Esileht Pereelu ja suhted Korraks vasakule

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 303 )

Teema: Korraks vasakule

Postitas:
Kägu

Eks sa räägi seda oma lapsele tulevikus ja arenda ta geeniuseks.

Helista mulle, sul on ju number. Siis räägime kõigest.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja tahab nüüd ise teha “sutsakat”, mis talle mehe juures ei sobinud. Niiet mis on lubatud Jupiterile, polnud lubatud härjale? Või mismoodi sa seda põhimõtet ja väärtuste nihet nüüd seletaksid iseendale?

On aru saada, et teemaalgatajast petetud ja traumeeritud naine ei mõtle selgelt. Sellised kibestunud, meeleheitlikud ja madala ennehinnanguga naised hakkavadki tihtipeale pereisade armukesteks. Et natukenegi oma enesehinnangut tõsta, tahavad nad kasvõi üheks korraks mehe ülelüüa. Sest nii tehti ju ka talle. Kui mees on seda tüüpi, kes kasutab igat juhust ja mingeid süümepiinasid seejuures ei tunne, siis ongi kokku sattunud paar parajaid.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja tahab nüüd ise teha “sutsakat”, mis talle mehe juures ei sobinud. Niiet mis on lubatud Jupiterile, polnud lubatud härjale? Või mismoodi sa seda põhimõtet ja väärtuste nihet nüüd seletaksid iseendale?

On aru saada, et teemaalgatajast petetud ja traumeeritud naine ei mõtle selgelt. Sellised kibestunud, meeleheitlikud ja madala ennehinnanguga naised hakkavadki tihtipeale pereisade armukesteks. Et natukenegi oma enesehinnangut tõsta, tahavad nad kasvõi üheks korraks mehe ülelüüa. Sest nii tehti ju ka talle. Kui mees on seda tüüpi, kes kasutab igat juhust ja mingeid süümepiinasid seejuures ei tunne, siis ongi kokku sattunud paar parajaid.

Hämmastav, mis loogika mõnedel ikka on.
Meeleheitlikud ja madala enesehinnanguga on ikka naised, kes selliste ringikargajatega koos elavad ja lapsi teevad. Armuke tuleb ja läheb, aga mõni proua võtab sellise litsmehe ametlikuks kaasaks ja sünnitab talle lapsed.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav, mis loogika mõnedel ikka on. Meeleheitlikud ja madala enesehinnanguga on ikka naised, kes selliste ringikargajatega koos elavad ja lapsi teevad. Armuke tuleb ja läheb, aga mõni proua võtab sellise litsmehe ametlikuks kaasaks ja sünnitab talle lapsed.

Ega siis TA ei teadnud abielludes ja nelja last planeerides, et tema mees selliseks valelikuks petiseks osutub. Enesesüüdistamine, meeleheitlikkus ja madal enesehinnang tekib ikka pärast sellist suurt emotsionaalset pauku. Kui mehel võõra naise ees püksid langevad, siis loogilise mõtlemisega pole siin midagi pistmist.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleta 2014 kevad meelde ja küsi endalt, kas on kasu või mitte. Hoobilt solvasid minu karakterit ja läinud ma olingi. Ole natuke konkreetsem oma soovides ja tõestuseks pane sotsiaalmeedia privaatseks. Seni, kuni sa lihtsalt mögised, ära imesta.

Sa oled suhtes, kuid minu arvates sa otsid enda naisele lisaks lihtsalt haledalt endale armukest ja halised, et ma vedu ei võta.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siin teemas ongi mitu hullu või üks ja sama suhtleb iseendaga?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, keri ajas tagasi.

Kas sa pärast mehe võimalikke sutsakaid  ei täheldanud teie sekselus mingit boost’i?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui otsitakse “korraks seksi”, siis miks vaadatakse 45+ mehi? Neil ei tõusegi enam. Siis vaadatakse 30+ isendeid.

Endale ei taheta tunnistada, et probleem ikka tõusetajas.  Mis põhjusel hakkaks üks mees end mentaalselt vinnastama? Kaastundest.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled suhtes, kuid minu arvates sa otsid enda naisele lisaks lihtsalt haledalt endale armukest ja halised, et ma vedu ei võta.

Sinu puhul küll ei saa aru, miks sa nii käitud. Keegi ei sunni ju teid koos olema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav, mis loogika mõnedel ikka on. Meeleheitlikud ja madala enesehinnanguga on ikka naised, kes selliste ringikargajatega koos elavad ja lapsi teevad. Armuke tuleb ja läheb, aga mõni proua võtab sellise litsmehe ametlikuks kaasaks ja sünnitab talle lapsed.

Ega siis TA ei teadnud abielludes ja nelja last planeerides, et tema mees selliseks valelikuks petiseks osutub. Enesesüüdistamine, meeleheitlikkus ja madal enesehinnang tekib ikka pärast sellist suurt emotsionaalset pauku. Kui mehel võõra naise ees püksid langevad, siis loogilise mõtlemisega pole siin midagi pistmist.

Natuke vôiks oma kaaslast ikka tundma õppida. 4 last ei tule üleöö, selleks kulub aastaid.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke vôiks oma kaaslast ikka tundma õppida. 4 last ei tule üleöö, selleks kulub aastaid.

Kas sa arvad, et on täiesti välistatud, et pealtnäha igati normaalne mees võib petta? Mu meelest tehakse selliseid tegusid enamasti salaja. Nii et oma naine ei oska kahtlustadagi. Kuidas sa siis selle kindlaks teed, et mees on litsmees, kui ta sinuga käitub nii nagu käituma peab?

Kas sina oled oma mehe suhtes 100% kindel, et ta pole sind kunagi petnud? Mitte ükski naine ei saa ju selles täiesti kindel olla.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke vôiks oma kaaslast ikka tundma õppida. 4 last ei tule üleöö, selleks kulub aastaid.

Kas sa arvad, et on täiesti välistatud, et pealtnäha igati normaalne mees võib petta? Mu meelest tehakse selliseid tegusid enamasti salaja. Nii et oma naine ei oska kahtlustadagi. Kuidas sa siis selle kindlaks teed, et mees on litsmees, kui ta sinuga käitub nii nagu käituma peab?

Kas sina oled oma mehe suhtes 100% kindel, et ta pole sind kunagi petnud? Mitte ükski naine ei saa ju selles täiesti kindel olla.

Tõsi, ei saa olla kindel.  Tinder, Iha on täis abielumehi, kes tööpäevadeks armukesi otsivad. Üks mees kutsus mind külla, naine olevat koolituspäeval. Südame ajavad pahaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, ei saa olla kindel.  Tinder, Iha on täis abielumehi, kes tööpäevadeks armukesi otsivad.

Täiskasvanud inimene on võimeline otsustama, kas ollakse truu ainult hirmust naise ees. Koolis on samamoodi: ühed ei spikerda kunagi, teised kardavad vahele jääda ja ei tee, kolmandad spikerdavad ikka. Tegelikult on petturteod tegija enda südametunnistusel, sest suur tõenäosus, et teada ei saada või saadakse liialt kaua pärast petmist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa arvad, et on täiesti välistatud, et pealtnäha igati normaalne mees võib petta? Mu meelest tehakse selliseid tegusid enamasti salaja. Nii et oma naine ei oska kahtlustadagi. Kuidas sa siis selle kindlaks teed, et mees on litsmees, kui ta sinuga käitub nii nagu käituma peab?

On olemas vettpidav tõestus mehe hiljutise vahekorra kohta. Vaadake järele. Pange rahulikus olukorras mees selili ja uurige munandite olukorda. Siis järgmine vaatlus toimugu tund või paar pärast seksi. Võin mürki võtta, et kõigil (normaalsetel) meestel teise kontrolli puhul toimub kottides mingi liikumine. Sellised konvulsiivsed tõmblused ja üleüldine rahutu olek seal kottide sees

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sain teada tema sutsakatest

Kuidas sa neist teada said? Mees ise rääkis, et sutsab aegajalt? Soovitas sulle ka siis, otsi ka  sutzu?

Oma eksabikaasa on otseses ja kaudses põlvili mu ees, koguaeg, ja anub mind tagasi.

Naljanumber, mida ta sinust enam tahab!? Ega vana oma tembutamist ju jäta. Löö õitsele ja naudi taevalikku seksi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, ei saa olla kindel.  Tinder, Iha on täis abielumehi, kes tööpäevadeks armukesi otsivad.

Täiskasvanud inimene on võimeline otsustama, kas ollakse truu ainult hirmust naise ees. Koolis on samamoodi: ühed ei spikerda kunagi, teised kardavad vahele jääda ja ei tee, kolmandad spikerdavad ikka. Tegelikult on petturteod tegija enda südametunnistusel, sest suur tõenäosus, et teada ei saada või saadakse liialt kaua pärast petmist.

Naistel on isaste ellusuhtumise mõõtmiseks sobimatud vahendid. Õhtulehes täna keegi Vivika kirjeldab kuidas sai Egiptuses väärika kogemuse võrra rikkamaks. Lasi ennast ilusal mehel ära rääkida ja parasjagu solgutada. Midagi olnust ta ei kahetse, kuna rahaliselt palju tüssu ei saanud. Tragi reisikorraldaja kahetseb vaid, et unenägu otsa sai. Oleks tahtnud, et noor mustsõstra-silmne mees ka pärast kümnendat-tratataa seksi tema ees põlvili oleks. No tere tali. Nüüd Vivika korraldab koolitusi, et hoiatada teisi eesti naisi hurmurite eest jne. Et teised sääraste toredate kogemuste otsa ei komistaks. No aga mõelge veidi ka sellele mehele, seal hauakambrite vahel töötab. Tal naised-lapsed vaja toita. Passib seal päevast päeva valgete naiste reisigruppe, et siis mõnele eraldunud prouale juhuslikult ligemale nihkuda. Mehel pole mingit võimalust oma südame häält kuulata ja sobilikku tütarlast kõnetada. Ei! Tema ainus šanss on raskelt meigitud pensionieelikud, kel teoreetiliselt sügeleb ja kel (vbl) raha taskus.Te nagu ei tahaks mõista, et ka sellel Ahmedil on hing sees. Et ka temal on tunded. Olen kuulnud, et kõige paremates püügikohtades on konkurentide vahel ka löömaks läinud. Luxoris peatub reisibuss, reisiseltsonnast eraldub sobilik daam ja jookseb tualetti. Otsekohe on platsi erinevates otstes mitu isast alligaatorit nagu sutsaka elektrit saanud. Hakatakse lähemale nihkuma. Mida rohkem kuldkette blondi antiloobi kaelas, seda võimsam kutse tantsule. Mehed heidavad üksteisele kiireid pilke ja võimaluse saab jooksvas pingereas kõige kõrgema kohal olev persoon. Teistel tuleb seda aktsepteerida. Sest pärast mitmekordset hoiatust ei lõigata mitte kumme läbi nagu taksodel Tallinna bermuuda kolmnurgas vaid surutakse damaskus neeru. Meeste elu pole kerge ja nende tunnetest ei hooli mitte ühelgi maal ükski naine. Naine kodus on ainult raha peale maias ja alandab meest kui naabritest vähem rikkust. Väga raske on naise meele järgi olla

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinna korter maksab sadu tuhandeid. Neid mehi ikka nii palju ei ole.

Naine ei pea tingimata ju pealinnas elama. Näiteks Türil on korterid märksa soodsama hinnaga. Läheb veidi off topicuks.

Kui meie ostsime oma maja maale, Tallinnast ikka ca 65 km eemal, siis just meiega koos käis maja vaatamas üks paar. Nemad teatasid kiiremini, et võtavad selle maja. Nädala pärast siiski loobusid ja maja saime meie. Selle protsessi käigus selguski, et see oli hoopis abielumees ja tema armuke. Armukest on ju paju parem pidada kuskil eemal, kuhu oma naine elusees ei satu. Plaan oli armuke sinna elama panna, maksta ta elu kinni ja käia sea külas. Siiski nad otsustasid veel eraldatuma ja kallima maja kasuks veel rohkem linnast eemal ja üksikumas paigas.
Ainult loll mees paneb oma armukese elama tänavavahe või ka kümme täavat oma naisest eemal. Tallinn on nii väike, küll seal nägijaid on.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui meie ostsime oma maja maale, Tallinnast ikka ca 65 km eemal, siis just meiega koos käis maja vaatamas üks paar. Nemad teatasid kiiremini, et võtavad selle maja. Nädala pärast siiski loobusid ja maja saime meie. Selle protsessi käigus selguski, et see oli hoopis abielumees ja tema armuke. Armukest on ju paju parem pidada kuskil eemal, kuhu oma naine elusees ei satu. Plaan oli armuke sinna elama panna, maksta ta elu kinni ja käia sea külas. Siiski nad otsustasid veel eraldatuma ja kallima maja kasuks veel rohkem linnast eemal ja üksikumas paigas.
Ainult loll mees paneb oma armukese elama tänavavahe või ka kümme täavat oma naisest eemal. Tallinn on nii väike, küll seal nägijaid on.

Nii detailne info võõra paari kohta, kes käisid maja vaatamas enne teid 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu puhul küll ei saa aru, miks sa nii käitud. Keegi ei sunni ju teid koos olema.

Me polegi koos. Pole kunagi olnud ja ei hakkagi olema. Tüüp otsib lihtsalt naise kõrvalt armukest.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu puhul küll ei saa aru, miks sa nii käitud. Keegi ei sunni ju teid koos olema.

Me polegi koos. Pole kunagi olnud ja ei hakkagi olema. Tüüp otsib lihtsalt naise kõrvalt armukest.

Aga kuna ta teab, et tema naine teda maha nagunii ei jäta, ja ise ka on liiga laisk, et midagi muuta, siis ta arvab, et võib siin ajaviiteks ka mõnda teist naist lollitada oma libeda lobaga kuna oma naisega on ju kõik ammu kindel ja tüüp sellest ka midagi ei kaota, kui armuke ka ei ütleb.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me polegi koos. Pole kunagi olnud ja ei hakkagi olema. Tüüp otsib lihtsalt naise kõrvalt armukest.

Tean teie olukorda mehega ja olen öelnud, et pole õige, et ollakse kellegagi, kelle vastu puudub austus. Mees soovib sinuga olla, aga sina raiskad tema aega kedagi leida, hoiad teda kuival ja suhtud inetult temasse.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tean teie olukorda mehega ja olen öelnud, et pole õige, et ollakse kellegagi, kelle vastu puudub austus. Mees soovib sinuga olla, aga sina raiskad tema aega kedagi leida, hoiad teda kuival ja suhtud inetult temasse.

Ma jälle tean, et sul on juba üsna pikk suhe naisega, kelle nimi algab A-tähega ja sa väidad end teda armastavat. Paha lugu on, et tema usubki seda, kuigi nii see päris pole, vähemalt sinu jaoks mitte. Seetõttu ongi vale, et sa loodad endiselt  minuga midagi, mida ei saa mitte kunagi olema. Minu pärast võid edasi loota, aga seda ei juhtu kunagi. Jää oma A juurde või leia keegi teine, aga see ei ole mina igal juhul.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jälle tean, et sul on juba üsna pikk suhe naisega

Ei tea mitte kedagi oma tutvusringkonnast, kellel oleks samasooline kaaslane. Mul palju suuremaid probleeme kui mingid suhted ja kui tahad võrrelda, siis need on sellised nagu oleksin 15 aastat halvas suhtes olnud. Sinu suurim probleem tundub olema suhe, aga kes keelab olla vallaline. Oled üldse hilisest teismeeast praeguseni vallaline olnud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea mitte kedagi oma tutvusringkonnast, kellel oleks samasooline kaaslane. Mul palju suuremaid probleeme kui mingid suhted ja kui tahad võrrelda, siis need on sellised nagu oleksin 15 aastat halvas suhtes olnud. Sinu suurim probleem tundub olema suhe, aga kes keelab olla vallaline. Oled üldse hilisest teismeeast praeguseni vallaline olnud?

Seda ei peagi otseselt teadma, seda näevad kõik ise, mis toimub ja oskavad ise edasi mõelda. Selline suhe pole ometi halb, et seda suhet häbenema peaks, aga vale on see, kui oma naise kõrvalt moositakse veel teisi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ei peagi otseselt teadma, seda näevad kõik ise, mis toimub

Näita mulle ka, kus näen seda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näita mulle ka, kus näen seda.

Sulle ei peagi näitama, sest sa ei saa aru nagunii. Teised näevad ja teavad. Lõpeta nüüd siin trollimine, kingsepast vanaldane onkel.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näita mulle ka, kus näen seda.

Vaata enda fb lehte ja mis pilte sinna üles laadinud oled hiljuti. Kui kogemata unustasid privaatseks panna, siis halb lugu.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata enda fb lehte ja mis pilte sinna üles laadinud oled hiljuti. Kui kogemata unustasid privaatseks panna, siis halb lugu.

Päris kõhe hakkab ikka vahepeal lugeda. Seda lauset kasutab see poolemeelne sageli.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris kõhe hakkab ikka vahepeal lugeda. Seda lauset kasutab see poolemeelne sageli.

Endast kolmandas isikus rääkimine on nii äratuntav.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris kõhe hakkab ikka vahepeal lugeda. Seda lauset kasutab see poolemeelne sageli.

Nii palju meelt ikka on, et sinust  hästi kaugele eemale hoida ja nii jääb. Tee endale teene ja ära vestle minuga rohkem.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 303 )


Esileht Pereelu ja suhted Korraks vasakule