Esileht Koroonaviirus COVID-19 koroonaviiruse vastu vaktsineeritud inimestele vaid arstiabi

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 97 )

Teema: koroonaviiruse vastu vaktsineeritud inimestele vaid arstiabi

Postitas:
Kägu

Loodan, et karma maksab teile valusalt kätte! Uskumatu, millised inimesed teist saaanud on..jah, teie, vaktsineeritud laborirotid.

Tuletage seda kommentaari sellel hetkel meelde.

Nad ei ole selleks saanud, nad on sellised koguaeg olnud. Lihtsalt sellised äärmuslikud olukorrad toovad inimestes nende tõelise olemuse esile. See on nagu see ütlemine, et kui tahad inimest tundma õppida, mine temaga reisile.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Ma ei ole vaktsineeritud ja ei ole vaksineerimisvastane, aga selle vaktsiiniga nii palju teadmatust. Esiteks see ju võib aidata kergelt põdemisel, aga paraku satuvad ka vaktsineeritud haiglasse ning see ei kindlusta kaitset kergemini põdemiseks. Minu kogemusest üks arst ütles, et ma vajan ühte süsti, samas teine, et mõistlik on ikka kaks teha. Tean, et võib põhjustada kõrvalnähte ja isegi rohkem haigussümtomeid kui põdemise ajal, kuigi enamik vaksineeritutel ei ole kõrvalnähte, on kerged või vaikitakse nendest.</p>
Ja miks räägitakse kolmanda süsti vajalikkusest kui teati enne esimest süsti, et tuleb kolmas ja neljas jne ning kolmandaid juba tehakse, mitte ei kaaluta.

Samas see ei ole õige, et ainult vaksineeritutele arstiabi, sest üldiselt me kõik täiskasvanud oleme maksumaksjad. Mina hoian end, seltskondadesse ei kipu, avalikes kohtades jälgin nõudeid. Enamus aja kodukontor või looduses. Samas ma ei saa aru inimestest, et süstin, et saada spaasse või kinno vms asutusse. See on iga ühe oma valik ja aktsepteerin samuti vaksineeritute valikut ja ei välista, et ühel päeval on samuti minul see vaktsiin tehtud.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

fucking palju natsisid tuleb välja. õudne.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas see ei ole õige, et ainult vaksineeritutele arstiabi, sest üldiselt me kõik täiskasvanud oleme maksumaksjad. Mina hoian end, seltskondadesse ei kipu, avalikes kohtades jälgin nõudeid. Enamus aja kodukontor või looduses. Samas ma ei saa aru inimestest, et süstin, et saada spaasse või kinno vms asutusse. See on iga ühe oma valik ja aktsepteerin samuti vaksineeritute valikut ja ei välista, et ühel päeval on samuti minul see vaktsiin tehtud.

No siis sina oled piisavalt ettevaaltik, et ilmselt ei saagi koroonat. Seega ei vaja ka koroonaga arstiabi. Ainult vaktsineeritud arstabi saavad arstiabi ei ole keegi vist välja pakkunud (teemaalgatus on ju utoopia, provokatsioon), küll aga seda, et kui on hetk, kus tuleb teha valikuid, kummale koroonapatsiendile haiglakoht lubada, siis on vaktsineeritus üheks kaalukeeleks.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas see ei ole õige, et ainult vaksineeritutele arstiabi, sest üldiselt me kõik täiskasvanud oleme maksumaksjad. Mina hoian end, seltskondadesse ei kipu, avalikes kohtades jälgin nõudeid. Enamus aja kodukontor või looduses. Samas ma ei saa aru inimestest, et süstin, et saada spaasse või kinno vms asutusse. See on iga ühe oma valik ja aktsepteerin samuti vaksineeritute valikut ja ei välista, et ühel päeval on samuti minul see vaktsiin tehtud.

No siis sina oled piisavalt ettevaaltik, et ilmselt ei saagi koroonat. Seega ei vaja ka koroonaga arstiabi. Ainult vaktsineeritud arstabi saavad arstiabi ei ole keegi vist välja pakkunud (teemaalgatus on ju utoopia, provokatsioon), küll aga seda, et kui on hetk, kus tuleb teha valikuid, kummale koroonapatsiendile haiglakoht lubada, siis on vaktsineeritus üheks kaalukeeleks.

Ma olin ka superettevaatlik, ikkagi lipsas ühe lähedase kaudu nakkus majja. Tema oli ka väga ettevaatlik, aga sai nakkuse ikkagi, sest üks inimene arvas, et tema on noor ja terve inimene, vaktsiini tal pole vaja, koroonat ta ei karda ja läks teadlikult kontaktsena inimeste hulka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

fucking palju natsisid tuleb välja. õudne.

Võid mind natsiks sõimata, aga mina arvan, et inimesi, kes teadlikult teisi nakatavad tuleks karistada. Nii, et meelde jääks. Nende maailmavaatest ja uskumustest sõltumatult.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa ikka aru – seletage palun loogikat. (Ei ole harimatu, k6rgharidusega insener olen).

1. Kui inimene kardab koroonat, siis ta teeb vaktsiini.

2. Kui ta on teinud vaktsiini, siis ta v6ib küll nakatuda, kuid p6eb kergelt.

3. Nüüd küsimus! Kuidas mina, vaktsineerimata inimene, saan olla ohtlik vaktsineeritud inimesele, kui ta p6eb ju kergelt! 

V6i on kurjast see, et ma üleüldse saan kedagi nakatada. Aga ka vaktsineeritud inimene saab ju nakkust edasi kanda. Sest kui vaktsineeritud inimene on v6imeline haigeks jääma, on ta v6imeline ka nakatama…

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa ikka aru – seletage palun loogikat. (Ei ole harimatu, k6rgharidusega insener olen).

1. Kui inimene kardab koroonat, siis ta teeb vaktsiini.

2. Kui ta on teinud vaktsiini, siis ta v6ib küll nakatuda, kuid p6eb kergelt.

3. Nüüd küsimus! Kuidas mina, vaktsineerimata inimene, saan olla ohtlik vaktsineeritud inimesele, kui ta p6eb ju kergelt!

V6i on kurjast see, et ma üleüldse saan kedagi nakatada. Aga ka vaktsineeritud inimene saab ju nakkust edasi kanda. Sest kui vaktsineeritud inimene on v6imeline haigeks jääma, on ta v6imeline ka nakatama…

Sellelt sektilt sa võid asjalikke selgitusi ootama jäädagi. Nad suhtlevad ainult oma loosungite keeles, mis muutuvad ka järjest kurjemaks.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa ikka aru – seletage palun loogikat. (Ei ole harimatu, k6rgharidusega insener olen).

1. Kui inimene kardab koroonat, siis ta teeb vaktsiini.

2. Kui ta on teinud vaktsiini, siis ta v6ib küll nakatuda, kuid p6eb kergelt.

3. Nüüd küsimus! Kuidas mina, vaktsineerimata inimene, saan olla ohtlik vaktsineeritud inimesele, kui ta p6eb ju kergelt!

V6i on kurjast see, et ma üleüldse saan kedagi nakatada. Aga ka vaktsineeritud inimene saab ju nakkust edasi kanda. Sest kui vaktsineeritud inimene on v6imeline haigeks jääma, on ta v6imeline ka nakatama…

Seda on ju palju kordi juba selgitatud.
1. On mingi hulk inimesi, kes vaktsiini teha ei saa. Kas tervise või vanuse tõttu. Meie noorim koroona tõttu surnud laps on 11-aastane. Lisaks on mingi hulk lapsi, kes koroonatüsistusena on saanud multisüsteemne põletikureaktsiooni – mis on väga raske haigus. Ja liskas lastele on mingite selliste terivseprobleemidega täiskasvanud, keda vaktisneerida ei saa. Nii et kõigile neile on see lihtsalt põhimõtte pärast mitte vaktsineerija ohtlik.

2. Jah, enamus vaktsineerituid põeb kergelt. Aga mitte kõik. Eriti eakad ja krooniliste haigustega inimesed võivad ka vaktsineeritud raskelt põdeda. Seega ei saa sa kindel olla, et ka vaktsineeritule nakkust viies sa kindalsti seda inimest ei tapa.

3. Lisaks eelnevale, kui vaktsineerimata inimesi on palju, neist paljud nakatuvad ja jõuavad haiglasse, siis koormatakse taas üle haiglad. Mis tähendab, et paljud, kes vajavad abi mingi muu haiguse tõttu, õigel ajal abi ei saa. St ohtlikuks saavad ka muud haigused lisaks koroonale.

4. Mida kauem on meil makatumine kõrge ja haiglaravi vajate hulk kõrge, seda kauem on meie elu selline “poolpidune”. Ei saa vabalt teha kõike, mida soovid. Reisimine, üritused, väljas söömised, kõik need on keerulisemad või ka võimatud. Mis on omakorda negatiivne mõju meie majandusele ja inimeste töökohtadele. Lisaks sellele selline pidev piirangutes või poolpiirangutes elamine mõjub nõrgema psõõhikaga inimeste vaimsele tervisele. Taas kogrd midagi, kus koroonavaktsiin ei aita.

Veel kord, seda kõike on korduvalt siin juba ka selgitatud. Millest te aru ei saa, härra või proua insener?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel kord, seda kõike on korduvalt siin juba ka selgitatud. Millest te aru ei saa, härra või proua insener?

Ma küll ei ole see insener, kuid ka minu jaoks on arusaamatu see, kuidas just vaktsineerimata inimene on see ohtlik tapja, eriti praeguses olukorras, kus vaktsineerimata inimene peab end igal sammul testima, samal ajal kui vaktsineeritud inimesed on loomuldasa ohututeks kuulutatud ja võivad levitada ja seega ka tappa nii palju kui süda lustib.

Valitsuse poliitika ei ole suunatud viiruse leviku ohjeldamisele, vaid sellele, et kõik inimesed ikka vaktsiinid kerre saaks, kolm doosi ja enamgi. Meedias avaldatud propaganda aga tembeldab mõõdutundetult kõik vaktsineerimata inimesed ohtlikeks tapjateks, unustades sellise pisiasja, et vaktsineeritud ei ole samast patust sugugi puhtad. Või kuidas on vaktsineeritud tapja üllam kui vaktsineerimata tapja? Ühel on see kuidagi lubatud ja õigustatud, teine aga on kurjategija?

See, mis toimub, on propagandasõda, see on hübriidsõda, see on biosõda. Sõda ülerahvastatuse vastu, sõda individuaalsuse vastu, sõda, mis peaks massist välja selekteerima nõrgemad. Ja ühtmoodi mutrikesed selles sõjas on nii need, kes vaktsineerivad ja sellele halleluuja laulavad kui ka need, kes vastupanu osutavad. Tahaks loota, et võidab see pool, mis ei sõltu süstimisest, et maailm ei muutu arutuks massi järgi joondumiseks.

Ja seejuures – ma ei pea end vaktsineerimisvastaseks. Olen kõrgharidusega. Ja ma olen ka osade vaktsiinidega vaktsineeritud. Ma ei järgi vandenõuteooriaid, ei käi plakatitega vehkimas. Aga see, mis praegu Eestis toimub, on igasuguse taluvuspiiri ületanud, arutu vaktsiinipropaganda on võtnud hirmutavalt pimedad mõõtmed. See on ohtlik. Ma ei ütle, et see vaktsiin iseenesest on ohtlik, aga vaht, mida selle ümber klopitakse, viha, mida külvatakse – see on õõvastav.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meedias avaldatud propaganda aga tembeldab mõõdutundetult kõik vaktsineerimata inimesed ohtlikeks tapjateks, unustades sellise pisiasja, et vaktsineeritud ei ole samast patust sugugi puhtad. Või kuidas on vaktsineeritud tapja üllam kui vaktsineerimata tapja? Ühel on see kuidagi lubatud ja õigustatud, teine aga on kurjategija?

Palun näidet, linki, kus meedias öeldakse, et vaktsineerimata inimesed on ohtlikut tapjad. Jah, mina kasutasin sõna tapma iseloomustamaks konkreetset olukorda, kus hoolimatu inimene viib viiruse nõrgemale, nii et see inimene sureb. Ainult seda olukorda, mitte seda, et vaktsineerimata inimene ongi ohtlik tapja. Ja pole ka ajakirjandusest sellist retoorikat näinud. minu meelest sa liialdasid nööd küll ikka mõnuga.

Jah, sul on õigus, ka vaktineeritud võivad teisi nakatada, aga nad teevad seda tunduvalt väiksmea tõenäosusega ja on ohtlikult tunduvalt lühema perioodi juhul. Sellele vaatamata peavad ka vaktsineeritud inimesed ettevaaltikud olema. Vaktsineerimata inimestest rääkimata.

Mina vaktsineeriutna olen ikka ettevaatlik, jägin, et arutult ei riskiks nakkuse saamisega ning nõrgematele külla minnes olen enne veel ekstra ettevaatlik ja kiirtestin ennast. Sest mina tunneks ka ennast tapjana, kui selguks, et mina olen oma vanale emale koroona viinud ja ta sureb. Kogemata küll, aga siiski tapja.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa ikka aru – seletage palun loogikat. (Ei ole harimatu, k6rgharidusega insener olen).

1. Kui inimene kardab koroonat, siis ta teeb vaktsiini.

2. Kui ta on teinud vaktsiini, siis ta v6ib küll nakatuda, kuid p6eb kergelt.

3. Nüüd küsimus! Kuidas mina, vaktsineerimata inimene, saan olla ohtlik vaktsineeritud inimesele, kui ta p6eb ju kergelt!

V6i on kurjast see, et ma üleüldse saan kedagi nakatada. Aga ka vaktsineeritud inimene saab ju nakkust edasi kanda. Sest kui vaktsineeritud inimene on v6imeline haigeks jääma, on ta v6imeline ka nakatama…

Sellelt sektilt sa võid asjalikke selgitusi ootama jäädagi. Nad suhtlevad ainult oma loosungite keeles, mis muutuvad ka järjest kurjemaks.

Kui tahad näha inimesi, kes ainult loosungitega suhtlevad, siis vaata FB-s QR-koodide vastaste ning Ravimite ja vaktsiinide kõrvaltoimete gruppi. Nende sisu koosnebki ainult antivaksikute loosungitest. Ilmselt pole isegi Seewaldis niipalju lolle kunagi koos olnud kui nendes gruppides. Inimesed, kellel on tõsised raskused põhikooli matemaatika, keemia ja füüsikaga, rääkimata elementaarsest loogikast, püüavad seal arvamusjuhid olla. Poleks kunagi arvanud, et “Idiocracy” nii prohvetlik on.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Postimehes Lääne-Tallinna arst rääkis, et täisvaktsineeritutest on raskemalt põdenud nt vähihaiged, südamepuudulikkusega või sellised sajale liginevad, kelle seis oli juba enne raske. Et raskemate osakonnas pole ühtegi täisvaktsineeritut olnud. Hetkel kõige noorem nö raskes osakonnas olija on sügava hingamispuudulikkusega vaktsineerimata 25-aastane ja tal ka isa kolmanda astme intensiivis.

Ega ei testi küll mittevaktsineeritud igal sammul. Väga meelsasti hiilivad mittevaktsineeritud käia kohtades, kus kas kontroll puudub või on nõrk.

Ja veel üks asi, mida ma imestan. Kui on need uudised, et Norra jne lõpetasid piirangud, siis vaktsiinivastased suudavad kuidagi nii hästi lugeda seda osa, mis räägib lõpetamisest, aga selles lõigus, mis räägib põhjendusest, saabub hetkeline täispimedus. Ehk seda näha ei taha, et see on siiski vaktsineeritute teene.

Tegelikult ei käigi võitlus selle nimel, et kes saab ravi, kas vaktsineeritu või mittevaktsineeritu. Tegelikult nö põleb koroonaosakondades hetkel hulk meditsiinivaldkonna raha. Ka mittevaktsineeritute puusaoperatsioonid, vähiravi jnejne. Raha jääb jõuliselt vähemaks muu jaoks. Seega pole vast mõtet rääkida sellest, kuidas mittevaktsineeritud on ka maksumaksjad. Mitte ei hakata jätma ilma, vaid kaudselt jääb juba praegu võimalusi vähemaks. Raha ei tule kusagilt juurde meeletutes kogustes – üldpaketist lahutatakse maha koroonaravi ja muu jaoks jääb vähem.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa ikka aru – seletage palun loogikat. (Ei ole harimatu, k6rgharidusega insener olen).

1. Kui inimene kardab koroonat, siis ta teeb vaktsiini.

2. Kui ta on teinud vaktsiini, siis ta v6ib küll nakatuda, kuid p6eb kergelt.

3. Nüüd küsimus! Kuidas mina, vaktsineerimata inimene, saan olla ohtlik vaktsineeritud inimesele, kui ta p6eb ju kergelt!

V6i on kurjast see, et ma üleüldse saan kedagi nakatada. Aga ka vaktsineeritud inimene saab ju nakkust edasi kanda. Sest kui vaktsineeritud inimene on v6imeline haigeks jääma, on ta v6imeline ka nakatama…

Nad ei saa sellest aru, sest enamus vaktsiinifanatte ei ole mitte kõrgharidusega insenerid vaid keskpärased kodanikud. Lisaks tambib meie emakeelne meedia seda meile iga päev ja inimeste puudulik keeleoskus ning vaimne võimekus (laiskus) ei võimalda neil eriti midagi kusaglt lisaks lugeda.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa ikka aru – seletage palun loogikat. (Ei ole harimatu, k6rgharidusega insener olen).

1. Kui inimene kardab koroonat, siis ta teeb vaktsiini.

2. Kui ta on teinud vaktsiini, siis ta v6ib küll nakatuda, kuid p6eb kergelt.

3. Nüüd küsimus! Kuidas mina, vaktsineerimata inimene, saan olla ohtlik vaktsineeritud inimesele, kui ta p6eb ju kergelt!

V6i on kurjast see, et ma üleüldse saan kedagi nakatada. Aga ka vaktsineeritud inimene saab ju nakkust edasi kanda. Sest kui vaktsineeritud inimene on v6imeline haigeks jääma, on ta v6imeline ka nakatama…

Nad ei saa sellest aru, sest enamus vaktsiinifanatte ei ole mitte kõrgharidusega insenerid vaid keskpärased kodanikud. Lisaks tambib meie emakeelne meedia seda meile iga päev ja inimeste puudulik keeleoskus ning vaimne võimekus (laiskus) ei võimalda neil eriti midagi kusaglt lisaks lugeda.

Ma pean sind kurvastama. Ma olen ise kõrgharidusega insener ja tunnen neid veel paarikümne ringis. Mitte ükski nendest pole vaktsineerimata. Inseneriks ei saa, kui ei tunne tõenäosusteooriat. Ja tõenäosusteooria näitab, et vaktsineerimisest on kasu. Antivaxxerid on pigem põhi ja keskeriharidusega.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad näha inimesi, kes ainult loosungitega suhtlevad, siis vaata FB-s QR-koodide vastaste ning Ravimite ja vaktsiinide kõrvaltoimete gruppi. Nende sisu koosnebki ainult antivaksikute loosungitest. Ilmselt pole isegi Seewaldis niipalju lolle kunagi koos olnud kui nendes gruppides. Inimesed, kellel on tõsised raskused põhikooli matemaatika, keemia ja füüsikaga, rääkimata elementaarsest loogikast, püüavad seal arvamusjuhid olla. Poleks kunagi arvanud, et “Idiocracy” nii prohvetlik on.

Idiocracy on see, et sina ja sinusugused arvavad ja väljendavad, et kõik, kes tänaseks ei ole ennast vaktsineeritud ongi automaatselt samaväärsed mingi FB grupiga. Isegi meedias võtab ülepäeviti mõni absoluutselt suvaline nägu targutada, kuidas “vaktsiinivastased on need väheharitud”, mõni ütleb otse, et lollid, saamata ise aru, kui mitmel tasandil valed ja nõrgad need väited on ja kui lollina seesuguste avalduste tegemine neid endid näitab. Tülgastav.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ei testi küll mittevaktsineeritud igal sammul. Väga meelsasti hiilivad mittevaktsineeritud käia kohtades, kus kas kontroll puudub või on nõrk.

Mina näiteks testin trennis käimiseks kaks korda nädalas. Kui tihti sina?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxerid on pigem põhi ja keskeriharidusega.

Vale puha, doktorikraadiga inimeste seas on kõige rohkem vaktsiinides kahtlejaid.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxerid on pigem põhi ja keskeriharidusega.

Vale puha, doktorikraadiga inimeste seas on kõige rohkem vaktsiinides kahtlejaid.

järjekordne linnalegend.

 

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxerid on pigem põhi ja keskeriharidusega.

Vale puha, doktorikraadiga inimeste seas on kõige rohkem vaktsiinides kahtlejaid.

järjekordne linnalegend.

Minu tutvusringkonnas küll mitte, enamjaolt kõik kes on vaktsineerimata, on kõrgharitud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxerid on pigem põhi ja keskeriharidusega.

Vale puha, doktorikraadiga inimeste seas on kõige rohkem vaktsiinides kahtlejaid.

järjekordne linnalegend.

Minu tutvusringkonnas küll mitte, enamjaolt kõik kes on vaktsineerimata, on kõrgharitud.

sinu tutvusring kui ühiskonna etalon? ei kõla just haritud inimese jutuna.

ja siis veel ka seda, et “kõrgharitud” ei tähenda doktorikraadiga. 😉

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxerid on pigem põhi ja keskeriharidusega.

Vale puha, doktorikraadiga inimeste seas on kõige rohkem vaktsiinides kahtlejaid.

järjekordne linnalegend.

Minu tutvusringkonnas küll mitte, enamjaolt kõik kes on vaktsineerimata, on kõrgharitud.

sinu tutvusring kui ühiskonna etalon? ei kõla just haritud inimese jutuna.

ja siis veel ka seda, et “kõrgharitud” ei tähenda doktorikraadiga. ????

Muidugi lähtun mina ENDA kogemusest, sest see on päris minu kogemus.
Sa võid muidugi uskuda, et inimesed kes ennast ei vaktsineeri, on kõik rumalad ja maailma pilti ei adu. Usuvad igasugust jama(maa on lapik ja koroonat pole). Jumala eest, usu mida tahad, aga päriselt see nii ei ole. Enamus vaktsineerimata inimesed ei ole vaktsiini vastased – nad lihtsalt ei taha seda konkreetset vaktsiini teha.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxerid on pigem põhi ja keskeriharidusega.

Vale puha, doktorikraadiga inimeste seas on kõige rohkem vaktsiinides kahtlejaid.

järjekordne linnalegend.

Minu tutvusringkonnas küll mitte, enamjaolt kõik kes on vaktsineerimata, on kõrgharitud.

sinu tutvusring kui ühiskonna etalon? ei kõla just haritud inimese jutuna.

ja siis veel ka seda, et “kõrgharitud” ei tähenda doktorikraadiga. ????

Muidugi lähtun mina ENDA kogemusest, sest see on päris minu kogemus.

Sa võid muidugi uskuda, et inimesed kes ennast ei vaktsineeri, on kõik rumalad ja maailma pilti ei adu. Usuvad igasugust jama(maa on lapik ja koroonat pole). Jumala eest, usu mida tahad, aga päriselt see nii ei ole. Enamus vaktsineerimata inimesed ei ole vaktsiini vastased – nad lihtsalt ei taha seda konkreetset vaktsiini teha.

seda vaktsiini ei taha, aga paremaid meil paraku ei ole. ja delta tüvi dikteerib mängu, vaktsineerid või põed, valik on vaba.

arukamad muidugi vaktsineerivad.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale puha, doktorikraadiga inimeste seas on kõige rohkem vaktsiinides kahtlejaid.

Minu tutvusringkonnas olevad doktorikraadiga inimesed on jällegi kõik vaktsineeritud 🙂

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sinu tutvusring kui ühiskonna etalon? ei kõla just haritud inimese jutuna.

ja siis veel ka seda, et “kõrgharitud” ei tähenda doktorikraadiga. ????

No sinu tutvusringkonna põhjal, kus tooni annab põhi-ja keskharidus, saabki loomulikult teistsuguse tulemuse 😀

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale puha, doktorikraadiga inimeste seas on kõige rohkem vaktsiinides kahtlejaid.

Minu tutvusringkonnas olevad doktorikraadiga inimesed on jällegi kõik vaktsineeritud ????

See on süvenemise küsimus. Doktorikraadiga kahtlejaid võib tõesti palju olla. Targemad inimesed kahtlevadki asjades rohkem, kuid lõppkokkuvõttes teevad ikkagi vaktsiini ära, sest kahtlus kahjus suhtes on oluliselt väiksem kui võimalik kasu.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxerid on pigem põhi ja keskeriharidusega.

Vale puha, doktorikraadiga inimeste seas on kõige rohkem vaktsiinides kahtlejaid.

Just, FB uuringu järgi….

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxerid on pigem põhi ja keskeriharidusega.

Vale puha, doktorikraadiga inimeste seas on kõige rohkem vaktsiinides kahtlejaid.

Just, FB uuringu järgi….

 

eluülikooli doktorid näoraamatus 😀

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil töökohas on vaktsineerimata inimesed kõik vaid põhi- või keskharidusega. Töökohas 30 inimest, neidt vaktsineerimata 4 /3 neist on põhiharidusega ja üks keskharidusega).

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil töökohas on vaktsineerimata inimesed kõik vaid põhi- või keskharidusega. Töökohas 30 inimest, neidt vaktsineerimata 4 /3 neist on põhiharidusega ja üks keskharidusega).

Ja see annab sulle õiguse suhtuda neisse üleolevalt (loe: nimetada harimatuteks, lollideks) ning laiendada seda automaatselt kõigile mittevaktsineeritutele? Või mida sa sellega muud öelda tahtsid?
Newsflash – selline mõttekäik räägib midagi vaid sinu enda taseme kohta ja see ei ole midagi positiivset.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 97 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 koroonaviiruse vastu vaktsineeritud inimestele vaid arstiabi