Esileht Pereelu ja suhted Korraks vasakule

Näitan 3 postitust - vahemik 301 kuni 303 (kokku 303 )

Teema: Korraks vasakule

Postitas:
Kägu

Ei ole vaja seda meest magatama hakata. Jätab sulle sitamaitse suhu. Võta keegi vaba mees, endal ka hea olla.

Olen nõus, aga samas olen ka veendunud, et kui see mees on petja, siis küllap petab ta oma naist ka teiste naistega, mitte ei teeks seda ainult sinuga. Kui teil tõesti just mingit väga erilist ja lähedast, harvaesinevat sidet ei ole. Pigem on tegemist lihtsalt kõrvalsuhete otsijaga ja kes teab, võib-olla on tal neid teiste naistega juba varemgi olnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke vôiks oma kaaslast ikka tundma õppida. 4 last ei tule üleöö, selleks kulub aastaid.

TA olen. Mind millegipärast väga solvab see kommentaar.

Me tutvusime mehega lapsena. Paarina olime koos ca kuus aastat enne, kui laste peale hakkasime mõtlema.

Mida see tähendab, et “natukene võiks oma kaaslast ikka tundma õppida”? Usun, et meil oli laste saamiseni päris palju aega, et teineteist tundma õppida. Mida see aitab? Inimene võib olla petlik! Inimene võib ajas muutuda! Sina ei saa seda kuidagi mõjutada.

Lihtsalt loll ja narr on takkajärgi tänitada, et kuidas sa ei teadnud… No ei teadnud tõesti. Ma sain alles 35+ kooselu ajal teada, mis tegusid mu mees on minu selja taga teinud. Ja täiesti juhuslikult. Seni olin lihtsalt loll ja heausklik naine olnud. Nagu perekoolist olen lugenud, siis pea kõik naised pigistavad silma kinni selliste asjade eest, sest muidu on mees ju maailma parim mees ja maailma parim isa oma lastele. Mina aga ei pigista. Mulle piisas vaid ühest infokillust, et sellele asjale lõpp teha. Seega, paluks mitte mind rohkem ka mitte lolliks pidada ja mõjutada suunal, et leppige ära. EI! EI LEPI! Ma ei lepi mitte iialgi truudusetusega.

Mis puutub mehesse, kes mind endale pakub. Jah, minu jaoks ei ole see olukord kuidagi võrreldav. See ootus, mis mul on oma püsipartnerile ei ole ühestki otsast sarnane sellele, mis on juhupartnerile. Seega, paluks mitte osatada teemal, kuidas mulle ühe mehe puhul on üks joon olulie ja teise puhul mitte. Ju saate tegelikust ja sisulisest erinevusest isegi aru. Ei ole ju ometigi nii, et  juhuslikule sekspartnerile, oma tõsisele elukaaslasele, abikaasale, laste isale on täpselt samad ootused.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puutub mehesse, kes mind endale pakub. Jah, minu jaoks ei ole see olukord kuidagi võrreldav. See ootus, mis mul on oma püsipartnerile ei ole ühestki otsast sarnane sellele, mis on juhupartnerile. Seega, paluks mitte osatada teemal, kuidas mulle ühe mehe puhul on üks joon olulie ja teise puhul mitte. Ju saate tegelikust ja sisulisest erinevusest isegi aru. Ei ole ju ometigi nii, et  juhuslikule sekspartnerile, oma tõsisele elukaaslasele, abikaasale, laste isale on täpselt samad ootused.

Vähemalt oled aus. Maga ära ja ütle, mis kahe aasta pärast sai sinust ja kas elu on mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 301 kuni 303 (kokku 303 )


Esileht Pereelu ja suhted Korraks vasakule