Esileht Tööelu, raha ja seadused. korraline puhkus ja lhp

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: korraline puhkus ja lhp

Postitas:

Tere!
mul saab rsp läbi 11.02 see on laupäev. pensioniaetis käisin ja lhp algab 18.02. vahepeal on nädal aega… ja kuna mul on saada 4päeva korralist puhkust veel siis ma tahan need saada just sellel nädalal. aga kuidas peaks kirjutama kuupäevad, st korralise puhkuse algus ja lõpp, kui lhp algab laupäeval? kui nt 13-16.02 siis mis saab ühest päevast s.o reede..peab tööle minema? ja kas lhp ei pidanud kohe järgmisel päeval algama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pensioniametil ja LHP-l puudub seos.
Pensioniametis saab taotleda vanemahüvitist. Vanemahüvitis ei ole seotud kuidagi lapsehoolduspuhkusega. Vanemahüvitis algab dekreedi lõppemisele järgnevast päevast, s.t sinul 12.02.

Kust see LHP algus 18.02? Lapsehoolduspuhkuse jaoks kirjutad SINA ISE avalduse tööandjale ja algab sellest kuupäevast, mis sina avaldusse kirjutad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pensioniametis öeldi et al 18.02 kuni 21.04.2013 hakkan saama emapalga.
ma ei tea nüüd kuidas korralise puhkuse avaldusega teha. ja mis kuupäevast peab kirjutama lhp-le avaldust tööandjale? 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ajad midagi segamini nüüd.

Vanemahüvitis hakkab KOHE dekreedi lõppemisele järgnevast päevast. Said ilmselt millestki valesti aru.

Sinu vanemahüvitise periood on
12.02.2012-21.04.2013 = 435 päeva.

Vanemahüvitise periood on kirjas ka vanemahüvitise otsusel – otsus tuleb e-postiga, tavapostiga või saad selle Pensioniametist kohapealt – täpselt nii, nagu ise avalduses märkisid.

Lapsehoolduspuhkuse avaldusele kirjutad selle kuupäeva, millest LHP jääda soovid. Tavapäraselt dekreedi lõppemisele järgnevast päevast. Kui tahad mingil põhjusel vahepeal need oma 4 puhkusepäeva kindlasti välja võtta, siis järelikult LHP kuupäev nende võrra hilisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik on selge nüüd, suur tänu !!!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. korraline puhkus ja lhp

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.