Esileht Tööelu, raha ja seadused. Korteri üürile andmine

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Korteri üürile andmine

Postitas:

Kui üürile anda maakleri kaudu kas siis tasub loota, et maakler ka valib/uurib üürnikekandidaate taoliselt nagu kirjeldatud või mitte?

Jah, aga alati ei saa usaldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 22:05; 07.09 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvata pole siin midagi, see tuleneb seadusest ja igati loogiline ju ka.

Et sa hüppad mu voodi katki ja ma pean sulle seejärel uue tooma w? Eiei, leping sätestab loomuliku kulumise.

Hea loogika tõesti. Ükski seadus ei sätesta, mida ma üürnikule üldse kasutada pean jätma. Kes tahab, võib ka tühja valgete seintega korteri välja üürida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 13:10; 23.08 21:42; 23.08 22:46; 30.08 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea loogika tõesti. Ükski seadus ei sätesta, mida ma üürnikule üldse kasutada pean jätma. Kes tahab, võib ka tühja valgete seintega korteri välja üürida.

See pannakse lepingusse kirja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 22:05; 07.09 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pannakse lepingusse kirja.

Mul on pooled korterid möbleerimata, osad möbleeritud ning mõned osaliselt möbleeritud. Kirja ma küll midagi ei pane, sama leping kõigil. Täitsa segi peaks olema, kui hakkaks kõiki asju üles loetlema ja pildistama ja vaidlema. Mul targematki teha. Sain just ühe korteri tagasi, mis 2 aastat tagasi üürile võeti, ma ei mäletanud, et ma nende sees elades suure korraliku külmikugi ostsin. Täiesti null mälu sellest ostust. Hiljem tuli meelde, et neil olemasolev ei külmutanud enam hästi-tellisin Euronicsist uue ja saatsin kulleriga kohale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.08 01:11; 23.08 20:50; 24.08 13:09; 27.08 21:20; 07.09 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust ma üürilepingu näidise/blanketi võiksin saada? Sellise mille saaks üürijaga sõlmida?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.08 23:11; 23.08 01:51; 24.08 11:01; 25.08 19:22; 07.09 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust ma üürilepingu näidise/blanketi võiksin saada? Sellise mille saaks üürijaga sõlmida?

Guugel on neid täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.08 23:31; 25.08 21:23; 08.09 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole otsustanud, kas ise või maakler. Kuna igapäevaselt Tln-s ei ela siis endal oleks tülikas iga huvitundja soovi peale kohale sõita, samas pole ka kindel kui hästi see asi maakleriga minema hakkaks. Maakler leiab üürniku aga sellega hakkavad vb mingid probleemid pihta. Raske otsustada selle üle.

Mulle tundub, et suurim miinus ongi see, kui üürileantav korter asub kaugel. Üürilisi võib olla erinevaid, mõni saab väiksema probleemiga ise hakkama või kutsub abilise, teine satub juba paanikasse, kui lambipirni on vaja vahetada. Kui üürileandja elab kaugel ja läheduses pole kedagi, kes probleemi lahendaks, siis mida teha? Kulutada tund või kaks kohale sõitmiseks? Kui soovitakse iga potentsiaalse üürnikuga ise kohtuda ja sobiv välja valida, kuid üürnikud vahetuksid tihti, siis tähendaks see pidevat kohalolekut, sest sõitmine muutuks tülikaks ja kulukaks. Lisaks tuleks inimeste järel oodata, sest kõik ei pea kinni kellaajast ja päevast, et neile korterit näidata ja võtmed kätte anda või tagasi saada. Maaklerid tahaksid jälle vahendustasu. Pole veel keegi välja toonud argumente, et kaugel asuva korteri üürile andmine ja haldamine oleks lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohati jääb mulje, et mõned inimesed arvavad, et kui korteri üleandmisel on midagi korteris sees, siis ilmtingimata peab üürileandja purunemise korral sama asja asendama

Arvata pole siin midagi, see tuleneb seadusest ja igati loogiline ju ka.

Ma palun täpset viidet, mis seaduse mis paragrahv.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Korteri üürile andmine