Esileht Tööelu, raha ja seadused. korteri ostuks laenu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: korteri ostuks laenu

Postitas:

Tere! Millisest pangast soovitaksite korteri ostuks laenu võtta, ise olen olnud üle 15 aasta swedpanga klient? Enne otsustamist, mitmest pangast pakkumised võtsite v. kohal nõusamisel käisite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult soovitan SEB`D-minul on selle pangaga väga positiivne kogemus teiste mõistes negatiivselt.Nimelt mul on korteri laen ja tulid väga suured raskused ja SEB tuli hämmastavalt vastu.Olen kuulnud,et swed teeb väga äkilisi ja kliendile kahjulikke ja mitte vastutulevaid otsuseid-Ühesõnaga kui mul oleks võlg tekkinud swedis,siis ilmselt mul enam korterit poleks.SEB`s on väga professinaalsed juristid ja haldurid.Teisi pankasid ma ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin taas SWEDist kuna panin nende nõustamisele end kirja ning nii meeldiv ja toetav teenindus oli, et ei hakanudki mujalt veel laenupakkumisi võtma. Soovitav enne otsustamist erinevate laenunõustajate juures käia ja lasta teha muidugi pakkumised, aga kuna meil oli suurem osa korteriostuks endal olemas ja pidime laenama vaid pisku, mis puudu jäi, siis võib olla võtsingi kergemalt seda laenu asja. Kui hiigellaenu võtaks, siis muidugi tasuks rohkem mõelda ja vaadata ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teenindus on alati neil viisakas, kui klient tuleb sooviga laenu võtta:)

Olin ka pikaajaline Swedbanki klient, kuid laenu võtsime Nordea pangast, sest ainult see pank andis tol ajal laenu Kredexi käendusega ja saime sellest teada juhuslikult, oleme natuke pahased Swedi nõustaja peale, kes ei öelnud meile, noorele perele, et on võimalik võtta laenu 10% sissemaksuga, aga saan aru, nad ei räägi oma konkurentidest ju.
Nordea Pangaga oleme väga rahul, saime kuldklientideks, nõustaja on alati kättesaadav, kui meie nõustaja on eemal, siis vajadusel võime pöörduda asendaja poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil jäid eelmise aasta mais sõelale SEB ja Nordea. Nad siis vastastikku alandasid pkutavat intressi, mis lõpuks jäi pidama samale tasemele. Valisime SEB, kuna seal oli asjaajamine/otsuste tegemine võrreldes Nordeaga kordades kiirem, lisaks ei esitanud nad tobedaid nõudmisi (näiteks pidime kindlasti sulgema teise panga krediitkaardid ja vajadusel siis Nordesa omad võtma, SEB selliseis nö lisatingimusi ei esitanud).

Lisaks tahab näiteks sõbranna Nordea laenuhaldur vähemalt kord aastas temaga kohtuda ja lihtsalt elu arutada- nagu oleks üks liige peres juures 🙂 Kuigi ta pole kunagi maksetega hilinenud vms.
Aga soovitaks ka pakkumist kõikidest pankadest küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi personaalset pakkumist kõikidest pankadest. Need pakkumised võivad vägagi erinevad olla. Pärast valid endale meeldivaima välja, ja ülejäänud lükkad tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina julgen kiita swedi.. andsime taotluse sisse kolme panka samal ajal, aga kuna asjaga oli kiire siis pean ütlema, et swed osutus kindlaks võitajaks. SEB ei suutnud meiega ühendust võtta terve selle ajaga kui Swedis sai juba lepingu tingimused räägitud, dokumendid esitatud ja ka leping sõlmitud. Enne olin Seb eelistaja ja ka klient.
Kolmanda panga kohta võib öelda keskmine Nordea.. suhtuti aeglaselt ja veidi selliselt, et noored jne.

Lisaks käisin ennem kui hakkasime laenule mõtlema pankades kohal ja rääkisin uurisin võimalusi… SEB-s oli nõustaja küll panga asjadest väga suure kaarega mööda käinud, ei saanud õigeid tabeleid intresside ega millegi kohta saadetud.

Seb-s oli üks pluss, saad kindlustada end töötuks jäämise vastu nn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. korteri ostuks laenu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.