Esileht Kodunurk Korteri remont – kas teha wc ja vannituba kokku?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Korteri remont – kas teha wc ja vannituba kokku?

Postitas:

Meil Mustamäel kolmetoaline ja ehitasime ka kokku, peres 4 inimest. Pole mingit probleemi, et ei jõuaks oodata, kui keegi vetsus. Ma armastan väga avarust ja ei meeldinud need 2 kitsast pugerikku. Nüüd meil suur ja mõnus vannituba koos aurusaunaga(mis on ühtlasi ka dušinurk), pesumasin mahub mõnusasti ära, on suur kraanikauss, riiulid. Igatahes parem, kui 2 pugerikku.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi ei taha mõeldagi, et kui on plaan pessu minna, siis jooksen kõige pealt vetsu, siis tõmban jälle püksid jalga ja siis alles vannituppa.

Enamasti korterites on WC ja vannituba kõrvuti. Miks neid pükse uuesti jalga paned? Sul külalised pidevalt külas? Mina käin küll päris tihti alasti toas. Mis probleem on esikus ühest ruumist teise lipata paljalt?

Noh, me pereisa ei taha sugugi oma teismeliste tütarde ees paljalt ringi jalutada. Ei kujutaks ette, et ka tütred tema nähes sooviksid alasti olla. Ja mina poiste ees, ei mingil juhul.
Oma lapsepõlvest mäletan ema, kes samuti alasti vannitoast magamistuppa peegli ette kõndis ja seal siis põhjalikult kuivatama-kreemitama hakkas. Jube ebameeldiv oli, jätsin iga kord oma tegemised pooleli ja läksin minema.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi ei taha mõeldagi, et kui on plaan pessu minna, siis jooksen kõige pealt vetsu, siis tõmban jälle püksid jalga ja siis alles vannituppa.

Enamasti korterites on WC ja vannituba kõrvuti. Miks neid pükse uuesti jalga paned? Sul külalised pidevalt külas? Mina käin küll päris tihti alasti toas. Mis probleem on esikus ühest ruumist teise lipata paljalt?

Imelik tõesti, aga mina ka ei taha alasti, verest tilkumas, oma teismeliste poegade ette sattuda miskipärast. Ja igas kuus mul ON paar sellist päeva, et alasti jõuab ilma vererada maha jätmata potilt kahe meetri kaugusele duši alla küll, aga kahest uksest läbi – mitte mingil juhul.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 5 liiget, 3 teismelist ja kokkuehitatud vannitoa ja wc-ga on üks igavene logistika hommikul ja õhtul.eelistaksin eraldi varianti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi ei taha mõeldagi, et kui on plaan pessu minna, siis jooksen kõige pealt vetsu, siis tõmban jälle püksid jalga ja siis alles vannituppa.

Aga kui on plaan kuhugi mujale minna, siis on ka pükste jalga tõmbamine probleemne tegevus?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi ei taha mõeldagi, et kui on plaan pessu minna, siis jooksen kõige pealt vetsu, siis tõmban jälle püksid jalga ja siis alles vannituppa.

Enamasti korterites on WC ja vannituba kõrvuti. Miks neid pükse uuesti jalga paned? Sul külalised pidevalt külas? Mina käin küll päris tihti alasti toas. Mis probleem on esikus ühest ruumist teise lipata paljalt?

Noh, me pereisa ei taha sugugi oma teismeliste tütarde ees paljalt ringi jalutada. Ei kujutaks ette, et ka tütred tema nähes sooviksid alasti olla. Ja mina poiste ees, ei mingil juhul.

Oma lapsepõlvest mäletan ema, kes samuti alasti vannitoast magamistuppa peegli ette kõndis ja seal siis põhjalikult kuivatama-kreemitama hakkas. Jube ebameeldiv oli, jätsin iga kord oma tegemised pooleli ja läksin minema.

Eks inimesed ja harjumused on erinevad. Meil pereisa laseb rohkemgi alasti ringi kui mina. Kuidas siis maal saunas saaks? Käime mehega saunas ja hüppame tiiki. Ikka alasti ja kõik kolm last on meil ümber. Päris teismelised pole, aga vanem laps on 12. Probleem on siis, kui lastel sõbrad külas. Siis enam nii vabalt end tunda ei saa.
Meil jah alasti olek probleem pole. Vanasti käisid kõik alasti ujumas. Keegi ei tulnud selle pealegi, et see tabu on. Isegi üks videolõik on Vene tsaarist ja tsarinnast alasti ujumas. Ma täpselt ajalugu ei tea, aga mingist hetkest alates muutus kõik. Äkki usuga seoses, sest usk on inimestesse alati mingeid imelikke tabusid süstinud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 23:10; 18.07 15:04; 21.07 19:56; 22.07 23:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Kodunurk Korteri remont – kas teha wc ja vannituba kokku?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.