Esileht Kodunurk Korralikud toidud kaovad lettidelt!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )

Teema: Korralikud toidud kaovad lettidelt!!!

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selle peale ei tule, et mõnel lapsel allergia nende värvide vastu?[/tsitaat]
Lasteaeda minnes peab koheselt allergiatest teavitama ning koostatakse eraldi menüü allergikust lapsele, samamoodi teavad selle läbi õpetajad teavitada sünnipäeva lapsevanemaid.
Siis teavad ka vanemad arvestada, et keegi pidusöögita ei jääks.

Aga laps koju jätta igakord.. tõesti lapsest kahju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.05 23:27; 14.05 21:00; 15.05 21:54; 17.05 18:44; 18.05 19:49; 18.05 19:51; 20.05 20:28; 31.05 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lasteaeda minnes peab koheselt allergiatest teavitama ning koostatakse eraldi menüü allergikust lapsele, samamoodi teavad selle läbi õpetajad teavitada sünnipäeva lapsevanemaid.
Siis teavad ka vanemad arvestada, et keegi pidusöögita ei jääks.

Aga laps koju jätta igakord.. tõesti lapsest kahju.[/tsitaat]

Mina ei ole see, kes last koju jätab. Aga ma ei kujuta ette, et kui mu lapsel on multiallergia(oligi väiksemana, kõik piimatooted pluss muna), et siis kõik teised lapsevanemad hakkavad selle järgi tooma maiustusi ja kooke sünnipäevaks. Natuke palju nõutud. Lihtsalt kasvataja andis talle siis puuvilja vms. Teiseks, meil lasteaias mingit erimenyyd küll ei tehtud, lihtsalt jäeti kartulitelt nt kaste ära jne.

Vb ma olen isekas, aga kui ma mõtlen end mitteallergilise lapse vanema kohale, siis mina küll ei tahaks, et minu laps ja veel 23 last peaksid loobma tordist seetõttu, et 1 seda syya ei saa. See siis on ikka selle 1 probleem. Nii lähtusin ka enda lapse puhul, et see on meie probleem, mitte teiste.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 09:10; 18.05 08:48; 19.05 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ei ole see, kes last koju jätab. Aga ma ei kujuta ette, et kui mu lapsel on multiallergia(oligi väiksemana, kõik piimatooted pluss muna), et siis kõik teised lapsevanemad hakkavad selle järgi tooma maiustusi ja kooke sünnipäevaks. Natuke palju nõutud. Lihtsalt kasvataja andis talle siis puuvilja vms. Teiseks, meil lasteaias mingit erimenyyd küll ei tehtud, lihtsalt jäeti kartulitelt nt kaste ära jne.
[/tsitaat]
Tänapäeval tehakse täpsed erimenüüd, meie lasteaias on selliseid lapsi 3, tahvlil oleval menüül on kohe eraldi rida nende jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.05 23:27; 14.05 21:00; 15.05 21:54; 17.05 18:44; 18.05 19:49; 18.05 19:51; 20.05 20:28; 31.05 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]lisan veel kadunud toiduaineid: Moggy pähklid. Nende pistaatsiapähklid olid ainsad, mis eestis saadaolevatest süüa kõlbasid. röstitud soolamandleid pole teistel tootjatelt leidnudki veel. oskab keegi aidata?[/tsitaat]
Comarketis täna nägin täiesti olemas Moggy pähklid ja vist mingid mandlid vms igatahes 5-6 erinevat Moggy pakikest olid kõrvuti. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.05 23:27; 14.05 21:00; 15.05 21:54; 17.05 18:44; 18.05 19:49; 18.05 19:51; 20.05 20:28; 31.05 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ei ole see, kes last koju jätab. Aga ma ei kujuta ette, et kui mu lapsel on multiallergia(oligi väiksemana, kõik piimatooted pluss muna), et siis kõik teised lapsevanemad hakkavad selle järgi tooma maiustusi ja kooke sünnipäevaks. Natuke palju nõutud. Lihtsalt kasvataja andis talle siis puuvilja vms. Teiseks, meil lasteaias mingit erimenyyd küll ei tehtud, lihtsalt jäeti kartulitelt nt kaste ära jne.

Vb ma olen isekas, aga kui ma mõtlen end mitteallergilise lapse vanema kohale, siis mina küll ei tahaks, et minu laps ja veel 23 last peaksid loobma tordist seetõttu, et 1 seda syya ei saa. See siis on ikka selle 1 probleem. Nii lähtusin ka enda lapse puhul, et see on meie probleem, mitte teiste.[/tsitaat]

Jutt jumala õige. Meie rühmas on ka üks laps, kes ei tohi süüa mingeid maiustusi peale ¨okolaadita marmelaadikommide. Ja ema ongi toonud lasteaeda kotitäie selliseid komme, kust õpetaja siis sellele lapsele maiust jagab, kui teised söövad torti või kommi.

Mis sünnipäevamaiustustesse puutub, siis meil on need enamasti hoopis küpsised või kommid. Mõni toob tõesti ka torti ja mõni toob jäätist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tänapäeval tehakse täpsed erimenüüd, meie lasteaias on selliseid lapsi 3, tahvlil oleval menüül on kohe eraldi rida nende jaoks.[/tsitaat]

No mis sa räägid, et tänapäeval kindlasti tehakse. Mu laps läks sõime 2009, praegu käib aias- ei tee keegi spetsiaalselt mitte midagi. Jah, tean lasteaedu, kus tehakse, aga kõigis mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 09:10; 18.05 08:48; 19.05 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Aga ma ei kujuta ette, et kui mu lapsel on multiallergia(oligi väiksemana, kõik piimatooted pluss muna), et siis kõik teised lapsevanemad hakkavad selle järgi tooma maiustusi ja kooke sünnipäevaks. Natuke palju nõutud. Lihtsalt kasvataja andis talle siis puuvilja vms. Teiseks, meil lasteaias mingit erimenyyd küll ei tehtud, lihtsalt jäeti kartulitelt nt kaste ära jne.

Vb ma olen isekas, aga kui ma mõtlen end mitteallergilise lapse vanema kohale, siis mina küll ei tahaks, et minu laps ja veel 23 last peaksid loobma tordist seetõttu, et 1 seda syya ei saa. See siis on ikka selle 1 probleem. Nii lähtusin ka enda lapse puhul, et see on meie probleem, mitte teiste.[/tsitaat]

piima ja munaallergia ongi teine teema

Mürgised värvid ja muud toidulisandid on ühtemoodi mürgised KÕIGILE. Osadel on lihtsalt kohe sümptomid näha, mõnedel võtab aega, mõnel ei osata märgata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Magdalena kirjutas:[/small]
[tsitaat]See olukord muutub juba tõsiseks. Täiesti nukker olukord et varsti lüüakse viimanegi naturaalne toit poest välja. Kas saab kuidagi selle olukorda mõjutada. [/tsitaat]

Saab ikka mõjutada.
Tarbija hääletab ostukorviga.
Silte tuleb lugeda ja ise mitte sodi osta.
Väiksemas poes võibki küsida, et kuhu kadusid, miks ja kas sa endale tellida saad.

Viimasel ajal olen aga üldiselt vaadanud, et meie oma tootjad väga palju sodivad toitu. Naturaalsem ja puhtam tuleb teistes EL riikidest.

Just sorteerisin poes läbi terve riiulitäie jogurteid. Alma ei kõlba üldse ja kõige puhtam oli sakslaste Zotte (vmt).
Moosidest olid ka kõige puhtamad mingid Poola omad. Juustudest, eesti omadest oli nitraatideta vaid see Saaremaa sari kus peal veski ja rahvariietes tüdruk, välismaa omad aga valdavalt ilma sünteetiliste aineteta.

Tundub, et loosung \”eelista Eestimaist\” tuleb asendada \”väldi Eestimaist\” :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mismoodi see poola moos peaks puhtam olema eestimaisest? poolas on saastatud ikka erilisel tasemel. jogurtit võiks osta eestimaist ja maitsestamata ja lisada oma marju-moosi pigem kui tahad tervislikumalt elada. mina hoopis tahan kiita meie tootjaid, et hakatakse tasapisi jälle normaalsemaid tooteid tegema, igas kaubagrupis on tagasi tulnud ilma e-aineteta tooted, lihaletis on valida tooteid ilma e-ta isegi ilma E621 osatakse juba jälle lihatoodet valmistada, is 3-4 aastat tagasi oli \”võimatu\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismast on näiteks kadunud jogurtimajonees. Ainus majonees, mis üldse süüa sündis. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis firma majonees see oli?
Ma tean ainult Felixi jogurtimajoneesi, see küll mingi puhas kraam pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest see jogurtimajonee soli jubeda maitsega, rikkus kõik salati ära. Kõige parema maitsega on Salvesti tavaline majonees ja ka Light on suht ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katariina333 kirjutas:[/small]
[tsitaat]mismoodi see poola moos peaks puhtam olema eestimaisest? [/tsitaat]

Selles mõttes, et moosi koostis oli marjad+suhkur. kõik. Mitte ühtegi sünteetilist lisaainet. Kõrval eesti moosid olid kõik mingi kemikaaliga ära rikutud.

Lihatoodetest on küll hakatud tegema ilma glutamaadita, aga nitraadid ja niiskusesäilitaja on ikkagi – neid mina süüa ei saa 🙁
Kõige kurvem aga, et talunikud on ka need kemikaalid omaks võtnud.
Aga noh, enda küpsetusoskused arenevad seda rohkem, kui poest midagi osta ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No mis sa räägid, et tänapäeval kindlasti tehakse. Mu laps läks sõime 2009, praegu käib aias- ei tee keegi spetsiaalselt mitte midagi. Jah, tean lasteaedu, kus tehakse, aga kõigis mitte.[/tsitaat]
Soovitan järgi uurida, minu teada on see kohustuslik nüüd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.05 23:27; 14.05 21:00; 15.05 21:54; 17.05 18:44; 18.05 19:49; 18.05 19:51; 20.05 20:28; 31.05 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]789456 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Magdalena kirjutas:[/small]

Just sorteerisin poes läbi terve riiulitäie jogurteid. Alma ei kõlba üldse ja kõige puhtam oli sakslaste Zotte (vmt).
[/tsitaat]

Kuidas neid jogurteid \”sorteerida\”? Mulle on tuttav kogu nimekiri kahjulikest E-dest, aga jogurtitest ma neid ei leia. Kõik Eesti jogurtid on minumeelest ilma kahjulike E-deta. Mis seal Alma jogurtites see aine on, mis ta kõlbmatuks muudab?

Ükspäev avastasin Prismast kohupiima, nende oma toodang, suur tops, mustika ja maasika maitselised, väga hea hinnaga. Mustika oma maitses täitsa ok-lt, aga kahtlaseks teeb toote koostises olev \”maitse-ja lõhnaained\”, rohkem märgistust pole, mis ainetega täpsemalt tegu. Teab keegi? Kas on ka E-sid jm jama täis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]789456 kirjutas:[/small]Mis seal Alma jogurtites see aine on, mis ta kõlbmatuks muudab? /../Ükspäev avastasin Prismast kohupiima, nende oma toodang, suur tops, mustika ja maasika maitselised,/../kahtlaseks teeb toote koostises olev \”maitse-ja lõhnaained\”, [/tsitaat]

Almas on kaaliumsorbaat – E202: säilitusaine mis pärsib seente kasvu, aga võimaldab bakterite aktiivsust. Mõju tervisele: astma, allergiad, hüperaktiivsus.
(Minul tekib nõgeslööve sellest)

Teist lisaainet ma hetkel peast ei mäleta, aga see ei olnud kahjulike ainete loetelus. Mulle isiklikult meeldib aga, et ei ole üldse sünteetilisi aineid lisatud, seepärast eelistan sakslaste Zotti.

Kõik tooted, millel on peal kiri ….MAITSELINE, tähendabki seda, et seal ei ole mahla ega marju, vaid maitse on tekitatud sünteetiliste ainetega. Mis kemikaale nad veel sisaldavad, ei tea, sest selle riiuli lähedale ma ei astu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ükspäev avastasin õudusega, et mitte ühtegi heeringatoodet polnud saadaval, kus sees ei oleks olnud mingeid tugevdajaid- säilitajaid- aineid. Lihtsat kooslust: sool, heeringas ja õli- ei eksisteeri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna leidsin ühe säilitusaineteta eesti moosi – Salvesti oma Rimist. Suhkrut oli ka vaid 40% mitte 60% ja maitse päris meeldiv.

Heeringat olen ka otsinud, aga ei ole leidnud 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]789456 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaup muutub küll, kuid õnneks tuleb ka puhast toitu juurde. Raske on neid küll leida.

Kurb on aga see, et varem sai talupidajatelt ja kodutootjatelt puhast toitu, aga nüüd on need ka keemiaga mäkerdama hakanud 🙁

– Tuttav pakkus sõbrast jahimehe põdrakonservi – peal kiri sisaldab E250. NO MA JU EI SÖÖ SELLIST!!

– Ostsin laadalt suitsuliha – maitsetu ja reostatud niiskusesidujaga 🙁

– moes on kodus tehtud aso värvidega tordid, mis tassitakse ka lasteaeda. Ma juba vaatan sünnipäevade kalendrit nii, et kui kellegil rühmas sünnipäev, jätan lapse koju. (ei taha ju keelata värvilise rapuntsli söömist. Väike ei saa sellest aru.)

[/tsitaat]

Mina teen ka ise kodus lapsele lasteaeda tordi, värviliste kaunistustega. Aga mitte asovärvidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hääletada ostukorviga on peaaegu võimatu. Neid kes tegelikult jälgib toidusilte on tegeliklut väga vähe. Enamikutele jääb määravaks ikkagi hind (KUIGI ERINEVUS ON MINIMAALNE). ometi kui me leppime olukorraga et puhtad kvaliteetsed toidud kaovad letidelt siis kardan need kaovad jäädavalt. Kirjuta kasvõi presidendi prouale, et ta mõjutaks kuidagi olukorda. Muideks olge ettevaatlikud Rimisse on juba jõudnud geneeetiliselt muudetud koostisainetega kaup (toiduõlid % märgiga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lasteaeda minnes peab koheselt allergiatest teavitama ning koostatakse eraldi menüü allergikust lapsele, samamoodi teavad selle läbi õpetajad teavitada sünnipäeva lapsevanemaid.
Siis teavad ka vanemad arvestada, et keegi pidusöögita ei jääks.

Aga laps koju jätta igakord.. tõesti lapsest kahju.[/tsitaat]
Selliseid lasteaedu on ikka vist vähemuses, kus mingi erimenüü tehakse. Minu diagnoositud kala- ja pähklialleriaga laps sõi lasteaias heal juhul paljaid kartuleid (kui oli kalapraad) või halvemal juhul näris paljast leiba (kui oli kalasupp) lõunasöögiks.
ja pähkleid magustoidus on lapsel ikka suhteliselt raske tuvastada, halvaa koogis, pralineekommid vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohutav -laps näris paljast leiba lõunaks? ja sa ei saanud talle midagi söögikõlblikku kodunt kaasa anda? uskumatuid inimesi on:( [small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selliseid lasteaedu on ikka vist vähemuses, kus mingi erimenüü tehakse. Minu diagnoositud kala- ja pähklialleriaga laps sõi lasteaias heal juhul paljaid kartuleid (kui oli kalapraad) või halvemal juhul näris paljast leiba (kui oli kalasupp) lõunasöögiks.
ja pähkleid magustoidus on lapsel ikka suhteliselt raske tuvastada, halvaa koogis, pralineekommid vms. [/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli ka allergik. 3 aastat panin talle kaasa kogu söögi – purgiga supi või rohke kastmega kartulid, mida söögitädi minu kodunt viidud pliidil kausikeses talle soojendas. Kapis olid alati olemas talle sobivad maiustused- juhuks, kui rühmas on sünnipäev või jagatakse muud maiust, mida minu laps ei tohi. 3 aasta korraliku toitumise tagajärg on, et allergia on sedavõrd taandunud, et laps, kes enne mitte midagi süüa ei saanud, võib juba peaaegu kõike (on nüüd 5-ne). Aga mitte kunagi ei söö ta neid asovärvidega komme ega limonaade ega ka näiteks Astri pagari torte – need tuleks mu meelest täiesti keelata, niivõrd mürgised on need. Meie rühmas tuuakse ikka koduküpsetisi (keegi ei tee neid värvainetega!) ja puuvilju. Poetorte ei söö ma ise peaaegu kunagi. Ja tõesti, mida enam ise küpsetad ja toite teed, seda vähem need poetoidud kõrist alla lähevad – käivad suus ringi, nagu seepi sööks. Huvitav, millal meie kondiitritööstused sellest aru saavad?
Ja kõige tipp on leib – mida kõike meie leivatööstused leiva sisse ei topi – nisujahu, jahuparandajaid, säilitajaid, linnaseid, lisaaineid jne. Kui ometigi kõige paremini maitseb puhtast rukkijahust ja juuretisest palja suhkru ja soolaga tehtud leib. Milleks kõike seda jama leiva sisse panna, jääb mulle arusaamatuks. Lisaks kõigele säilib kodus tehtud leib tubli nädalakese täiesti pehme ja värskena. Milleks need parandajad ja säilitajad? Veel üks huvitav nüanss – poe toorporgandisalat – seisab vaid päeva-paar. Ise tehtud toorsalat on meil 1,5 nädalat olnud külmikus ja ei lähe käärima. Miks poe oma läheb, ei saa aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jahuparandaja mõte on lihtne – vanaks, halvaks läinud jahu ei kerki. Aga lisad jahuparandajat – ja voila, saabki ära kasutada kogu hallitanud jahu. Säästuleib jms olid \”superhinnaga\”, kuna neid tootnud tööstus sai kuulu järgi Saksamaal vanaks läinud ja maha kantud rukkijahu tonnide kaupa.

Ja siis võrreldakse leiva hindu ja küsitakse, miks igal pool odavamalt ei toodeta 😛 Turgu ju oleks..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele lisaks veel, et ka glutamaadi mõte toidus on sama – saab ära kasutada halvaks läinud toiduained ja mädanemise maitse glutamaadiga ära peita.

Juba aastaid ei söö selliseid toite ja seepärast tunnen ka juba eemalt kui grillitakse roiskunud liha marinaadis. Kes aga pidevalt sellist ostab, ei saa arugi, et liha juba mäda. Pealegi on glutamaat ka isuparandaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kes siin Zotti jogurtit puhtaks kiidab – spetsiaalselt poes uurisin topsi (ise ma ealeski neid Saksa asju ei osta, ikka ainult Eestimaist maitsestamata jogurtit), ja nägin seal lausa kolme E-d…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 09:49; 28.05 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kes siin Zotti jogurtit puhtaks kiidab – spetsiaalselt poes uurisin topsi (ise ma ealeski neid Saksa asju ei osta, ikka ainult Eestimaist maitsestamata jogurtit), ja nägin seal lausa kolme E-d…[/tsitaat]

Aitäh hoiatamast! Need mida mina ostsin, nendes ei olnud E-aineid ja lootsin, et võin vanaema poodi saata ja õelda, et võta Zotti oma. Järelikult ikka ei või 🙁

Kusjuures need eesti maitsestamata ei ole ka naturaalsed päris – vt piimavalk jm. imelikud asjad. Kuidas nad selle valgu piimast eraldavad? Ikka mingite kemikaalidega, aga viimaseid ei pea pakile kirjutama, kuna neid kemikaale otseselt ei LISATA.

Peab vist jääma lapsepõlve \”jogurti\” juurde – keefiir või hapukoor värskete marjadega. Lasteke ka meeldib, aga endal jälle tööd rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa poekeefiri julged juua? kas sa oled uurinud, millega piimatööstuses tootmisliine ja anumaid pestakse/hooldatakse? kindlasti mitte palja veega.

Aga, enne kui paanikat teha, et poe pole puhast jogurtit, tasub kõik tootjad läbi vaadata – Alma maitsestamata jogurt koosneb kyll ainult piimast ja juuretisest. [small]789456 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aitäh hoiatamast! Need mida mina ostsin, nendes ei olnud E-aineid ja lootsin, et võin vanaema poodi saata ja õelda, et võta Zotti oma. Järelikult ikka ei või 🙁

Kusjuures need eesti maitsestamata ei ole ka naturaalsed päris – vt piimavalk jm. imelikud asjad. Kuidas nad selle valgu piimast eraldavad? Ikka mingite kemikaalidega, aga viimaseid ei pea pakile kirjutama, kuna neid kemikaale otseselt ei LISATA.

Peab vist jääma lapsepõlve \”jogurti\” juurde – keefiir või hapukoor värskete marjadega. Lasteke ka meeldib, aga endal jälle tööd rohkem.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma pigem usun, et see piimavalk on seal märkeks, et vastavad allergikud teaks arvestada.

Mõnes m-ta jogurtis on ka paksendaja või ¸elatiin, Tere 0,5l purepakis pole kumbagi. Minu lemmik eriti koos mee ja mustikatega!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 09:49; 28.05 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi lisaks e-dele jogurtisse pandav tärklis. Veel vähem meeldib see mu mehele, kes igast lisaaineid toidu maitsest minust pareminigi üles leiab.
Juba mitmed aastad kasutame 95% ulatuses Pajumäe jogurteid, kus pole lisaaineid. Millest moos jobgurtis koosneb ma ei tea, aga neil on ka öko jogurtid.
Igas poes neid muidugi ei müüda. Ostan Nõmme turult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )


Esileht Kodunurk Korralikud toidud kaovad lettidelt!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.