Esileht Tööelu, raha ja seadused. Korteri ost ja tuludeklaratsioon

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Korteri ost ja tuludeklaratsioon

Postitas:

Hei! Kui sai korter ostetud Jaanuari alguse poole , Veebruaris nüüd tuleb tuludeklaratsioon. Kui ma pole jõudnud ennast sisse kirjutada uude korterisse, kas siis on õigust tuludeklaratsiooni täita selle korteri kohta / saada tulumaksutagastust intressile ? 1 kuu makse nüüdseks alles ju läinud ?

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ei deklareeri ju 2020 tulusid praegu.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

2020 ostetud korteriga seotud asju muidugi ei saa 2019 deklaris näidata. Maksuaasta meil ju 01.01-31.12.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust leiate seal e-maksuametis eeltäidetud deklari?! Ma ei leia kuskilt! ????‍♀️????‍♀️????‍♀️

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust leiate seal e-maksuametis eeltäidetud deklari?! Ma ei leia kuskilt! ????‍♀️????‍♀️????‍♀️

Sest neid veel polegi, 15ndast saab deklareerida, siis näed ka eeltäidetud deklaratsiooni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust leiate seal e-maksuametis eeltäidetud deklari?! Ma ei leia kuskilt! ????‍♀️????‍♀️????‍♀️

Kust sa võtad, et keegi leiab?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Kui sai korter ostetud Jaanuari alguse poole , Veebruaris nüüd tuleb tuludeklaratsioon. Kui ma pole jõudnud ennast sisse kirjutada uude korterisse, kas siis on õigust tuludeklaratsiooni täita selle korteri kohta / saada tulumaksutagastust intressile ? 1 kuu makse nüüdseks alles ju läinud ?

Kuidas sulle laenu üldse anti?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Kui sai korter ostetud Jaanuari alguse poole , Veebruaris nüüd tuleb tuludeklaratsioon. Kui ma pole jõudnud ennast sisse kirjutada uude korterisse, kas siis on õigust tuludeklaratsiooni täita selle korteri kohta / saada tulumaksutagastust intressile ? 1 kuu makse nüüdseks alles ju läinud ?

Kuidas sulle laenu üldse anti?

Laenu antakse sissetuleku järgi, mitte IQ järgi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt on täitsa õudne, kui palju totusi välja ujub deklaratsioonide esitamis ajal ????

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt on täitsa õudne, kui palju totusi välja ujub deklaratsioonide esitamis ajal ????

Läbilõige ühiskonnast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Korteri ost ja tuludeklaratsioon