumepunane ja alt jalad paistes. See kõik elus esimest korda. Vererõhk läks madalamaks.

Mis siis häda oli? 7

-dal päeval hakkasin tasapisi taastuma ja jõud ka tagasi tulema, nüüd paistetus kadunud ja keel ka korras. Ainuke, mis minuga tehti oli enne palavikku kolm päeva käisin nahavähi bussis sünnimärke kontrollimas ja palusin, et kaenla alt lõpuks mul see pikk ripnev “nisa” ära külmutataks lämmastikuga. Öeldi, et natuke suur ja priske, aga prooviti. Öeldi, et tuleb põletik ja määrida. Kui palavik algas, siis oli kaenla all valu ja ka õlg valutas. Kas võis olla kehal selline rektsioon sellele protseduurile?

Kellegilt küsida pole. Aga jumal tänatud, praegu ikka täitsa ok ja jooksen jälle trepist 4-ndale korrusele.

N.70

Meil levivad ka teised viirused, mitte ainult koroona!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oli sul põletik sellest kaenlaalusest asjas, isegi mitte viirus. Aga kuna keha ilmselt just põdes sellise asja läbi ja vanus 70….siis targem oleks kodus püsida päriselt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 23:12; 26.03 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oli sul põletik sellest kaenlaalusest asjas, isegi mitte viirus. Aga kuna keha ilmselt just põdes sellise asja läbi ja vanus 70….siis targem oleks kodus püsida päriselt.

Ikka ainult kodus. olen käinud ainult metsas jalutamas tasapisi ja üksi. Sõbranna toob kotiga toidu ukse taha:))
Tervist kõigile!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 09:57; 26.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Koroonaviirus ja köha