Esileht Pereelu ja suhted Korras kodu ja palju lapsi

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Korras kodu ja palju lapsi

Postitas:

Meil on kolm väikese vanusevahega last ja neljas tulemas. Muidu on kõik hästi, aga mu mehe jaoks ei ole kodu nii korras kui peaks. Ta ise on oma asjade ja kogu asjaajamiste suhtes täielik pedant. See on samaaegselt suur pluss ja miinus. Minu enda jaoks on meie kodu üsna korras ning mulle tundub, et koristan kogu aeg. Talle tundub, et tema koristab kogu aeg nii minu kui ka laste järgi. See ajab teda vihaseks ning ta viriseb hommikust õhtuni selle pärast. Väike segadus on minu jaoks ok, sest tean, et likvideerin selle lõpuks ikkagi ära . Mis te arvate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et Monk ei tohiks lapsi saada. Või kui saab, siis ärgu vingugu. Probleem on ju temal, otsigu abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 11:41; 23.01 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine 3-päevaks kodunt ära ( näiteks SPAsse) ja las mees majandab kodus kolme lapsega. Vaata siis koju tulles, kui korras tal seal kõik on.

Ma arvan, et puhtust ja korda hoidev mees on normaalne aga pedantlik mees on nuhtluseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin ka sama soovitada, et mine pikaks nädalavahetuseks sõbrannaga spaasse ja las mees majandab. Pühapäeva õhtul tagasi tulles olgu ootamas soe söök, puhas ja triigitud pesu ning puhtad toad.
Inimesed, kes soovivad ideaalses korras kodu, ei peaks saama üle ühe lapse ega võtma koduloomi.
Veel üks variant, kui teil rahahäda pole, võtke koduabiline, kes korra nädalas teeb suurema koristuse. Kolme väikese lapsega rase naine ei jõua ideaalset korda pidada, see on ju selge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oi mulle meeldiks selline mees 🙂
Eeldusel, et ma ei peaks erialatööd tegema, oleks ma väga nõus kasvõi päevad otsa koristama ja lisaks lapsi koristama õpetama, kui mees selle vajalikust märkab ja mind mu nõudmistes toetab 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oi mulle meeldiks selline mees 🙂
Eeldusel, et ma ei peaks erialatööd tegema, oleks ma väga nõus kasvõi päevad otsa koristama ja lisaks lapsi koristama õpetama, kui mees selle vajalikust märkab ja mind mu nõudmistes toetab ;)[/tsitaat]
Kullakene, selliste meeste \”toetus\” seisnebki pidevas irisemises, et kodu pole piisavalt puhas ja mölisemises a’la \”krt miks see veetilk siin maas on?\”
Mul on üks sugulane selline ja tema naise nahas ei tahaks ka miljonite eest olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 11:41; 23.01 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tahtsin ka sama soovitada, et mine pikaks nädalavahetuseks sõbrannaga spaasse ja las mees majandab. Pühapäeva õhtul tagasi tulles olgu ootamas soe söök, puhas ja triigitud pesu ning puhtad toad.
Inimesed, kes soovivad ideaalses korras kodu, ei peaks saama üle ühe lapse ega võtma koduloomi.
Veel üks variant, kui teil rahahäda pole, võtke koduabiline, kes korra nädalas teeb suurema koristuse. Kolme väikese lapsega rase naine ei jõua ideaalset korda pidada, see on ju selge. [/tsitaat]

Minu mees on ka veidikene pedantlik puhtuse suhtes. Ta ei lähe üle võlli aga ka ikka tänitab tihti, et koristamata. Aga mina käingi tihti ära ning kõige hullem on see, et tagasi koju jõudes on laps söönud, pestud, kasitud, muinasjutud loetud, põrandad pestud, pesu pestud ja triigitud, nõud pestud, tolmulapiga kõik üle käidud jne. No ilmselgelt hakkab mul endal ka paha tunne, et no kuidas mina ei jõua?!? Ta teeb seda kõike lapsega koos, st mitte lapse magamise ajal. Häbi hakkab endal. Ma siin istun arvutis ja mõtlen, et küll hiljem jõuab koristada.

Naljakas on ka see, et kui nt meest pole kaks päeva kodus siis ma need 2 päeva koristan ka minimaalselt aga kui tean, et ta nüüd täna kl 16 jõuab koju siis kl 14 kukun koristama, et tema kojujõudmise hetkeks oleks kõik korras :))))) Tobe, ma tean aga samas tean, et kui hommikul koristan siis ta koju jõudes oleme me juba elamise veidi sassi ajada jõudnud 🙂

Laialiolevad mänguasjad teda ei häiri aga just tolm, põrandapesu, nõud jne. Lihtsalt tema jaoks segamini on minu jaoks korras ja tema ko¨maar on minu jaoks oh, tõesti juba sassis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge lastele oma käitumisega liiga tehke. Las nad ikka ise ka koristavad, muidu koristate nende järgi pisut, mitte järgnevad 10 aastat vaid pidevalt seni kui nad teiega koos elavad. Teie omavaheline irin läheb ainult iga aastaga valjemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahjuks nõu ei oska anda aga 1 asi tuli meelde küll(meil ka muide 3 last vanuses 1, 3 ja 5, kellest ükski ei korista enda järel). Kui ma 3 väikse lapsega kodune olin, korrutas mees kogu aeg et mida Sa kogu aeg sebid ja koristad ja tõstas asju \”õige\” koha peale, raiskad närve ja aega, korista 1 kord, põeva lõpus, kui lapsed magavad. Ma küll üritasin nii teha, et talle näidata, mis siis õhtul toimub, aga ei suutnud, ei kannata sellist segadust. Kui mu abikaasa ise koduseks jäi 6 kuud tagasi, ütles ta nädal hiljem et mõistab mind nüüd ja koristab ja sebib ka ise kogu päeva et toad korras oleks. 😀

Puhtuse osas meil kummalgi pedantsust pole. Tolmuimeja on suht ülepäeviti kasutuses aga lapiga aknaid ega riiuleid ma küll pidevalt ei küüri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, meil lõppes see undamine ära, kui üldse koristamisest loobusin 😀
Sinnamaani ta arvas, et tuba seisab ise korras ja noris pisiasjade kallal, et miks SEE tegemata on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnen 2 peret , kus mõlemas 4 last. Mõlemal on kodud korras. Ja vähemalt ühes peres neist on mees ise ka väga suur koristaja, prefektsionist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kodused tööd jagatud. See tähendab seda, et kodu on kogu aeg korras ja mõlemad panustame koristamisse. Nii ei teki meil mõlemal tunnet, et üht poolt kasutatakse ära. Enamasti mul ei tekigi sellist olukorda, kus oleks jube segamini. Süüa tehes koristan kohe köögi, nõud peseb masin. Pesurestilt läheb pesu kohe kappi. Põrandad tõmbab mees kord päevas tolmuimejaga üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kolm väikelast ja mees perfektsionist. Võtangi teda sellise mr. Monkina, keda ma armastan ja kelle vigadega õpin koos elama. Sest mingil hetkel on perfektsionism juba puudus, mitte positiivne omadus. Meil ka on peres nii, et iga veetilk mädandab köögimööbli ja iga kilekott võiks olla täpselt nurka pidi kokku volditud. Aga eks mees mul teeb ka pidevalt järeleandmisi. Kilekotte ma lihtsalt ei voldi, ütlesin, et see ei ole minu jaoks oluline ja kui sina tunned vajadust, voldi ise. Aga samas igapäevaselt mõtlen, kuidas mu mehel meie ühises kodus oleks mõnusam. Seega jah, vahetult enne mehe koju jõudmist koristame toad. Ega ma ise ka tunnen rõõmu kui õhtul lapsed magama lähevad ja ma saan paar tundi mehe kõrval mõnuleda puhtas toas, mitte prügihunnikutel. Mitu korda päevas aga koristada mulle ei meeldi (küll tegevuse jooksul panen ikka asjad õigete kohtade peale ja tõmban lapiga suurema sodi kokku), sest tahaks muud ka teha oma elus peale koristamise. Mul mees ei vingu koristamise üle aga mainib pidevalt, kuidas see ja see lähevad katki, hallitavad, mädanevad, kulutavad elektrit ja raha, peab uue ostma, peab vana jaoks prügiladustamise koha leidma, kriim laual või põrandal tähendab tema sõnul, et kogu põrand tuleb ju kohe uuesti lihvida lakkida jne. Ühesõnaga, sellise mehega koos elades pead olema üsna tugev isiksus, et mitte lasta end häirida. Aga kuna mina olen jälle teistsuguste vigadega, siis koos saame päris hästi üksteist painutada ja teravaid nurki tasandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Korras kodu ja palju lapsi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.